ZoogVPN İncelemesi

Torrent etkinken hızlı ve güvenli olan ZoogVPN, yeni başlayanlar ve gezginler için iyi bir seçim olabilir. 2013'te başladı,’kullanıcılarla tanışmak için sürekli büyüyor’ akış ve torrent gereksinimleri ve güvenlik tehditlerini ve çevrimiçi kısıtlamaları elden geçirin. Bu ZoogVPN incelemesi, birden çok platform için iyi güvenlik, gizlilik ve uygulamaların yanı sıra sundukları ürünlere daha fazla ışık tutacaktır.


ZoogVPN'in kullanımı güvenli mi??

ZoogVPN aşağıdaki güvenlik özelliklerini sunar:

 • AES 256 bit şifre
 • OpenVPN, IKEv2 / L2TP ve PPTP protokolleri
 • Öldürme anahtarı

Olmasına rağmen’t Birçok güvenlik özelliği, ZoogVPN'in temellerini oldukça iyi kapsar. Temel koruma istiyorsanız - yeterli olmalıdır. Çoklu sekme, gizli protokol veya bölünmüş tünel açma gibi ekstra bir şeye ihtiyacınız varsa,’başka yere bakmalıyım.

Sızıntı olup olmadığını görmek için bazı testler yaptık ve neyse ki DNS / IP sızıntısı yok olursa olsun. Birincil güvenlik düzeyi için ZoogVPN'in VPN tüneli beklendiği gibi çalıştı.

Ücretsiz plan yalnızca daha zayıf 128 bit şifreleme ile şifrelenmiş OpenVPN protokolü sunuyor.

ZoogVPN günlük tutuyor mu??

ZoogVPN yapmaz’t Belirli kullanıcı etkinliklerini günlüğe kaydetme. Bu, kullanıcı tarafından sağlanan e-posta adreslerini ve aynı zamanda bant genişliği kullanımını saklasa da, gizlilik yasalarının daha rahat olduğu Man Adası'ndan Yunanistan'a konum değiştirdikten sonra geçerliydi. Sonuçta, biz’öyle diyorum ZoogVPN günlük kaydı yapıyor ama endişelenmek için çok fazla değil.

Hız ve performans

27 ülkeyi kapsayan küçük bir ağ ile ücretli abonelere sınırsız bant genişliği sağlıyor. Performans, özellik de olsa iyi - kesinlikle eğer varsa akış veya torrent için yeterli’Konumunuza yakın bir VPN sunucusu.

O’performansın farklı faktörlere göre değişebileceğini belirtmek önemlidir. Bu nedenle ZoogVPN'i denemenizi ve bağlantınızla nasıl çalıştığını görmenizi öneririz.

Kullanım kolaylığı ve çoklu platform desteği

Bu platformlar için ZoogVPN istemci uygulamaları vardır:

 • pencereler
 • Mac os işletim sistemi
 • Android
 • iOS
 • Chromebook
 • Amazon FireTV
 • Android TV
 • Böğürtlen
 • Linux

ZoogVPN ayrıca DD-WRT, Domates ve Mikrotik yönlendiriciler için yapılandırma öğreticileri sunar.

Android ve Windows uygulamaları varsayılan olarak OpenVPN çalıştırırken, Mac ve iOS uygulamaları varsayılan olarak IKEv2 çalıştırır. Bununla birlikte, L2TP ve PPTP gibi diğer protokolleri manuel olarak yapılandırmak mümkündür.

ZoogVPN uygulamasını kurmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken yükleyiciyi indirmek ve başlatmaktır. Yüklendikten sonra otomatik olarak açılır ve ZoogVPN kimlik bilgilerinizi girmenizi ister. İstemci arayüzü çok basit ve karmaşık değil.

Tıklayabilirsiniz “Bağlan” otomatik olarak uygun bir sunucu seçmek için veya manuel olarak bir sunucu seçmek üzere kullanılabilen sunucuların listesini görmek için uygulamanın altında bulunan oku tıklayabilirsiniz.

Seçenekler menüsü ve arayüzü diğer VPN'lere göre farklı şekilde ayarlanmıştır. Modern bir arayüz sunan ferahlatıcı basit ve karmaşık değildir. Gezinmesi çok kolay olan ve başlamak istediğiniz cihazı tıklatmanızı gerektiren çeşitli cihazlar için uygulamalar var.

