ביקורת בטרנט

הרבה טענות נועזות אבל לא הרבה לגבות את זה. כמות השרתים הנמוכה פירושה שתקבל אבטחה ומהירות מתחת לממוצע, שלא לדבר על שום תמיכה ב- Netflix או בצ'אט חי. אבל לפחות יש לזה מחיר נמוך (מעין).


הדבר הראשון שהיינו להוטים לחקור היה ביתנט’זה טוען שזה’זה ה “חווית ה- VPN המהירה והמאובטחת ביותר באינטרנט.” זה’זו טענה די נועזת להגיש עבור חברה שהוקמה רק בשנת 2015, אך למרבה הצער, על סמך הניתוח שלנו, אנו יכולים לומר בוודאות רבה שזה לא המקרה.

בכלל לא.

Betternet נכשל הן ביסודות והן בדרישות המחמירות יותר של משתמשי VPN תובעניים יותר:

 • שם’זה מורגש חוסר פרטיות ותכונות אבטחה
 • שם’אין תמיכה ב- Netflix
 • שם’אין תמיכה בצ'אט חי
 • בטרנט’המספר המצומצם של שרתים מוביל לחוויית סיבוב גרועה למדי

כפי שאתה יכול לראות, שם’כאן יש הרבה מקום לשיפור.

לבחינה מעמיקה באיך תעבור בטרנט בכל התחומים החשובים, המשך לקרוא את הסקירה המלאה שלהלן.

בטיחות ופרטיות

לתת’ראה כמה טוב מצליחה Betternet להיות VPN באופן אבטחה. התכונות החסרות הכי מדאיגות שאנחנו’נמצא כי הם הבאים:

 • אין מתג להרוג
 • אפס הגנת דליפות DNS
 • אין תכונות גלישה

המחסור בתכונות ההגנה העיקריות האמורות על כתובות IP יכולות לגרום לאסונות: שימוש בבת'נט לפרטיות יכול להיות כמו הליכה על שדה מוקשים.

באופן ספציפי ניתן לאתר את המיקום הפיזי שלך על ידי אחזור כתובת ה- IP האמיתית שלך בגלל דליפות.

אבל זה’זה לא הכל.

מפרסמים של צד שלישי יכולים להתקין עוגיות במכשירים שלך כדי לעקוב אחר הקליקים וההעדפות שלך.

זה שוב יכול לספק בסיס להפרות משמעותיות של פרטיות ואבטחה.

Betternet גם לא ברור מדי בפרוטוקולי ה- VPN וההצפנה שלה. שם’זה רק פוסט בבלוג משנת 2015 בו מצאנו מידע על כך:

 • OpenVPN ו L2TP / IPsec זוג פרוטוקולים
 • הצפנת AES-256

במחקר אקדמי שנערך ב -2017, סיים Betternet # 4 ברשימת עשרת ה- VPN הגרועים ביותר בנושא אבטחה, בדרגת VirusTotal מזעזעת של 13.

אז בואו’מתמצה מחדש במהירות: האם בטרנטנט בטוח לשימוש? לא. זה די מסכם את מה שאנחנו חושבים.

האם בטרנט רושמת את הנתונים שלך?

תשובה קצרה: כנראה.

עלינו לחלוק את דאגתנו שמדיניות הפרטיות של בטנטר מעורפלת למדי במידע אישי, מה בדיוק ניתן לשתף והאם ניתן יהיה לזהות אותך על סמך הנתונים המשותפים: “[…] המידע האישי שלך עשוי להיות זמין לספק תוכן של צד שלישי.

ובכן, אם בטרנט לא’אני לא רוצה להשאיר טעם מר בקרב משתמשים בעלי מודעות לפרטיות’ בפה, הם יצטרכו לעבוד על המסמכים המשפטיים כדי להיות ברורים על החלקים החשובים ביותר.

מהירות וביצועים

רוב שחקני ה- VPN הגדולים טוענים אותם דברים בימינו: “ה- VPN המהיר ביותר” ו “ה- VPN המאובטח ביותר.”

כאשר אנו בוחנים את תוצאות בדיקת המהירות של VPN, אנו’אינך משוכנע יותר מה המשמעות של תוויות אלה. מהבדיקות שלנו עולה כי ישנן ירידות משמעותיות כאשר ניגשים לשרתים רחוקים יותר מהמיקומים הפיזיים שלכם.

זה נכון גם לגירסת הפרימיום של Betternet, שלא לדבר על VPN המוגבל בחינם של Betternet.

עם זאת, נראה כי מהירויות העלאה משתפרות הרבה יותר. במילים אחרות, זה’יתכן שתוכלו למעשה להזרים סרטוני HD עם ה- VPN החינמי של Betternet וגם עם הגרסה בתשלום, אבל לא’אני לא מגביר את התקוות שלנו בעת השימוש באפליקציה החינמית.

Betternet עדיין טוב לגלישה בתוכן באופן בטוח יחסית או לביטול חסימה של אתרים שאינם זמינים במיקומך.

