ביקורת VPN ליוגה

כמונו’אני רוצה להתחיל את סקירת ה- VPN של יוגה בנימה יותר בהירה, והעובדה הפשוטה היא’זה בחינם שולח צינה במורד עמוד השדרה שלנו.


רוב האנשים מודעים לכך שהם זקוקים ל- VPN כדי לשמור על אבטחת המידע שלהם, אך מנויים לטווח ארוך יכולים להיות יקרים. כמו כל דבר בחינם, זה הופך את VPN ליוגה לסיכוי מרגש. עם זאת, אין לו אתר והמידע בחנות האפליקציות / חנות Google Play מאוד לא ברור.

כתוצאה מכך, קיים מידע רב חסר ביחס לפרוטוקולי אבטחת יוגה VPN ותוכנת הצפנה. למרות שאנו יכולים לבדוק את ה- VPN על מהירותו ולבדוק ידנית לאילו אפליקציות הוא זמין, ישנם דברים מסוימים שאנו נמצאים בהם’זה לא פרטי, וזה’תרגול רע להשמיט מידע כזה מראש.

עם זאת, ניהלנו את הסולם והעברנו ל- VPN ליוגה משפט הוגן. בדקנו את כל מה שמשתמש עשוי לרצות להרוויח מכך: ביטול חסימה של נטפליקס, סיקור וכמה מגיב צוות התמיכה שלהם. המשך לקרוא כדי לגלות עוד אודות VPN ליוגה.

האם VPN של יוגה בטוחה לשימוש?

חלקית מהעובדה של- VPN ל- Yoga אין אתר משלה שעשוי להכיל קטע שאלות ותשובות, אין מספיק מידע על ההיבטים הטכניים של VPN זה..

ככאלה, איננו יכולים לומר בוודאות באיזה קידוד הצפנה משמש VPN של יוגה. אנחנו’אני מקווה שהוא תומך בהצפנה הסטנדרטית של AES-256 סיביות, אך ללא שום אישור כלשהו בעניין, אנו פשוט לא יכולים לומר בוודאות.

באופן דומה, החברה שעומדת מאחורי VPN של יוגה אינה חושפת כל מידע על הפרוטוקולים הנתמכים על ידי השירות. זהו פגם מרכזי נוסף מכיוון שבלי לדעת דבר על הטכנולוגיה העומדת מאחוריו, זה’פשוט בלתי אפשרי לשפוט את יכולותיו באבטחת הנתונים האישיים שלך.

לבסוף, VPN של יוגה אינו טוען כי קיים מתג להרוג, המגן על הנתונים שלך במקרה שהחיבור שלך ייפול.

כל VPN משתמש בהצפנת הצפנה, וכל VPN צריך לתמוך בפרוטוקול אחד או יותר, אך אלה שלא’בדרך כלל אני לא מפרסם מתג להרוג’לא יהיה אחד בכלל. זה כמעט בוודאי המקרה עבור VPN יוגה.

פרטיות

VPN ליוגה רשום בהונג קונג. זה עשוי להיות מעט אכזבה מכיוון שהונג קונג נמצאת תחת שליטה גוברת של העם’הרפובליקה של סין - אחת מהעולם’המדינות המדכאות ביותר למען חופש נטו.

גרוע מכך, זה בעצם אוסף את כל המידע שהוא אוהב. כל היומנים והקבצים המקומיים שלך נרשמים על ידי ה- VPN, וזה אפילו מצהיר בגלוי’ll מסר בשמחה את כל המידע הזה.

העובדה ששירות זה מתיימר לשמור על פרטיות הנתונים שלך היא, אפוא, מגוחכת.

מהירות & ביצועים

אחד מחלקי המידע היחידים שמגלה VPN של יוגה הוא צי השרתים שלה, שלדבריו מכסה 10 מדינות או 30 מדינות וכולל 500 פרוקסי פרט או יותר מ -1,000 פרוקסי פרט..

כפי שאתה יכול לראות, מידע זה אינו מועיל למעט אנשים, במיוחד בהתחשב בכך שמפרטי מוצרים אלה פורסמו באותו זמן.

אנחנו לא’אני מאמין במיוחד לאף אחד מהנתונים, מה שמביא אותנו למהירות. בפשטות, יוגה’מהירויות s אינן מתקבלות על הדעת בשירות VPN מודרני.

קלות שימוש & תמיכה

כפי שציינו קודם, לשירות אין אתר משלו. זה אומר שאין לו קטע שאלות נפוצות או בסיס ידע משלו, וגם אין לו פונקציית צ'אט חי.

היזמים אכן מספקים כתובת דוא"ל ליצירת קשר במקרה של בעיה. אם להיות כנים באכזריות, השתמשנו בשירות הדואר האלקטרוני הזה כדי לשאול אותם באיזה קידוד הצפנת VPN יוגה משתמשת, ואנחנו’עדיין שמעת מהם דבר. עשו מזה מה שתעשו.

סמנכ"ל יוגה ל- Netflix

למרות VPN ליוגה’מהירויות הורדה הרות אסון (שבדקנו ב- YouTube), היא למעשה הצליחה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על Netflix האמריקאית ו- BBC iPlayer.

בעוד שבחנו את יכולותיו האמיתיות לבדיקת VPN של יוגה שלנו, מצאנו שהשירות מוזרם תוכן ברמה טובה למדי. זה די מפתיע לאור מבחני המהירות.

סמנכ"ל יוגה לטרנינג

לא הרבה אנשים מסתערים על המכשירים הניידים שלהם, אבל זה’זו שאלה שכדאי לכסות בקצרה בכל מקרה. התשובה היא לא, VPN של יוגה אינו תומך בקשרי טרנינג או P2P במועט.

האם זה טוב למשתמשים בסין?

בהחלט לא. VPN של יוגה מבוסס שם והיא חולקת יומנים ללא התחשבות בפרטיות. ניסיון לעקוף את חומת האש הגדולה של סין עם VPN שנרשם לשטח סיני הוא רעיון הרה אסון.

אפליקציות ותוספים

מבחינת הזמינות שלו, יוגה VPN כמעט משיגה את המינימום היחיד (בפעם אחת). זה זמין ב- iOS ובאנדרואיד, ללא תמיכה נוספת להתקני שולחן עבודה או ל- Windows Phone.

גם בגלל זה’שהיא VPN לנייד בלבד, יוגה אינה מציעה תמיכה בנתבים, כלומר היא לא יכולה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על אמזון פירסטיק ומכשירי טלוויזיה כאלה אחרים. זה גם אומר שאתה לא יכול להשתמש ב- VPN של יוגה עבור קודי.

מומלץ לבדוק את המדריכים הבאים:

ה- VPN הטוב ביותר עבור אמזון פייר סטיק

ה- VPN הטוב ביותר לקודי

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4