Netflix ve diğer akış platformlarının engellemesini kaldırma

ZoogVPN, bir web sitesindeki coğrafi kısıtlamaları elden geçirmek veya en azından proxy sunucuları aracılığıyla genellikle bulunmayan içeriğe erişmek isteyen içerik yayıncıları için iyidir. ZoogVPN’hedefi, müşterilerin Netflix, Hulu veya Xfinity gibi sitelere güvenli ve özel olarak erişebilmelerini sağlamaktır. Bu siteler genellikle güvenlik önlemlerini değiştirse de, ZoogVPN hala Netflix ve diğer akış sitelerinin engellemesini kaldırıyor.

Hız ve performans testlerine dayanarak, ZoogVPN'in Netflix için yeterince iyi kullanıcılar. Bazı sunucularda, özellikle Chicago'da, ZoogVPN Netflix'in engellemesini kaldırdı ve IP adresinizin güvenli olduğundan emin oldu. Umarım, onlar’Netflix'i atlayabilecek birkaç sunucu daha ekleyeceğim’s coğrafi kısıtlamaları.

Netflix dışında ZoogVPN, ITV hub, Amazon, Hulu ve BBC iPlayer gibi sitelerin engellemesini kaldırmak için kullanılabilir. İkincisine, bir oynatma simgesi ile işaretlenmiş İngiltere akış sunucuları kullanılarak erişilebilir.

P2P ve torrent

Torrenting, ZoogVPN ile kullanılabilir, ancak bu, kullandığınız sunucuya bağlı gibi görünmektedir. Hangilerinin işe yarayacağını bulmak için ZoogVPN sunucunun yanında torrentleri destekleyecek küçük bir P2P simgesine sahiptir. Bununla birlikte, ZoogVPn'in toplam hızı düşüktür ve bu nedenle degil’torrent kullanıcıları için önerilir.

Bunun yerine, P2P için en iyi VPN'lerden birini seçmeyi öneriyoruz.

Çin'de ve başka yerlerde çevrimiçi sansür

ZoogVPN'in kendisi, Çin'deki kullanıcılar veya Rusya ve BAE dahil olmak üzere oldukça kısıtlı herhangi bir bölge için çalıştığını iddia ediyor. Bu hizmet gölgeleme Çin ve diğer ağır sansürlü ülkelerde erişim sağlama özelliği.

Bu, ZoogVPN'i sansür rejimleri altında yaşayan kullanıcılar için oldukça iyi bir seçim haline getiriyor.

Müşteri desteği

ZoogVPN web sitesinin Destek bölümünde aşağıdakileri bulacaksınız:

 • 7/24 canlı sohbet
 • VPN kurulum sihirbazı
 • SSS
 • kaynaklar
 • E-posta desteği

Yakın zamanda eklenen 7/24 canlı sohbet seçeneğine gittiğiniz tüm sayfalardan kolayca erişilebilir. Genel olarak çok profesyonel bir izlenim veren hızlı ve dostça.

Fiyatlandırma

ZoogVPN, ayda 2 GB veri aktarımı ve yalnızca üç sunucuya erişim ile sınırlı, ancak küçük tarama ihtiyaçları için iyi olan ücretsiz bir plan sunar.

Ücretli planlar için, üç farklı abonelik oranına bölünmüş sadece bir temel plan vardır:

 • Bir ay için $ 8.99
 • Altı ay boyunca aylık 3,33 ABD doları
 • İki yıl boyunca aylık 1,25 ABD doları

Ücretli aboneliklerde, beş eşzamanlı bağlantı, ve garantili bir teklif 7 günlük para iadesi.

ZoogVPN farklı ödeme yöntemlerini kabul eder. kredi / banka kartları, JCB, Paymentwall, PayPal, UnionPay ve Bitcoin.

Sonuç olarak

Bu, kolay kurulum özelliği sayesinde yeni başlayanlar ve çok seyahat edenler için ucuz ve kullanımı kolay bir VPN'dir. Coğrafi olarak engellenen diğer hizmetlerle birlikte Netflix ABD'nin engellemesini kaldırabilir. Orada’Ayrıca ücretsiz bir plan, satın almadan önce denemek için bu aracı çok uygun hale.

Genel olarak, gelişmiş özelliklerin olmamasına rağmen, ZoogVPN'i tavsiye edebiliriz birkaç kullanım için - temel tarama korumasından coğrafi engellemeyi kaldırma.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − = 15