הצמד ביקורת VPN

VPN Snap הוא שירות בולט לחלוטין. קרא את הביקורת שלנו למידע נוסף


מדי פעם מגיע VPN שבאמת גורם לך לתהות מדוע מישהו מתעסק בתעשיית הפרטיות המקוונת. אמנם יש הרבה פתרונות VPN אחראיים ואמינים בחוץ שיסייעו בהגנה על אנשים’פרטיות ברחבי העולם, חברות מסוימות עדיין פשוט יכולות’אני לא מבין את זה. אולי הם לא מנסים, או שפשוט לא אכפת להם.

VPN Snap הוא עבריין כזה. פיתרון VPN זה בלבד לאנדרואיד נופל כמעט בכל מדד תחת השמש כשמדובר ב- VPN. למרות היותו ממוקד בפלטפורמה יחידה, זה לא מצליח’נראה שזה לא מסוגל למלא את כל התפקידים העיקריים ש- VPN מנסה למלא בדרך כלל. יש להם גם חוסר בתכונות משניות, וכמה דגלים אדומים מטרידים לאתחל.

לסקירת ה- Snap VPN הזו, אנו’אבדוק כיצד VPN זה עובד כדי לשמור על בטיחותך, וכמה הוא מצליח תוך כדי כך.

מאפייני אבטחה

כשמסתכלים על תכונות האבטחה של VPN, הדבר החשוב ביותר הוא ההצפנה. למרות שדף חנות Play עבור אפליקציה זו טוען כי התוכנית משתמשת ב- OpenVPN כדי להגן על המשתמשים שלה, אין מידע לגבי רמת ההצפנה. למרות שמשתמשים מקבלים שליטה מסוימת מאיזו מדינה הם מתחברים, קיים חוסר ברור בהגדרות התצורה באפליקציה עצמה.

 • תקן ההצפנה אינו ידוע ויכול להיות שאינו בטוח
 • לאפליקציה אין תכונה של מתג הרג
 • פרוטוקול המנהור הוא OpenVPN (UDP / TCP)

היעדר מתג להרוג פירושו ש- VPN זה לא יהרוג את החיבור שלך כאשר ה- VPN נכשל. זה יכול לגרום לחשיפת הזהות שלך ולהיות קשורה לתנועה שלך, וזה עניין גדול עבור אותם משתמשים שצריכים קצת יותר מבחינת אבטחה.

האם ה- Snap VPN שומר יומנים?

VPN Snap טוען כי הם לא רושמים נתונים. עם זאת, ישנם כמה נתוני משתמש שנאספים באופן אנונימי דרך ערוצים שונים הקשורים לשימוש באפליקציה. זה אופייני לרוב ה- VPN הטוענים שאינם רושמים דבר, אך זהו דגל אדום מוגדר עבור משתמשים שבאמת זקוקים למדיניות מוצקה ללא רישום..

החברה עצמה ממוקמת בסינגפור, שהיא מיקום נורא עבור חברת VPN. ישנם חוקים נוקשים המסדירים את האינטרנט, ולממשלה יש תיעוד גרוע של קיום בקשות של סוכנויות זרות.

מהירות וביצועים

תחום אחד שבו ה- VPN הזה למעשה מממש מעט את עצמו הוא מהירות החיבור. האפליקציה עצמה מהירה מאוד, ורוב המשתמשים מציינים כי הם אינם מתקשים להתחבר במהירות באמצעות המיקומים הזמינים השונים. רשימת השרתים מפוצלת לשרתים בחינם ומשלמים, ואין’t למעשה מספר ספציפי בכל מקום שיש לכמה יש להם, או כמה מיקומים הם מכסים.

נראה שיש להם כיסוי שרתים טוב באירופה, עם שרתים ברוסיה, בריטניה, גרמניה, הולנד וצרפת. באזורים אחרים הכיסוי מעט חסר דעות. רשימת השרתים בתשלום מעט ארוכה ואמינה יותר, אך לא בהרבה.

קלות שימוש ותמיכה מרובת צורות

החיסרון הגדול ביותר עבור ה- VPN הזה הוא שזה עובד רק באנדרואיד. גם אם השירות יכול לתמוך בחיבורים קנייניים מרובים ממכשירים שונים, האפליקציה מופעלת רק במכשירי אנדרואיד. זה קצת באמר, אבל לפעמים VPNs שמתמחים בפלטפורמה יחידה יכולים להביא לנו הפתעות נעימות.

VPN Snap הוא לא כזה. ה- VPN טוען כי הוא תומך בהגנה ביישומים הבאים:

 • פייסבוק
 • כרום
 • יוטיוב

למשתמש יש גם אפשרות להוסיף אפליקציות נוספות לרשימה זו, אך אופין בפועל “הגנה” ש- VPN מרחיב ליישומים אלה אינו ברור. למרות שתמיכה מרובת טפסים אינה קיימת למעשה, לאפליקציה עצמה יש ממשק משתמש פשוט מאוד. ניתן להעריך הגדרות נוספות, אך לפחות VPN זה קל מאוד לשימוש.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

ביטול החסימה של Netflix ושירותי סטרימינג אחרים עם Snap VPN הוא קצת חלום של צינור. ראוי לציין שחיבור דרך השרתים בבריטניה לא עושה זאת’נראה שזה לא עובד כדי לבטל את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC. נטפליקס גם היא ללא הפסקה.

בקיצור, VPNs Snap אינם הבחירה הטובה ביותר לעקוף חסימת גיאוגרפיה. הרוב המכריע של דוחות המשתמשים שמזכירים פלטפורמות סטרימינג מתלוננים למעשה על כך ש- VPN זה אינו’לא טוב בביטול החסימה שלהם.

עיין ברשימה של VPNs הטובים ביותר עבור Netflix.

P2P וטרנינג

למרות שמדובר בפתרון לאנדרואיד בלבד, עדיין קיימת אפשרות שחלק מהמשתמשים ירצו להשתמש ב- VPN כדי להגן על תנועת ה- P2P שלהם. למרבה הצער, החברה מבקשת באופן ספציפי שהמשתמשים לא יעסקו בפעילות P2P. למעשה, הם קובעים שתעבורת P2P של משתמשים חסומה.

זה באמר ענק, אך אין זה מפתיע לאור כל החסרונות האחרים של פתרון ה- VPN הזה.

עיין ברשימה שלנו של ה- VPN הטובים ביותר להתקררות.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

זהו אחד הקטעים המעניינים יותר בסקירה זו, אם כי אינו מבטיח יותר מהאחרים. VPN Snap אומר לך במפורש שלא להשתמש בשירות בסין. האפליקציה עצמה אינה זמינה במדינה, והחברה מתנצלת על זכות זו ברישום Play Store.

מכיוון שהחברה ממוקמת בסינגפור, אין זה מפתיע. מדינות כמו סינגפור צריכות להיות זהירות עם סין, והן לא תורמות’אני לא רוצה לדרוך על אף אחד’בכך שהוא נותן למשתמשים סיניים דרך לחומת האש הגדולה. המשמעות היא גם שהאפליקציה חסרת תועלת לחלוטין עבור משתמשים סיניים, וגם אין לה מאפייני אבטחה נוספים המחייבים שימוש במדינות צנזורות אחרות..

עיין ברשימה של מיטב ה- VPN הטובים ביותר לסין.

שירות לקוחות

באופן לא מפתיע, תמיכת לקוחות ב- Snap VPN כמעט ואינה קיימת.

 • אין תמיכה דרך צ'אט חי
 • אין שאלות ותשובות זמינות
 • אין תמיכה חי בשום אופן
 • כל פניות התמיכה צריכות לעבור באמצעות דואר אלקטרוני או פייסבוק

דיווח נרחב כי גם הצוות שלהם אינו מגיב או מועיל במיוחד, וחבל. אם היו דרכים מגוונות יותר של תמיכת לקוחות, זה עשוי להיות נעים יותר.

תמחור

אחת מנקודות השיווק הגדולות ל- VPN זה היא שהיא בלתי מוגבלת וחינמית. אמנם נכון שאין מגבלות על נתונים, אך יש מגבלות על מהירויות וגישה לשרת למשתמשים בחינם. דבר נוסף שבולט בתמחור עבור זה הוא עד כמה התוכניות בתשלום יקרות. למרות שמשתמשים יכולים לקבל הנחות על ידי הרשמה לתקופות ארוכות יותר, כל המנויים שלה יקרים משמעותית מהמתחרים:

 • הגרסה החינמית אינה מוגבלת והיא מאפשרת לך גישה לרשימת השרתים המוגבלת בחינם
 • מנוי חודשי של הגרסה בתשלום יעלה לך $ 12.00
 • דמי המנוי יורדים לסביבות $ 5.00 לחודש אם אתה מנוי למשך 6 חודשים
 • התוכנית ל 12 חודשים עולה כ 3.00 $ לחודש

כפי שאתה יכול לראות, המחירים האלה גבוהים באופן לא מבולבל, בהתחשב בכך שאנחנו יכולים להשיג שירותי VPN מובילים בתעשייה עבור פחות מרבע מ- Snap VPN’שכר חודשי. החברה מקבלת תשלום באמצעות Google Pay, ושם זה לא עושה זאת’נראה כי אינה מדיניות החזר כספי או התחייבות להחזר כספי.

שורה תחתונה

VPN Snap פשוט לא טוב. אין’תכונה יחידה הגורמת לנו להאמין ששווה את הכסף, או אפילו את הזמן שנדרש להוריד. אין לך סיבה בכלל לבטוח ב- VPN זה, או למצוא סיפוק בשירותיהם. אין דבר ש- VPN זה טוב לו, ושום דבר שהוא לא עושה טוב.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 92