ביקורת VPN של אנונית


סקירה כללית

VPN של Anonine הוא שירות VPN באמצע הדרך, הכולל את כל הדברים הסטנדרטיים, החשובים, ואף אחד מגורם הוואו. קרא עוד בסקירת VPN המעמיקה של אנונין.

למרות שהיא מתיימרת להיות חברת VPN שהוקמה על ידי שוודיה, אנונין נקנתה על ידי חברת האם סיישל אדלינו מסחר בע"מ (שבבעלותה גם FrootVPN, BoxPN, Easy Hide IP VPN ו- VPNTunnel).

הם מציעים 150+ שרתים ב -34 מדינות, וזה די טוב בהתחשב בהתפשטות הגלובלית שלה. זה N’t יקר במיוחד, ומאפשר לך עד 5 חיבורים בו זמנית. זה’זה VPN ללא יומנים, עם הפרוטוקולים הסטנדרטיים וההצפנה החזקה. יש להם מתג להרוג רק עבור Windows.

בסך הכל, זה’היא ספק VPN בסדר, שלא היינו ממליצים לו על הסף, ולא נזהיר אותך מפני.

האם Anonine VPN בטוח לשימוש?

נראה כי אנונין היא VPN די בטוח לשימוש. יש לה מדיניות ללא יומני קפדנית, והם לא עושים זאת’לא לאחסן חותמות זמן של חיבור, משך החיבור, מיקומים / שרתים בשימוש, כתובות IP או בקשות DNS.

בצד הטכני, אנונין מציעה הצפנה מובילה בתעשייה AES-256-CBC עם מפתחות RSA של 2048 ביט. הם משתמשים גם בפרוטוקולים הבאים בתקן בענף:

  • OpenVPN / Stunnel
  • IPSec IKEv2
  • L2TP / IPSec

מסיבה זו, אנו יכולים לטעון שאנונין בטוחה לשימוש.

מהירות וביצועים

בבסיס, מהירות שאינה VPN של כמעט 300 מגהביט לשנייה, ראינו כמה ירידות מהירות של 80% סטנדרטיות. יש לנו שאלה אחת: כמה שרתים יש להם בפועל? בדף הרשת שלהם מופיעים 150 שרתים, כולל מצב, עומס, זמן uptime ושהייה. אנו מאמינים שזה המספר המדויק. עם זאת, עמוד התמחור שלהם מציג 800 שרתים:

תכונות אנוניה - 150 או 800 שרתים

התמיכה אישרה מאוחר יותר כי מדובר למעשה ב -150 שרתים, ולא 800. אבל אפילו לקבל את התשובה הזו מהם הייתה קצת משימה, עליה נדבר בהמשך בסעיף התמיכה..

המהירויות כאן די הגונות עם OpenVPN וגם עם PPTP, אם כי PPTP הראו כמה מהירויות טובות יותר. עם זאת, עם OpenVPN המהירויות שלנו נשארו בין 50-60 מגהביט לשנייה, שיהיו מספיק טובות לשירותי סטרימינג, משחק ושירותים מקוונים באיכות גבוהה..

אנונין לנטפליקס

אמנם הצלחנו בכמה ימים לגשת ל- Netflix האמריקנית, אך בימי בדיקה אחרים אף אחד מהשרתים לא עבד כלל, עבור גרסה כלשהי של Netflix.

זה אולי בגלל המשימה הקשה מאוד להרחיק את כתובות ה- IP של ה- VPN מ- Netflix’מכ"ם אנטי VPN. זה’זה רק עניין של זמן ל- VPNs בינוני כדי ששרתים שלהם יזוהו וייחסמו. מסיבה זו אנו לא’אני לא מרגיש בנוח להמליץ ​​על אנונין עבור נטפליקס. אתה יכול לבדוק את רשימת ה- VPN הטוב ביותר עבור נטפליקס.

אנונין לסיבוב

פעילויות טרנינג ו- P2P מותרות באנונין’שרתים VPN. למרות זאת, לא ניתן להשתמש בהטרנינג על שרתי ארה"ב, וזו הגבלה שספקי VPN רבים מציבים לעיתים קרובות על המשתמשים שלהם.

עם זאת, המשמעות היא שלטורנטים אמריקאים יהיה עדיף ללכת עם VPN אחר שאכן תומך בהטרנינג על שרתי ארה"ב. אתה יכול להתחיל בבדיקת רשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי.

אנונין לסין

אנונין כן’נראה כי זה לא מאפשר למשתמשים להתמצא ברחבי סין’חומת האש הגדולה. לפיכך אנו לא’אני ממליץ לרכוש אותו אם אתה’אני נוסע לסין. במקום זאת, תוכלו לבדוק את רשימת ה- VPN הטובות ביותר לסין.

תמחור VPN של אנונין

אנונין מציעה למשתמשים שלה שלוש חבילות:

  • חודש במחיר של 6.99 $ לחודש
  • 3 חודשים במחיר של 5.99 $ לחודש
  • 12 חודשים במחיר של 3.99 $ לחודש

מחירי VPN של אנונין

יש זירות’t כל מגבלה לאחת מהתוכניות - ההבדל הוא אך ורק במחיר. הם לא’אין לך גרסת חינם או ניסיון בחינם, אם כי יש להם ערבות להחזר כספי של 7 ימים אם תשנה את דעתך.

אפשרויות התשלום שלהם חזקות למדי, בהשוואה לספקי VPN רבים אחרים. הם מאפשרים לך לא רק לשלם באמצעות כרטיס אשראי ו- PayPal, אלא גם:

  • cryptocurrency (ביטקוין, Litecoin וכו ')
  • שירותי תשלומים גלובליים (העברה בנקאית, מנטה, uKash וכו ')
  • תשלומי פייסון וטלפון / SMS (ללקוחות שוודים בלבד)
  • כסף מושלם

כשאתה נרשם אתה’עלי גם להזין את כתובת הדוא"ל שלך. בסך הכל, אתה יכול לשלם באופן אנונימי עבור Anonine VPN אם אתה משתמש בדוא"ל מאובטח (כמו ProtonMail) ובקריפטו, כמו ביטקוין..

שירות לקוחות

לאנונין יש תמיכת לקוחות בינונית. השאלות הנפוצות שלהם הן בסדר, עם בערך 50 מאמרים לשאילתות כלליות וספציפיות לפלטפורמות. שלהם “צ'אט חי” תמיכת הלקוחות הינה בשידור חי.

השאילתה הראשונה שלנו - מנסה להבין אם יש להם 150 שרתים או 800 שרתים - לקח להם 13 דקות לענות. למרבה הצער, התשובה שלהם לא עשתה זאת’אני באמת לא עונה על השאלה שלנו. כשביקשנו בירור, ובכן, שום דבר לא קרה. תשובה עברה עוד 45 דקות….אומר שהם’אני צריך יותר זמן לענות:

צ'אט של תמיכת לקוחות של אנונין

אבל, סוף סוף, קיבלנו את התשובה שרצינו - אותה’150 שרתים, לא 800.

צ'אט של תמיכת לקוחות של אנונין

אז הנה’זה זה.

שורה תחתונה

זה’הכי טוב להשתמש כאן במטאפורה לרכב. אנונין היא כמו קיה ספורטאז 'לשנת 2015 או פורד פוקוס. זה’s…רק מכונית. זה כנראה יביא אותך מנקודה A לנקודה B ויהיה לו את התכונות הרגילות שזכו’לא להרשים אף אחד ולא לכבות אף אחד. זה’זה בהחלט לא נוצץ, וניצחת’לא מכה ב.מ.וו בכל המירוצים איתו.

ואם הבלמים מתחילים להחליק או שהמכונית פשוט ניצחה’אני לא מתחיל בבקרים קרים מאוד - טוב, זה’זה די אשמתך שקנית אותו מלכתחילה.

זה לא’ה- VPN הגדול בעולם, והוא גם לא הגרוע ביותר. אנו אוהבים את הפרוטוקולים הסטנדרטיים ואת ההצפנה החזקה, כמו גם תמיכה בהבאת. אנו אוהבים את מתג ה- kill עבור Windows, אך נרצה גם עבור לקוחות אחרים.

אנחנו לא’אני לא אוהב את זה’זה לא אמין עם נטפליקס, וגם לא’אני לא עובד בסין. בסך הכל, זה’s…רק VPN וזה’זה בסדר לשימוש רגיל. פשוט אל’אני לא מצפה להיפטר מכל דבר.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 55 =