סקירת IVPN

IVPN הוא שירות VPN סולידי, מהיר ואמין שמגיע עם הרבה תכונות מצוינות, ובודק את כל התיבות הנכונות.


IVPN מתחיל נהדר - עם תוכנית תמחור מעולה וההבטחה לקישוריות מאובטחת. התוכנה מגיעה מ- Privatus Limited ונוצרה עוד בשנת 2009, אז זה’כבר קצת זמן.

הדברים ממשיכים להיראות טוב כשאתם פונים לאתר הנחמד והקל לשימוש שלהם. החברה משלימה שוב את רמות הבטיחות שלה, ומכאיבה להצביע כי אין צורך לספק מידע המאפשר זיהוי אישי במהלך תהליך ההרשמה - יתרון גדול. הם מספקים מגוון אפשרויות אבטחה, פרוטוקולי אבטחה אמינים והצפנה. ישנו התמקדות מרעננת בפרטיות, כפי שמעיד ה- חברה’המיקום של גיברלטר.

תחומים אחרים שהם גאים להתהדר בהם כוללים שיש ללא דליפות, ללא שמירת יומנים, הצעת שרתים מהירים, ושלל תכונות אחרות. עם זאת, יש להם רק 70+ שרתים ברחבי 20+ מדינות - אתה’אני מצפה ליותר, אפילו שכולם עשויים מתכת חשופה. סקירת IVPN שלנו מנסה לקבוע אם יש’זה משהו לכל אותן חיוביות המופיעות באתר IVPN.

בטיחות ופרטיות

כלי זה לוקח את האבטחה ברצינות. כל החיבורים שלהם מוצפנים עם כמה מהרמות הגבוהות ביותר של הצפנה הזמינות, מה שאומר שכל תנועה העוברת ברשתות שלהן כמעט בלתי אפשרית לפרוץ.

ההצפנה AES-256 עם מפתחות RSA של 4096 ביט היא כה חזקה שאפילו ממשלות אינן יכולות לפענח אותה.

IVPN מציע גם א מתג כיבוי, משהו שהם טוענים שהוא אחד הבטוחים ביותר בסביבה. מתג הרג הוא חיוני לכל שירות VPN - קשרים בהכרח נשמטים, ועלולים לשדר את המשתמש’כתובת ה- IP באינטרנט. מתג להרוג מונע זאת על ידי עצירת כל התנועה.

לשירות זה יש גם הגנת דליפות IPv6 ו- DNS והצעות OpenVPN, IKEv2 / IPSec ו- WireGuard פרוטוקולי אבטחה.

לבסוף, IVPN מציע AntiTracker - המודעה הביתית וחוסמת הגשש שלהם. שלה “מצב הארדקור” יכול לכבות לחלוטין את כל ניסיונות החטטנות של גוגל ופייסבוק.

בסך הכל, אנו אוהבים את מה שיש בכלי זה להציע באופן אבטחה.

IVPN תומך ב- WireGuard

WireGuard יכול להיות ה- OpenVPN החדש. יישום ופרוטוקול קוד פתוח זה הוא הדור הבא של פיתרון מנהור רשת מאובטח זה’זה אמור להחליף את IPSec ו- OpenVPN בעתיד. זה’הוא הסימן המסחרי הרשום של ג'ייסון דוננפלד מ- Edge Security, חברת מחקר וייעוץ בנושא אבטחת מידע של האקרים מומחים.

מה גורם ל- IVPN WireGuard לתמוך בכל שונה מאשר מתחרים אחרים’? ובכן, אחת, עבור משתמש IVPN זה’במרחק לחיצה אחת בלבד - אין צורך בתצורה ידנית מסורבלת. אתה פשוט צריך לבחור WireGuard כפרוטוקול המועדף עליך.

יש כמובן אזהרה מתחת לאפשרות WireGuard שמסבירה כי פרוטוקול זה עדיין בפיתוח וניסוי. אז זה’לא מומלץ לכל מצב קריטי כאשר האבטחה חיונית.

למרות IVPN אינו’אחד VPNs האהובים עלינו, אנו בוודאי מעריכים את המאמץ להישאר מעודכנים וחדשניים.

האם IVPN רושם את הנתונים שלך?

IVPN אינו אוסף או רושם כל מידע המאפשר זיהוי אישי על המשתמשים שלהם.

חפרנו עמוק יותר וגילינו שזה לא’אפילו לא להשתמש בעוגיות - זה’חדשות נהדרות לכל המעורבים. החברה מודה בשמירת שמות משתמש, סיסמאות ומידע על תשלומים אבל, בכל הכנות, זה סטנדרטי לרוב ה- VPN.

מה’יתר על כן, IVPN פרסמה מניפסט אתי מסוג - משהו שיש לנו’עד כה לא נראה בקרב ספקי VPN. ההצהרה קוראת לתחרות הוגנת ומוסרית שאינה עושה זאת’אני לא משתמש בגשמים, פיקסלים, מודעות מעקב, ביקורות בתשלום או הבטחות שווא ומעודד להימנע מכל סוג של סכסוך אינטרסים. בהמשך, IVPN ממשיכה להוביל כדוגמה ומגלה כי ארבע משבע שיטות השיווק העיקריות שלהן נחשבות כלא מקובלות. יהיה מעניין לראות אם קריאה זו לפעולה מוסרית תשפיע על ספקי VPN אחרים.

