Yoga VPN İncelemesi

Bizim kadar’Yoga VPN incelememize daha parlak bir notla başlamak istiyorum, basit gerçeği’s free omurgalarımızı rahatlatır.


Çoğu kişi, bilgilerini güvende tutmak için bir VPN'e ihtiyaç duyduklarının farkındadır, ancak uzun süreli abonelikler pahalı olabilir. Ücretsiz her şeyde olduğu gibi, bu da Yoga VPN'yi heyecan verici bir potansiyel haline getiriyor. Ancak, web sitesi yok ve App Store / Google Play Store'daki bilgiler çok net değil.

Sonuç olarak, Yoga VPN güvenlik protokolleri ve şifreleme yazılımı hakkında çok fazla bilgi eksik. VPN'i hızı için test edebiliyor ve hangi uygulamaların kullanılabilir olduğunu manuel olarak kontrol edebilsek de, bazı şeyler var’özel değil ve o’bu tür bilgileri açıkça atlamak için kötü uygulama.

Bununla birlikte, gamı ​​çalıştırdık ve Yoga VPN'e adil bir deneme yaptık. Kullanıcının kazanmak istediği her şey için kontrol ettik: Netflix'in engellemesini kaldırma, torrent oluşturma ve destek ekibinin ne kadar duyarlı olduğu. Yoga VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Yoga VPN kullanımı güvenli midir??

Kısmen Yoga VPN'nin bir SSS bölümü içerebilecek kendi web sitesine sahip olmaması nedeniyle, bu VPN'nin teknik yönleri hakkında yeterli bilgi yoktur..

Bu nedenle, Yoga VPN tarafından hangi şifreleme şifresinin kullanıldığından emin olamayız. Biz’d endüstri standardı AES-256-bit şifrelemeyi desteklediğini umuyoruz, ancak konuyla ilgili herhangi bir onay olmadan,.

Benzer şekilde, Yoga VPN'nin arkasındaki şirket, servis tarafından desteklenen protokoller hakkında herhangi bir bilgi açıklamaz. Bu başka bir büyük kusur çünkü arkasındaki teknoloji hakkında hiçbir şey bilmeden,’Kişisel verilerinizin güvenliğini sağlama konusundaki yeteneklerini değerlendirmek imkansız.

Son olarak, Yoga VPN, bağlantınızın kesilmesi durumunda verilerinizi koruyan bir öldürme anahtarına sahip olmakla ilgili hiçbir iddiada bulunmaz.

Her VPN bir şifreleme şifresi kullanır ve her VPN bir veya daha fazla protokolü desteklemelidir, ancak’t genellikle bir öldürme anahtarının reklamını yapmak’Hiç bir tane yok. Bu neredeyse kesinlikle Yoga VPN için geçerli.

Gizlilik

Yoga VPN Hong Kong'da kayıtlıdır. Bu biraz hayal kırıklığı olabilir, çünkü Hong Kong Halk'ın kontrolü altında’Çin Cumhuriyeti - dünyanın biri’s özgürlük için en baskıcı ülkeler.

Daha da kötüsü, temelde sadece istediği bilgileri toplar. Tüm günlükleriniz ve yerel dosyalarınız VPN tarafından günlüğe kaydedilir ve hatta bunun açıkça belirtildiğini belirtir.’ll tüm bu bilgileri memnuniyetle teslim et.

Bu hizmetin veri gizliliğinizi koruduğunu iddia etmesi gerçeği mantıklıdır.

hız & verim

Yoga VPN'in açıkladığı tek bilgi parçasından biri, 10 ülkeyi veya 30 ülkeyi kapsadığı ve 500 ayrı proxy veya 1000'den fazla bireysel proxy içeren sunucu filosudur..

Gördüğünüz gibi, bu bilgilerin herkes için çok az yararı var, özellikle de bu ürün özelliklerinin aynı zamanda yayınlandığını düşünüyoruz.

Yapmıyoruz’Özellikle bizi hızlandıran her iki rakama da inanmıyorum. Oldukça basit, Yoga’günümüz VPN hizmetinde hızları kabul edilemez.

Kullanım kolaylığı & destek

Daha önce de belirttiğimiz gibi, hizmetin kendi web sitesi yoktur. Bu, kendi SSS bölümünün veya bilgi tabanının olmadığı ve ayrıca canlı sohbet işlevinin olmadığı anlamına gelir..

Geliştiriciler, bir sorun çıktığında iletişim kurmak için bir e-posta adresi sağlar. Acımasızca dürüst olmak gerekirse, bu e-posta hizmetini Yoga VPN'in hangi şifreleme şifresini kullandığını sormak için kullandık ve’henüz onlardan bir şey duymadım. Ne yapacaksan onu yap.

Netflix için Yoga VPN

Yoga VPN'e rağmen’(YouTube'da test ettiğimiz) korkunç indirme hızları, aslında ABD Netflix ve BBC iPlayer'daki coğrafi kısıtlamaları atlamayı başardı.

Yoga VPN incelememiz için gerçek yeteneklerini yol test ederken, hizmetin içerik akışını makul derecede iyi bir standartta bulduk. Hız testleri göz önüne alındığında bu oldukça şaşırtıcı.

Torrent için Yoga VPN

Mobil cihazlarında çok fazla kişi torrent kullanmıyor, ancak’Kısaca değinmeye değer bir soru. Cevap hayır, Yoga VPN en ufak bir şekilde torrent veya P2P bağlantılarını desteklemiyor.

Çin'deki kullanıcılar için iyi mi?

Kesinlikle hayır. Yoga VPN orada bulunuyor ve gizlilik gözetmeksizin günlükleri paylaşıyor. Çin topraklarına kayıtlı bir VPN ile Çin'in Büyük Güvenlik Duvarını atlamaya çalışmak çok feci bir fikir..

Uygulamalar ve uzantılar

Kullanılabilirliği açısından, Yoga VPN neredeyse en az bir kez (minimum). Masaüstü cihazlar veya Windows Phone için ek destek olmadan iOS ve Android'de kullanılabilir.

Kısmen çünkü’yalnızca mobil cihazlara yönelik bir VPN olan Yoga, yönlendiriciler için herhangi bir destek sunmaz, yani Amazon Firestick ve diğer benzeri TV cihazlarındaki coğrafi kısıtlamaları atlayamaz. Ayrıca Kodi için Yoga VPN kullanamayacağınız anlamına gelir.

Bu kılavuzlara göz atmak isteyebilirsiniz:

Amazon Fire Stick için en iyi VPN

Kodi için en iyi VPN

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 + = 90