סקירה של

IPVanish הוא דוגמה מושלמת לניצחון של כל המפרט הגדול בעולם’תמיד עולה על מוניטין מוכתם.


עם כל מחלוקות העבר סביב IPVanish, החלטתי לבדוק אם ספק זה חוקק מספיק שינויים חיוביים כדי להפוך אותו לשירות VPN נהדר לאחר שהוכנס לניהול חדש.

יש הרבה שאלות דחופות אני’אבדוק על IPVanish ועל מצבה הנוכחי כספק VPN. האם IPVanish בטוח לשימוש? האם יש לה מדיניות ללא יומנים? כמה זה מהיר? האם IPVanish טוב לסיבוב? ולבסוף, IPVanish שווה את כספכם?

אני’אנסה לענות על שאלות אלה ועוד כדי לעזור לך להחליט אם IPVanish היא הבחירה הנכונה לצרכי ה- VPN שלך.

סקירה כללית

דרגה: מס '19
מבוסס ב: ארצות הברית
שרתים ומיקומים: 1300+ שרתי ב- 50+ מדינות
יומנים: איסוף נתונים מינימלי
הצפנה ופרוטוקולים: הפרוטוקולים העיקריים OpenVPN ו- IKEv2, הצפנה בדרגה צבאית (AES-256)
נטפליקס: כן
מפתה: כן, P2P מותר בכל השרתים
אפליקציות: חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, אמזון FireTV, Chromebook, טלפון Windows, נתבים
תמיכה: צ'אט חי 24/7, דוא"ל, בסיס ידע
מחיר: החל מ- 6.49 $ לחודש
גרסה או ניסיון בחינם: כן, אבל רק ב- iOS
אתר אינטרנט: ipvanish.com

תכונות אבטחה ופרטיות

IPVanish מציע אבטחה ופרטיות מקוונות נהדרות. התכונות שלה יכולות לספק לך חוויה מקוונת בטוחה לצרכי ה- VPN הכלליים שלך (הזרמת סרטונים, סיקור, משחק, שיתוף קבצים, ביטול חסימת תוכן חסום גיאוגרפי וכן הלאה) אם אתה יכול להעלים עין מ- IPVanish להיות בארה"ב שירות VPN.

פרוטוקולי הצפנה ומנהור

IPVanish כולל הצפנה בדרגה צבאית AES-256, שהיא אחת משיטות ההצפנה הבטוחות ביותר המשמשות מוסדות פיננסיים וצבאיים ברחבי העולם כאחד..

IPVanish מציעה את הפרוטוקולים הבאים של VPN כרגע:

 • OpenVPN TCP
 • OpenVPN UDP
 • IKEv2 / IPSec
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • PPTP

זהו מערך מצוין של פרוטוקולי מנהור זמינים, עם המון אפשרויות לבילוי VPN ומומחים כאחד.

רק תוודא הימנע מאפשרות PPTP אלא אם כן אתה באמת יודע מה אתה’עושה מחדש. PPTP הוא פרוטוקול מיושן שנקרא על ידי פגיעויות אבטחה חמורות, ומשתמשים VPN מנוסים צריכים להשתמש בו רק כאופציה אחרונה..

מתג כיבוי

ל- IPVanish יש מתג להרוג שיסגור את כל תנועת האינטרנט שלך במקרה של נפילה לא צפויה של חיבור VPN. זוהי תכונה חיונית עבור כל VPN. עם מתג להרוג מופעל, אתה’אני אשמור על החיבור שלך מוצפן בכל עת ושמור על פרטיותך בכל פעם שאתה משתמש בשירות VPN.

נכון לעכשיו, IPVanish מציעה רק את תכונת ה- switch switch ביישומי Windows, macOS ו- Android (8.0+) שלה, מה שיכול להשאיר את החיבור שלך לא מספיק מוגן במכשירי לינוקס ו- iOS. פירוש הדבר שאתה צריך להתרחק מ- IPVanish אם אתה משתמש ב- Linux או iPhone.

אני’בדקתי את מתג ההרג של ה- IPVanish בשולחן העבודה של Windows וגיליתי שהוא פועל בעקביות בכל פעם שניתקתי את ה- VPN.

אין דליפות IP או DNS

אני’בדקנו את ה- IPVanish לצורך הדלפות ולא מצאתי שום בעיות דליפת DNS / WebRTC / IPv6.

צילום מסך דליפת IPVanish IP

כפי שאתה יכול לראות, השירות כולל הגנה מפני דליפות DNS, WebRTC ו- IPv6 מהימנים, מה שאומר שה- IPVanish בטוח לשימוש למסכת כתובת ה- IP שלך.

מיקום שאינו ידידותי לפרטיות: ארה"ב

IPVanish, הנמצאת בבעלות ספקית ה- VPN האמריקאית Stackpath, היא שחקנית ידועה בענף ה- VPN. מכיוון ש- IPVanish מבוסס בארצות הברית, זה עשוי להיות שמירת נתונים, מעקב תאגידי, ודאגות פרטיות רציניות בכל הקשור לקבלת מידע פרטי.

ארה"ב היא ממקימי ברית חמש העיניים, שהופכת אותה לאחת ממדינות המעקב העולמיות העיקריות. והמשחתות הללו מגיעות לרחבה.

לכן אני’אני ספקן לגבי מה שנקרא “אבטחה מרבית” ספקי VPN שממוקמים במדינות ידידותיות למעקב כמו ארה"ב.

מדיניות ללא יומנים

האם IPVanish באמת מאובטחת וידידותית לפרטיות כפי שהיא טוענת שהיא? כפי שמתברר, שירות זה לוקח את מדיניות אי-יומני שלו ברצינות, לפחות על פניו. יתכן שהדבר איזן מעט את חששותי לגבי מיקומו הלא ידידותי לפרטיות. זאת אם הם לא היו’לא נתפס כריתת עצים בשנת 2016…

לא מזמן, כאשר IPVanish הייתה עדיין בבעלות Mudhook Marketing (ארה"ב), היה מקרה פלילי בו הורשע חשוד כתוצאה מ- IPVanish שמסרה יומני מידע המאפשר זיהוי אישי לרשויות. במצב הספציפי הזה, זה נראה די בר מזל שהחשוד נתפס, אך הפרק אכן מטיל ספק בכנות של IPVanish.

החדשות הטובות הן ש- IPVanish נמצאת כעת בבעלות שונה. חברה זו היא StackPath (חלק מ- J2 Global) ונראה שהיא מעוניינת לשפר את המוצר שלהם’המוניטין של. בכל מקרה, אם לא תעשה זאת’אתה לא צריך לעשות משהו רגיש במיוחד’אל תדאג יותר מדי.

מאפיינים טכניים אחרים

ל- IPVanish כמה תכונות אבטחה מתקדמות שזכית בהן’לא תמיד מצא את שירות ה- VPN הממוצע שלך, המפעל.

 • שירות פרוקסי SOCKS5 בחינם - לשנות את המיקום שלך ולהסתיר את ה- IP שלך מבלי להוריד תוכנה נוספת.
 • תאימות TOR - אינטגרציה עם רשת הבצל לקבלת שכבה נוספת של פרטיות ואנונימיות.

אלה תכונות נחמדות, אך הרשימה הזו אינה’לא מספיק זמן עד ש- IPVanish יתבלט מהקהל כשאתה מתחרה עם NordVPN, ExpressVPN ונערים גדולים אחרים על חסימת האבטחה והפרטיות..

מהירות: IPVanish מהיר?

IPVanish מתיימרת להציע לך כמה מהמהירויות הטובות ביותר הקיימות כיום. כדי לבדוק אם הטענות הללו תואמות את המציאות, נתתי ל- VPN נסיעת מבחן.

מהירות החיבור שלי ללא VPN הייתה 220 מגהביט לשנייה להוריד ו - 200 מגהביט לשנייה להעלות. בחנתי את IPVanish מאירופה באמצעות הכלי speedtest.net. כאן’זה מה שעליתי עליו:

נוטינגהאם, בריטניה

 • הורדה: 123 מגהביט לשנייה (ירידה של 44%)
 • העלאה: 46 מגהביט לשנייה (ירידה של 77%)

מבחן מהירות IPVanish - בריטניה

ניו יורק, ארה"ב

 • הורדה: 44 Mbps (80% הנחה)
 • העלאה: 6 מגהביט לשנייה (ירידה של 97%)

מבחן מהירות IPVanish - ארה

טוקיו, יפן

 • הורדה: 3 Mbps (99% הנחה)
 • העלאה: 4 מגהביט לשנייה (ירידה של 98%)

מבחן מהירות IPVanish - יפן

לסיכום הדברים, ייתכן שתצפה מ- IPVanish שייתן מהירויות הורדה טובות מאוד ממיקומים סמוכים, כאשר מהירויות העלאה נעות בין ממוצע לנמוך. מהירויות העלאה נמוכות אלה הן שינוי דרסטי מבדיקות המהירות הקודמות שלי ב- IPVanish שהראו בעקביות שיעורי העלאה גבוהים מאוד.

המשמעות היא שבניגוד לספק’לטענות, שימוש ארוך טווח ב- IPVanish עשוי לחשוף מהירויות הורדה ממוצעות שמפגרות אחרי שירותי VPN מהירים אחרים, ואילו מהירויות ההעלאה נוטות להיות בצד התחתון..

האם IPVanish תומך במכשיר שלי?

כן, זה בטח כן. בכל הנוגע לתמיכה הרבת-טפסים שלה, IPVanish זמין בכל הפלטפורמות השולחניות והניידות הפופולריות ביותר, כמו גם מערכת ההפעלה Chromebook, טלוויזיה Firestick של אמזון ונתבים.

אני בהחלט חייב להדגיש את מגוון אפליקציות מרשים ספק שירות VPN זה מציע, ובצדק הוא מציב אותו בין 3 האפשרויות המובילות שלי בעניין זה.

אתה יכול להשתמש עד 10 מכשירים עם מנוי יחיד, כך שתרצה להוריד את כל הלקוחות שאתה’אני צריך להזדמנות אחת.

אפליקציות שולחן עבודה IPVanish: Windows, macOS ו- Linux

לאחר שניסיתי כמה מהיישומים של IPVanish, אני חייב להודות שהיא עשתה עבודה טובה בשיפוץ האפליקציה שלהם. בגרסה הישנה היו כמה בעיות עיצוב (מסכי תפריט מסוימים היו מגושמים או אפילו לא פונקציונליים כראוי). עם זאת, זה היה בעבר.

ממשק ה- IPVanish החדש בחלונות ו- macOS נראה למעשה די ברור ואינפורמטיבי ובעל עיצוב פשוט אך נחמד.

חיבור מהיר ל- IPVanish

IPVanish מגיע גם עם תפריט שימושי מאוד בשם הגדרות. בתפריט זה, תוכלו לשנות את העדפות ההפעלה והחיבור שלכם, החל מאפשרויות התנהגות הפעלה פשוטות וכלה במיתוג מתג ההפעלה והגנה מפני דליפות או הפעלת ערפול שרתים. זה חשוב במיוחד לאנשים החיים במדינות המגבילות את השימוש באינטרנט.

באופן מוזר, האפשרות ליצור קשר עם צוות התמיכה של IPVanish מוסתרת כעת בתחתית תפריט ההגדרות:

תפריט הגדרות כלליות של IPVanish

בסך הכל אני’מצאנו ל- IPVanish יש ממשק ברור, אינפורמטיבי וקל לשימוש אפילו למשתמשים פחות מפותחים. אם לא ניתן להעביר מחדש את תפריט התמיכה, היישום IPVanish הוא בהחלט נקודה חזקה של ספק שירותי VPN זה..

חיובי נוסף הוא שאפליקציית Mac IPVanish מאובטחת בדיוק כמו לקוח Windows שלהם, שאינה שכיחה בענף ה- VPN. ספקי VPN רבים מציעים יישומי macOS שיש להם פחות מאפייני אבטחה ואפשרויות פרוטוקול מנהור. למרבה המזל, זה’זה לא המקרה עם IPVanish.

מצד שני, לגירסת לינוקס אין ממשק משתמש גרפי שאפשר לדבר עליו. זה’זה לא מפתיע, בהתחשב בכך שרובם המכריע של ה- VPN משחררים את גרסאות הלינוקס שלהם כהוראות תצורה עבור אפליקציית OpenVPN. מלבד היעדר ממשק ידידותי למשתמש, אפליקציית לינוקס IPVanish אינה עושה זאת’אני לא תומך ב- IP סטטי, מה שעלול להיות מעט אכזבה.

אפליקציות לנייד IPVanish: Windows Phone, Android ו- iOS (iPhone / iPad)

אפליקציות IPVanish ל- Android ו- iOS פשוט ייעלו גרסאות של עמיתיהם לשולחן העבודה, המותאמות לשימוש במובייל. מעוצב היטב וידידותי למשתמש באמת, לשני היישומים האלה יהיה הגב בכל פעם שתזדקק להגנה מקוונת למכשיר הנייד שלך.

הגדרות IPVanish אנדרואיד

גרסת ה- Android של IPVanish אינה’לא צריך לעבור מתג הרג. זה אומר שאתה’עלי להשתמש באפליקציית מתגים להרוג של צד שלישי או ביישום ברירת המחדל של מערכת ההפעלה אנדרואיד, וזה לא’לא עניין גדול.

אתה יכול להשיג את אפליקציית ה- Android Android IPVanish או פשוט להוריד אותה ישירות כקובץ חבילת APK מהאתר הרשמי.

אפליקציית iOS IPVanish זמינה בחנות האפליקציות.

פלטפורמות אחרות עבור IPVanish

IPVanish מציעה גם אפליקציות עבור מערכת ההפעלה Chromebook, Amazon Fire Stick ונתבים. פירוש הדבר שתוכל גם להגדיר אותם במכשירים אחרים אלה כדי להצפין את התעבורה המקוונת שלך, לגשת לתוכן שיש’נחסם גיאוגרפי באזור שלך, או הגן על כל הרשת שלך על ידי הפעלת ה- VPN ישר על הנתב שלך.

נטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים

האם IPVanish טוב במיוחד עבור נטפליקס? הם אינם’אני לא אומר שהשירות כן’אני לא תומך בנטפליקס, אבל הם לא’אל תפרסם שכן, כלומר שאתה לא צריך’לא תופתע לראות שרוב השרתים חסומים.

IPVanish מבטל את חסימת Netflix US, אבל לא ספריות אחרות. אפילו יותר מכך, זה עשה זאת רק כשעברתי מ- IKEv2 ל- OpenVPN כאשר התזזורת התנועה דולקת. זה’קשה גם לומר משהו על המהירויות כיוון שלא יכולתי’לא לגשת לנטפליקס’מבחן Fast.com ולפעמים לא הצלחתי’אפילו לא לטעון את נטפליקס’אתר זה.

שגיאות IPVanish בעת גישה ל- Netflix.com ו- Fast.com

זה’ברור מתוצאות הבדיקה כי IPVanish מתקשה לבטל את חסימת Netflix. נראה שיש גם בעיות עם נעילת ערוץ ABC אך הצליחו לעקוף את אמצעי החסימה של CBS ו- NBC במהלך הבדיקות שלי..

עם זאת, אם אתה רוצה את חווית הסטרימינג הטובה ביותר, אני ממליץ על NordVPN או ExpressVPN, שניהם הוכיחו את עצמם כאידיאליים לשרירות בקרב נטפליקס מול VPN..

האם IPVanish תומך בהסתה?

כן, IPVanish תומך בהסרת שרת בכל השרתים.

חלקם קוראים IPVanish “סיקור’s ו גיימר’החלום של,” אז בואו’לראות מה באמת יש לה להציע.

הבדיקות שלי הראו את ה- IPVanish כאחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר לסיבוב.

ל- IPVanish יש שרתים משלה בהרבה מיקומים אסטרטגיים בכדי להפוך את הרשת שלה למהירה ככל האפשר. הוא תומך בפרוטוקול OpenVPN ובפרוטוקול IKEv2 עם קידוד AES-256, ויש לו גם הגנה מפני דליפות DNS ו- IP. המשמעות היא שאיש אינו יכול לפענח את התנועה שלך.

עם זאת, דון’אל תשכח מהעובדה שספק זה מבוסס במדינת חמש עיניים וגם שלארה"ב יש חקיקת זכויות יוצרים חזקה (במיוחד חוק זכויות היוצרים של המילניום הדיגיטלי).

IPVanish צ'אט חי, תמיכה בדוא"ל ובסיס ידע

תמיכת לקוחות היא תחום נוסף שבו אני חושב ש- IPVanish יכול להשתמש בשיפור מסוים. כלומר אם הם רוצים להגדיל את זה בחריץ ולעקוף את השחקנים החזקים בשוק ה- VPN.

כפי שקורה בדרך כלל, יש כמה דרכים לנסות להשיג עזרה מצוות התמיכה של IPVanish:

 • שאלות נפוצות
 • בסיס ידע
 • תמיכת דוא"ל
 • תמיכה בצ'אט חי 24/7

מרכז התמיכה של IPVanish

למרות שאולי תקבל תשובה לשאלות שלך בדוא"ל, דוחות משתמשים מצביעים על כך שהודעות כאלו הינן לרוב רובוטיות ואינן מועילות בהכרח. במילים אחרות, ייתכן שתצטרך לנסות שוב ושוב כדי לפתור סוף סוף את הבעיה שלך. IPVanish בהחלט צריכה להעמיד את כל התגובות השליליות הללו לגבי שירות הלקוחות שלהם.

אני חייב להוסיף שבמהלך הבדיקות שלי, הופתעתי לגלות כי לאפליקציה יש גם אפשרות לתמיכה בצ'אט בשידור חי 24 שעות ביממה, לא היה המקרה בעבר, ועשוי סוף סוף לקחת את תמיכת הלקוחות של IPVanish לשלב הבא..

תמחור: האם IPVanish שווה את הכסף שלך?

עבור רבים התמחור הוא הגורם החשוב ביותר, בעוד שאחרים עשויים לתעדף אבטחה או מהירות כקריטריונים הקובעים בבחירת VPN.

להלן תוכניות התמחור של IPVanish עד 2 בדצמבר:

תוכנית לחודש: 10.00 $ לחודש
תוכנית לשלושה חודשים: 8.99 $ לחודש
תוכנית לשנה: 6.49 $ לחודש

עם היחידה שלה ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים, שירות VPN זה אינו בדיוק הקנייה הטובה ביותר שיש היום. בכל זאת, המחירים האלה הוגנים למדי בהשוואה לספקים יקרים יותר (למשל, Astrill ו- Perfect Privacy). יתר על כן, בהתחשב בכך ש- IPVanish מחזיקה ומתחזקת את כל הרשת הגלובלית שלהם, אולי עלי לחתוך להם מעט רפיון ולהעריך את המאמץ.

מכיוון שכעת תוכלו להשתמש 10 מכשירים נפרדים בכל פעם עם רישיון יחיד, IPVanish היא בחירה מצוינת למשתמשים עם מספר מכשירים או משפחות. גם אם ה- VPN הזה לא’אין כרגע תוספי דפדפן, אני מאמין שזה’זו עדיין בחירה טובה עבור הזרמת סרטוני HD, סיקור ומשחקים מקוונים.

אם אתה משתמש iOS, אתה יכול ללכת על אפשרות ניסיון חינם לפני שתשקיע את הכסף שלך.

כמוני’כבר הוזכר, IPVanish הפסיקה לתמוך בשיטות תשלום אנונימיות כמו cryptocururrency. זה, למרבה הצער, יכול לדחות את סוגי הלקוחות (עיתונאים חוקרים, האקרים, פעילים, ובואו’ראשית, פושעים שונים) הזקוקים לרמה הגבוהה ביותר של פרטיות מקוונת.

האם תקבל IPVanish?

כפי שאתה יכול לראות משאר הסקירה שלי, ל- IPVanish יש הרבה יתרונות וחסרונות. יכול להיות שהייתי קצת מחוספס בספק ה- VPN הזה, אבל באופן כללי אני יכול להגיד את זה’זה עדיין בין הטובים ביותר שאני’ראיתי, נבדק ובדק.

פסק הדין הכללי שלי הוא שיש VPN מעולים בחוץ, אבל, בהתאם לצרכים שלך, אתה עדיין יכול למצוא את IPVanish כשירות אמין ובטוח..

אם אתה’אתה עדיין מחפש את שירות ה- VPN הטוב ביותר, הקפד לבדוק את הביקורות והשוואות אחרות שלנו.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =