סקירת OVPN

סקירה כללית

OVPN הוא שירות VPN ברמה גבוהה ומתמחה בשטוקהולם, שוודיה. הם מבטיחים לספק חווית VPN שולחנית חזקה ויעילה למניעת דליפות DNS, לאנונימיות של הפעילות שלך ולהגנה מפני ממשלות והאקרים. האם הם עושים זאת? גלה בסקירת ה- OVPN המלאה שלנו.


כשמחפשים שירות VPN טוב, ישנם המון קריטריונים החיוניים לצמצום בחירותיך. רמות ההצפנה, פרוטוקולי ה- VPN, המהירויות וה- rigamarole המשפטי הם כל הדברים שאתה צריך לבחון ממוקד אם אתה רוצה לדעת אם VPN מסוים לא מתאים לך או לא..

ל- OVPN יש הצפנה חזקה עבור VPN המשתמש בפרוטוקול סטנדרטי בתעשייה. יש להם נוכחות טובה של שרת במספר מדינות, והם גם מאפשרים שיתוף קבצים של P2P בשירותיהם, וזה יתרון מוגדר..

נראה שהמהירות שלהם פחותה בהשוואה להרבה מתחרות, ונוכחותם מוגבלת לצפון אמריקה ואירופה. זה קצת גרור, אבל זה גם הגיוני בהתחשב בתוספת האבטחה והפרטיות ש- VPN שלהם מבטיח. אנחנו’אני אעבור על זה יותר מעמיק למטה.

הם מבטיחים שהם לא’אל תיכנס לנתונים שלך וכי אין כוננים קשיחים המשמשים בשרתים שלהם. OVPN טוען כי כל מערכות ההפעלה והתצורה שלהם נשמרות על RAM, וזה מוזר קטן ומעניין.

בבחינת התמיכה בפלטפורמה שלהם, אנו יכולים לראות שיש להם רשימה נרחבת של פלטפורמות נתמכות המשתרעות על מכשירים ניידים ונתבים. זה’זו רשימה די ארוכה, שהיא תכונה מעודדת. היכולת להתפתח במיומנות על כל הפלטפורמות הללו היא די מרשימה.

OVPN מציעה גם כתובות IP אמריקאיות, ומאפשרות גישה לתוכן אמריקני בנטפליקס, HBO, פנדורה ושירותים אחרים. HULU, למרבה הצער, לא עובד עם OVPN. ובכל זאת, מדובר בכיסוי די מקיף של חסימה.

המחירים שלהם, אמנם מעט תלולים, יחסית שווה את זה בהתחשב בכל תכונות האבטחה שהם דאגו להם. הם מקבלים גם את רוב אמצעי התשלום העיקריים, כולל מזומנים.

מוזרה קטנה ומגניבה נוספת בנושא OVPN היא שהם מאפשרים תנועת BitTorrent, והרשת שלהם מאובטחת מספיק שתצטרך’אין לך בעיות בפרטיות או באבטחה בזמן שאתה מבצע שיתוף קבצים P2P שלך.

למרות שיש להם בלוג בו הם מדברים הרבה על חוקי דיבור חופשי וטכנולוגיית VPN, הם לא עושים זאת’אני לא באמת בודק אם ה- VPN שלהם עובד בסין או לא. אנחנו’אכנס לזה יותר, בהמשך. לעת עתה, זה’זה בטוח להניח שזה כנראה לא’אני לא מציע פונקציונליות מקיפה לעקיפת חומת האש הגדולה.

ניתן להגיע לתמיכה של הלקוחות שלהם דרך צ'אט חי, דוא"ל או באמצעות טופס יצירת קשר באתר שלהם. הם גם מפרסמים את החברה שלהם’כתובת ומספר טלפון לצורכי קשר.
ללקוח יש גם ממשק מלוטש, שמשתמשים חדשים לא יתקשו להתעסק איתו.

האם OVPN בטוח לשימוש?


תשובה קצרה: כן.

הצהרת אבטחה של OVPN

החברה גאה הרבה בלתת לך את החוויה הכי בטוחה שאפשר. למרות שנוכחות השרת שלהם מוגבלת לצפון אמריקה ואירופה, השרתים עצמם מעוצבים מתוך מחשבה על אבטחה. אלה מוגדרים כך שכל הרשאות הכתיבה מושעות, ומונעות את יצירת היומנים בשרת עצמו.

כפי שאנו’אמרנו בעבר, השרתים שלהם מוחזקים במיקומים מאובטחים ללא כוננים קשיחים מכל סוג שהוא, כאשר מערכת ההפעלה והתצורה אוזל של זיכרון RAM. זה משמש לנסוע הביתה עד כמה החברה הזו רצינית בנוגע למדיניות ללא כריתת עצים שלהם.

השימוש בהצפנה בפועל AES-256 עם RSA-2048 ו SHA-1. אלה ממש סולידיים ומרגיעים בד בבד עם הגישה הלא-שטות שלהם ללא כריתת עצים. OVPN משתמש גם ב- OpenVPN פרוטוקול הצפנה.

בנוסף לתכונות אלה, OVPN מציע גם אבטחה מפני דליפות DNS ו- WebRTC, שמגובה על ידי חוויות משתמש. שם’זה גם ה מתג כיבוי, מה שמוריד את החיבור שלך במקרה של כשל VPN, ו- מולטי-הופ תכונה המאפשרת שימוש ב- VPN רצופים בשרשרת.

באופן כללי, OVPN הוא VPN בטוח מאוד. הם מתייחסים לפרטיות ברצינות רבה, וכל מאפייני האבטחה שלהם בודקים זאת.

למרות זאת… באשר לפרטים המשפטיים, שבדיה מאפשרת להשתמש ב- VPNs בארצם, אך הם גם כן חלק מברית תשע העיניים, כלומר ניתן לשתף את הנתונים שלהם עם ממשלות של מדינות אחרות כמו ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, דנמרק, צרפת, הולנד ונורבגיה. אם אתה’אם אתה משתמש בשירות שלהם כראוי, זה לא אמור’זו לא בעיה, אבל זה’חשוב לציין בכל זאת.

מהירות & ביצועים

בבדיקת OVPN למהירות חווינו עד 50% מהירות איטית יותר, שנחשבת לממוצעת למדי.

כמובן, זה’חשוב לזכור כי תוצאות המהירות האישית עומדות להשתנות. על מנת לבצע את המבחן שלך, למרבה הצער, תצטרך לקנות את השירות, מכיוון שהם אינם מציעים ניסיון חינם. עם זאת יש ערבות להחזר כספי של 10 יום.

כיצד להתקין ולהשתמש ב- OVPN

ההגעה לדף ההורדה מעט לא אינטואיטיבית. אתה בעצם צריך ללחוץ על ה- “מדריכים” כפתור בראש, אשר יעביר אותך לרשימה של פלטפורמות שונות הנתמכות על ידי השירות. לחיצה על מי שתרצה תעביר אתכם למסך ההורדה, שם תוכלו לקבל הוראות התקנה פשוטות, כפי שתוכלו לראות לעיל (עבור לקוח Windows).

השימוש בלקוח קל למדי. לטענתם, אין צורך בקבצי תצורה. דף ההגדרות מאפשר לך להתאים אישית את הגדרות מתג ההרג שלך ואת רוב הדברים האחרים שהיית מצפה.

זה’נחמד שיש להם ממשק טוב ופשוט, המאפשר למשתמשים לא מנוסים אפילו לשמור על נוהגי הגלישה שלהם. דבר טוב נוסף שיש לציין כאן הוא הבלוגים באתר שלהם המספקים משאב למידה מצוין שיכול להיות יחד עם השירות שלהם.

אפליקציות & הרחבות

נראה ש- OVPN ממשיך, פשוטו כמשמעו, הכל. האתר שלהם מתגאה ברשימת תאימות ארוכה, כולל כל הפלטפורמות העיקריות, כמו גם אובונטו, אייפד, Synology NAS ושלל נתבים שונים. היכולת לפתח את סוג האבטחה והמהירות שהחברה מספקת לכל אותן פלטפורמות שונות זה די מרשים, וכנראה שיש לזה הרבה קשר לאט לאט החברה מתרחבת.

OVPN לחלונות

למרות שנוכחות השרת שלהם צומחת באטיות, הכיסוי שלהם בפלטפורמות העיקריות כמו גם בנתבים הוא מקיף מאוד. לפני שאתה קופץ ל- OVPN לשימוש עם הנתב שלך, הקפד לבדוק את הרשימה ולראות אם קושחת הנתב שלך נתמכת..
הם מציעים גם סיומת דפדפן עבור כרום, פיירפוקס, ויוואלדי, ו אופרה. זה מאפשר לך להגן מפני דליפות כתובות IP של WebRTC, כמו גם לטהר עוגיות ולחסום מודעות.

האם OVPN טוב לנטפליקס?

ל- OVPN יש כתובות IP אמריקאיות זמינות להנאתך, ומאפשרות לך לגשת לתוכן סטרימינג שננעל גיאוגרפי לארה"ב. לטענתם, השירות שלהם יעיל לביטול חסימת Netflix, HBO, Pandora Radio Radio ו- “שירותי סטרימינג אחרים”.

מוזר ייחודי של תכונה זו הוא שהם מציעים כתובות IP אמריקאיות מבלי שבאמת יש שם שרתים. הכתובות בפועל מוקצות ככל הנראה לפרנקפורט. זה יתרון אם במקרה אתה באירופה, אך פחות מכך אם אתה’אתה נמצא במקום אחר בצפון אמריקה.

קבלת ה- IP האמריקאי דרך OVPN היא קלה כמו חיבור דרך כל אחד מהשרתים שלהם בפרנקפורט.

מה עם סיבוב?

OVPN מאפשר תנועת סיקור ברשתות שלהם ומספק את מאפייני האבטחה על מנת להשתמש בהם ללא הפרעה. ביקורות משתמשים ופרסומי בלוגים ב- OVPN’משוחח על האתר באופן פרטי על השימוש בלקוח לצורך סיבוב. כל זה נחמד מאוד, מכיוון שהסחרור הופך ליותר ויותר רושם בשנים האחרונות, ומאחר שהתמיכה המקיפה ללא רישום של OVPN מאחוריך תוכל בהחלט להניח כמה מהחששות שלך בנוח.

אין גם שום עניין ב PP או ToS שלהם שעלול להוות סיבה לדאגה. כמובן, זה’זה תמיד טוב לקרוא את עצמך בספרות מסוג זה.

בסך הכל, OVPN לא’אני לא מרים דגלים אדומים לסיבוב, אבל זה’ראוי לציין שוב ששוודיה היא חלק מברית תשע העיניים.

OVPN בסין

למרות של- OVPN יש קצת מידע בבלוג שלהם על סין’חוקי ה- VPN וחומת האש הגדולה, הם לא’אני לא מעלה טענות לגבי הפונקציונליות שלהם בסין, והיעדר ביקורות על לקוחות בנושא גורם לי להאמין שזה’זה כנראה לא ללכת.

זה’יתכן ש- OVPN עשוי לעבוד עם ספקים סיניים מסוימים, אבל זה’כנראה שעדיף להיות בטוח מאשר להצטער. יש לקוות שבעתיד נראה יותר פעילויות מ- OVPN בתחום זה. הם מספקים חסימת DNS, אך אין תכונות אחרות שיסייעו לרבות מהשיטות המובנות לא טובות בהן משתמשת ממשלת סין כדי לחסום שימוש ב- VPN.

תמיכה ב- OVPN


OVPN מציע תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני, טופס יצירת קשר וצ'אט חי. הם גם מפרסמים את כתובת התפוצה ואת מספר הטלפון שלהם וזה נחמד.

מבחינת התמיכה בפועל, נראה שהצוות יעיל, גם אם זמני התגובה שלהם מעט איטיים. אם תמיכת הלקוחות חשובה לכם באמת, תכונה זו אולי נראית מעט חסרה, אך היא’נחמד אפילו לקבל תמיכה בצ'אט חי באופן כללי.

תמחור OVPN


מחירים אלה הם גבוהים מהממוצע לתוכניות חודשיות ושנתיות עם כל VPN מרכזי. הבונוס הנוסף כאן הוא שאתה מקבל את כל מאפייני האבטחה הנוספים והערבות משמעותית ללא כניסה אשר הרבה מארחים אחרים יכולים’לא להתאים.

אפשרויות תמחור של OVPN

נראה שיש מגבלת התקנים קפדנית. למרות שהיינו’לא תוכל למצוא מידע על כמה חיבורים בו זמנית אתה’אתה יכול להשתמש בעת חיבור דרך OVPN, זה’זה בטוח להניח את זה’סגר באחת.

עם זאת נאמר, זה’חשוב לזכור את תכונת המולטי-הופ, המאפשרת לשרשרת חיבורי VPN רצופים.

יש גם אין גרסה או ניסיון בחינם מוצע עם OVPN, ותצטרך לרכוש את השירות כדי לנסות אותו בעצמך. עם זאת, הם מציעים א ערבות להחזר כספי למשך עשרה ימים שירות. זה’זה תמיד רעיון טוב לבחון היטב את מדיניות ההחזר הכספית שלהם לפני שתנקוט בזה.

OVPN מקבל את כל צורות התשלום העיקריות, כולל VISA, Mastercard, Maestro, PayPal, Bitcoin, and cash. אפשרות המזומנים היא נגיעה נחמדה לאנונימיות.

בשורה התחתונה

בסך הכל OVPN נראה כמו פיתרון VPN חזק מאוד ואמין. מדיניות ההצפנה והרישום שלהם הם מהשורה הראשונה, ונראה שהם מחויבים אמיתיים להציע שירותים איכותיים ותנאי הפרטיות הגדולים ביותר..
יש כמה בעיות עם היעדר אמצעי התמיכה שלהם, ציוניהם המעורבים בביצועים והיעדר תמיכה למשתמשים בסין. עם זאת, בסך הכל, שירותי ה- VPN שלהם שווים מאוד את הכסף.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 9