ביקורת VPN של רחוב גארד


סמנכ"ל רשת רחוב גארד מגיע מחברה המציעה אפשרויות רבות בנושא אבטחת סייבר, באמצעות שותפות עם Wi-Fi פרטי, שירות VPN ותיק. אפליקציות זמינות ל- Android, Windows, Mac ו- iOS ותוכלו לחבר עד חמישה מכשירים עם ה- VPN בכל פעם.

החברה ממוקמת מחברת אילינוי ובבעלות מנהלי קרנות גידור, ושניהם עובדות לא’לא מגלה בדיוק תכונות של פרקטיקות דיגיטליות מהפכניות נגד צנזורה.

לשם כך נראה כי מדיניות הפרטיות שלהם מעידה על כך’זה כמות משמעותית של רישום בו הם ניצחו’לא להשתמש למעט “נדרש על פי חוק”, וזה, שוב, מעורפל מאוד.

המהירות אינה מושפעת ברובה, והיא נופלת ביותר מ- 50%. זה מגיע גם עם א “חינם” מנהל הסיסמאות אך בהתחשב בעובדה שהמחירים גבוהים מהתקן בענף, אולי תרצו שהם ישמרו על מנהל הסיסמאות ויורידו את המחיר קצת.

אמנם סקירה זו תאסוף את כל מה שהיא יכולה במקום אחד, אך כל מידע חשוב הוא מעט וקשה לאיסוף פשוט משימוש ב- VPN בעצמך או מקריאת האתר.

האם VPN בטוח לשימוש ב- Street Street?

מבחינה ביטחונית, VPN של רחוב גארד מציע כמעט כלום:

 • הצפנה חלשה של 128 סיביות
 • חוסם פרסומות
 • פרוטוקול מנהור לא ידוע
 • אין מתג להרוג
 • אין תכונות אבטחה מתקדמות

בכל הנוגע להצפנה, VPN של Guard Street משתמש במפתח הצפנה של 128 סיביות, שנחשב לקצה הנמוך ביותר של ביטים שבהם מפתח משתמש. עם זאת, אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלך, מעל 256 סיביות הגנת SSL.

שם’מעט מאוד מידע על אילו פרוטוקולים או יציאות גארד סטריט משתמשת בפועל, ללא אפשרות בתוך האפליקציות לשנות או לעבור, ואתר האינטרנט פשוט מציג “ציון בנקאי” הגנה.

לעיון, פרוטוקולי אבטחה והצפנה הנחשבים לסטנדרטים בתעשייה כוללים OpenVPN (הנחשבים בלתי ניתנים לשבירה על ידי כוח ברוט), או פרוטוקולים חדשים יותר כמו IKEv2, שעשויים לקבל טווח תמיכה נמוך יותר במכשירים, אך הוא מאובטח, מהיר ומאוד אידיאלי עבור טלפונים ניידים.

ישנם פרוטוקולים מקצה התחתון שעדיין נמצאים בשימוש על ידי VPNs רבים, כמו PPTP או L2TP, אך מכיוון ש- VPN של גארד סטריט פשוט לא מצליח להזכיר את מה שהם’אנו משתמשים, אנו יכולים’אני לא אומר הרבה על כמה שהוא בטוח או אחר.

המשתמשים יבחינו גם בחוסר “תוספת” תכונות שרוב ה- VPN כוללות כברירת מחדל - kill-switch, multi-hop, flush DNS, וכו '. עם זאת, יש חוסם מודעות אופציונלי, שעשוי להועיל לחלקם (אך אולי בקושי יקר במיוחד).

האם VPN של גארד סטריט רושם את הנתונים שלך?

בכל הנוגע לביקורת זו, אנו’אני פשוט קדימה ואומר את זה: כנראה, כן.

מדיניות הפרטיות אינה ברורה ואינה מדויקת - ונראה שהיא רוקדת סביב העובדה שהם רושמים פרטים מסוימים, או מציגים אותם כצורך, אשר משתמשי ה- VPN יודעים שאינם’לא המקרה.

מהירות וביצועים

VPN של רחוב גארד לא עושה זאת’אני לא מפרסם כמה שרתים יש בפועל - עם זאת, בתוך האפליקציה תוכלו לבחור שרת מארץ שתבחרו.

בבדיקות המהירות שלנו נפגשנו מייד עם הפחתה של 82%, לוקח את המהירויות שלנו של 50MB / s ל 9MB / s. עדיין לא ניתן לראות אם VPN של רחוב גארד מקשרים מצמצמים חיבורים, אך המהירויות הן’זה לא מעודד עד כה בשני המקרים.

כיסוי שרת

בזמן הכתיבה, רחוב גארד זמין ב- 23 מדינות בתוך האפליקציה - מספר לא גדול, במיוחד כאשר אלטרנטיבות זולות בהרבה מציעות שרתים באוסף של מדינות מגוונות יותר וגם מפרטות לא רק את מספר השרתים בכל מדינה, אלא גם כתובות IP ומצב שרת ועומס.

קלות שימוש ותמיכה מרובת פלטפורמות

האתר מפרסם “תאימות” עם מערכות ההפעלה הבאות:

 • חלונות
 • macOS
 • iOS
 • אנדרואיד

עם זאת, האפליקציות לנייד הן’לא זמין בחנויות ההפעלה והאפליקציות בזמן הכתיבה.
ממשק המשתמש של Windows הוא בעל עצמות חשופות, עם שני כרטיסיות - אחת מהן כוללת “בסיסי” הגדרות (כגון חיבור אוטומטי, או אם יש לאפשר חסימת מודעות ו / או דחיסת נתונים), ו- “מתקדם” הכרטיסייה המאפשרת לך לבחור את המיקום שלך, ו-… זה’זה זה.

אמנם יש ערבות להחזר הכסף, אך אתה יכול’לא להתקין ולא להוריד את רחוב גארד מבלי להזין את פרטי כרטיסי האשראי שלך ולהירשם לחלוטין לאתר האינטרנט (אפילו צורך לספק את כתובת הבית ומספר הטלפון שלך!).

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

בהתחשב בכך שלא הצלחנו לגשת לנטפליקס האמריקנית ב- VPN של רחוב גארד, נראה שנטפליקס כבר עדכנה את רשימת הפרוקסי האיסור והסרת החסימה שלה לכלול אותה..

נטפליקס ידועה לשמצה בגלל איסור השמיכה שלה על VPNs ותוכנות ואפליקציות אחרות המאפשרות ללקוחותיה אזור-הופ להציג כמקום אחר מאשר הם נמצאים בפועל, בגלל מגבלות תוכן וחוקי זכויות יוצרים ועסקאות הפצה..

העובדה שנטפליקס לא עושה זאת’אל תיתן לחסימה של רחוב גארד זה יכול להיות שם’מספר מצומצם של כתובות IP, אחרת יכול לחבר מחדש ולרענן את ה- IP בשרתים בארה"ב (וזה לא עזר’t).

במקרה הגרוע ביותר, יש דיווחים על מצב של 1-IP לכל שרת באמצעות סקירה באתר הרשמי שלהם, הנוגעת ל.

P2P וטרנינג

רחוב הגארד לא’נראה כי לא ניתן לבטל את החסימה של אתרי אינטרנט סוערים, למרות הפרסום, ואנחנו לא הצלחנו לעקוף חסימות פשוטות שגורמי DNS מסוימים יכולים אחרת לפתור.

המהירות מקבלת מכה גדולה כשאתה מתחבר ל- VPN, והאבטחה אינה’לא מוזכר בכל מקום באתר האינטרנט של העמוד.

עם זאת, יתכן ויהיה לך טוב יותר לחפש אלטרנטיבות שאינן שקיפות יותר רק לגבי פעילויותיהן אלא צריכות להיות ממוקדות יותר באפשרות לאפשר BitTorrent ו- P2P בשרתיהן, לא לנקוס את הנתונים ולוודא שכתובת ה- IP שלך אינה עושה זאת’לא דליפה.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

למרבה הצער, מבלי לדעת באילו פרוטוקולים VPN של גארד סטריט משתמשת בו’קשה לשקול אם השירות יצליח לעבור את חומת האש הגדולה של סין.

עם זאת, במקום לנסות, אתה’יהיה טוב יותר עם VPN אמין יותר שמקדיש את עצמו לעקיפת צנזורה במדינות עם ספקי אינטרנט מגבילים..

שירות לקוחות

כשפנו אלינו להגיב על פרוטוקולי האבטחה שלהם באמצעות פרופיל אנונימי, נאמר לנו על ידי רחוב גארד’תומכים בכך שאנחנו’d ליצור קשר בקרוב. בשלושת ימי העבודה הקודמים, זה לא קרה’זה לא קרה.

גם חומרי התמיכה הקיימים באתר הם קלים, ומספקים יותר שאלות שאפשר לגוגל ולהבין תוך דקות ספורות. ישנם VPNs, כמובן, שמיועדים למתחילים, אך עדיין יש כאלה שנראים שמנצלים מתחילים.

תמחור

בהתחשב במשאבים המוגבלים ש- VPN VPN מציע, ניתן היה לצפות במחירים שמסבירים שלא לצפות ליותר מדי:

 • תוכנית לחודש עבור $ 11.97
 • תכנית של 6 חודשים תמורת 8.97 $ לחודש
 • תכנית לשנה תמורת 6.97 דולר לחודש

המחירים האלה הם גבוה משמעותית מהממוצע בתעשייה, מה שמשקלל גם ביתרונות היחסיים של כל שירות VPN, מתקזז בערך. אתה יכול להשיג VPN טוב עבור 10 דולר לחודש, או מנוי שנתי ששולם מראש, שיוריד את התשלום החודשי שלך למעט מעל 5 דולר.

עם זאת, יש א ערבות 30 יום להחזר הכסף, כך שאם נרשמים לשירות ובאים לשנות את דעתך, תוכל להחזיר את כספך תוך חודש’הזמן שלה, וזה הוגן מספיק.

שורה תחתונה

VPN של רחוב גארד הוא שירות שנותן את מה שהוא מבטיח, אך למרבה הצער מה שהוא מבטיח אינו’לא הרבה.

שם’אין הסכמה כיצד רחוב גארד עושה את מה שהוא מתכוון לעשות, או מדוע יש לבחור אותו על פני שירותים אחרים - אפילו אתר האינטרנט שלהם אינו עושה’אינך טוען טענות מיוחדות, למעט חלקים המתחילים בקלות, כגון הפרסום ללא היומן שלהם.

במחיר זה ישנם בהחלט VPNs אחרים, אפילו ברמה של סטארט-אפ, ששואפים להפוך את האינטרנט למקום בטוח יותר וחופשי יותר לכל אחד וכולם ועשוי להיות ראוי יותר לתשומת לב.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − 73 =