כיסוי שרת

לספק שירות זה יש כיסוי שרת VPN מאוד מדהים של 10 מדינות (17 מיקומי שרת), כולל ארה"ב, קנדה, בריטניה, הולנד, אוסטרליה ויפן. כולם חברים בבריתות מעקב.

עם 17 מיקומי שרת בלבד, אתה יכול’אני ממש מצפה למהירויות המנשבות את הראש. לא כשיש מעל 38 מיליון משתמשים להזרים לעזאזל מתוך השרתים המעטים האלה.

זה’זה בהחלט אפשרי שאתה יכול’אפילו לא להתחבר לשרתים מסוימים מכיוון שהם’אתה פשוט עומס יתר על המידה.

קלות שימוש ותמיכה מרובת צורות

כל הפלטפורמות הבסיסיות זמינות להורדה:

 • חלונות
 • macOS
 • iOS
 • אנדרואיד
 • כרום

כיצד להוריד את Betternet

עם זאת נאמר, אתה לא צריך’אל תמהר להוריד אף אחד מאלה עדיין. בהתבסס על הבדיקות שעשינו לסקירת Betternet זו, אנו’שמתי לב שיש כמה הבדלים גדולים בין גרסאות אלה.

לתת’זה מתחיל עם סיומת הדפדפן של Google Chrome. זה’זה אסון פשוט. נראה כי ספק זה כלל רק את התוסף הזה כדי להיות מסוגל להתהדר בכך שכיסוי החלק הזה.

למרבה הצער, יתכנו גם דליפות DNS ו- WebRTC.

ההתקנה די פשוטה אלא אם תרצו את הגרסאות הסלולריות, הזמינות רק כגרסת ניסיון למשך 7 ימים.

בדומה לבדיקת ה- VPN של Avast SecureLine, אנו יכולים לומר זאת Betternet הוא אחד מלקוחות ה- VPN הקלים ביותר לשימוש. אם אתה’אם אתה משתמש בלקוח VPN החינמי של Betternet אתה פשוט לחץ על כפתור התחברות ותתחבר אוטומטית לשרת VPN בארה"ב.

למרבה הצער, שם’זה לא הרבה להתאים אישית בגרסה החינמית. אתה מתחבר לניתוח שרת VPN שהוקצה אליו אוטומטית או מנתק אותו. זה יכול’לא יהיה פשוט יותר.

אם אתה’אם אתה משתמש בגירסת הפרימיום, אתה יכול ללחוץ על בחר בלחצן מיקום וירטואלי ובחר מבין 10 המדינות הזמינות. ישנם גם 7 מיקומי שרת בארה"ב לבחירה.

מזווית מסוימת זהו יתרון אמיתי עבור בטרנט. אפליקציית ה- VPN הזו ממש קלה לשימוש.

מצד שני, בואו’אל תשכח מהמשתמשים המתקדמים יותר בטכנולוגיות שבהחלט ירצו שליטה רבה יותר על פרטיותם. עבורם אנו ממליצים למצוא ספק שירות VPN רציני יותר.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

שם’אין סיפור ארוך שכדאי לקצר כאן:

אתה יכול’אל תשתמש בנטרנט עבור נטפליקס.

למעשה, אתה יכול’אני באמת משתמש בהרבה שירותי VPN ככתובות ה- IP והשרתים שלהם כל הזמן מתגלים ונאסרים על ידי Netflix.

ברור שלשירות הזרמת מדיה מרכזי זה יש אג'נדה משלו לשמור על חוקי זכויות יוצרים ולקיים את סיום העסקה שלהם. זו הסיבה שהם כל כך קשוחים בתכנים מוגבלים גיאוגרפיים ומנסים לכבות את כל משתמשי ה- VPN האפשריים מהרשתות שלהם.

ישנם, כמובן, מספר שירותי VPN פרמיום אמיתיים שיכולים למנוע גילוי על ידי Netflix. אתה יכול להשתמש בנוחות ובאמינות, למשל, ExpressVPN, NordVPN ו- VyprVPN עבור Netflix עם רמת אבטחה מקוונת נהדרת גם כן..

P2P וטרנינג

אנחנו יכולים’אני ממש לא ממליץ על החינם או על ה- “פרמיה” גרסת בטרטנט לסיבוב.

אנו מאמינים כי המספר הנמוך של השרתים והמהירויות שלהם פשוט לא מספיקים כדי להשתמש ב- VPN של Betternet לצורך סיבוב או כל שיתוף קבצים אחר גדול ב- P2P..

נושא מרכזי נוסף שיש לקחת בחשבון כאן הוא האבטחה והפרטיות שלך בעת הורדה או העלאה של קבצים באמצעות BitTorrent. ללא שימוש בשירות VPN תקין ומאובטח שמופעל במכשיר שלך, ספק שירותי האינטרנט שלך וכן צדדים שלישיים, כולל סוכנויות ממשלתיות, עשויים גם להציץ לתעבורת האינטרנט שלך ואפילו להתחקות אחריה..

זו רק מגבלה מעשית של שירות VPN זה, וכזה שממשיך לצוץ.

