ביקורת VPN לשימו

כשמחפשים VPN’זה יכול להיות מתסכל לראות את כל האפשרויות המסחריות הזמינות בפשטות’לא לפגוש את החיתוך. במיוחד אם אתה’מחפש אחר תקני אבטחה גבוהים המותאמים לפלטפורמה ספציפית. כדי להקל על חייך מעט מבחינה זו, אנו’הבאנו לך סקירה של VPN של Shimo.


סקירה כללית

Shimo הוא פיתרון VPN רב עוצמה עבור משתמשי מק, שמציע את תקני האבטחה הגבוהים ביותר ושפע של פונקציונליות כדי לשמור על הגלישה שלך אנונימית ובטוחה..

לסקירת VPN של Shimo, אנו’אני הולך לבחון עד כמה VPN זה מסתיר את התנועה שלך ומגן על הגלישה שלך, כמו גם כל השלכות משפטיות ומפרט טכני לגבי השימוש בשירות שלהם. אני מקווה, בסיום סקירת ה- VPN של Shimo זו, אתה’יהיה לי מושג טוב עד כמה באמת פיתרון ה- VPN הזה חזק.

כדי להתחיל, VPN של Shimo מהיר. ביקורות משתמשים מדווחות על האטות מינימליות, ונראה כי הבדיקות מראות הפסד של בין 10 ל -20%, וזה מהיר ביותר עבור VPN עם תכונות אבטחה כה אינטנסיביות..

התוכנה עצמה משתמשת במגוון רחב של תקני הצפנה ולחיצות יד, כמו גם מציעה מגוון עצום של תמיכה בפרוטוקול. למרות שהם חסרים את הפונקציונליות החשובה של מתג ההריגה, התוכנית עצמה מאוד סולידית.

מבחינת דברים משפטיים, אנחנו’אדבר על כך ביתר פירוט בהמשך סקירת VPN של Shimo שלנו, אך אין’לא יותר מדי לדאוג מההופעה. החברה ממוקמת בגרמניה, שהיא חלק מברית 14 עיניים, ונראה שיש קצת איסוף וכריתת מידע, אבל אנחנו’אני אבדוק יותר פרטים על כך בהמשך למטה.

חיסרון אחד בסקירת ה- VPN של Shimo שלנו הוא שהשירות זמין רק למשתמשי מקינטוש. אמנם זה קצת באמר, אך הוא בהחלט משחק חלק עצום בכך שהוא מאפשר ל- VPN להתמחות בהיותו פיתרון רב עוצמה עבור משתמשי מק..

מלבד הדברים החשובים ביותר, נראה כי שירות זה מועיל גם לביטול חסימה של תוכן ב- Netflix באמינות מסוימת. למרבה הצער, אין’לא מידע רב אם זה או לא’זה זמין מסין, אבל שוב, אנחנו’אדבר עוד על זה למטה.

דבר אחד שהשירות אכן מועיל לו הוא סיקור. לסקירת VPN של Shimo שלנו, נרחיב אפילו לומר כי זו תהיה אחת האפשרויות הטובות יותר שאפשר ללכת איתם לצורך סיקור ב- Mac.

עכשיו עם כל הסקירות החשובות מהדרך, בואו’מתחילים להסתכל על הפרטים. לסקירת VPN זו של Shimo, אנו’תתחיל עם תכונות הבטיחות, והאם אתה יכול להניח את דעתך בנוח תוך שימוש ב- Shimo VPN.

האם שימו VPN בטוח לשימוש?

VPN של Shimo משתמש במגוון רחב של תקני הצפנה, כולל AES-256, AES-192 ו- AES-128. ברור שמשתמשים המעוניינים ברמת פרטיות גבוהה יותר ירצו ללכת בסטנדרטים הגבוהים יותר של הצפנה.

החברה אף מציינת באתר האינטרנט שלה כי אלגוריתמי ה- hash שלהם משתמשים בפונקציות hash קריפטוגרפיות SHA-2, כמו גם בשיטת D-H לצורך חילופי קריפטוגרפיה בערוצים ציבוריים. אפילו מבלי להיות בקיאים בקריפטוגרפיה, זה מעביר איתות עצום של ביטחון.

טכנולוגיות אבטחה shimo vpn
בסך הכל, מפרט הטק בפועל לסקירת ה- VPN של Shimo שלנו בהחלט בודק. כפי שציינו לעיל, השירות חסר מתג להרוג, כלומר התנועה והזהות שלך ייחשפו במקרה של כישלון VPN. למרות שזה קצת חיסרון, זה לא’לא יותר מדי לדאוג לנוכח תקני האבטחה הגבוהים של VPN של Shimo.

זה’זה גם טוב לציין שהיו’t כל דליפות DNS, IP או IPV6 שהתגלו בבדיקת בדיקת ה- VPN של Shimo. זה עוד נגיעה נחמדה, מכיוון שזה אומר שיש סיכון מועט לכך שהלקוח שלך ידליף מידע מזהה על הגלישה שלך.

ממשיכים עם סקירת VPN של Shimo שלנו, בואו’מדברים קצת על העניינים המשפטיים. דבר אחד שכדאי להיות מודע אליו הוא שגרמניה, שבה נמצאת החברה, היא חלק מברית 14 עיניים. משמעות הדבר היא כי נתונים ומודיעין שנאספו על ידי ממשלת גרמניה ורשויות אכיפת החוק משותפים פוטנציאלית עם חברים אחרים בברית, כמו ארה"ב או בריטניה..

כמובן, זה באמת רק דאגה אם אתה עומד לעבור על החוק הבינלאומי. אם אתה עושה משהו עם הגלישה שלך שאתה בהחלט רוצה להיות בטוח עבורו, ייתכן שתרצה לזכור זאת כאשר אתה משתמש ב- Shimo VPN.

עכשיו, מבחינת VPO של Shimo’מדיניות הפרטיות של זה’חשוב לציין שמדיניות הפרטיות אכן מצביעה על אוסף של נתוני משתמשים. הם גם מציינים במדיניות הפרטיות שלהם שהם מצייתים לבקשות ממשלתיות ו- LEA לנתוני משתמשים.

זהו דגל אדום מובהק עבור כל מי שחושש מהמידע שנאסף או משתף במהלך השימוש ב- VPN של Shimo. הנתונים שלטענתם הם אוספים כוללים מידע בדוא"ל וכן נתונים אנונימיים כמו התאריך והשעה שאליהם ניגש השרת.

בחברה אומרים כי הם אוספים נתונים אלה על מנת לספק את החוויה הטובה ביותר האפשרית, אך הם’זה עדיין סוג של דאגה אם אתה’אתה מודאג באמת מיצירת יומני נתוני הגלישה שלך.

אז עכשיו שאנחנו’יש לנו מושג כמה בטוח התוכנית להשתמש, בואו’ממשיכים עם סקירת ה- VPN של Shimo ועיין בביצועיו של לקוח זה.

מהירות וביצועים

VPN של Shimo הוא פיתרון פרטיות מקיף מאוד עבור משתמשי מק, אך עד כמה הוא נערם מבחינת הביצועים? אנחנו’אנו שמחים לדווח על סקירת ה- VPN שלנו מ- Shimo כי התוכנית עצמה נראית במהירות הבזק.

כמובן שמהירות היא סטטוס מאוד סובייקטיבי שישתנה על סמך היכן אתה נמצא’מתחברים מחדש, כמו גם שלל משתנים אחרים. אם אתה’מחדש בשוק ללקוח VPN שעובד עבור Mac, יש תקופת ניסיון בחינם המאפשרת למשתמשים לבדוק את הביצועים בעצמם.

כיצד להוריד ולהתקין VPN של Shimo

כשאתה מבקר באתר VPN של Shimo, תפגוש אותך באתר נחמד ומייעל, מלא טענות על חוזק ה- VPN שלהם..

תכונות לקוח MAC של shimo vpn

לחץ על הכפתור שאומר “הורד ניסיון חינם” יביא אותך לדף ההורדה של הלקוח, שם תוכל למצוא תהליך שלב אחר שלב להתקנה ושימוש ב- VPN. לרוב המשתמשים לא אמורים להיות שום בעיות, מכיוון שמצאנו לסקירת VPN שלנו ב- Shimo כי התהליך היה די פשוט.

דף ההורדה של shimo vpn - -

לאחר התקנת הלקוח, תוכלו להעביר את תיקיית shimo.app לתיקיית היישומים שלכם, אשר מומלץ.

אתה יכול ליצור חשבון ממש בתוך VPN של Shimo’לוח התצורה של זה, שהוא גם נוח וברור.

סוגי חשבון shimo vpn -

בסך הכל, התהליך מאוד פשוט וקל להתקנה. פעם אתה’הגדרת את חשבונך, יש רק כמה תצורות פשוטות להגדרה ואז אתה’אתה מוכן להפריט את הגלישה שלך!

עכשיו שאנחנו’בדקנו כיצד להשתמש ביישום, אנחנו’אני עובר לקטע הבא בסקירת ה- VPN של Shimo שלנו, ונראה כמה מהתכונות האחרות בהן הלקוח תומך..

אפליקציות ותוספים

ראשית, איזה סוג של תמיכה במכשירים מכסה VPN של Shimo? כמו שאנחנו’אמרנו במשך כל סקירת ה- VPN של Shimo זו, הלקוח נתמך רק ב- Mac. זהו באמר ענק, מכיוון שהמגוון הרחב של תקני ההצפנה ופרוטוקולי האבטחה רצוי מאוד עבור VPN שיש לו גם ממשק פשוט ורישיון חופשי זמין..

עם זאת נאמר, זה’זה בהחלט תחום בו VPN של Shimo יכול להשתפר. אולי פיתוח לקוח של Windows יקל על חלק מהאכזבה כאן, או אפילו סתם יציע לקוח ל- iOS, לגעת מעט בשוק ה- VPN הנייד..

זה טוב לסיבוב, נטפליקס וסין?

זה החלק בסקירת VPN של Shimo שלנו בה אנו עוברים על כמה מהתכונות המשפיעות על הרבגוניות של לקוח VPN. זה דברים כמו אם ה- VPN מועיל לביטול החסימה של Netflix ותוכניות סטרימינג אחרות, ובין אם השירות מועיל לאנונימיות של תנועה מסין או לא..

דבר ראשון, אנחנו’אני שמח לדווח על סקירת ה- VPN שלנו מ- Shimo כי התוכנית אכן נראית בצורה מהימנה לגישה לתכני Netflix חסומים. למרות שחלק מהמשתמשים מדווחים כי הם נתקלים בחששות “שגיאת פרוקסי,” נראה כי מרביתם מרוצים לחלוטין מביצועי ה- VPN תוך ביטול החסימה של Netflix.

מבחינת סיבוב, החברה לא עושה שום איסור על כך בתנאי השירות שלהם, שהוא בדרך כלל כל מה שצריך להתקדם. תכונות האבטחה חזקות מספיק כדי להגן על תנועת סיקור, והמהירות צריכה להיות מהירה מספיק בכדי לספק אפילו את חובבי התוכן התובעניים ביותר..

עם זאת, היעדר מתג מתג להרוג הוא קצת דאגה להורדת סיקור, מכיוון שניתן היה לחשוף את הקשר שלך למקרה ש- VPN ייכשל מסיבה זו או אחרת.

ממשיכים עם סקירת VPN של Shimo שלנו, הדבר האחרון שאנחנו’אם נצטרך לגעת בגמישות היא האם הלקוח מועיל מתוך סין או לא. לרוע המזל, למרות שתכונות האבטחה ברמה גבוהה למדי, היעדר כיסוי שרת וחסרונות אחרים (במיוחד היעדר מתג להרוג), הופכים את הלקוח לא אמין מדי לשימוש בסין..

תמיכה

הדבר הבא שאנחנו’הכיסוי לביקורת VPN ב- Shimo שלנו הוא תמיכת הלקוחות. VPN של Shimo מציע תמיכה באתר האינטרנט שלהם בצורה של בסיס ידע מקיף, שאלות נפוצות ומערכת הדרכות להנחלת המשתמשים ומוכנים לגלוש.

הם מציעים גם תמיכה 24 שעות ביממה דרך מערכת הכרטיסים, ולמרות שהצוות שלהם מגיב כמועיל ועוזר, היעדר צ'אט חי או תמיכה טלפונית הוא קצת נפילה. אנו שונאים לחכות לתשובות הכרטיסים משירות הלקוחות, ואנחנו’אתה בטוח שרבים מהקוראים שלנו הם גם כן.

תמחור

זו השאלה שכולם חיכו לה. VPN של Shimo היא עוד אחת מאותן חברות שעושות את התמחור שלהן מעט שונה מהדגם האופייני.

תוכניות תמחור vpn

VPN של Shimo מציעה רישיון חינם למשך 30 יום עבור השירות שלהם, המגביל את הגישה שלך לתקופה של 30 יום. המשפט לא’אין גבולות כלשהם לסוג הפרוטוקולים וכאלה שתוכלו להשתמש בהם, וזה יתרון עצום, המאפשר למשתמשים לבדוק את השירות באמת לפני שהם רוכשים.

עוד דבר ממש מגניב הוא שלמרות שהמחיר אולי נראה מעט מחלחל, מדובר בתשלום חד פעמי. זה’צודק, כשאתה משלם עבור VPN של Shimo אתה מקבל רישיון לכל החיים ומאפשר לך להתחבר לשירות כל עוד הוא נתמך על ידי החברה.

זהו גורם די ענק וזה הופך את VPO של Shimo לאופציה אטרקטיבית מאוד עבור משתמשים המודאגים מתשלומים רגילים וההשלכות שיש להם על פרטיות (כמו גם כספים)..

לאפשרויות תשלום, VPN של Shimo תומך בכרטיסי אשראי ו- PayPal בלבד. זה מוגבל למדי, וזה יהיה נחמד לראות אותם כוללים אפשרויות תשלום אנונימיות יותר בעתיד.

שורה תחתונה

בסך הכל, Shimo VPN מעניק לך פיתרון אבטחה תקני עם מגוון פרוטוקולים ותקני הצפנה לבחירה. זה’הוא לקוח בטוח יחסית לשימוש, הן מבחינת הפונקציונליות והן מההשלכות החוקיות, והוא מתפקד היטב עם האטה מינימלית.
זה’היא גם לקוחה די מגוונת, המאפשרת למשתמשים להסתובב ולגשת לנטפליקס עם פרטיות אמינה וביטול חסימה.

ישנם כמה חסרונות, כמו היעדר אפשרויות תשלום ואפיקי תמיכה, אך גם הבונוס הנוסף של עמלה חד פעמית הוא יתרון עצום.

בסך הכל, שירות VPN של Shimo הוא לקוח VPN בסדר עבור משתמשי מק, והוא עשוי לעבוד עבור מי שרוצה להגן על התנועה במחשב שלהם. עם זאת, ישנם VPNs טובים בהרבה עבור מק בחוץ - וברמת התחרות הזו, ל- Shimo VPN יש הרבה מהדבקות לעשות.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 80