ביקורת VikingVPN

ישנם כיום הרבה שירותי VPN הזמינים באינטרנט. אנו רואים כל כך הרבה דוגמאות רעות או חסרות דעות, שיכולה להיות הפתעה נעימה להיתקל ב- VPN שמקבל הרבה דברים.


היום, אנחנו’אתה מביא לך את ביקורת VikingVPN שלנו איפה אנחנו’אני אעבור על כל הפרטים שתצטרך כדי להבין מה גורם ל- VPN זה לתקתק, והאם זה לא’זה מתאים לך.

סקירה כללית

הדבר הראשון שאתה’כמו כן, סקירת VikingVPN שלנו היא שהשירות מעסיק סטנדרט גבוה של הצפנה עם פרוטוקול מוצק שיגן בצורה יעילה על התנועה שלך מפני דליפות וסכנות אחרות..

התוכנית עצמה לא עושה זאת’זה לא גורם להאטות משמעותיות בזמן החיבור, וזה יתרון עצום שפותח הרבה אפשרויות לביקורת VikingVPN זו.

תחום אחד בו הלקוח פוגע בקיר הוא התמחור. התוכניות הזמינות לשירות זה הן בצד היקר, אך זה’זה כמעט לא לדאוג לנוכח האבטחה המעולה ותכונות אחרות הקשורות ל- VPN זה.

ללקוח עצמו יש גם תמיכה באפליקציות עבור מרבית מערכות ההפעלה הסטנדרטיות, כולל חלונות, אנדרואיד, מק, iOS ואובונטו. אמנם יהיה נחמד לראות את הפלטפורמה מתרחבת לכמה אזורים מיוחדים יותר, אך זו בהחלט רמה מוסמכת של כיסוי מכשירים.

לנקודות הרב-גוניות בסקירת VikingVPN שלנו, שמנו לב שהתוכנית הייתה יעילה למדי בביצוע מספר משימות, כמו ביטול חסימת תוכן נטפליקס והסרת ביעילות..

דבר מגניב נוסף שמצאנו תוך כדי מחקר הוא העובדה שהלקוח נראה כפתרון יעיל לגלישה פרטית בסין. אנחנו’אדבר על כך בהמשך בסקירת VikingVPN שלנו, אבל זה’זה דבר טוב רק לזכור לעת עתה.

החברה, למרבה הצער, לא עושה זאת’נראה לי מאוד הונג-הו על הכשרת צוות שירות לקוחות מיוחד. המשמעות היא שהם מבצעים את שירות הלקוחות בעצמם. זה טוב ליעילות, אך רע לתגובתיות. אנחנו’אדבר עוד על זה למטה.

למען כל זה, הלקוח במקרה פשוט וקל לשימוש. אז, בלי להתעדכן, אנחנו’אני אמשיך להמשיך עם סקירת VikingVPN שלנו על ידי מעבר על גורמי הבטיחות והביטחון שעלינו לקחת בחשבון כשמסתכלים על VPN זה..

האם VikingVPN בטוח לשימוש?

ישנם הרבה דברים שהופכים VPN לרצוי או שאינו מתאים להגנת הפרטיות. הדבר הראשון שעלינו לדאוג לבדיקת VikingVPN שלנו הוא סטנדרט ההצפנה.

VikingVPN רציני באבטחה: הם משתמשים בהצפנת AES-256 CBC עם לחיצת יד 4096 RSA. השירות פועל בפרוטוקול OpenVPN, שהוא תקן בתעשייה ויותר מסוגל לספק לך את האבטחה’אני צריך.

כשבדקנו דליפות, הלקוח היה סולידי מאוד, ולא הדליף מידע על IP, WebRTC DNS או IPV6. בסך הכל, גילינו במהלך סקירת VikingVPN שלנו כי תכונות ההצפנה והאבטחה די מוצקות.

החברה ממשיכה לתחום השיפוט המשפטי, והיא ממוקמת בארה"ב, עם שרתים בארה"ב ובבריטניה. אלה זירות’t המקומות הטובים ביותר עבור מטה VPN או נוכחות שרתים, מכיוון שיש שם כמה חוקים נוקשים בנושא איסוף נתונים ופרטיות. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא ששתי המדינות הללו הן חלק מיוזמת 5 העיניים. המשמעות היא שהממשלות וסוכנויות אכיפת החוק במדינות אלו רשאים לשתף נתונים ומודיעין שנאספו על אזרחיהם.

כמובן שזו רק בעיה אם אתה מתכוון להפר את החוק הבינלאומי. ובכל זאת, זה’חשוב לזכור אם אתה’אתה הולך לעשות משהו בזמן הגלישה שמנחית אותך במים חמים.

הדבר הבא שעלינו לדאוג לעצמנו הוא מדיניות הפרטיות. במהלך המחקר שלנו לבדיקת VikingVPN, הערנו את המדיניות שלהם הקובעת שהם אוספים מידע כלשהו.

המידע העיקרי שהם אוספים הוא פרטי חיוב וכתובות דוא"ל הנחוצות לשמירה על חיוב ושירות. המדיניות מדגישה כי דברים כמו פרטי חיוב נשמרים בסודיות מוחלטת ומטופלים על ידי קבלן תשלומים של צד שלישי.

החברה’האתר גם אוסף כמה נתונים בצורה של מידע על גוגל אנליטיקס. זה הכרחי כדי שהחברה תבין את סוג התעבורה שזו’באה והולכת מהאתר שלהם, ושם’זה תוסף המאפשר לבטל את הסכמתך לאוסף הניתוחים.

הדבר האחרון שהחברה מציינת במדיניות הפרטיות שלהם הוא שבמקרה של התקפה זדונית, יתכן והם יצטרכו לאפשר זמנית כריתת עצים כדי לטפל ולהגן מפני הבעיה..

בסך הכל, בדומה להצפנה שלהם, VikingVPN’מדיניות הפרטיות היא די סולידית, עם לא יותר מדי לדאוג מבחינת פרטיות ושיתוף מידע.

מהירות וביצועים

מכיוון שלשירות אין כל ניסיון בחינם או התחייבות להחזר כספי, כך קרה לנו’לא מסוגלים לבצע בדיקות מהירות משלנו בשירות. עם זאת, החברה בטוחה מאוד בתכונות הקישוריות שלה, ויש המון ביקורות של לקוחות ברשת המספקות הערות מהממות על הביצועים של VPN זה..

למרות שיש להם רק נוכחות של שרת בארה"ב ובבריטניה, לקוחות במספר מוקדים מתוודים על האטות מינימליות, ומהירויות יעילות להזרמת תוכן באיכות גבוהה או סיבוב קבצים גדולים.

כמובן, המהירות היא נתון מאוד סובייקטיבי בכל הנוגע לשירותי VPN, ויש כאלה’ממש דרך טובה לבדוק בעצמכם בלי לרכוש מנוי.

כיצד להוריד ולהתקין את VikingVPN

VikingVPN הוא שירות מאוד פשוט. ניווט לאתר האינטרנט שלהם ינחת אותך בדף קטן וצבעוני עם כמה קישורים ישירים ומידע בסיסי על שירות ה- VPN שלהם.

דף הבית של VikingVPN

לחיצה על “הרשם עכשיו” כפתור יביא אותך לדף עם תוכניות התשלומים שלהם, שם תוכל להירשם לשירותי פרימיום. פעם אתה’יש לך את החשבון שלך נרשם ואתה’אתה מוכן להתחיל, אתה יכול ללחוץ על “מתחבר” התפריט הנפתח ובחר במערכת ההפעלה בה ברצונך להשתמש עם VikingVPN.

עבור Windows ההתקנה היא פשוטה מאוד, הדורשת רק את ההתקנה של הלקוח עצמו. MacOS הופך להיות קצת יותר מורכב, דורש התקנה ידנית ושימוש של לקוח של צד שלישי. התקנות סלולריות זהות במידה רבה, הדורשות מעין תהליך על מנת להפעיל את השירות.

באתר ישנם המון מדריכים שיעזרו בכל שלב בחיבור ל- VikingVPN.
לאחר שתפעיל את התוכנית, תפגוש אותך עם רשימת שרתים פשוטה המוכנה לחיבור ולעיון בצורה מאובטחת.

רשימת שרת vikingvpn

ללקוחות האחרים יש ממשקים מעט מורכבים יותר, אך שום דבר מורכב מדי לסקירת VikingVPN שלנו.

אפליקציות ותוספים

הלקוח מציע תמיכה ב- Windows, MacOS, iOS, Android ואובונטו. זה’נחמד לראות תמיכה בכמה מערכות הפעלה פחות פופולריות כמו אובונטו, אבל זו עדיין מערכת התקנים סטנדרטית למדי לכיסוי. יהיה נחמד לראות את הפלטפורמה מתרחבת לכמה מערכות פחות ידועות או לפתח לקוחות מיוחדים לייעול התהליך במכונות שאינן חלונות..

רבגוניות

זהו החלק של סקירת VikingVPN שלנו בה אנו נמצאים’אני אעבור על כמה תכונות שהופכות VPN רב-תכליתי. אלה דברים כמו האם הלקוח שימושי לביטול החסימה של Netflix, סיבוב או גישה לאינטרנט מאובטח מסין.

הדבר הראשון ששמנו לב במהלך סקירת VikingVPN שלנו הוא שהלקוח יעיל לביטול חסימת Netflix. אף על פי שיש מספר מצומצם של מיקומי שרת, הצלחנו לקבל תוכן אמריקני חסום ללא בעיה.

לצורך סיקור, זה’חשוב לציין כי החברה אינה אוסרת על סיבוב בתנאי השירות שלהם, ולמרות שיש חששות מסוימים לגבי תחום השיפוט החוקי שהחברה והשרתים שלהם נופלים תחת, תקן האבטחה הגבוה ופרופיל הביצועים הגון הופך את הלקוח הזה ליעיל למדי עבור שיתוף קבצים עמיתים לעמית.

הדבר האחרון שעלינו לבדוק את החלק הזה בסקירת VikingVPN שלנו הוא כיצד הלקוח מתפקד מתוך סין. למרות שהמחסור במיקומי שרת וכאלה עשוי ליצור רושם שהלקוח אינו שימושי לשימוש בסין, ישנם למעשה מספר משתמשים מקוונים שאומרים שהם מסוגלים לגלוש ביעילות תוך כדי שימוש בלקוח..

גם אתר האינטרנט אינו חסום בסין, וזה סימן טוב נוסף לביקורת VikingVPN שלנו.

תמיכה

כפי שציינו קודם, החברה לא עושה זאת’אני בעצם מכשיר ומתחזק צוות מתמחה של מומחי שירות לקוחות. ואילו זה’נחמד שצוות התמיכה בלקוחות מורכב בעיקר ממפתחים שמבינים באמת איך השירות עובד, זה אומר שזמני התגובה שלהם ושדרות התמיכה מעט חסרים.

חדשות vikingvpn

הם מספקים תמיכת לקוחות ישירה באמצעות דואר אלקטרוני, ויש להם גם בלוג תמיכה פסיבי זמין באתר האינטרנט שלהם.

תמחור

אפשרויות תמחור vikingvpn

כפי שאתה יכול לראות, תוכניות התמחור מאוד פשוטות. שלוש תוכניות שונות לשלוש תקופות התחייבות שונות. התוכנית הארוכה ביותר מעניקה לך את ההנחה הגדולה ביותר, אך העלות נותרה גבוהה למדי בכל נקודות המחיר.

הגיוני שאתה’משלמים מחדש עבור האבטחה הנוספת והפונקציונליות המגוונת, אך המחירים הללו עדיין גבוהים מאוד, אפילו בהשוואה למתחרים שיכולים לעלות מעל VikingVPN’רמת האבטחה והפונקציונליות.

החברה מטפלת בתשלום באמצעות כרטיס אשראי, ביטקוין ודאש. זה’נחמד לראות אפשרויות פרטיות כמו ביטקוין באפשרויות שיטת התשלום שלהן, אך קטע זה עדיין יכול להשתמש בהרחבה מסוימת.

בשורה התחתונה

VikingVPN הוא אפשרות סולידית מאוד אם אתה’מודאגים לשימוש יעיל בתקני הצפנה גבוהים כדי להגן על התנועה שלך תוך לא משפיעים לרעה על המהירות שלך. יש להם כמות טובה של תכונות שנועדו להפוך את חוויית ה- VPN שלך לנוחה ככל האפשר.

בעוד שמצאנו שהם בצד היקר, עם כמה תחומים מוגדרים לשיפור, החוויה הכוללת הייתה מאוד סולידית, ואנחנו ממליצים בחום על ה- VPN הזה לכל מי שמוכן למזלג על הכסף..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 47