מהירות וביצועים

המהירות מוגדרת כאחת החליפות החזקות כאן. למעשה, יהיה עליכם למצוא שירות VPN שמבטיח מהירויות טובות יותר. למרות זאת, “מבטיח” היא מילת המפתח כאן.

הם עשו כמה דברים כדי לשמור על מהירותם, כולל השקעה בכמה משרתי ה- DNS הטובים יותר בשוק, מיטוב הקושחה והתוכנה שלהם לשימוש במערכות מקוריות משלהם. כמובן, שימושי גם במיקומי שרת ברחבי העולם. עם זאת, הבדיקות שלנו לסקירת IVPN זו גילו כמה מהירויות הורדה איטיות למדי, במיוחד מהשרת של הונג קונג.

אחרי שאמרנו את זה, עם רשת קטנה הם’אני מוכרח להיפגע ולהחמיץ, במיוחד בהשוואה לכמה מהספקים המובילים. המשמעות היא ששרתים מסוימים יכולים להיות צפופים וכך להאט אתכם.

כיסוי שרת

בזמן הכתיבה, ל- IVPN יש יותר מ 70 שרתים ב 20+ מדינות. מטבע הדברים, מספרים אלה פירושם כי אזורים מסוימים יהיו תחת הערכה וסובלים מבחינת מהירות, למרות שכל IVPN’השרתים הם מתכת חשופה. אז אלא אם כן’אם הוא ממוקם בצפון אמריקה או באירופה, ספק זה עשוי לא להיות המתאים ביותר.

קלות שימוש ותמיכה מרובת פלטפורמות

IBVPN מספק 2 או 7 חיבורים בו זמנית עם חברות רגילה ו- Pro בהתאמה, נותן לך גם אפליקציות לפלטפורמות אלה:

 • חלונות
 • macOS
 • iOS
 • אנדרואיד

ניתן להגדיר גם כלי זה עבור נתבים, לינוס, ו NAS. נתב Vilfo מוגדר מראש זמין גם הוא.

השימוש ב- IVPN הוא פשוט להפליא. לאחר האפליקציה, עליכם רק לבחור את השרת בו תרצו להשתמש. כל אחד מהם מסומן בבירור במהירות הנוכחית. מכה “התחבר” מקבל אותך ברשת ואתה’אני תקבל הודעה בעת החיבור.

העמוד הראשי של IVPN

אתה יכול להפעיל ולכבות את חומת האש בעצמך אם בחרת לעשות זאת, אך לרוב, הוא נכבה אוטומטית כשאתה מתנתק משרתי IVPN.

יש הרבה תוספות בסעיף ההעדפות, שתוכלו להעיף בהן מבט ולכלול דברים כמו חיבור ה- VPN באופן אוטומטי מהתחברות, חיבור לשרתים ספציפיים, בחירת יציאה, הגדרות חומת אש, העדפות פרוטוקול OpenVPN, ועוד.

הגדרות IVPN

למעשה, הממשק הוא אחד הקלים לשימוש שם יותר, ומכניס אותו גבוה לרשימת השימושיות והפונקציונליות.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

עם כל כך הרבה שרתים בארה"ב, אתה יכול לדמיין שזה יעבוד עבור נטפליקס. למרבה הצער, בדיקות לבדיקת IVPN זו מראות זאת’זה לא המקרה. חלק מהמשתמשים מדווחים על הצלחה עם Netflix אך בהחלט זה לא פיתרון אמין - בקושי הפתעה עם מספר השרתים הנמוך שלהם.

ניצחת’לא יוכל להשתמש בו כדי לצפות בתכני Netflix.

מה שמצטיין ב- IVPN הוא לספק מערך כלים שכולם עובדים יחד כדי לשמור על בטיחות המשתמשים בזמן פלטפורמות מקוונות וזרמים’אני לא נכנס לחזון הזה. Netflix הפכה למיומנת מאוד בחסימת VPN. למעשה, יש באמת רק כמה כלים בחוץ שיאפשרו לך לצפות ולהזרים תוכן מ- Netflix.

אם אתה’אם אתה מחפש VPN שיכול לעזור לך לקבל גישה לנטפליקס ממדינה שאינה ארה"ב, ייתכן שעדיף להסתכל מעבר ל- IVPN.

P2P וטרנינג

יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתשתמש ב- VPN זה לשיתוף בין עמיתים לעמית.

הדבר הראשון שצריך לשים לב הוא שהורדת טורנטים אינה דבר לא חוקי, ומסיבה זו IVPN שמחה לאפשר למשתמשים שלה להשתמש בלקוחות טורנט. עם זאת, חלק מהבעיות נובעות מהעובדה שמשתמשים נוטים לשתף תוכן המוגן בזכויות יוצרים. ככל הנראה, IVPN מקבל הרבה הודעות משפטיות מצד מחוקקים אמריקאים בנוגע למדיניות שלהם לאפשר שיתוף P2P.

כדי להימנע מבעיות, לפיכך, בעלי IVPN מבקשים מהמשתמשים שלהם להשתמש בשרתים שממוקמים מחוץ לארה"ב.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

התשובה הקצרה היא שאפשר להשתמש ב- IVPN בסין, למרות חומת האש הגדולה - אם כי לפעמים זה דורש קצת פיתרון.

באופן כללי, לקוחות מסין יכולים להשתמש בשירות VPN ללא כל בעיה על ידי שימוש בשרת אחד בחוף המערבי של ארה"ב או באמצעות הפונקציה multihop. מערכת ה- multihop בה משתמש VPN זה מאפשרת למשתמשים להחליט לאיזו מדינה לשלוח את בקשותיהם ולאיזו מדינה תקבל את המידע שלהם.

לקוחות מסין יכולים להשתמש בשירות ה- VPN על ידי חיבור פשוט לשרת החוף המערבי של ארה"ב או באמצעות הפונקציה multihop.

בחלק מהמקרים, סין’s חומת האש הגדולה משתפרת מרשת זו. כאשר זה קורה, למשתמשים יש הזדמנות לקחת את פרטיותם צעד נוסף קדימה על ידי הפעלת obfsproxy מאפליקציית Windows או מאפליקציית Mac OSX. הגדרה זו מעלימה את כל התעבורה שמגיעה ומגיעה מ- IVPN’שרתים.

בקיצור, המשמעות היא שהמידע המוצפן מקושקש עוד יותר כדי להסתיר את העובדה שהוא הוצפן על ידי שירות ה- VPN. לרוע המזל, לא ניתן להפעיל תכונה זו בסמארטפון.

שירות לקוחות

משתמשים ב- IVPN ימצאו שיטות רבות לקבלת עזרה:

 • תמיכה בצ'אט חי 24/7
 • תמיכת דוא"ל
 • בסיס ידע מוצק
 • רשימה טובה של שאלות נפוצות
 • לוחות מודעות
 • מדיה חברתית

הדרך המהירה ביותר להשיג את הצוות ב- IVPN היא דרך פונקצית צ'אט חי 24/7. ניסינו את הצ'אט לסקירת IVPN זו והחוויה הייתה חיובית בסך הכל.

דרך נוספת לבירורים היא להשתמש בלוח ההודעות בחברה’אתר האינטרנט שלה, ולבסוף, IVPN מפעילה חשבון טוויטר מלא חיים שם ניתן לשאול גם שאלות. לנושאים כלליים, זה’זה שדרת חקירה טובה. עבור מדריכים ודרכי דרך ספציפיות מאוד, המשתמשים יכולים למצוא כמה אפשרויות ישירות באתר.

יש מדריכי התקנה לכל מערכות ההפעלה והיישומים הזמינים, ישנם מדריכי פרטיות ויש רשימה ארוכה של שאלות נפוצות.

תמחור

ישנן שתי תוכניות תמחור לבחירה, כל אחת זמינה על בסיס חודשי או שנתי:

 • חודשי סטנדרטי - 6 $ לחודש
 • שנתית סטנדרטית - 5 $ לחודש
 • פרו חודשי - 10 $ לחודש
 • פרו שנתי - 8.33 $ לחודש

תוכניות התמחור של IVPN שונות במספר המכשירים בו זמנית המותרים - זה’s 2 עבור תקן, 7 עבור Pro. כמו כן, משתמשי ה- Pro מקבלים שתי תכונות נוספות - העברת יציאות ומול-הופ.

אנו מאמינים כי התוכנית הרגילה צריכה להילקח לא יותר מחודש או חודשיים כשאתה יודע שניצחת’אל תחמיץ את תכונות ה- Pro שהוזכרו לעיל. אם כבר מדברים על האחרון, זה’זה התוכנית השנתית או לא כלום, מכיוון שאתה יכול להשיג VPN טוב בהרבה במחיר דומה לחודש. אם להיות כנה, אפילו תוכנית ה- Pro השנתית היא יקרה מדי.

יש משפט למשך 3 ימים שהיא למעשה ערובה להחזר כספי. הוספתו ל “רגיל” החזר של 7 ימים נותן לך עשרה ימים לחשוב על הקשר שלך עם IVPN.

שורה תחתונה

IVPN הוא שירות VPN ראוי לציון. בעוד ששרתים קטנים ומעטים, VPN מתהדר בכמה אישורי אבטחה ואידיאלים גדולים. הם ממוקמים בתחום שיפוט ידידותי ל- VPN ולא’לא לשמור הרבה בדרך של יומנים.

לשירות יש אפליקציות לכל המכשירים העיקריים והוא יכול לעזור למשתמשים בדרכים חשובות רבות, כמו מתן אבטחה תוך סיבוב או עקיפה של צנזורה מקוונת בסין.

עם זאת, IVPN אינו השירות המגוון ביותר בסביבה - הוא ניצח’אני לא מאפשר לך להזרים את נטפליקס ארה"ב, למשל, אבל בהחלט יש את מקומה! אם רק זה היה קצת יותר זול…

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − = 28