ביקורת פרטית

PrivateVPN, או Privat Kommunikation Sverige AB, נמצא בשבדיה. זה אולי לא המקום הכי טוב לפרטיות, אבל זה’זה גם רחוק מגרוע מכל. אחרי הכל, במהלך עשר שנות שירות PrivateVPN מעולם לא הוזכר בסיפורים שערורייתיים כלשהם, לכן תחום השיפוט לא צריך’זה לא יעסוק ברוב המשתמשים.


אם כבר מדברים על משתמשים, ל- VPN זה יש רק 44,000 מהם. בהשוואה לכוכבים כאלה כמו NordVPN, שמתהדרים במעל 12 מיליון, או ABBA, PrivateVPN נראה כמו ספק אינדי-VPN. אבל בסקירה זו אני’אני אנסה להראות את זה’אין סיבה שהשבדים לא יכלו’לא יהיו הרבה יותר לקוחות מרוצים.

אם לדייק, אני’אבדוק אם PrivateVPN בטוח לשימוש ומהיר מספיק. אני’אנסה גם לענות אם ספק זה מבטל את חסימת Netflix ומאפשר סיבוב על השרתים שלו. ותן’אל תשכח את השאלה החשובה ביותר - האם מחירי PrivateVPN אינם גבוהים מדי בהשוואה לתחרות?

אם ברצונך ללמוד עוד, המשך לקרוא את סקירת ה- PrivateVPN הזו.

סקירה כללית

 • מבוסס ב: שבדיה
 • שרתים ומיקומים: 150+ שרתי 60+ מדינות
 • יומנים: איסוף נתונים מינימלי
 • הצפנה ופרוטוקולים: הפרוטוקולים העיקריים OpenVPN ו- IKEv2, הצפנה בדרגה צבאית (AES-256)
 • נטפליקס: כן
 • מפתה: כן, P2P מותר בכל השרתים
 • אפליקציות: חלונות, מק, iOS, אנדרואיד
 • תמיכה: צ'אט חי
 • מחיר: החל מ- 3.82 $ לחודש
 • גרסה או ניסיון בחינם: כן, ניסיון חינם למשך 7 ימים
 • אתר אינטרנט: privatevpn.com

תכונות אבטחה ופרטיות

עם יותר מ -1,000 VPN בשוק’זה הגיוני רק לשאול את עצמך אם PrivateVPN בטוח לשימוש. והתשובה היא חיובית - לספק זה היסטוריה נקייה ושפע של תכונות אבטחה ופרטיות, לפחות בגירסאות Windows ו- Android שלה..

פרוטוקולי הצפנה ומנהור

PrivateVPN משתמש בהצפנה AES-256 בדרגה צבאית, שהיא כמעט בלתי שבירה. והאם מישהו ינסה להתקפה של כוח סוער, קבלת השילוב הנכון תיקח לפחות כמה מיליארדי שנים. עם זאת, רק לאפליקציית Windows יש אותה כברירת מחדל, כאשר אחרים מציעים הצפנת AES-128.

שירות זה משתמש במגוון פרוטוקולים (הבחירה שונה בין פלטפורמות):

 • OpenVPN (UDP ו- TCP)
 • IKEv2 (iOS, תצורה ידנית ב- Windows)
 • L2TP / IPSec
 • PPTP

משתמשים מסוימים עשויים להחמיץ את IKEv2, הזמין רק ב- iOS או ב- Windows (אם מוגדר ידנית), אך עם OpenVPN זמין בכל היישומים, האבטחה והמהירות צריכים להיות’לא לדאוג. ובעוד אתה עדיין יכול להשתמש ב- L2TP / IPsec הפחות בטוח למקרה ש- OpenVPN לא יצליח’זה לא עובד, אני ממליץ להישאר ברור מפרוטוקול ה- PPTP המיושן - יש לו פגיעויות קשות.

בסך הכל, פרוטוקולי הצפנה ומנהור של PrivateVPN הם נהדרים, המבטיחים אבטחה ברמה גבוהה.

מתג כיבוי

מתג Kill הוא אחת התכונות החשובות ביותר של כל VPN פרמיום. לרוע המזל, PrivateVPN מציעה זאת רק באפליקציית Windows. זה’זה לא עניין גדול למשתמשים אנדרואיד שיש להם “VPN תמיד-תמיד” תכונה, אך אנשי MacOS ו- iOS יהיו בסיכון.