שירות לקוחות

Betternet משאיר הרבה רצוי גם מבחינת התמיכה. זה מה שיש להם להציע:

 • תמיכה בכרטיסים (גרסת פרימיום בלבד)
 • שאלות נפוצות
 • אין תמיכה בצ'אט חי

למעשה, עליכם לגלול כל הדרך למטה לתחתית העמוד כדי למצוא שם שני קישורים זעירים: מרכז עזרה ו שאלות נפוצות. מרכז העזרה עצמו גרוע למדי:

מרכז העזרה ל- VPN של Betternet

זה’סביר להניח שזכית’לא תמצא שם כל פיתרון לבעיות שלך.

אם תוותרו על קריאת שאלות נפוצות ודפי עזרה, עדיין תוכלו לנסות להגיש בקשה על ידי לחיצה על הקישור הקשור בפינה השמאלית העליונה של דף מרכז העזרה.

בסיכומו של דבר, עלינו לומר שמדובר בתחום שזקוק לתשומת לב רצינית מצד בטרנט. או במוקדם או במאוחר, יהיה קצת קשה לשמור 38 מיליון משתמשים מרוצים.

תמחור

מלבד התוכנית החודשית הגבוהה למדי, מציעה בטרנט אחד ה- VPN הזול ביותר שירותים:

 • תוכנית לחודש: 11.99 $ לחודש
 • תוכנית לחצי שנה: $ 3.99 לחודש
 • תוכנית לשנה: 2.99 $ לחודש

הזמין גרסה חינמית - - מוגבלת במידה מסוימת (למדינה אחת בלבד ולשרתים שהוקצו אוטומטית): אתה יכול’לא להחליף שרתים באופן ידני והמהירות היא די איטית.

איך בטרנט יכולה להיות בחינם? ובכן, יש לו דגם די שקוף, למעשה.

ישנן שתי אפשרויות בתוך לקוח Betternet: “התקן אפליקציה” ו “צפו בסרטון והתחברו.” בכל פעם שאתה לוחץ על כפתורים אלה ועל המודעות הקשורות, Betternet מקבל עמלה. אבל זה מגיע גם למחיר מאוד תלוי מכיוון שמפרסמי צד ג 'אלה עשויים להשתמש בטכניקות מעקב ורשומות מידע המחובר אליך.

זהו כמובן סיכון ביטחון ופרטיות שייתכן שלא תרצה לקחת אם אתה רוצה אנונימיות בעולם הווירטואלי.

אם תרצה לנסות את גרסת הפרימיום ללא המודעות המעצבנות ועם יותר שרתים, עדיין יש לך הזדמנות לא להשקיע בכלל. Betternet Premium יש ניסיון חינם למשך 7 ימים אפשרות. עם זאת, עלינו להזהיר אתכם בנוגע לגרסה זו בת 7 ימים.

היו הרבה בעיות שדווחו על ידי הלקוחות כי הם לא יכלו’לא לבטל את הסכמתך בזמן ולכן הם מחויבים אוטומטית בחודש הראשון.

וכל זה עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. אבל שוב, אתה צריך להיות זהיר מאוד אם אתה רוצה החזר מלא.

יתכן שזו הערובה המגוחכת ביותר להחזר הכסף שאנחנו’מעולם לא קראתי או שמעת עליו. למה? כי יש 5מגבלת תנועה של 0MB. במילים אחרות, אם אתה משתמש ביותר מ- 50MB להורדה או העלאה, זכית’לא להחזיר את הכסף שלך.

שורה תחתונה

הדרך הטובה ביותר לתאר כיצד מסקנת הביקורת שלנו על Betternet גורמת לנו להרגיש היא לצטט את ג'קי צ'אן בשעות העומס כשניסה לשיר את אדווין סטאר’השיר של הלהיט, “מלחמה”:

“למה זה טוב? בהחלט שום דבר.”

ובכן, אנו מאמינים שם’אין הרבה מה להוסיף כאן אם אתה לוקח ברצינות את האבטחה והפרטיות שלך. התרגזנו בצורה ניכרת יותר כאשר ניתחנו את שירות ה- VPN הזה ואנחנו רק יכולים לדמיין עד כמה זה יהיה מתסכל אם היינו צריכים להיות תלויים בבטרנט לכל צרכי ה- VPN שלנו..

אם אתה פשוט רוצה לקבל גישה לתוכן אינטרנט חסום גיאוגרפי, הגרסה החינמית של Betternet עשויה להיות מספיק טובה עבורך. נניח, למשל, אתה נוסע לסין או גר בה ורוצה ליהנות מתוכן שאינו זמין במיקומך.

אבל, אם לא’לא כמו שהממשלה הסינית או כל ארגונים אחרים שאינם ידידותיים ל- VPN יחטאו בך ולברר מי אתה באמת מבוסס על ה- IP האמיתי שלך והמיקום הפיזי שלך, ובכן, אתה’עדיף להשתמש בספק שירותי VPN אמין למעשה.

מה אתה יכול לעשות עבור כולנו

האם יש משהו שחסר לנו בסקירתנו של בטרנט?

זכרו, שיתוף זה אכפתיות!

אנא אל תהסס להשאיר את התגובה שלך למטה.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =