Avira Phantom VPN Review


Ne každý může být Fantomem opery, ale každý se může stát pouze fantomem online. Je Avira nejlepší volbou pro tuto roli? I když se zdá, že trendem je, že společnosti kybernetických společností ze staré školy dokážou vytvořit pouze hrozné sítě VPN, Avira je ve skutečnosti rozhodně průměrem na horním konci trhu.

Naše posádka to rozebírá v této recenzi Avira Phantom VPN.

Avira Phantom

Bezpečnostní funkce

Avira Phantom VPN se zaměřuje na bezpečnost jako klíčovou sílu. Mezi vlastnosti patří:

 • Solidní šifrování dat AES-256 s autentizací SHA-512
 • Slušný výběr protokolů tunelování: OpenVPN pro Windows, L2TP / IPSec pro MacOS, IKEv2 pro iOS
 • Spínač zabití (verze Pro)
 • Podporuje IPv6
 • Vlastní servery DNS

To pokrývá základy a činí službu dostatečně bezpečnou pro drtivou většinu lidí.

Provedli jsme několik testů úniku v síti Avira Phantom VPN a nezjistili jsme žádné úniky IPv6, DNS úniky ani úniky WebRTC. Mezitím přepínač kill chrání před únikem IP z důvodu přerušeného připojení VPN.

Avira Phantom VPN postrádá některé z pokročilejších bezpečnostních funkcí top jmen na trhu. Několik příkladů jsou multi-hop, integrace Tor nebo tajný protokol. Přesto bychom to udělali’Nedržte to proti službě - jasně’není zaměřen na ty nejnáročnější uživatele.

Vede Avira Phantom VPN záznamy??

Krátká odpověď: trochu, ale ne dost na obavy

Zásady ochrany osobních údajů společnosti Avira stanoví, že společnost nesleduje, které stránky navštěvujete, virtuální nebo skutečné adresy IP nebo “jakékoli informace, které vás mohou spojit s jakoukoli akcí, například stažení souboru nebo návštěva konkrétního webu.” Ale sledují “diagnostická data,” například chyby, ale můžete to vypnout. dodatečně, zaznamenávají použitý objem dat (což musí udělat, aby jej omezili pro bezplatnou verzi) a časová razítka.

Ačkoli VPN sama o sobě ne’Protokolovat tolik dat, Společnost Avira je ze zákona povinna shromažďovat další informace o vás, například účetní dokumenty. Zde je citace z jejich Zásad ochrany osobních údajů:

Chtěli bychom však zdůraznit, že jsme ze zákona povinni ukládat určité údaje delší dobu (např. Doby uchovávání účetních dokladů jsou v současné době 10 let (daňový zákon Německa)).

Když o tom mluvíme, Německo je členem aliance 14 Eyes surveillance aliance a 21 Avira VPN’s 38 umístění serveru je ve 14 zemích Eyes. V závislosti na činnostech, které se účastníte, to může být trochu z důvodu ochrany soukromí.

Rychlost a výkon

Avira Phantom VPN je rozhodně průměrná v oddělení rychlosti připojení. Zde jsou podrobnosti.

Pokrytí serveru

Platící uživatelé budou mít přístup k 38 serverovým umístěním (12 v USA). Že’s celkem 27 zemí a nejasný počet serverů. Místa jsou dobře rozložena a pokrývají Ameriku, Evropu, Asii a Austrálii - rychlost pro uživatele v těchto regionech by měla být slušná. Tam’na Středním východě nebo v Africe je to málo pokrytí, takže uživatelé v těchto regionech mohou chtít dát Avira průchod.

Výsledky testu rychlosti

Avira Phantom VPN test rychlosti byl proveden z Evropy s 75 Mbps bez připojení VPN.

Zde jsou rychlosti na třech různých místech:

Německo

Avira Phantom VPN Speed ​​v Německu

 • Stažení: 52 Mb / s (pokles o 31%)
 • Nahrát: 56 Mbps (25% pokles)

Spojené státy americké

Avira Phantom VPN Speed ​​v USA

 • Stažení: 27 Mb / s (64% pokles)
 • Nahrát: 12 Mb / s (84% pokles)

Singapur

Avira Phantom VPN Speed ​​v Turecku

 • Stažení: 28 Mb / s (63% pokles)
 • Nahrát: 5 Mbps (99,33% pokles)

Propad vás procenta’vidíte výše, jsou velmi střední-of-the-pack. Důležité však je, že jsou konzistentní: rychlosti a ping se přiměřeně mění s rostoucí vzdáleností mezi námi a serverem. To znamená, že uživatelé pravděpodobně nebudou zklamáni kvůli svému regionu (pokud tomu tak není)’je ten, kde je málo serverů).

Snadné použití a podpora multiplatform

Bohužel, Avira Phantom VPN také nainstaluje obecného Avira Software Manager, který opravdu funguje jako bloatware. Don’Nebuď překvapen - ty’nyní také šťastný majitel Identity Scanneru, který nikdy neměl možnost jej odmítnout.

nainstalovat avira phantom vpn

Web Avira je uživatelsky příjemný a nemá’t zaútočit na návštěvníka technickou mumbo-jumbo. To také znamená, že pokročilí uživatelé budou muset hlouběji kopat, aby získali technické odpovědi, které jim poskytnou’znovu hledám.

Tady’s seznam aplikací Avira Phantom VPN:

 • Windows 7 a novější
 • Android (4.1, ne’t žádat o televizory)
 • macOS 10.11 (El Capitan) nebo novější
 • iOS 8 a novější
 • Chrome (plugin prohlížeče, který funguje jako proxy server)

Směrovače a další síťová zařízení, například inteligentní televize nebo herní konzole, don’Nemám vlastní aplikace a nejsou podporovány. přesto se můžete pokusit, aby to fungovalo, pokud zařízení používá Android, jak to některé televizory dělají. Tam’s také žádná aplikace pro Linux.

Na straně plus, Avira Phantom VPN umožňuje neomezený počet současných připojení na předplatné.

Nejvýznamnější rozdíly mezi verzemi Windows a Mac je použitý protokol. Windows a Android mají OpenVPN, zatímco Mac nabízí L2TP / IPSec místo preferovaného IKEv2 / IPSec (viz iOS).

Aplikace Avira se snadno používají. Výběr je víceméně omezen na přepínání přepínače kill a výběr serveru VPN, ke kterému se chcete připojit.

Jak používat avira vpn

Odblokování Netflixu a dalších streamovacích platforem

Avira Phantom VPN již odblokuje Netflix (USA, Austrálie, Japonsko, Velká Británie, Nizozemsko, Německo).

Avira neposkytuje žádné záruky a doporučuje, abyste si nejprve vyzkoušeli bezplatnou verzi a zjistili, zda získáte požadovaný obsah. Koncem roku 2018 - začátkem roku 2019 již Avira Phantom VPN již neblokuje Netflix (USA, Austrálie, Japonsko, Velká Británie, Nizozemsko, Německo)..

BBC iPlayer je také blokován a my ne’Neočekávejte velký úspěch ani na jiných platformách pro streamování. Jednoduše řečeno, Avira Phantom VPN není’nestojí to za nástroj k odemykání geograficky omezených toků.

P2P a torrenting

Avira ne’• Zmínit torrenting jako klíčové slovo při prezentaci Phantom VPN, i když samotná služba není nelegální a VPN neumožňuje sdílení P2P souborů. Na jejich fóru byla před časem zveřejněna otázka požadující přímou odpověď - je povoleno torrentování v Avira Phantom VPN?

Avira Phantom VPN Torrenting

Odpověď je “Ano.” Že’Je to dobrý první krok, protože jiné vlastnosti dělají tuto dobrou volbu pro torrenting: bezpečnostní funkce jsou solidní a rychlosti jsou slušné. Snad jediným faktorem, který by nás zastavil, je skutečnost, že v Německu je známo, že autorská práva prosazuje poměrně přísně. S tím řekl, Avira’Díky minimální protokolování jsou rizika poměrně malá.

Mimochodem to také znamená, že uživatelé by mohli místo datových proudů, jako je Netflix, používat Avira Phantom VPN v kombinaci s Kodi nebo Popcorn Time..

Online cenzura v Číně a jinde

Na základě názorů fóra a uživatelských recenzí jsme k tomu dospěli zatímco Phantom někdy v Číně pracuje, častěji než ne’je to zklamání.

Dokonce ani Avira sama o sobě neprodává verzi Pro jako nástroj, který vám zajistí slušné spojení v Číně a poslední odpověď uživatele na otázku znalostní báze o Phantomu’V Číně se uvádí, že nic nefunguje.

avira vpn v Číně

Avira ne’nemám tzv “tajný protokol” vyhnout se Číně’s použitím hloubkové kontroly paketů. V důsledku toho je pravděpodobné, že úřady jsou schopny zastavit provoz Aviry identifikací protokolů tunelování. V podstatě existují lepší nástroje pro použití v Číně a dalších omezených zemích. Místo toho si prohlédněte seznam našich nejlepších sítí VPN pro Čínu.

Zákaznická podpora

Avira Phantom VPN nabízí následující možnosti řešení problémů:

 • E-mailová podpora
 • Bezplatné telefonní číslo
 • Znalostní základna
 • FAQ
 • Videa a návody
 • Fóra

Tam’s není možnost živého chatu. E-mailová podpora funguje slušně dobře a uživatelé mohou očekávat, že dostanou odpovědi na dotazy během 1-2 dnů.

Ceny

avira phantom vpn ceny

S Avira Phantom můžete testovat téměř vše zdarma (kromě přepínače a podpory zabíjení) a rozhodněte se, zda ano’jste ochotni za to utratit peníze.

Avira nabízí tři cenové plány:

 • 1-měsíční plán pro všechna zařízení: 10 $
 • 1-měsíční plán pro iOS a Android: 5,99 $
 • Roční plán pro všechna zařízení: 78 USD (6,50 $ / měsíc)

Oproti průměrným cenám špičkových VPN se Avira stává docela nekonkurenceschopnou, protože za stejnou cenu můžete získat mnohem výkonnější a bezpečnější software, například ExpressVPN nebo NordVPN..

Bohužel tam’Není to skutečně anonymní možnost platby, jako je bitcoin. Uživatelé mohou platit pouze kartou nebo PayPal, z čehož nic není ideální pro lidi s vysokými sázkami.

Sečteno a podtrženo

Avira Phantom VPN je mnohem lepší než to, co většina antivirových společností nabízí. Toto je vlastně velmi slušný nástroj, vhodný pro bezpečnost i činnosti, jako je torrenting. Pokud chcete něco pro Netflix nebo jiný streamovaný obsah - hledejte jinde.

Pokud je Phantom of Avira stále ve vaší mysli, pokračujte a vezměte si jejich velkorysou bezplatnou verzi na roztočení.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 88