סקירת VPN של מי

אין יומנים, תאימות בין פלטפורמות מרכזיות, וחבילת תכונות סולידית - מפונקת במהירויות בינוניות ומגוון מיקום מוגבל מאוד. למי פוטנציאל להיות VPN בולט, אבל שם’זה עדיין דרך ארוכה.


Whoer VPN הוא ספק מבוסס קפריסין וחדש יחסית בתעשיית ה- VPN. באופן כללי, VPN זה מציע אבטחה ופרטיות הגונים כשאתה’גולש מחדש באינטרנט, זורם תוכן ועוד.

עם זאת, עם שחקנים גדולים יותר, טובים יותר ומבוססים יותר בשוק, Whoer’ההנפקות של הנראות עשויות להראות פחות מרשימות בהשוואה לאנשים של נורד ואקספרס. עם זאת, נראה שהשירות הולך בכיוון הנכון עם כל עדכון ויכול להתחיל להסתובב ראשים בזמן. האם אתה צריך לקנות עכשיו? כנראה שלא.

למה? טוב זה’זה מה שבדיקת ה- Whoer VPN שלנו תנסה לענות.

בטיחות ופרטיות

זה מה שמביא מביא לשולחן מבחינת תכונות אבטחה:

 • הצפנת AES-256 צבאית
 • פרוטוקול OpenVPN סטנדרטי בתעשייה
 • מתג כיבוי
 • תכונה VPN כפולה

זה’זה חבילת אבטחה הגונה המכסה את כל היסודות עבור משתמש ה- VPN הממוצע שרוצה לאבטח את חווית הגלישה שלהם. אמנם היעדר בחירת פרוטוקול המנהור מאכזב במקצת, אך תכונת ה- VPN הכפול שמצפינה את התנועה שלך פעמיים היא ללא ספק בונוס מבורך.

האם ה- VPN VPN רושם את הנתונים שלך?

תשובה קצרה: לא.

תכונה חובה כשמדובר ב- VPN היא מדיניות פרטיות סולידית. זה פשוט קורה ש- VPN VPN מספק בהקשר זה.

VPN של Whoer ממוקמת ורשומה בקפריסין ומציעה מדיניות ללא יומני קפדנית. לכן, זה’סביר להניח שהמידע האישי שלך יישמר בטוח - קפריסין אינה’t מדינה של 5 עיניים או 14 עיניים ו- Whoer’נראה כי המדיניות ללא יומנים בודקת, לפחות על הנייר.

עם זאת, עבור VPN כל כך טרי, יתכן שזה יהיה קצת מוקדם מדי לשבח באופן חד משמעי את מי על המוניטין הבלתי פגום שלו.

מהירות וביצועים

מבחינת מהירות וביצועים, זה’זה בטוח לומר של- VPN ל- Whoer יש מקום לשיפור. ממספרי שרת נמוכים במיוחד לתוצאות בדיקות בינוניות, הוא פשוט לא מצליח להרשים.

לתת’בוחן את הסיבות שמאחורי Whoer’חוסר היחס היחסי של oomph ביתר פירוט.

כיסוי שרת

Whoer מפעיל מספר לא חשוף של שרתי ב- 16 מדינות, בעיקר מפוזרים ברחבי אירופה וצפון אמריקה, עם כמה מקומות בהונג קונג וסינגפור. זה מקשה להמליץ ​​על ה- Whoer VPN לכל מי שחי או מבקר באפריקה ודרום אמריקה.

עם רק 1 עד 4 כתובות IP זמינות בכל מדינה מסוימת, מי שמחזיק בצי שרתים מוגבל במיוחד, מה שאומר שההאטה עשויה להתרחש לעיתים קרובות במקרה של מספר גדול יותר של חיבורי משתמשים.

תוצאות בדיקת מהירות

עם מספר כה נמוך של שרתים, ציפינו ש- Whoer יביא ביצועים גרועים במיוחד מבחינת המהירות. למרות שהתוצאות בפועל לא אכזבו, הן לא הצליחו’גם לנו לא.

לעיון, מהירויות העלאה וההורדה של הבסיס שלנו לפני ביצוע בדיקות המהירות של VPN ל- VPN היו כדלקמן:

סקירת VPN של מי

וזה מה שקיבלנו כשהשקנו את Whoer והתחברנו לשרתים שונים ברחבי העולם.

הממלכה המאוחדת

סקירת VPN של מי

 • הורד: 64 Mbps (40% מקו הבסיס)
 • העלה: 33 מגהביט לשנייה (16% מקו הבסיס)

ארצות הברית

סקירת VPN של מי

 • הורד: 28 Mbps (17% מקו הבסיס)
 • העלה: 11 Mbps (5% מקו הבסיס)

סינגפור

סקירת VPN של מי

 • הורד: 7 Mbps (4% מקו הבסיס)
 • העלה: 2 Mbps (1% מקו הבסיס)

תוצאות בדיקות המהירות הללו מצביעות על כך שביצועיו של ה- Whoer VPN אין מה לכתוב עליו הביתה. זה אמור להספיק לגלישה כללית ולסטרימינג באיכות בינונית אם אתה מתחבר למיקום קרוב, פשוט אל תעשה זאת’אני לא מצפה למשהו יוצא דופן.

קלות שימוש ותמיכה מרובת פלטפורמות

VPN של Whoer מציע חבילת תאימות די מוצקה. אתה יכול להשתמש בו בפלטפורמות הבאות:

 • חלונות
 • macOS
 • לינוקס
 • iOS
 • אנדרואיד
 • כרום
 • פיירפוקס
 • אופרה

כדי להתקין את ה- Whoer VPN, פשוט פנה אל דף ההורדה, לחץ על כפתור ההורדה ופעל לפי ההוראות המפורטות מתחת לקישור ההורדה..

VPN של Whoer פגע במדפים יחסית לאחרונה, וזה בהחלט נראה החלק: ה- GUI של אפליקציית Windows שלהם הוא טרי ומודרני..

סקירת VPN של מי

העיצוב של אפליקציית Whoer הוא פונקציונלי, אינטואיטיבי ופשוט לניווט. אתה יכול לחבר ולשנות שרתים בלחיצת כפתור, כמו גם הגדרות לצבוט כמו התנהגות אתחול או להחליף את תכונת מתג ההשמדה בלשונית ההגדרות הייעודית..

סקירת VPN של מי

אמנם איננה תחנת כוח של אפשרויות התאמה אישית, אך אפליקציית ה- VPN VPN מביאה את מרבית היסודות הבסיסיים לשולחן. אלה אמורים לכסות את הרוב המכריע של משתמשי ה- VPN - גם אלה שרק מחפשים חוויה להתחבר ושכח וגם כאלה שמוכנים לצבוט פיצ'ר או שניים כדי להתאים יותר לשימוש שלהם ב- VPN.

מצד שני, משתמשי כוח עשויים להרגיש פחות מרוצים. אם אתה’אם אתה ותיק VPN, אולי תרצה לחפש במקום אחר.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

אתר VPN VPN מציין באופן ספציפי כי ניתן להשתמש ב- VPN כדי לבטל חסימת שירותי סטרימינג אשר קיימים נוהלי הגבלה גיאוגרפית. ידוע כי נטפליקס, אמזון ושירותים אחרים נוקטים מדיניות כזו, ולכן ה- VPN של VPN יאפשר לכם לעקוף אותם בצורה יעילה..

עם זאת, שירותי הסטרימינג הנ"ל משנים כל העת את מדיניותם על מנת למנוע מאנשים לעקוף מגבלות. כך שנשאר לראות אם ה- VPN של וונר מפסיק לעבוד למטרה זו בעתיד.

P2P וטרנינג

כשמדובר בטרנינג, זה’זה הכרח מוחלט לעשות שימוש ב- VPN. מבלי להשתמש באחד כזה, אתה משאיר את עצמך במצב פגיע קשה. בסופו של דבר זה יכול להוביל למכתב אזהרה של ספק שירותי האינטרנט שלך, קנס או אפילו תביעה משפטית.

מצוין באופן ספציפי באתר ה- VPN ל- Whoer כי ניתן להשתמש בבטחה שלהם למטרות טורינג. עם זאת, זהו מותר רק כאשר הוא מחובר לשרתים שממוקמים בהולנד, רוסיה ואוקראינה, מה שמשאיר טורפים ביבשות אחרות הסתובבו לייבוש. בהתחשב במגבלה זו וב- VPN’מהירויות בינוניות, אנחנו’אל תהסס להמליץ ​​על Whoer למי שמחפש כלי P2P מהיר ואמין.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

סין מתייחסת ברצינות רבה לצנזורה באינטרנט. כל מי שנמצא עוקף את מה שמכונה “חומת האש הגדולה של סין” יכולים למצוא את עצמם בצרה עמוקה עם הרשויות.

VPN של Whoer טוען שמסתיר את פעילות האינטרנט שלך מול ספק שירותי האינטרנט שלך ואתרים בהם אתה גולש זכו’אני לא יודע מי ביקר באף אחד מהם. למרות זאת, Whoer משתמש בפרוטוקול המנהור של OpenVPN, שניתן לאתר באמצעות חומת האש הגדולה’s טכניקות פיקוח מנות עמוק.

מצד שני, יתכן שאתה בסדר להשתמש ב- Whoer VPN בסין כל עוד אתה משתמש בתכונה VPN כפול.

עם זאת, מי שיש לו חששות בנושא פרטיות, יתכן ויעדיף לבחור בשירות כמו VyprVPN, ExpressVPN או NordVPN - הכל הוכח כמתן גישה לכל האתרים ללא קשר למגבלות הקיימות במדינה מסוימת..

שירות לקוחות

כשמדובר בקבלת תמיכה, עומדות לרשותך מספר אפשרויות:

 • שירות צ'אט חי
 • תמיכת דוא"ל
 • מדריכים ושאלות נפוצות

בעוד שצוות הצ'אט החי מועיל ומגיב, Whoer’ניתן לשפר את הניווט באתר ואת חווית המשתמש על ידי סעיף תמיכה ייעודי. זה יעיל מאוד עבור משתמשי ה- VPN ב- Whoer ויוסיף בצורה נפלאה את השאלות הנפוצות ומדריכי ההתקנה בסעיף ההורדות.

תמחור

ישנן שלוש תוכניות בתשלום לבחירה באמצעות VPN ל- Whoer:

 • תוכנית לחודש עבור $ 9.90 לחודש
 • תכנית של 6 חודשים תמורת 3.25 דולר לחודש
 • תכנית לשנה תמורת 4.08 דולר לחודש

VPN של Whoer מציע גם א גרסה חינמית - -. זה בא להשלים עם שימוש בלתי מוגבל אשר לעתים רחוקות נראה עם VPNs לשימוש חופשי. לעתים קרובות יותר מאשר לא, אלה מגבלות נתונים קפדניות על מנת לפתות אותך לשדרג לגירסה ששולמה עבור.

במקרה של Whoer VPN, התפיסה היא שיש לך גישה רק לאחד מהשרתים שלהם עם הגרסה החינמית - זו שממוקמת בהולנד. בהתחשב במספר העצום של האנשים שסביר להניח שמשתמשים בשרת מסוים זה בכל עת, אתם’כנראה שנאבק בכל מה שקשור לזרם ולהורדת תוכן.

אם אתה’אני רוצה לנצל את מלוא VPN של Whoer, אתה’עלי להשקיע באחת משלוש התוכניות בתשלום. לאיזו תוכנית שתחליטו לבחור, תוכלו לקבל שלושה חיבורים בו זמנית בכל פעם. זה מושלם למי שצריך להשתמש במספר מכשירים בו זמנית בכל מנוי.

עם זאת, כדאי לזכור את זה WhoerVPN לא’לא בא עם ערבות להחזר הכסף. לכן, אם הייתם בוחרים בתכנית של 6 חודשים או שנה, האפשרות היחידה שלכם הייתה לבדוק את שאר המנוי.

שורה תחתונה

כאן אנו מקרבים את סקירת ה- VPN ל- Whoer.

בהתחשב בעלותו ומספר השרתים הנמוך בהשוואה ל- VPN בטווח מחירים דומה, זה’זה בטוח לומר שאתה לא’אני לא מקבל ערך רב לכסף מתוך Whoer. לפחות, עדיין לא.

זה’אבל לא כולם אבדון וקדרות. ל- Whoer יש אפליקציה קלה לשימוש עם תמיכה מכובדת בעלת ריבוי טפסים ובסיס תכונות איתן לבנות עליה. כל מה שצריך זה יותר זמן. והרבה יותר שרתים.

עד שזה יקרה, אנחנו’אני ממליץ לך לבחור בשירות VPN מוכח כגון ExpressVPN או NordVPN. אלה אפשרויות חסכוניות בהרבה ומספקות שירות מעולה תמורת תשלום חודשי סביר.

אם אתה’אם אתה עדיין על הגדר, עבור תחילה לגירסה החינמית שתעזור לך לקבל את ההחלטה שלך.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 92