ביקורת LiquidVPN

ישנו צורך גובר בשיפור האבטחה כשאנחנו גולשים ברשת, אפילו כפרטים. אחד מספקי האבטחה הללו הוא LiquidVPN - עד כמה הם עושים את העבודה? לתת’גלה בסקירת LiquidVPN זו.


LiquidVPN הוא ספק VPN קטן אך מאוד חדשני.

השרתים שלה ממוקמים בארצות הברית, בריטניה, קנדה, הולנד, שוודיה, שוויץ, סינגפור ורומניה.

החדשות הגדולות אודות LiquidVPN הן היכולת שלה לעקוף את בלוקי הגיאו ב- Netflix בקלות. השירות מאפשר חיבורים של עמיתים לעמית (P2P) וגם פעילויות סיבוב.
הבא, בוא’תסתכל על LiquidVPN’היבטים מרכזיים אחרים והאם VPN זה שווה את זמנך וכספך.

האם LiquidVPN בטוח לשימוש?

LiquidVPN עושה שימוש ב OpenVPN, SSTP, PPTP ו- L2TP עם אבטחת פרוטוקול אינטרנט (IPSec) להצפנה, שכולם סטנדרטיים בתעשייה. כמנוי, ניתנת לך החופש לבחור כל אחד מהפרוטוקולים ישירות מהלקוח’ממשק.

LiquidVPN מציע גם א “אפנון IP” תכונה. זה עובד על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך לכתובת IP משותפת בכל פעם שאתה מתחבר לשרת אינטרנט. לכן, לפני שעמוד אינטרנט נטען לחלוטין, למשתמשים היו מקבלים מספר כתובות IP וזה מקשה לאתר את כתובת ה- IP היחידה עבור המשתמש. לעת עתה, LiquidVPN הוא הספק היחיד שמציע IP-אפציות.

VPN זה עבר גם את מבחן דליפת ה- IP לאחר השימוש ב- ipleak.net, doileak.net ו- test-ipv6.com כדי לבדוק אם מדובר בדליפות, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח ש- VPN זה הוא מאובטח בחוכמה.

כיצד להוריד ולהתקין את LiquidVPN

בשונה משירותי VPN אחרים, אינך צריך להירשם באתר LiquidVPN לפני השימוש בלקוח שלהם.

  • כדי להתקין LiquidVPN, עליך להוריד תחילה את קובץ ה- .exe.
  • לאחר ההורדה, הפעל את ההתקנה ולחץ על “הבא.”
  • אתה’תתבקש לבחור תיקיית יעד. בחלון הבא בחר את מיקום קיצור הדרך ולחץ על “הבא.”
  • לפני סיום ההתקנה, אתה’תתבקש להתקין את נקודת הגישה למסוף (TAP). ה- TAP הוא כלי נוסף שיסייע ללקוח לעבוד טוב. בעת התקנת ה- TAP, בחר רק במתאם ה- Ethernet הווירטואלי TAP.
  • כאשר אתה’לאחר ההתקנה, לחץ “סיים.”
  • הפעל את הלקוח ולחץ “התחבר” - החיבור שלך מאובטח.

למרות שאולי קיימת שונות מסוימת עבור לקוחות בפלטפורמות אחרות, הרעיון הבסיסי זהה.

מהירות & ביצועים

הדבר הראשון שאתה צריך לציין לגבי VPN הוא שזה יפחית את מהירות החיבור שלך. עם זאת, חיבור לשרת קרוב אליך ישפיע הרבה פחות על הביצועים.

בבדיקות מהירות, LiquidVPN שעון מהירויות מהירות למדי עבור זמני העלאה וגם זמני הורדה. המספרים היו זהים, בין אם התחברנו לשרתים בארה"ב או באירופה.

LiquidVPN עבור נטפליקס וטרנינג

נכון לעכשיו, LiquidVPN עובד טוב עם Netflix.

זהו ניצחון נדיר, אבל בואו’זה לא להתרגש יותר מדי. נטפליקס תמיד פועלת ללא לאות לחסימת VPN והצליחו כמעט בכל פעם. אבל לעת עתה, לפחות אתה יודע ש- LiquidVPN הוא אפשרות לסטרימינג.

LiquidVPN גם תומך בחיבורי P2P לצורך סיקור. החדשות הטובות הן שהם מאפשרים זאת בכל אחד מהשרתים שלהם, ולא רק על מתמחים.

האם משתמשים בסין יכולים להשתמש ב LiquidVPN?

סין היא אחת המדינות הבודדות שהשתלטו לחלוטין על השימוש באינטרנט במדינה. רוב אתרי המדיה החברתית ופלטפורמות הסטרימינג אינן נגישות בסין.

אז אם אתם מבקרים בסין, הקפידו להתקין VPN לפני הכניסה לשטחה. לא היו ביקורות של משתמשים (לפחות אף אחד שאנחנו לא יודעים עליהם) על כך שהם יכולים להשתמש LiquidVPN בסין, מה שהופך את זה קשה להמליץ זה כ- VPN עבור “מטפסים על חומת האש.”

אפליקציות & הרחבות

לחברת LiquidVPN לקוחות שפותחו עבור כל הפלטפורמות הרגילות כולל מערכות הפעלה שולחניות ומכשירים ניידים.

ניתן להגדיר ידנית LiquidVPN עם נתבי DD-WRT, וניתן להשתמש בשירות גם עם לקוחות OpenVPN. קל לעקוב אחר קבצי התצורה להורדה ולהגדרת תהליך. פרק העזרה באתר נותן הסבר מפורט כיצד להשתמש בשתיהן.

תמחור

LiquidVPN מציעה שלושה סוגים של תוכניות מנוי:

  • Sidekickתוכנית זו עולה 7.00 $ לחודש. עם זאת, אתה יכול לשלם מדי שנה וזה עולה 57 $ (4.75 $ לחודש). לתוכנית זו מותר רק 2 חיבורים בו זמנית.
  • הלוחם בדרכים: זה’זה מוצע ב 10.00 $ לחודש, שהופך ל $ 69 ($ 5.75 $ לחודש) בתשלום מדי שנה. עם תוכנית לוחם הדרכים מותר 4 חיבורים בו זמנית. הוא מציע שרתים ב -11 מדינות וגישה למאגר של 2,168 כתובות IP.
  • סופיתוכנית זו עולה 18.00 $ לחודש, שהם 105.96 $ (8.83 $ לחודש) בתשלום מדי שנה. התוכנית האולטימטיבית מאפשרת 8 חיבורים בו זמנית ובדיוק כמו Road Warrior, מציעה שרתים ב -11 מדינות ובריכה של 2,168 כתובות IP. אתה יכול לשלם באמצעות כרטיסי אשראי או חיוב, PayPal וביטקוין..

שירות לקוחות

LiquidVPN תומך בלקוחות טוב למדי.

זמן התגובה בדוא"ל הוא ממוצע, לוקח כשעה לקבל תגובה ובהחלט אתה נפתר הבעיות שלך כשהן עונות לשאילתה שלך..

יש להם אין צ'אט חי בחלק זה, אך ניתן להתעלם מכך, מכיוון שתגובת הדוא"ל היא פחות משעה. עם זאת, העזרה העצמית, שאלות נפוצות וקטע תחילת העבודה הוא מהשורה הראשונה ומפורט מאוד.

שורה תחתונה

היזמים LiquidVPN הציגו את השירות לעמוד בציפיות (יש להודות שלא מאוד גבוהות). אין דליפות IP, סיבוב חלק, הזרמת נטפליקס ומקטע עזרה עצמית מפורט.

עם זאת, לשירות אין תכונה מתג להרוג מובנה, אם כי אתה יכול להשתמש בסקריפט כדי להפעיל אותו.

הם ממוקמים בארצות הברית, ולכן הם חלק מחמש העיניים, כך שאם פרטי הגלישה שלך מתבקשים בחוק, הם מחויבים לשחרר אותם.

VPN זה מומלץ רק לגלישה מקרית באינטרנט.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =