ביקורת VPN של אסטריל

Astrill הוא שירות VPN ב- Seychellois שמציב את עצמו כשירות “מספר אחד” ספק VPN בשוק. החלטתי לבדוק אם יש’זה כל מהות לטענות אלה. אחרי הכל, האינטרנט מלא במה שמכונה “מספר אחד,” “הטובים שבטובים” שירותי VPN שלא מצליחים לספק כל דבר שהם מתיימרים למכור.


אז מה עם VPN של אסטריל? האם זה בטוח לשימוש? האם VPN של Astrill יכולה לבטל את האפשרות לחסום את Netflix באופן אמין? האם זה טוב לסיבוב? והכי חשוב, אסטריל היא אחת ה- VPNs המהירות ביותר בשוק?

אני’אני אתמודד עם השאלות הללו ועוד בסקירה המעמיקה שלי ב- Astrill VPN כדי לעזור לך להחליט אם Astrill הוא השירות שאתה צריך להשקיע את הכסף שהרווחת קשה שלך בו.

סמנכ דירוג Astrill VPN VPNpro: 8.9 / 10

סקירה כללית

 • דרגה: מספר 5
 • מבוסס ב: סיישל
 • שרתים ומיקומים: 320+ שרתים ב 60+ מדינות
 • יומנים: איסוף נתונים מינימלי
 • הצפנה ופרוטוקולים: הפרוטוקולים העיקריים OpenVPN ו- IKEv2, הצפנה בדרגה צבאית (AES-256)
 • נטפליקס: כן
 • מפתה: כן, מותר על שרתי P2P המתמחים
 • אפליקציות: חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
 • תמיכה: צ'אט חי 24/7
 • מחיר: החל מ- $ 10.00 לחודש
 • גרסה או ניסיון בחינם: לא
 • אתר אינטרנט: astrill.com

תכונות אבטחה ופרטיות

סמנכ"ל אסטריל’מאפייני האבטחה הם למעשה די מרשימים. ויש’יש קצת מומחיות טכנית אמיתית מאחורי מה שיש ל- Astrill VPN להציע. אחרי הכל, אנשי אסטריל הם אלו שיצרו את הפרוטוקולים הפופולאריים של OpenVPN ו- StealthVPN. עכשיו זה’s סימן סיפורי שהם יודעים מה הם’עושה מחדש בכל מה שקשור לאבטחה ופרטיות.

פרוטוקולי הצפנה ומנהור

VPN של אסטריל משתמשת בצופן הצפנה 256 סיביות AES של הצבא - תקן הזהב להצפנה בקרב VPN פרמיום. זה’זה בטוח ככל שהצפנה יכולה להגיע בימים אלה.

נכון לעכשיו VPN של אסטריל תומכת בפרוטוקולי המנהור הבאים:

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • IKEv2 / IPsec
 • התגנבות VPN
 • WireGuard
 • OpenWeb
 • סיסקו IPSec
 • SSTP
 • PPTP

ל- VPN של Astrill יש אחד הטווחים הרחבים ביותר של פרוטוקולי מנהור זמינים I’ראיתי. עם כל כך הרבה אפשרויות המוצעות, ייתכן שיהיה קשה להחליט באיזה פרוטוקול להשתמש. בעוד שרוב משתמשי VPN של Astrill צריכים לדבוק בפרוטוקולי OpenVPN או IKEv2 / IPSec המוגדרים כברירת מחדל, אנשים עם צרכים שונים יכולים להגדיל את פרטיותם במחיר המהירות באמצעות פרוטוקול StealthVPN, או להפך באמצעות WireGuard.

עם זאת, הקפד להימנע מפרוטוקולי SSTP ו- PPTP אלא אם כן אתה יודע מה אתה’עושה מחדש. אלה פרוטוקולי מנהור מיושנים ולא בטוחים שיש להשתמש בהם רק במקרים נדירים, אם בכלל.

בסך הכל, אסטריל’אפשרויות הפרוטוקול הן מרשימות מאוד, וזה יתרון גדול לכל שירות VPN.

מתג כיבוי

Astrill VPN כולל מתג להרוג שיבטל אוטומטית את חיבור האינטרנט שלך למקרה שחיבור ה- VPN שלך ייפול במפתיע. זה’זו תכונה חיונית לכל שירות VPN מובחר שיש. כאשר תכונת מתג ההריגה מופעלת, אסטריל VPN תשמור על החיבור שלך מוצפן וכתובת ה- IP שלך תהיה מוסווה בכל עת.

אני’בדקנו את מתג ההרג להרוג של Astrill VPN בשולחן העבודה שלי והתוצאות לא עשו זאת’לא לאכזב - זה עבד בעקביות בכל פעם שניתקתי את ה- VPN.

אין דליפות IP או DNS

אני’בדקנו את VPN של Astrill לגבי דליפות ולא מצאו בעיות דליפת DNS, IPv6 או WebRTC. משמעות הדבר היא ש- VPN של Astrill בטוח לשימוש לצורך הסתרת כתובת ה- IP שלך בפועל.

מיקום ידידותי לפרטיות: איי סיישל

VPN של אסטריל ממוקמת בסיישל, מדינה שאינה עושה זאת’לא דורשים מבתי עסק לאחסן או לדווח על כל נתוני לקוח. היחס ידידותי לפרטיות, יחד עם העובדה שהמדינה לא עושה זאת’זה לא שייך לרשת המעקב ארבע עיניים, הופך את סיישל ליעד הגיוני לכל עסק בתחום אבטחת הרשת.

מדיניות ללא כניסה

VPN של Astrill מתיימרת לא לאחסן שום יומני משתמשים, אך מדיניות הפרטיות של Astrill מציינת כי הם “לעקוב אחרי” כמה נתונים. זה כולל את זמן החיבור שלך, משך ההפעלה (שמוסר ברגע שמתנתקים), צריכת רוחב הפס, סוג המכשיר ומספר גרסת ה VPN של Astrill..

זה’זה בהחלט לא כלום, אבל אז שוב - זה לעתים נדירות. בסך הכל, מדיניות ה- VPN של Astrill ללא רישום אינה’לא מושלם, אבל זה’זה לא כל כך נורא. אחרי הכל, VPN של Astrill מבוסס בסיישל, מה שאומר שהיא אינה’בכפוף לחוקי שמירת נתונים והסכמי שיתוף מודיעיני מזיקים, כמו אלה של חברי ברית ארבע עיניים.

האם Astrill VPN תומך במכשיר שלי?

זה כנראה כן. VPN של אסטריל מציעה אפליקציות לחלונות, macOS, iOS (iPhone ו- iPad), אנדרואיד, לינוקס, ושם’זה גם יישומון לנתבים. אתה יכול להשתמש ב- Astrill VPN בחמישה מכשירים בו זמנית גם עבור עלות מנוי בודד.

אפליקציות שולחן העבודה של Astrill VPN: Windows, macOS, Linux

כמוני’רמזתי קודם לכן, ממשק המשתמש באסטריל’יישומי שולחן העבודה הם יעילים ופשוטים. פשוט הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך, בחר פרוטוקול והיכנס לשרתים שלהם.

ממשק

אם ברצונך להתאים אישית את השירות שלך, האפליקציה מאפשרת לך לעשות זאת, עם אפשרויות כמו הפעלה או ביטול הגנת דליפות DNS. אבל אם אתה רוצה לשמור על דברים כמו שהם, זה’זה לא בעיה.

זה’היא אפליקציית שולחן עבודה VPN רגילה, עם מבחר שרתים וכמה תכונות שימושיות ומושכות נרחב. לדוגמה, אתה יכול לציין בקלות אילו אפליקציות אתה’אני רוצה לשפוך ל- VPN של אסטריל ואשר אמור להישאר נפרד.

ניתן להשתמש ב- VPN של Astrill במגוון דרכים אחרות, ולא רק ככלי פרטיות אישי. לדוגמה, הם מציעים גם א חבילה עסקית אשר מכוונת לחברות קטנות יותר. אם אתה צריך להוסיף שכבת אבטחה להודעות דוא"ל, מצא דרכים לשמירה על האבטחה תוך כדי עבודה מרחוק או ביצוע מחקר שוק דיסקרטי - לאסטריל יש את הפיתרון.

אפליקציית ה- Mac VPN של Astrill די דומה למקבילה של Windows - זה’זה בטוח בדיוק באותה מידה. בעוד שאפליקציות macOS שהציעו ספקי ה- VPN הרבים האחרים שלי נוטות להיות בעלות פחות מאפייני אבטחה, זאת’זה לא המקרה עם VPN של אסטריל.

VPN של Astrill מציעה אפליקציה גם למשתמשי לינוקס. זה’זה נדיר בקרב ספקי VPN. אתה’עלי להגדיר את אפליקציית Linux Astrill VPN באופן ידני, אבל אתה’אני אשיג את מלוא ה- GUI של Astrill המלא (אם כי מעט ספרטני) עם מרבית הפונקציונליות של ה- VPN.

אפליקציות לנייד של Astrill VPN: Android ו- iOS (iPhone / iPad)

אסטריל יישומי VPN ל- iOS ואנדרואיד ממש כמו מה שאתה’אני מצפה שהם גרסאות ניידות של גרסאות שולחן העבודה עם שינויים קלים. מה’חשוב כאן כי יישומי Astrill iOS ו- Android יבצעו את עבודתם ויעשו אותם היטב.

אסטריל vpn אנדרואיד

אסטריל לאנדרואיד יש גרסה חינמית למשתמשים בצפון אמריקה ובאירופה. אין לו מגבלות רוחב פס והיא מציעה את אותם מהירויות טובות במחיר של פרוטוקול התגנבות ובחירת שרתים, המופחתת ליותר מ 20 מדינות.

אתה יכול למצוא את אפליקציית Android Astrill VPN Android ב- Google Play או להוריד אותה ישירות מ- astrill.com.

אפליקציית iOS של Astrill VPN זמינה בחנות האפליקציות.

פלטפורמות נוספות עבור VPN של אסטריל

ניתן גם להגדיר VPN של Astrill על נתבים. זה שימושי במיוחד במשקי בית עם מספר מכשירים, כמו Xbox, PlayStations, טלוויזיות חכמות וסמארטפונים. אם אתה משתמש ברוקו, למשל, אתה יכול לנתב את התנועה שלך דרך ה- VPN דרך שולחן העבודה שלך, להוסיף שכבת הגנה.

מהירות: אחד ה- VPN המהירים ביותר?

VPN של Astrill אינו תלוש בכל מה שקשור לאספקת מהירויות שבירות. כמוני’כבר ציינתי קודם, המהירות היא אחת מה- USPs שלהם, ואם אתה משתמש בלקוח Astrill לזמן מה, זכית’אני לא מרגיש קצר משתנה.

זו הייתה מהירות האינטרנט הבסיסית שלי לפני שהתחברתי ל- VPN של אסטריל:

מהירות קו אסטריל vpn

והנה’זה מה שמצאתי לאחר ביצוע מספר בדיקות מהירות של Astrill VPN במקומות שונים ברחבי העולם:

לונדון, הממלכה המאוחדת

מהירות vpn לונדון - -

 • הורד: 76 מגהביט לשנייה (ירידה של 62%)
 • העלה: 20 מגהביט לשנייה (90% הנחה)
 • פינג: 51

ניו יורק, ארצות הברית

מהירות ניו יורק

 • הורד: 68 מגהביט לשנייה (ירידה של 66%)
 • העלה: 10 מגהביט לשנייה (ירידה של 95%)
 • פינג: 122

סינגפור

המהירות של סינגפור

 • הורד: 50 מגהביט לשנייה (ירידה של 75%)
 • העלה: 4 מגהביט לשנייה (ירידה של 98%)
 • פינג: 256

כמו שאתה רואה, מהירויות הורדת VPN של Astrill הן מרשימות באמת.

בעוד שמהירות העלאה נמוכה עשויה להתייחס לחלקם, מרבית המשתמשים ניצחו’אני לא רואה את זה כפורם עסקות. עם זאת, זמן חביון נמוך ומהירויות הורדה גבוהות הם דבר שגרתי, אשר אמור להכיל זרמי סטרימינג וטורנטים די בנוחות. הופתעתי במיוחד מהעובדה ששרת ניו יורק האמריקאי הצליח לעקוף את השרת בבריטניה, למרות שאני’מ 'ממוקם הרבה יותר קרוב לזה האחרון.

נטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים

VPN של אסטריל לא’לא רוצה להבהיר את נטפליקס או שירותי סטרימינג אחרים בחומר השיווקי שלהם, אבל זה’ברור שאסטריל עבדה קשה כדי לכלול את זה כחלק מרכזי בחבילה שלהם.

התחברתי ל- VPN של אסטריל’s USA - שרת ניו יורק 1 והתוצאות בדף הבית של נטפליקס היו מעודדות. שפע תוכן שלא היה מסוגל’בדרך כלל לא היה זמין היה מוכן כעת לזרום.

באמצעות vpn astrill לצפייה בנטפליקסדברי הימים של חג המולד

שם’אין ספק שמשתמשים יוכלו לעבור את חוסמי Netflix, אבל סתם דון’אני לא מצפה מכל שרת VPN של Astrill שיעשה את העבודה.

כשאתה מתחבר, המהירות אינה’לא בעיה. גיליתי שסרטי נטפליקס ותכניות טלוויזיה הועברו ברזולוציה טובה במהירות שנוכל להתמודד איתה, רק מדי פעם יש גמגומים קלים מאוד. זה בהחלט לא’לא מספיק לבקר את VPN של אסטריל.

האם סמנכ"ל רשת אסטריל תומכת בהסתה?

כן, סמנכ"ל רשת Astrill תומך בהפרעה.

היכולת להבטיח סיבוב מהיר, פרטי הוא סימן אמיתי ל- VPN מוצק, וזה’זה תחום שבו שירותים נהדרים לכאורה נופלים לפעמים.

למען האמת, VPN של אסטריל פיתחה סיבוב בתוכנות שלהם באופן שיש למעט VPNs אחרים. כשאתה בוחר את השרת שלך, בחר בשרת P2P VPN מהרשימה הנפתחת. לא כל שרתי ה- VPN של Astrill הם ידידותיים לסיקור, אך נראה שהם מספקים מהירויות טובות. שם’זה גם אפשרות של העברת יציאות זמינה, אך יש להיזהר כשעושים זאת - זה’זו לא החלטת האבטחה הטובה ביותר.

תמיכה: צ 'אט חי של Astrill VPN, הדרכות וידיאו ושאלות נפוצות

כשמדובר בתמיכת לקוחות, נראה כי VPN של אסטריל מסתדרת לא רע. שם’אפשרויות רבות לפתור בעיות אפשריות. זה כולל טפסי קשר, צ'אט חי 24/7, מדריכי התקנה, שאלות ותשובות ואפילו הדרכות וידאו.

Astrill VPN צ'אט חי 24/7, שהוצג לפני זמן לא רב במחיר של תמיכה בדוא"ל וטלפון, הוא משאב שימושי לכל ספק VPN פרמיום צריך להיות. זה’מגובה על ידי טופס יצירת הקשר שבו אתה צריך לקבל תשובה תוך מספר שעות. סוף סוף, שם’זה קומץ מדריכים ומדריכים, יחד עם שאלות נפוצות בנושא שאלות נפוצות.

תמחור: האם Astrill VPN היא עסקה טובה?

תמחור VPN של Astrill משתנה לפי חבילה, והמחירים יורדים עם תנאי חוזה ארוכים יותר:

 • תוכנית לחודש עבור $ 20.00 לחודש
 • תוכנית לחצי שנה עבור 15.00 $ לחודש
 • תכנית לשנה עבור $ 10.00 לחודש (מחויבת מדי שנה)

אפשרויות תשלום למינוי VPN ל- Astrill כוללות כרטיסי אשראי, UnionPay, AliPay, Perfect Money, cryptocururrency והעברה בנקאית. אתה מקבל 5 חיבורים בו זמנית לכל חשבון VPN של Astrill.

למרבה הצער, אפילו התוכנית השנתית עדיין יקרה מאוד. כדי להחמיר את המצב, VPN של אסטריל טרחה את תקופת הניסיון החופשית שלהם למשך 7 הימים, כך שאין לך עוד סיכוי להרגיש את זה לפני שאתה מתחייב. אבל המסמר האחרון בארון הקבורה הוא היעדר ערבות להחזר כספי. ממשלת VPN של Astrill ממליצה פשוט לקחת את התוכנית הקצרה ביותר כדי לראות אם אתה אוהב את השירות שלהם או לא. הדרך היחידה לבדוק VPN של Astrill בחינם היא להוריד את אפליקציית האנדרואיד מאירופה או מצפון אמריקה.

בנוסף על חבילות אלו, אסטריל VPN מציעה א שירות VIP בתוספת תשלום של 10 $ לחודש, מה שמגדיל באופן דרסטי את המהירות. זה’מכוון לגיימרים ולקוחות אסייתים, אך תג המחיר הוא די חסון. הם מציעים גם IPs פרטיים (5 $ לחודש) ו- נתבים מהבהבים (החל מ- $ 39) מאפשרים לך לחבר מספר מכשירים.

סמנכ דירוג Astrill VPN VPNpro: 8.9 / 10

האם תקבל VPN לאסטריל?

אחרי הכל, מה אני עושה ל- VPN של אסטריל? ובכן, הגדרת האבטחה והפרטיות היא איתנה, אם כי יש כמה שאלות בנושא כריתת עצים. זה’זה לא פורץ עסקה, כל עוד אתה סומך על אסטריל VPN שתפעל אתית. עם שירותי התמיכה המצוינים שלהם, הם נתפסים כתלבושת מכובדת.

המהירות רבה, ו- VPN עובד טוב גם עם לקוחות סיקור וגם עם נטפליקס. הערכתי גם את הלקוח הקל לשימוש, אם הוא מיושן מעט. מצד שני, כל החבילות די יקרות, ושם’אין דרך לנסות את אסטריל VPN על שום דבר מלבד אנדרואיד בלי לשלם לפחות במשך חודש.

פסק הדין? בזמן שלא הייתי רוצה’אני לא קורא ל- VPN ל- Astrill “מספר אחד” בשוק, זה’זה בהחלט שם למעלה. אם מהירות החיבור שלך היא משהו שאתה פשוט יכול’אני לא מקריב בעת שימוש ב- VPN, Astrill הוא השירות שאני’ממליץ על כל יום.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =