סקירה של CrypticVPN

האמירה שדברים טובים באים לבעלי כסף מעולם לא הייתה נכונה יותר! אמנם CrypticVPN עשוי להיות אחד ה- VPN הזולים ביותר בשוק כיום, אך הוא גם לא מצליח לעמוד במחיר הנמוך ביותר.


CrypticVPN אכן עומד בשמה, לפחות במובן זה שהם מאוד קריפטיים לגבי השירות שלהם וזה’קשה מאוד לברר עובדות רבות בנושא.

כדי לקצר סיפור ארוך, CrypticVPN נעצר על ידי המון דברים שונים. בין אם מדובר בבעלותה של חברה הרשומה בארה"ב ובין אם אינך מקבל התחייבות להחזר כספי, CrypticVPN בהחלט לא נראה כמו בחירה טובה עבור כל משתמש הרציני בפרטיותו. גם הדברים לא מבשרים טובות עבור CrypticVPN במחלקות אחרות.

איך CrypticVPN מצדיק את כל זה? על ידי חיוב מחיר נמוך באופן חריג עבור שירותו.

אבל האם CrypticVPN בכלל שווה את זה במחיר הזה? לתת’קדימה תסתכל, החל בביטחון שלה.

האם CrypticVPN בטוח לשימוש?

לתת’זה מתחיל עם הפרוטוקולים, או היעדרם. הפרוטוקול היחיד שיש לך בעת השימוש ב- CrypticVPN הוא OpenVPN. בעוד OpenVPN הוא פרוטוקול טוב מאוד שיש בו הצפנה של 2048 סיביות, ישנם מספר חסרונות שיש רק פרוטוקול אחד ב- VPN שלך..

ראשית, היעדר פרוטוקול שאינו OpenVPN מבטיח למעשה את העובדה ש- CrypticVPN לא יעבוד בסין. נוסף על כך, תצטרך להשתמש באפליקציית iOS של OpenVPN אם ברצונך להשתמש ב- CrypticVPN באייפון שלך..

הדברים לא משתפרים בהרבה. אין גם מתג להרוג, כלומר תהיה חסד של קריפטיק’השרת לא להתנתק פתאום. בהתחשב בכך שמצאנו שחמישה מתוך ארבעה עשר השרתים שלהם לא נמצאים בביקור הראשון שלנו, זה הימור בטוח לומר שתחוו הרבה הפרעות כשאתה מחובר לקריפטיק.

האם CrypticVPN רושם את הנתונים שלך?

למרות ש- CrypticVPN טוען כי יש מדיניות מוצקה ללא רישום, מבט על מדיניות הפרטיות שלהם מגלה שהם יכולים לרשום נתוני משתמשים במקרה של “פעילות חשודה.” פעילות חשודה היא מונח כה רחב, עד כי החברה יכולה די לרשום את הנתונים שלך בכל עת שירצו.

אנו באופן אישי איננו מאמינים ש- CrypticVPN רושם נתונים רבים יותר מהשכיחים בכניסה ל- VPN (למשל סטטיסטיקות רוחב פס אנונימיות). עם זאת, זה’חשוב להיזהר אם אתה’אתה משתמש בשירות שלהם מכיוון שיש להם אפשרות לרשום את הנתונים שלך אם הם בוחרים לעשות זאת.

נוסף על כך, CrypticVPN מבוסס בארצות הברית שהיא מדינה של חמש עיניים. ארה"ב ידועה בדרך כלל כנוגדת מאוד לפרטיות וייתכן שמידע האישי שלך נמצא תחת איום כשאתה משתמש ב- VPN שבסיסו בארה"ב..

בסך הכל, לא נראה ש- CrypticVPN הוא VPN טוב לגלישה מאובטחת באינטרנט בכל דרך שהיא. אז בואו’תבדוק אם ניתן להשתמש בו למטרות אחרות או לא, כגון גישה לנטפליקס וטרנינג.

מהירות וביצועים

מבחינת המהירות, מצאנו את זה רק לשרתים האמריקניים היו מהירויות הגון (75-85% מהמהירות הרגילה שלנו) ולכל שאר השרתים היו ביצועים תת-חלקיים. לא הצלחנו לבדוק כל שרת בודד בפלטפורמה מכיוון שכמעט מחציתם לא היו במצב לא מקוון, אך אלה שבדקנו היו רק 10-20% מהמהירות הרגילה שלנו מה שהפך את השימוש בהם למתסכל ביותר..

בסופו של דבר, נראה שאתה מתכוון לעשות רע ב- CrypticVPN אלא אם כן אתה קרוב לארה"ב. אנשים באסיה, אפריקה ואוסטרליה צריכים פשוט להימנע מ- CrypticVPN ובמקום זאת ללכת על משהו כמו PrivateVPN.

כיסוי שרת

ל- CrypticVPN שרתים ב- 14 מיקומים. לרוב המיקומים הללו יש שרת יחיד בלבד, כלומר לא יהיו לך הרבה אפשרויות מבחינת המדינות שאליהן תוכל להתחבר..

השרתים נפרשים על פני יבשות מרובות ולא אמור להיות לך שום בעיה למצוא שרת קרוב אליך אלא אם אתה בדרום אמריקה או באפריקה. עם זאת, הדבר היחיד ששמנו לב הוא שלעתים קרובות השרתים שלהם מושקעים, וזה ממש נורא מכיוון שיש רק שרת בודד בכל מיקום ושרת שנסגר פירושו שעליכם להתחבר דרך מדינה אחרת..

תמיכה מרובת פלטפורמות

ל- CrypticVPN יש כעת יישום למחשבים אישיים וגם לאנדרואיד. עם זאת, אתה יכול להשתמש בו בכל מכשיר המאפשר לך להשתמש בפרוטוקול OpenVPN.

משמעות הדבר היא כי ניתן להשתמש ב- CrypticVPN עם MacOS, Linux ו- iOS כל עוד אתה מוכן להוריד את כל התוכנות והמידע הדרושים..

העובדה של- CrypticVPN אין לקוחות ייעודיים לכל כך הרבה ממערכות ההפעלה המיינסטרים מהווה עדות לגודל הקטן של החברה והיא גורמת להן להיראות לא מקצועיות במיוחד..

ביטול החסימה של Netflix

היינו די נרגשים לבדוק את CrypticVPN ב- Netflix מאחר והאתר מציג בגאווה כיצד הוא מבטל את חסימת Netflix בדף הבית. דמיין את האכזבה שלנו כשגילינו ש- CrypticVPN לא עובד ב- Netflix.

במהלך הבדיקות שלנו, אף מיקום לא הצליח להתחבר לשרתי Netflix. חבל אם כי מאז ש- CrypticVPN יכולה הייתה להיות אפשרות זולה במיוחד עבור מישהו שרק זקוק ל- VPN כדי לבטל את חסימת Netflix.

P2P וטרנינג

זה הדבר היחיד בו ניתן להשתמש כיום CrypticVPN. הצלחנו לערוך קבצי סיבוב בקלות תוך כדי חיבור דרך CrypticVPN, והמהירויות היו די זהות לזה שהיו בגלישה באינטרנט.

אם אתה מישהו שרוצה פיתרון VPN זול במיוחד לטורנינג, CrypticVPN עשוי לעבוד בשבילך. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות אחרות אשר יהיו עדיפות בהרבה לסיבוב בתנאי שתצליחו להוציא מעט יותר מזומנים כמו TorGuard.

צנזורה מקוונת בסין

אם יש לך ידע כלשהו על אופן פעולת ה- VPN, אתה כבר יודע את התשובה לכך. CrypticVPN משתמש בפרוטוקול OpenVPN שנאסר בסין כבר זמן רב.

בניגוד ל- VPNs אחרים, CrypticVPN אינו מציע שום פרוטוקולים אלטרנטיביים, מה שאומר שהוא לא יעבוד בסין או בכלל..

שירות לקוחות

לתת’ראה מה CrypticVPN יש בחנות באופן תומך:

  • תמיכת דוא"ל
  • בסיס ידע
  • עמוד שאלות ותשובות

…וזה’זה די הרבה. יש אין תכונה של צ'אט חי, אבל שם’זה בסיס ידע הגון זמין באתר כולל דף שאלות נפוצות למדי.

ההתמודדויות שלנו עם התמיכה היו תקינות למדי. כל השאלות שלנו נענו תוך מספר שעות והאנשים היו בדרך כלל מועילים. עם זאת, שמענו מספר תלונות שונות של משתמשים שונים על התמיכה שלהם וכיצד לעתים קרובות זה לא מצליח לתקן כל בעיה שיש להם.

נראה לנו ש- CrypticVPN פועלת לשיפור תמיכת הלקוחות שלה על ידי למידה מטעויות בעבר, וזה’זה צעד בכיוון הנכון. אבל שם’זה עדיין דרך ארוכה לפנינו.

תמחור

CrypticVPN מציעה כיום בסך הכל ארבע תוכניות שונות:

  • גישה של יומיים יומיים עם תכונות שלמות במחיר של $ 0.99
  • תוכנית לחודש עבור מחיר של 3.49 $ לחודש
  • מנוי לשנה עבור $ 1.25 לחודש
  • מנוי לכל החיים בסכום כולל של 49 $ (יש להם הנחות לעיתים קרובות זה, ונמוך עד 19 $)

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שיש אין ניסיון חינם עבור CrypticVPN וגם אין ערבות להחזר הכסף. הם מנסים לפצות על זה על ידי ניסוי בן יומיים.

באשר לאמצעי התשלום, יש לך אפשרות: PayPal, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- PerfectMoney. עם זאת, זכור כי PayPal אינה פועלת עבור אפשרות הניסיון של יומיים.

שורה תחתונה

CrypticVPN הוא בשום אופן לא VPN טוב. לא רק שאין לו אבטחה כמעט מספיק טובה, אלא שהוא גם די קצר בתכונות הכוללות מתג להרוג, היכולת לבטל את חסימת Netflix והיכולת לעבוד בסין..

אם אתה’אתה מחפש דרך זולה במיוחד לבטל חסימה של אתרים או להוריד טורנטים, אז CrypticVPN עשוי לעבוד בשבילך. עם זאת, מי שמחפש להגן על אנונימיותם המקוונת ועל פרטיותם, בהחלט צריך להישאר רחוק ככל האפשר. הרשימה שלנו עם 10 VPNs מהשורה הראשונה היא מקום טוב למצוא VPN אמין.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 10 =