מתג kill kill של PrivateVPN נכבה כברירת מחדל, ולכן בתפריט השמאלי, עליך למצוא את Connection Guard וללחוץ על כפתור Kill Switch כדי לגרום לו להפוך מאדום לירוק.

דף ההגדרות של PrivateVPN Windows App Connection Guard

אי שימוש או מתג להרוג פירושו שבמקרה של כשל ב- VPN, כתובת ה- IP שלך תיחשף לשירות האתר בו השתמשת. מה’יתר על כן, ספק שירותי האינטרנט שלך יראה באיזה אתר או שירות השתמשת.

אין זהות מדלפת

PrivateVPN לא’אין לי דליפות IP, DNS או WebRTC. למעשה, לשירותים אלה הגנה מובנית מפני IPv6 ו- DNS מפני דליפות DNS, שתוכלו לעבור מדף ההגדרות של 'משמר החיבורים' לעיל באפליקציה שלך..

תוצאות בדיקות דליפת PrivateVPN

כפי שאתה יכול לראות מאחת הבדיקות שלי, PrivateVPN לא עושה זאת’אין לי דליפות. התחברתי לשרת שלהם במנצ'סטר, בריטניה וקיבלתי מינוי 185.206.227.180 IP. התמונה למעלה מראה כי לא המיקום שלי או כתובת ה- IP שלי לא היו’זה לא השתנה - עדיין הייתי מוגן.

בעבר, PrivateVPN החליפה את כל שרתי ה- DNS של גוגל בשרתים משלהם, מה שאומר שכבה נוספת של אבטחה כנגד עיניים סקרניות..

שוודיה היא תחום שיפוט לא כל כך ידידותי לפרטיות

בעוד ש- PrivateVPN רשום בשבדיה, שהיא לא המדינה הידידותית ביותר לפרטיות, היא לא צריכה להיות’ גם להפחיד את רוב המשתמשים.

ראשית, שוודיה היא חלק מברית המודיעין ארבע עשרה, שמשמעותה היא יכולה לחלוק את המידע האישי שלך עם ארה"ב או כל מדינה אחרת החברתית. עם זאת, אם אתה’אינך פעיל פוליטי או עיתונאי כותב על נושאים רגישים, הסיכוי שתמשוך תשומת לב ברמה המודיעינית הוא קלוש.

שנית, ספקי שירותי האינטרנט השוודים חייבים לרשום פרטי משתמש, כמו אתרים שביקרו בהם במשך שישה חודשים, הדבר הופך להיות בלתי אפשרי אם אתה משתמש ב- VPN. שלישית, בעוד שבשבדיה יש חוקים נוקשים נגד פירטיות, ספקיות האינטרנט שוב ​​אינן יכולות לעשות דבר בקשר לכך’השתמשנו ב- PrivateVPN.

כפי שאתה יכול לראות, PrivateVPN’תחום השיפוט שלה זכה’לא תהיה לך השפעה רבה עלייך, במיוחד אם אתה’אני אשתמש במתג ההשמדה כדי למנוע את דליפת הנתונים האישיים שלך.

מדיניות ללא יומנים

ל- PrivateVPN יש מדיניות קפדנית ללא יומני. זה מה’הצהירו במדיניות הפרטיות שלה: “PrivateVPN אינו אוסף או רושם תנועה כלשהי או שימוש בשירותו.”

פירוש הדבר עשוי להיות אין יומני חיבור ולא יומני שימוש, אבל זה לא’לא בהכרח צריך. רציתי לדעת בוודאות. אז ביקשתי מצוות התמיכה לברר את זה “אין יומנים” שאלה עבורנו. כאן’החדשות הטובות שקיבלתי:

“אנחנו לא’לא לשמור או לרשום מזהים כלשהם, כלומר כתובות IP, חותמות זמן של כל סוג של חיבורים ב- VPN או בשרתי האימות שלנו, נתונים המשמשים, מהירות החיבור בכלל. פרק זמן. לכן, בעיקרון אפילו כאשר אנו מצווים לחקור באופן פעיל משתמש אנו מוגבלים למספר הכניסות הפעילות שזה רק ערך מספרי. עם זאת, עד היום לא קיבלנו צו בית משפט.”

נשמע חסין כדורים.

כשנשאל מה היו עושים אם הממשלה תאלץ אותם לפקח על המשתמשים או לספק נתונים המאפשרים זיהוי אישי, אמרה נציגה כי PrivateVPN מעדיף לעבור למדינה ידידותית יותר לפרטיות. עכשיו זה’זה מה שאני מכנה “לוקח אחד לצוות.”

מאפיינים טכניים אחרים

להלן מספר תכונות אבטחה שיש ל- PrivateVPN להציע:

 • VPN התגנבות (להסוות את תנועת ה- VPN ולעקוף DPI)
 • שילוח נמל (לפחות אחד פתוח לסיבוב)
 • שומר אפליקציות (סגור אפליקציות שנבחרו בהתנתקות)

כפי שאתה יכול לראות, PrivateVPN דואג מצוין לביטחון המקוון שלך והפרטיות שלך.

VPN של התגנבות מאפשרת לך גם להשתמש ב- PrivateVPN בסין. זה מסווה את תנועת ה- VPN כתעבורת HTTPS רגילה ומונע את חומת האש הגדולה לגלות אותה. עם זאת, אם אתה’אם אתה יוצא לטיול בסין, וודא שהורדת את האפליקציה מראש.

רכישה אנונימית

PrivateVPN מאפשר רכישה אנונימית. המידע היחיד שאתה צריך לספק בעת ההרשמה לשירות VPN זה הוא כתובת דוא"ל חוקית וסיסמא. שלב את זה עם אפשרות ל לשלם באמצעות ביטקוין, ואתה מקבל הזדמנות לרכוש את PrivateVPN באופן אנונימי.

לבסוף, מכיוון ש- PrivateVPN לא אוספת שמירת יומנים למספר הכניסות הפעילות, אתה יכול להיות די בטוח לגבי להישאר בסתר כל עוד אתה רוצה.

מהירות: מטוב לגדול

PrivateVPN שיפר את מהירויותיו באופן משמעותי במהלך החודשים האחרונים. לא רק התוצאות הללו נמנות עם הענף’הכי טוב, אבל הם גם די עקביים ברחבי העולם. בדרך כלל אתה לא יכול’אני לא חולם על הופעה כזו עם 150+ שרתים ב- 60+ מדינות.

המתכון שלהם להצלחה הוא רכישה קיבולת אינטרנט מספקית ה- IP המעבר, דילוג על חברות אירוח ומתווכים אחרים. זה מאפשר ל- PrivateVPN להציע מהירויות גבוהות יותר וחביון פחות. התעלומה נפתרה!

ביצעתי את מבחן המהירות שלי מאירופה, בדקתי תחילה את מספרי ההורדה, העלאה והשהיה ללא VPN:

 • הורד: 282 מגהביט לשנייה
 • העלה: 256 מגהביט לשנייה
 • חביון: 3 שניות

תוצאות בדיקת מהירות שרת PrivateVPN בבריטניה

תוצאות בדיקת מהירות שרת PrivateVPN בבריטניה

 • הורד: 213 מגהביט לשנייה (ירידה של 27%)
 • העלה: 220 מגהביט לשנייה (ירידה של 14%)
 • חביון: 41 שניות

תוצאות בדיקת מהירות שרת בארה"ב PrivateVPN

תוצאות בדיקת מהירות שרת בארה

 • הורד: 176 מגהביט לשנייה (ירידה של 38%)
 • העלה: 221 מגהביט לשנייה (ירידה של 14%)
 • חביון: 116 שניות

תוצאות בדיקת מהירות שרתים אוסטרליות של PrivateVPN

תוצאות בדיקת מהירות שרת PrivateVPN אוסטרליה

 • הורד: 29 מגהביט לשנייה (90% הנחה)
 • העלה: 82 מגהביט לשנייה (ירידה של 78%)
 • חביון: 310 שניות

בהתאם לחיבור שלך, מהירויות PrivateVPN צריכות להספיק לכל הצרכים שלך. אני’מצאנו ש- VPN זה יכול להזרים בצורה חלקה קטעי וידאו HD ו- 4K מ- Netflix ופלטפורמות אחרות. כמו כן, חדשות טובות עבור גיימדי הארדקור וחובבי הקזינו המקוונים: תוכלו ליהנות ממשחקים מקוונים מעולים עם VPN זה אלא אם כן’מתחבר מחדש לשרת מרוחק בחלק אחר של העולם.

האם PrivateVPN תומך במכשיר שלי?

כנראה שכן. ל- PrivateVPN יש יישומים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS. למרבה הצער, אין כרגע תוספי דפדפן זמינים.

מנוי PrivateVPN מאפשר לך להתחבר שישה מכשירים בכל פעם. המשמעות היא שחשבון אחד אמור להספיק בקלות עבור משק בית אחד.

קל להתקין ולהשתמש בכל היישומים, אך יש’זה ההבדל העיקרי בין גרסאות שולחן העבודה לנייד. שני האחרונים נראים נחמדים ובעלי עיצוב דומה ל- PrivateVPN’אתר זה. עם זאת, אלה הקודמים שורפים את עינייך בשילוב מכוער של גוונים כחולים באוקיינוס ​​ועיצוב שנשאר ככל הנראה למחשבים ליצור במהלך שעות נוספות שלא שולמו..

יישומי שולחן עבודה פרטיים של VPN: Windows ו- macOS

יישומי PrivateVPN עבור Windows ו- macOS חולקים עיצוב דומה אך חבילות תכונה שונות.

בעוד ששניהם מציעים קידוד AES-256, פרוטוקול OpenVPN ו- VPN Stealth, גרסת ה- macOS לא’אין לי מתג להרוג, משמר היישומים והגנת דליפות DNS. זה אומר ש VPN פרטי למק מאובטח פחות בהשוואה ליישום Windows.

התפריט הראשי של PrivateVPN עבור Windows

התפריט הראשי דומה לזה של VPNs רבים - ברשותך כפתור Connect, רשימת שרתים זמינים וכפתור נוסף להגדרות. אני ממליץ לצבוט את אלה ראשונים כיוון שתצורת ברירת המחדל אינה אופטימלית מבחינת האבטחה.

רשימת שרתים PrivateVPN שהוזמנה לפי שירות

מה שבאמת אהבתי בגירסת Windows היא רשימת השרתים, שיש לה כרטיסיה נפרדת לשירותי סיקור וסטרימינג מיוחדים. למרבה הצער, אפליקציית ה- macOS פשוט מפרטת את כולם לפי האלף-בית.

אפליקציות סלולריות פרטיות VPN: אנדרואיד ו- iOS (אייפון & אייפד)

ליישומי PrivateVPN לאנדרואיד ול- iOS יש עיצוב יפה הדומה לאתר שלהם. לשניהם VPN של התגנבות, ושניהם חסרים מתג להרוג. למזלם, משתמשי אנדרואיד יכולים להפעיל את היליד “VPN תמיד-תמיד” הגדרה.

תפריט ראשי של PrivateVPN לאנדרואיד

כשמסתכלים עמוק יותר, צצים הבדלים חשובים יותר. בתור התחלה, אפליקציית Android מציעה רק פרוטוקול OpenVPN, כאשר ל- iOS יש בונוס של IKEv2 ו- IPSec. מצד שני, PrivateVPN עבור iOS אינו עושה זאת’אין לי הגנת דליפת IPv6 ואינה’לא להציג את השרת’חביון של s. האחרון יכול להוות מטרד כשאתה רוצה לבחור את המהיר ביותר.

נטפליקס ופלטפורמות סטרימינג אחרות

PrivateVPN מבטל את חסימת Netflix לא רק בארה"ב, אלא גם בבריטניה, אוסטרליה ומדינות אחרות. למרות צי השרתים הצנוע, שירות זה מספק לך מהירויות מצוינות לזרמת קטעי וידאו באיכות HD ו- 4K (UHD) או מדיה אחרת.

ניסיתי כמה שרתים שונים והכל עבד בסדר. בדקתי גם את המהירויות מאירופה באמצעות נטפליקס’נמלה של שירות Fast.com עצמה השיגה תוצאות מרשימות בכל המדינות פרט לאוסטרליה.

נטפליקס ארה"ב - ארצות הברית

PrivateVPN למהירות נטפליקס בבריטניה

VPN זה נהדר לא רק עבור נטפליקס. רוב 20+ PrivateVPN’שרתי סטרימינג ייעודיים, כולל אלה עבור Amazon Prime, Disney + או BBC iPlayer מספקים כמובטח.

בסך הכל, יהיה קשה למצוא VPN כזה’זה טוב יותר עבור סטרימינג מאשר PrivateVPN.

קרא עוד: PrivateVPN עבור Netfllix

האם PrivateVPN תומך בהפרעה?

כן, PrivateVPN תומך בטרנינג או כל שיתוף קבצים P2P אחר.

החברה ממליצה על השרתים הממוקמים בשבדיה לשימוש ספציפי זה. לא אמור להיות לך שום בעיה עם הזרמת, הורדה והעלאת קבצים גדולים. המהירויות ש- VPN מספק הן די והותר לחוויה החלקה שלך.

מה ש- PrivateVPN יכול להרוויח ממנו הוא תכונת המנהור המפוצלת שתאפשר לך לבחור אילו אפליקציות יש להגן.

כשמדובר באבטחה, אני יכול רק להמליץ ​​להשתמש בגירסת Windows מכיוון שאפליקציות אחרות חסרות מתג להרוג. בצד הבהיר, PrivateVPN הוא שירות ללא יומני, כך שאתה יכול להיות בטוח בכך’שום דבר לגבי הפעילויות שלך בשרתים שלהם.

תמיכה: צ'אט חי, דוא"ל, שאלות נפוצות, מדריכים

PrivateVPN מציע יותר מכמה אפשרויות תמיכה, הכוללות:

 • צ'אט חי
 • אימייל
 • שאלות נפוצות
 • מדריכי תצורה
 • TeamViewer

אפשרויות תמיכה של PrivateVPN הרשומות באתר האינטרנט שלהן

אני מאשר כי ל- PrivateVPN יש תמיכה בצ'אט חי, זה’זה גם כזה’זה בהחלט לא 24/7. אפילו שאלה מאוד פשוטה עשויה להימשך דקות ארוכות כדי שתשיבו עליה, אם לא שעות. כאשר הצ'אט החי אינו מקוון, הוא הופך לטופס להגשת כרטיס תמיכה.

פרט לכך, תוכלו לבדוק את השאלות הנפוצות לקבלת מידע בסיסי אודות PrivateVPN. כמו כן, תוכלו ללמוד כיצד להגדיר שירות זה בפלטפורמות שונות, כגון נתבים. מאוד אהבתי ש- PrivateVPN מוכן לעזור למשתמשים מתחילים לבצע את התצורה באמצעות TeamViewer, תוכנת סיוע מרחוק פופולרית..

בסך הכל אני יכול לומר ש- VPN זה עושה כל מה שהוא יכול תמיכת לקוחות יחסית טובה.

תמחור: הוא PrivateVPN זול או זול מאוד?

PrivateVPN הוא אחד ה- VPN הפרמיום הזול ביותר. אלה המחירים שלה:

 • תוכנית לחודש: 7.67 $ לחודש
 • תכנית לשלושה חודשים: 4.88 $ לחודש או $ 11.25
 • תכנית של 13 חודשים + 25 חודשים נוספים: 3.82 $ לחודש או 72 $

תוכניות תמחור פרטיות

כל התוכניות מציעות את אותן התכונות, כולל הצפנה בדרגה צבאית, פרוטוקול OpenVPN, מתג להרוג וכו 'והתירה שישה חיבורים בו זמנית. אפשרויות התשלום כוללות כרטיסי אשראי, PayPal וביטקוין.

זה נשמע כמו עסקה די טובה. אבל שם’זה לא צריך לקחת את המילה שלי על זה כי PrivateVPN ייתן לך ניסיון חינם למשך 7 ימים - אתה רק צריך ליצור חשבון.

שם’זה גם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה, שלכאורה מתבצע עיבוד תוך 5 ימי עסקים. כדי להיות זכאי להחזר זה, עליך לספק את הסיבה שלך לסיים את חשבונך.

האם תקבל PrivateVPN?

על ידי רכישת PrivateVPN במחיר נדיב מאוד, אתה מקבל אבטחה ופרטיות מקוונות, מהירויות מהירות, גישה לערוצי סטרימינג מרובים, וטרנינג.

עם זאת, אם אתה’אם אתה חושב על עסקה לטווח ארוך, היה מודע לכך ש- PrivateVPN’הצ'אט החי הוא לא 24/7 ורק ביישומי Windows ואנדרואיד יש את המרב מהתכונות המפורסמות.

אני ממליץ גם להקדיש זמן ולבחור תחילה את תקופת הניסיון ללא תשלום של 7 ימים. שבוע של שימוש אמור לתת לך מושג די טוב אם ברצונך להוציא כסף על מוצר זה.

עם זאת, לפני שאתה ממהר להשקיע את כספך ב- PrivateVPN, ייתכן שתרצה לבדוק גם שירותים אחרים מהמחיר הנמוך, כמו NordVPN או CyberGhost..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 43 = 44