סקירה של SwitchVPN

פעם אחר פעם אנו מגלים שירותי VPN חדשים הטוענים כי הם מספקים את הטוב ביותר בתחום אבטחת הרשת. רבים מאלו מתפוררים לאחר בדיקה מדוקדקת יותר, אך כשהתחלנו להרכיב את המחקר לבדיקת SwitchVPN שלנו, הופתענו לטובה.


נראה כי השירות הפחות מוכר מבעבע מתחת לרדאר די הרבה זמן, כמעט כמו עולם ה- VPN’הסוד הכי שמור. פעם אחת מהירה מספקת רושם ראשוני נהדר, אך תנו’s לחפור קצת יותר עמוק מזה.

לקראת הערכה מפורטת יותר, היו עוד כמה דברים שבאמת בלטו בפנינו. למשל, יש לו אחת מאפשרויות המנוי הכי הגיוניות שאנחנו’נתקלנו. וגם זה, זה’זה גם די זול.

זה N’אולם כל האפרסקים והשמנת; SwitchVPN’צי השרתים ומהירויות החיבור הנובעות ממנו אין מה לכתוב על הבית, ומגוון היישומים המותאמים אישית אינו’לא מצטיין במיוחד.

האם SwitchVPN בטוח לשימוש?

SwitchVPN מתחיל נהדר עם זה הצפנת AES-256-bit, שזה לא רק התקן התעשייתי לאבטחת סייבר בשנת 2020, הוא’זה גם תקן הזהב לאבטחת רשת, תקופה.

במילים פשוטות, שום פיגוע בכוח לא יכול היה לקוות לחדור לרמה זו של הצפנה מעכשיו ועד סוף הזמן.

SwitchVPN תומך גם במערך נהדר של פרוטוקולים: OpenVPN, SSTP, IKEv2, L2TP / IPsec וגרביים 5.

העניין העיקרי לבדיקת SwitchVPN שלנו הם שלושת הראשונים. OpenVPN היה המועדף על מומחי אבטחת הרשת כבר שנים והוא ידוע כאמין לחלוטין.

IKEv2 ו- SSTP שניהם פרוטוקולים חדשים יותר ולפעמים נחשבים לאבטוחים אפילו יותר מ- OpenVPN. IKEv2 נהדר במיוחד למשתמשים ניידים, ואילו SSTP הוא הכלי המושלם למשתמשים המעוניינים לעקוף צנזורת תוכן במדינות מדכאות כמו סין..

סוף סוף, אנחנו’אני מתרגש לציין כי SwitchVPN כולל א מתג כיבוי בארסנל שלה. זה בעצם מבטיח כי המידע האישי שלך מוגן גם כאשר חיבור ה- VPN שלך נופל.

פרטיות

למרבה הצער, SwitchVPN נמצא בארה"ב, מה שאומר שזה’נמצאת ממש בלב ברית חמש העיניים. SwitchVPN ידליף גם את הנתונים שלך לרשויות הרלוונטיות אם תתגלה התנהגות בלתי חוקית.

שיש להם את היכולת לעשות זאת פירושו שהם רושמים חלק מהנתונים שלך. כפי שאנו’כאמור, הימצאותם בתוך ברית חמש העיניים פירושה שכל חמש המדינות החברות יכולות לגשת למידע המאפשר זיהוי אישי שלך בכל נקודה נתונה..

בצד הפלוס, SwitchVPN לא’אין לי דליפות DNS, IPv6 או WebRTC. אז זה’זה יתרון, לפחות.

מהירות & ביצועים

ל- SwitchVPN 250+ שרתי ברחבי 43 מדינות. זה לא’לא מספר שרתים מעורר מחשבה, אבל זה לא’גם לא נורא.

עם זאת בחשבון, SwitchVPN לא הציעה מעט בדרך להפתעות כאשר הועמד למבחן. למעשה, זה ביצע בדיוק כמוך’אני מצפה בהתחשב במספרים המצוטטים לעיל. במילים אחרות, זה’ניתן לתפעול מושלם בלי שום דבר להתלונן עליו באמת.

קלות שימוש & תמיכה

אם כי SwitchVPN’מהירויות החיבור של S בדרך כלל בסדר, נראה שהאתר שלהם איטי להפליא. הורדת הקבצים הדרושים להתקנה ארוכה הרבה יותר מכפי שהיו צריכים להיות סבירים.

בלי קשר, מרגע שהגיעו הקבצים, תהליך ההתקנה היה מהיר וקל. פשוט הגדר את היישום לפעול’ll תצורה אוטומטית; אחרי זה, אתה’מחדש לפעול. כל מה שקיים באתר קל למצוא, אם כי שאלות נפוצות חסרות מעט היבטים טכניים.

כמובן, לא כל משתמש מכיר את ז'רגון האבטחה ברשת, אבל יש קצת מידע שהיינו רוצים לקבל גישה קלה יותר אליו. עם זאת, צוות התמיכה שלהם מגיב ובעל ידע - הם סיפקו לנו את כל המידע הדרוש לנו.

תמחור

אנחנו’מחדש התרשמו עם SwitchVPN’תמחור זה’זה בהחלט אחת האפשרויות הזולות יותר שם.

ישנן שתי חבילות בסיסיות: SwitchVPN ו- SwitchVPN Plus. ההבדל היחיד הוא שהראשון מאפשר שני חיבורים בו זמנית, ואילו החבילה האחרונה מאפשרת חמישה.

זה די סביר בהתחשב בעובדה שמשתמשים רבים ככל הנראה זקוקים רק לשני חיבורים בו זמנית (במחשב הנייד ובטלפון).

החבילה הבסיסית מתומחרת ב- $ 5.95 למנוי לחודש בודד ו- $ 3.33 לחודש למשך שנים-עשר חודשים. חבילת הפלוס היא 9.95 דולר לחודש בודד ו -5.82 דולר לחודש לשנים עשר.

עדיף לך’אתה יכול לשלם במגוון שיטות. זה כולל אופציות רגילות כמו PayPal וכרטיסי אשראי / חיוב, אך זה כלל גם ביטקוין, שמאפשר כמובן אבטחה הדוקה יותר.

החדשות הרעות הן ש- SwitchVPN לא מציע תקופת ניסיון בחינם, אם כי היא מציעה ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום.

SwitchVPN עבור Netflix

זה’קשה לדעת מה לעשות עם SwitchVPN’יכולות עם ביטול חסימת שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים.

מכל סיבה שהיא, לעיתים קרובות היו לזה בעיות עם עקיפת נטפליקס’גלאי VPN. מצד שני, זה עבד מצוין עם ה- BBC iPlayer.

זה מגיש חדשות רעות עבור קנאים זורמים שאולי ירצו לגשת לספריות שונות, או שפשוט רוצים להתעדכן בתכניות האהובות עליהם במהלך טיול לחו"ל.

כמובן, זה’זה לא סוף העולם; שזה עובד מדי פעם פירושו שגישה לנטפליקס תדרוש מעט ניסוי וטעייה. ובכל זאת, ניסוי וטעייה עשויים לא להיות משהו שכולם רוצים להשלים עם - זה לוקח מספיק זמן לבחור משהו שצריך לצפות בו בנטפליקס.!

SwitchVPN לצורך סיקור

SwitchVPN תומך באופן פעיל בטרנינג. בדף הבית שלה, היא מציינת שהיא בעצם מאפשרת לך להשתמש ברשת P2P בכל השרתים שלה.

עם זאת, זכור כי סחיבת חומרים המוגנים בזכויות יוצרים אינה חוקית וכי SwitchVPN שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את המנוי שלך אם תלונות על פעילות כזו..

האם זה טוב למשתמשים בסין?

נכון לעכשיו לא ברור, אך ל- SwitchVPN נראה שאין “התגנבות” פרוטוקול לעקוף את העין הפקוחה של פיקוח חבילות עמוק. זאת, בשילוב עם האווירה הגבוהה של משתמשי ה- VPN בסין, לכן אנו ממליצים על VPN מוכח יותר על עקיפת חומת האש הגדולה.

אפליקציות & הרחבות

SwitchVPN’זמינות האפליקציות מעט מאכזבת בכך’זמינים רק לטווח הרגיל של Windows – macOS – iOS – Android.

יש נחמה קלה בכך שניתן להגדיר ידנית את SwitchVPN בפלטפורמות אחרות, אך זה לא’הדבר הכי קל לעשות.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =