ביקורת חופש F-Secure


סקירה כללית

VPN נהדר עם תוכניות שנתיות זולות בצורה מפתה. מדהים עבור בובות אבל לא “בינגו!” הרגשה למשתמשים הרציניים יותר.

F-Secure Freedome VPN

ספק VPN עם היסטוריה ושם ארוך בתחום הביטחון הקיברנטי הוא לא’תמיד הבחירה הטובה ביותר. לפחות לא כשמדובר באבטחה ופרטיות באינטרנט. אנחנו’ראיתי זאת כבר במקרה של Avast SecureLine VPN. רק מכיוון ש- F-Secure הוא שם גדול בשוק ויש בו שמונה מוצרים, כולל F-Secure Key, F-Secure Anti-Virus ו- F-Secure Safe, זה לא עושה זאת’לא להפוך אותו לשירות ה- VPN הטוב ביותר. לאו דווקא, כלומר.

F-Secure נוסדה בשנת 1998 בהלסינקי, פינלנד. היתרון העיקרי של מיקום זה הוא זה דיני פרטיות נוקשים מאוד. בנוסף, מדינה זו אינה מוכנה לשתף נתונים אישיים עם ממשלות אחרות. במילים אחרות, פינלנד אינה חברה מכל אחת מבריתות העיניים הידועות לשמצה (חמש / תשע / ארבע עיניים) - הגלובלי “אחים גדולים.”

אך האם VPN זה בטוח לשימוש? אנו נחשוף את התשובה בקרוב בסקירת F-Secure Freedome שלנו.

שירות זה מספק לך את רמת ההצפנה הטובה ביותר האפשרית פרוטוקולים מאובטחים ומהירים (OpenVPN ו- IKEv2). עם זאת, F-Secure רק תומך בפלטפורמות העיקריות (Windows, Mac, iOS, and Android), אך חסר נתב, קונסולה ותמיכה בטלוויזיה חכמה.

המהירויות שלו טובות יחסית; למרות זאת, נראה שההשהיה היא בעיה אפילו עם שרתים קרובים יחסית. אם כבר מדברים על זה, אנו מוצאים את זה די מאכזב של- VPN זה יש רק 29 מיקומי שרתים ב- 23 מדינות. זהו כיסוי גרוע אם יש לך את השאיפה להיחשב ל- VPN מוביל. עם זאת, למרות עובדה זו, VPN Secure Freedome VPN יכול לבטל את החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי (אלא אם כן אתה’מחדש בסין), מאפשרים לך להזרים סרטוני HD ואפילו לגשת למרכזי מדיה מוגבלים מסוימים.

ה ניסיון חינם למשך 5 ימים ללא הרשמה וללא פרטי תשלום אמורים לתת לך מושג למה לצפות. אם אתה’אינך מחפש אנונימיות והגנה במצבים רגישים מאוד, יתכן שאתה בסדר עם זה VPN קל לשימוש. F-Secure מציעה גם תוכניות תמחור שנתיות זולות, שעשויות לפתות עבור רבים.

מלבד הגנה על התקשורת המקוונת שלך ועל זיוף כתובת ה- IP שלך, F-Secure גם חוסם מעקב של צד שלישי לא רצוי ואתרים זדוניים.

בסך הכל, הסקירה שלנו על F-Secure Freedome לא הייתה’אני לא ממליץ על שירות זה למשתמשים מודעים לפרטיות כמו עיתונאים, פעילים והאקרים. אם אין לך מה להסתיר או להפסיד, בכל דרך, תן ל- VPN זה צילום. לשימושך הכללי, F-Secure עשוי להיות בסדר לחלוטין. לתת’ראו ביתר פירוט את מה שיש לה להציע.

אבטחה & פרטיות: האם F-Secure Freedome בטוח לשימוש?

המונח המנוצל ביותר בתעשיית ה- VPN צריך להיות “אין מדיניות יומנים.” כמעט כל שחקן בתחום זה טוען כי הוא לא מחזיק ביומנים כלשהם. אבל כשאתה מתבונן מקרוב וקורא את מדיניות הפרטיות או מקרים של גילוי נתונים, עולם מתמוטט בתוכך. זה’מדוע רצינו למצוא את התשובה לשאלה, “האם F-Secure Freedome בטוח לשימוש?”

אולי זה לא כל כך פשוט.

מיקום המטה בפינלנד נראה כמו המקום הנכון לפרטיותך.

פינלנד אינה’לא אוהד של שיתוף נתונים אישיים בין ממשלות. אבל, זה לא’זה בהכרח אומר ש- F-Secure ניצחה’אל תירשם כל דבר אודותיך או על התנועה שלך.

מעניין שחברה זו לא עושה זאת’לא לצעוק “אין יומנים” בפניך בכל אתר האינטרנט שלה. למעשה, הם’אני קצת מקוצר על מידע אודות שירות ה- VPN ותכונותיו באופן כללי. הכללות לקידום מכירות הן כל מה שתמצאו.

למשל, הם אומרים “אנחנו לא רושמים את התנועה שלך.” לעולם אל תסתפק בהצהרות שיווק כאלה. אנו ממליצים לבדוק היטב את מדיניות הפרטיות. זו הדרך היחידה להבין מה נרשם ואיך מטפלים בנתונים - לפחות במידה וזה אפשרי מבלי להיכנס מאחורי הקלעים.

במקרה ספציפי זה, עליכם גם לוודא כי אתם פותחים את המדיניות הנכונה. למה? כי F-Secure’האתר מציג את כל המוצרים שלהם ואת המסמכים המשפטיים הקשורים אליהם.

כאן’כך טוענת מדיניות הפרטיות של Freedome: “אנו לא מקפידים לבצע יומנים אודות חיבורים שנוצרו דרך שירות VPN לכתובות חיצוניות. איננו יכולים לקשר אליך את כתובת ה- IP של יעד הגלישה שלך.”

והנה’לכן אנו חושבים שהמסמך הזה מעט שנוי במחלוקת:

 • “עלינו לעבד מטא-נתונים (כגון נפח, מדינה, כתובת IP) של התנועה שלך כשאתה מספק לך את השירות;
 • כחברת אבטחת מידע, אנו מנתחים את התנועה עבור קבצים ויעדים חשודים או זדוניים (כלומר, כתובות URL);
 • אנו מבצעים סינון אוטומטי של התנועה בכדי לעכב שימוש המנוגד למדיניות השימוש המקובלת שלנו; ו
 • השירות אוסף נתונים סטטיסטיים בכדי לתת לך תצוגה של היסטוריית הגלישה שלך באמצעות השירות, אך איננו מחברים מידע זה אליך.”

אז, הביקורת שלנו על F-Secure Freedome אוספת, אכן יש כמה רישומי כריתת עצים. אם ברצונך לתרגל את זכותך לפרטיות מקוונת, זה עשוי להוות דאגה למרות שהנתונים שנאספו הם אנונימיים.

המשפט הבא בהחלט גורם לך לתהות אם אתה בידיים טובות: “אנו עשויים להיות מחויבים על פי החוקים החלים לחשוף מידע מבלי לקבל את הסכמתך…”

כשאתה מחבר את כל הפרטים האלה, אתה עלול להרגיש קצת מבולבל. “אז, האם F-Secure Freedome בטוח לשימוש?” יתכן שאתה שואל את עצמך. זה עשוי לתת לך מושג: “המטרה שלנו היא להבטיח את פרטיותך בעת הגלישה באינטרנט, ולא להבטיח את האנונימיות שלך בעת ביצוע פשעים.”

הוגן מספיק, נכון? במילים אחרות, כל עוד הפעילויות המקוונות שלך נחשבות לחוקיות, אין לך ממה לחשוש.

ה- VPN Secure Freedome VPN מגיע עם התקן התעשייתי OpenVPN ו- IKEv2 פרוטוקולים וכן הצפנת AES-256.

בדיקות יסודיות מצביעות על כך שפתרון ה- VPN הזה לא מצליח’לא מדליף דבר. לא אותרו דליפות IP או DNS.

זה’חדשות נהדרות. הדובדבן שבקצפת הוא שהלקוחות מגיעים איתם מתג להרוג כדי לוודא שלא יתרחשו דליפות כאשר החיבור שלך ייפול.

עם זאת, גרסאות ומכשירים אנדרואיד מסוימים, כמו Huawei הפועלים ב- Android 8 ו- 8.1, עשויים להיתקל באג קושחה. זה עלול לדלוף תנועה מחוץ למנהרת ה- VPN גם אם מתג ההריגה פועל.

על פי סקירתנו F-Secure Freedome, VPN זה תומך בשיטות תשלום אנונימיות, כמו PayNearMe. בנוסף, תוכלו לקנות את גרסת האגרוף מחנויות קמעונאיות גדולות בארצות הברית תמורת מזומנים או כרטיסי מתנה. אלה חדשות נהדרות עבור משתמשים שרוצים אנונימיות מלאה.

השירות מגיע עם הגנת מעקב. זה חוסם מעקב של צד שלישי לא רצוי ואתרים זדוניים. כמה נדיב! אבל כשאתה בוחן את זה, אתה עלול למצוא משהו מטריד. מלבד כניסה לאתרי מעקב ושמירה על נתונים אלה למשך שלושה ימים, יתכן שיש משהו אחר ברקע. אנו מרגישים ש- F-Secure משתמש בתכונה זו כדי להפסיק את כל התחרות. למה?

מכיוון שחברה זו רוצה לחשוף אותך באופן בלעדי לשלה ולסניפיה’ פרסום. ערמומי, נכון?

זה’זה גם קצת מדאיג כי צדדים שלישיים “רשאי להשתמש בעוגיות גם כדי לעקוב אחר הפרסומות שראית ואילו מוצרים ושירותים נראה שאתה מעוניין.”

האם אתה רואה עכשיו מדוע קצת קשה לענות על השאלה העיקרית שלנו, “האם F-Secure Freedome בטוח לשימוש?”

באופן כללי, סקירתנו מצאה כי VPN זה אמין יחסית. לא היו ידועים תיקי בית משפט או חקירות פליליות בהן F-Secure שיתפה נתוני משתמשים המאפשרים זיהוי אישי. אנו ממליצים לך לחפש במקום אחר אם האנונימיות שלך חשובה ביותר.

מהירות & ביצועים

סקירת ה- F-Secure Freedome שלנו מעט קרועה מהמהירות והביצועים, אם להיות גלויים. האמת היא שצי קטן זה הכולל 29 שרתי VPN מספק לך מהירויות העלאה והורדה מרשימות. עם זאת, ככל שמרוחקים יותר ממיקום שרת, ההשהיה גבוהה יותר. כידוע, חביון נמוך הוא קריטי כשאתה זורם סרטונים או משחק במשחקים מקוונים. כל דבר שמתחת ל 50- מייל אמור להיות בסדר, אבל ההשהיה האידיאלית היא מתחת ל- 25ms.

זמני החיבור עשויים להשתנות, אך זה’אפשר להתחבר למיקום שרת בפחות מ- 10 שניות בממוצע. זה לא נורא. חלק ממובילי השוק יכולים לעשות זאת’לא תעשה הרבה יותר טוב.

זכור כי מספר גורמים יכולים להשפיע על תוצאות בדיקת מהירות VPN, כולל החומרה שלך, ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט) והמרחק שלך מהשרת. לכן עליכם לקחת את התוצאות הבאות עם גרגר מלח.

מהירות הבסיס במחשב הנייד שלנו לבדיקת Windows 10 ללא VPN הייתה 47 מגהביט לשנייה (הורדה) ו -19 מגהביט לשנייה (העלאה) עם חביון של 3 מס '.

כאן’איך ביצע F-Secure Freedome:

לונדון, הממלכה המאוחדת

מהירות חופש F-Secure בבריטניה

סטוקהולם, שוודיה

מהירות חופש F-Secure בשבדיה

ארה"ב

מהירות חופש F-Secure בארצות הברית

טוקיו, יפן

מהירות F-Secure Freedome בטוקיו

האמת, אלה יפים מהירויות מרשימות למרות צי ה- VPN העלוב. כמובן שההשהיה הגבוהה יחסית שחווינו בשרתים רחוקים יותר עשויה לגרום לעיכובים או פיגורים. זה עשוי להיות מעצבן כשמשחקים במשחקים מקוונים או צופים בזרמי וידאו באיכות גבוהה. עם זאת, אנו’ראיתי גרוע, הרבה יותר גרוע.

כיצד להוריד ולהתקין אותו

ישנן שתי דרכים לגשת לדף ההורדה. זה ממש לא מדע טילים. ראשית, אתה צריך לבחור מתוך לבית או לאופציות עסקיות באתר הרשמי. ואז, בחר את תפריט הורדה ובחר את אפשרות VPN חופשית ל- F-Secure Freedome מהתפריט המוקפץ. כעת, לחץ על הורד לכפתור Windows או בחר פלטפורמה אחרת (Mac, Android, או iOS).

האפשרות האחרת היא לעבור אל ה- תפריט מוצרים ולחץ F-Secure Freedome VPN. בדף ההורדה, לחץ על הורד לחצן למחשב.

אלא אם תלחץ על קנה עכשיו או קנה או חידוש כפתור בדף ההורדות הייעודי הזה, אתה’אני מוריד את ניסיון חינם למשך 5 ימים. והחדשות הטובות הן שאתה יכול לעשות זאת בלי להירשם ולהשאיר את פרטי התשלום שלך.

תוכנת ה- VPN Secure Freedome VPN זמינה ב- 19 שפות מלבד אנגלית, כולל שוודית, רוסית, צרפתית וסינית. זה תומך בפלטפורמות העיקריות כמו Windows, Mac OS, iOS ו- Android. אין תמיכה נוספת לדפדפנים, טלוויזיות חכמות, נתבים או קונסולות. זה יכול להיות חסרון עבור הרבה משתמשים.

התקנת לקוח ה- VPN הרצוי אינה יכולה להקל. לאחר השקת התוכנה עליכם ללחוץ על התחל כפתור ניסיון בחינם (בהנחה שיש לך את הגרסה החינמית).

ניסיון חופשי ב- VPN בחינם

כעת, לחץ על קבל כפתור, ואת’אתה כמעט שם.

תנאי שירות של F-Secure חופש

כיצד להשתמש ב- F-Secure Freedome

זהו אזור שבו F-Secure בהחלט מצטיינת. ראינו מספר פתרונות VPN ידידותיים למשתמש וקלים לשימוש כמו TunnelBear. ל- VPN זה מגיע מקום בין העשירייה הראשונה מבחינת קלות השימוש ועיצוב הממשק.

סקירת ה- F-Secure Freedome שלנו מצאה שהממשק די ברור וקל לתפיסה. הצבעים הכחלחלים והסגולים שלה ממש נעימים לעיניים. זה מה שאתה רואה לאחר השקת F-Secure Freedome:

כיצד להשתמש ב- F-Secure Freedome

מלבד המסיבי כפתור ההגנה OFF באמצע, ישנם שלושה מספרים בשורה. אלה מייצגים תנועה מוגנת (ב- GB), אתרים מזיקים חסומים וניסיונות מעקב חסומים. כפי שאתה יכול לראות, תוכנה זו מספקת קצת יותר מהפונקציונליות וההגנה הכללית של VPN.

ה לחצן מיקום נמצא בתחתית, אשר כברירת מחדל מצביע על מיקום השרת הקרוב ביותר. לכן, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההגנה OFF לכדי להתחבר לשרת ברירת המחדל שלך.

ממשק F-Secure Freedome

אם ברצונך לשנות תחילה את המיקום הווירטואלי שלך, לחץ על כפתור המיקום ובחר בשרת המועדף עליך. המיקומים מחולקים לארבעה אזורים עיקריים:

 • אירופה, 16 שרתים
 • אסיה, 3 שרתים
 • צפון אמריקה, 9 שרתים
 • אוקיאניה, שרת 1

אם אתה נמצא באפריקה או בדרום אמריקה, אתה עלול להרגיש קצת מתוסכל מבחירת השרת. פירוש הדבר יכול להיות שיהוי גבוה יותר ומהירויות נמוכות יותר עבור הקשרים שלך.

חיסרון נוסף (אפשרי) הוא שלכאורה אין שרתים מיוחדים.

לפיכך, יתכן וייקח קצת ניסוי וטעייה כדי למצוא שרת אידיאלי לצרכים שלך.

אם כפתור ההגנה פועל, לא תעשה זאת’לא צריך לכבות אותו ואז לבחור מיקום אחר. כשתבחר בשרת הבא שלך, ה- VPN יקים את החיבור באופן אוטומטי. זה’הכל. אין צורך בלחיצות או ברזים מיותרים. אנחנו מאוד אוהבים את זה ב- F-Secure.

בצד שמאל, יש לוח תפריט עם האפשרויות הבאות:

 • חופשלקוח ה- VPN עצמו;
 • הגנת גלישה: כברירת מחדל, אתה מוגן מפני אתרים חשודים ומזיקים. לחץ על המיתוג כדי לכבות אותו, אם תרצה;
 • הגנת מעקב: גם פועל כברירת מחדל. אתה יכול לראות כמה פעמים נאסף מידע אודותיך והרגלי האתר שלך באמצעות מכשירי מעקב. כבה אותו אם לא תעשה זאת’מעקב אכפת;
 • Mapper של Tracker: זו, שוב, תכונה נוספת שבה ניתן למשך 24 שעות לראות את המעקב אחריך. תכונה זו רושמת את כל פעילויות המעקב בזמן הגלישה באינטרנט ומייצרת מפה עולמית של הגששים שלך. עם זאת, אם אתה מודאג מהפרטיות שלך, ייתכן שלא תרצה להפעיל זאת. אומרים שהיומנים נמחקים אוטומטית לאחר שלושה ימים;
 • הגדרות: זהו מסך בסיסי ביותר עם ההתאמות האישיות הבסיסיות ביותר. לדוגמה, אם להפעיל את ה- VPN באופן אוטומטי, להציג התראות על חיבור, להפעיל או להשבית את מתג ההורדה האוטומטי והגדרות השפה;
 • מנוי: אתה יכול להירשם ולרכוש תוכנית דרך מסך זה;
 • עזרה: ישנם קישורים לתמיכה במשאבים כמו שאלות נפוצות, הקהילה וטוויטר.

הגדרות F-Secure חופש

יש עוד פונקציה שעלינו להזכיר כאן. יש קישור בפינה השמאלית התחתונה של מסך ה- VPN של חופש: להזמין חברים. לחיצה על זה תעביר אותך למסך שיציע לך עסקה בחינם. אם תזמין את חבריך לנסות את Freedome (במייל, בפייסבוק או בטוויטר), תקבל מנוי F-Secure Safe לשלושה חודשים. מה’יותר מכך, תקבלו מנוי זה לחמישה מכשירים בחינם.

בסך הכל, סקירת ה- F-Secure Freedome שלנו מצאה ש- VPN זה קל מאוד לשימוש. עם זאת, אם תרצה קצת יותר חופש או סיכוי לשנות את הגדרות האבטחה שלך, F-Secure Freedome VPN עשוי לא להיות הבחירה הטובה ביותר שלך..

חופש F-Secure עבור נטפליקס

אחד החסרונות של קיום אבטחת רשת “אקדח גדול” כספק VPN הוא שידם קשורה בדרך כלל. אז כשמדובר בנטפליקס, נחשו מה יקרה. בעיקרון, כולם F-Secure’השרתים נחסמו על ידי Netflix. ה- VPN הניח את תותחיו. הם לא’לא מרצ'ין’ יותר!

מה זה אומר לך? ובכן, ניצחת’לא תוכל להזרים כל אחת מתוכניות הטלוויזיה והסרטים המועדפות על נטפליקס באמצעות F-Secure Freedome.

עם זאת, בנימה חיובית יותר, אתה יכול להזרים מופעים מכמה מרכזי מדיה אחרים.

אם יש לך חשבון עם ספק כמו DirecTV, AT&פסוק U או WOW!, אתה יכול לצפות בקומדיה סנטרל. כל שעליך לעשות הוא לשנות את המיקום הווירטואלי שלך באמצעות F-Secure Freedome ולהיכנס לחשבונך. כך גם לגבי BBC iPlayer ו- NBC.

כשאתה לא משתמש ב- VPN כדי לגשת למרכזי מדיה מוגבלים גיאוגרפיים, זה מה שאתה מקבל (למשל עבור NBC):

הגבלה גאוגרפית

עם זאת, אם Netflix הוא הדבר שלך, ובכן, אנו ממליצים לך לבחור אחד מ- VPN הטובים ביותר עבור Netflix.

חופש F- מאובטח לצורך סיקור

חופש F-Secure הוא לא הבחירה הטובה ביותר לשיתוף קבצים של עמיתים לעמית וטרור. בשל העובדה שרבים מהשרתים שלהם נמצאים בארה"ב או מתארחים על ידי חברות מבוססות ארה"ב, F-Secure רגיש מאוד לחוק זכויות היוצרים Digital Millennium Copyright (DMCA). על פי הצהרה באתר שלהם, תנועת P2P חסומה במיקומי השרת הבאים:

 • אוסטרליה
 • בלגיה
 • קנדה
 • צרפת
 • גרמניה
 • הונג קונג
 • איטליה
 • יפן
 • מקסיקו
 • הולנד
 • פולין
 • סינגפור
 • הממלכה המאוחדת
 • ארצות הברית

לרוע המזל, F-Secure Freedome לא עושה זאת’ראשית לא תהיה לך רשימת שרתים / מדינות גדולה, כך שהנחות במדינות אלה אינן עושות זאת’אני לא משאיר הרבה לחובב הסיקור.

אם סיקור זה מה שאתה’אם אתה מכוון, כנראה שזה יהיה הגיוני לבדוק את הבחירות הטובות ביותר שלנו לזה.

תמיכה בצ'אט חי

אחת החוויות המאכזבות ביותר בזמן השימוש ב- F-Secure Freedome היא התמיכה שלה. כלומר תמיכה כביכול בצ'אט חי שלה. הם צריכים ממש לשים “צ'אט חי” בפסיקים הפוכים. למה?

למרות ש’חלון צ'אט חי שייפתח אם תנחת בדף התמיכה הנכון, זה’זה בדרך כלל לא זמין. בחר תמיכה מהתפריט הראשי ואז, לחץ על צ'אט איתנו כפתור. כעת, אתה מופנה לדף תמיכה בו האם יש לך שאלה? חלון צ'אט חי זמין. או, אם נאמר, נראה שהוא זמין.

זה’סביר להניח שאתה’נראה הודעת שגיאה באומרה, “שירות הצ'אט שלנו אינו זמין כרגע.” אבל, האמת היא, שגם כשהוא נראה זמין, זה באמת לא’t. בזמן שבדקנו וכתבנו את הסקירה הזו F-Secure Freedome, מעולם לא הצלחנו ליצור קשר עם התמיכה בדרך זו.

אם חלון הצ'אט נראה כאילו הוא עובד, עליך להזין את שמך המלא, כתובת הדוא"ל, המוצר, הנושא והתיאור. אגב, העובדה שיש’אין תמיכה ייעודית למוצר גורמת לנו לפקפק באיכות השירות שהם יכולים לספק. בכל מקרה, פעם אחת’לאחר שהזנת את הפרטים, תוכל ללחוץ על כפתור צ'אט עכשיו וואלה, זה מה שאתה מקבל:

תמיכה בצ'אט חי F-Secure Freedome

זה לא מה שהיית מצפה מהחברה היוקרתית הזו, נכון?

ישנן ארבע דרכים נוספות למצוא עזרה: כיצד לבצע פעולות & שאלות נפוצות, פורומי עזרה, תמיכה בצ'אט ותמיכה בשיחות.

אם אתה רוצה עזרה אנושית, אתה’עלי להתקשר לתמיכה בטלפון. אך לפני שתבדוק זאת, בדוק את שעות השירות במדינה שלך. תמיכה טלפונית זמינה בדרך כלל בין השעות 9 בבוקר עד 18:00 שעון מקומי.

בסקירתנו נמצא שהתמיכה של F-Secure Freedome נמצאת מתחת לממוצע. תחום, הם צריכים להשתפר בוודאות בעתיד.

תמחור

אחרי המקלחת הקרה, זה’הגיע הזמן לקצת שמש. לחופש F-Secure יש ניסיון חינם למשך 5 ימים ללא הרשמה וללא פרטי תשלום נדרש. זה אמור להספיק לך בכדי להחליט אם אתה’אתה שמח עם המוצר הזה. אם כן, תוכלו לבחור מבין שלוש תכניות של 12 חודשים:

מחירי F-Secure Freedome

אלו הם כמה מהמחירים הנמוכים ביותר אתה יכול להשיג היום למנוי שנתי. לפיכך F-Secure Freedome יכולה להיות די מפתה עבור משתמשי VPN מתחילים עם ציפיות נמוכות יותר לפרטיות מקוונת ורבגוניות..

תוך כדי כתיבת הביקורת F-Secure Freedome, שמנו לב שהמחירים החודשיים באירו היו 0.01 אירו פחות. בהתבסס על שער החליפין, מחיר האירו היה צריך להיות סביב 3.60 אירו לתכנית 4.17 דולר. עם זאת, זה היה € 4.16, שזה בסביבות 4.82 $ בעת הכתיבה. במילים אחרות, זה’יקר יותר לקנות VPN זה מאירופה. אז מה דעתך להשתמש ב- VPN כדי לזייף מיקום אמריקאי ולקבל מחירים נמוכים יותר (בהנחה שכרטיס האשראי זכה’לא תהיה בעיה)? רק טיפ כיצד תוכלו להפיק תועלת מהתקנת VPN.

עם המנוי שלך, אתה מקבל גם ערבות 30 יום הכסף בחזרה. זהו פחות או יותר התקן בענף, אם כי במקרים מסוימים מספר הימים יכול להיות פחות. כדי להזמין תכנית, עליך להזין את הדוא"ל, את השם המלא, את המיקוד ואת המדינה. מלבד כרטיסי האשראי או החיוב הרגילים, PayPal והעברת חוטים, F-Secure מציעה גם צ'קים / הזמנת כסף ו- PayNearMe למשתמשים בארה"ב..

עלינו להזכיר כי כללים שונים חלים בקניית VPN זה ממקורות אחרים (Google Play ו- Apple Store). וודא שאתה יודע מה אתה’נרשמת מחדש ל -. יתכן שלא תקבל תמיכה במוצר שנקנה ממקורות אחרים מלבד האתר הרשמי.

מסקנות סקירת ה- F-Secure Freedome שלנו

פיתרון VPN זה יכול לספק כל משתמש VPN מתחיל. אם אתה רוצה לזייף את המיקום הווירטואלי שלך, קרא תוכן או הזר סרטונים מאתרים מוגבלים (אלא אם כן’s Netflix), או WiFis ציבורי מאובטח, ואז בינגו! אתה’יש לך לעצמך שירות VPN טוב ואמין יחסית במחיר נמוך.

על בסיס פינלנד להיות בסדר מבחינת הפרטיות שלך. אולם נראה כי החברה הזו מוכנה מדי לחלוק מידע עם הרשויות. נוהלי הפרסום מוטלים בספק גם מכיוון שסניפים קשורים יכולים לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך.

עם זאת, בצד החיובי, עלינו להזכיר כי F-Secure חופש אינו עושה זאת’לא דליפה. עבור חלק זה עשוי להיות חשוב יותר מאשר אם הספק משתף נתונים עם הרשויות כאשר הוא נאלץ על פי חוק.

אם לוקחים בחשבון את הכל, סקירת F-Secure Freedome שלנו הגיעה למסקנה שמדובר ב- VPN מאובטח ופרטי יחסית. אתה בהחלט יכול לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים, להזרים סרטוני HD ולהגן על עצמך באמצעות WiFis ציבורי. במדינות מצונזרות יותר כמו סין, ייתכן שתצטרך לשכוח מהשימוש ב- F-Secure Freedome. אם אתה זקוק להגנה רצינית ולשירות רב-תכליתי, VPNs רבים מסביב הם טובים יותר מ- F-Secure Freedome.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 82