ביקורת VPN אפס

VPN אפס הוא בלעדי לאנדרואיד, אך עושה את העבודה על מה שהם טוענים שהוא “עלות אפס” ועם “אפס קושי”. השירות הוא בחינם לחלוטין ואם זה לא’לא יופיע במדינה שלך’s חנות Play, שם’s .apk באתר הרשמי.


בהתחשב בכך שהוא קיים בפלטפורמה אחת ממש, זה’הנגישות מוגבלת ממש שם (שמא לא תשתמש באמולטור), אבל היא מקבלת נקודות על היותה חופשית ומציעה את השרתים המגוונים שהיא עושה.

הטענות שלהם על אי-רישום מעט מפוקפקות, כאשר נתונים אבחוניים נשלחים לצדדים שלישיים, אבל אם אתה’אתה משתמש בו במדינה כמו סין (או כל מדינה אחרת עם אינטרנט מוגבלת) או כדי לגשת לנטפליקס ארה"ב, זה’זה פיתרון אמין ללא מגבלות רוחב פס.

שם’כמו כן, רכישה בתוך האפליקציה שמתיימרת לחבר אותך לשרתי הפרימיום שלהם, אך באותם מיקומים כפי שכבר נתנו.

ואילו זה’זה שירות יחסית חדש, זה’זה טוב לביטול החסימה של עצמך תוך כדי תנועה, בבית הספר ובמכללה או בעבודה. עם אפס VPN, אנו שואפים להשוות את זה מול שירותים חינמיים אחרים; אם אתה’אם אתה קונה שירות VPN ב- Android, סקירת ה- VPN האפס הזו היא בשבילך.

האם אפס VPN לשימוש??

מכיוון שהאפליקציה היא מחבר פשוט ופשוט, ממש כמו פעם שרתי פרוקסי היו, במקום לרשום את תכונות האבטחה שלה, אפשר’זה לעבור מה שאפס VPN לא’יש לי:

 • אין מתג להרוג
 • אין מולטי-הופ
 • אין מנהור מפוצל
 • אין תכונות מיוחדות, אפילו לא ב- “VIP” גרסה

זה מה שהופך את אפס ליישום צרכים חשופים, אך לא בהכרח לא בטוח בכל דרך שהיא. האפליקציה משתמשת בפרוטוקול OpenVPN, הנחשב לחזק ביותר - השימוש ב- OpenVPN הוא סימן טוב, במיוחד כשמדובר ב- UDP, כמו שאפס VPN עושה.

הם מזכירים שהנתונים שלך מוצפנים באמצעות התוכנה אבל לא’לא הערה איזה הצפנה ספציפית הם’משתמש מחדש. זה חשוד, במיוחד מכיוון שאפילו צורת ההצפנה הכי פחות מאובטחת (128 סיביות לעומת 192 או 256) עדיין נחשבת לחזקה למדי..

העובדה שזה דורש אין רישום, עם זאת, אם כי מספיק בכדי לגרום לפרנואידים מסוימים, עלולים גם חלקם להיחשב כטובים - אתם לא’לא צריך להזין פרטים אישיים כדי להשתמש בשירות.

ואז שם’היא גם שאלת ההרשאות הרבות שהאפליקציה צריכה כדי לעבוד, כולל:

 • אנשי קשר
 • תמונות, מדיה וממש כל הקבצים האחרים
 • היסטוריית מכשירים
 • פרטי שיחה

אם אתה’השתמשת בעבר ב- VPN, אתה יכול לומר שזה לא שגרתי, במיוחד עבור אפליקציה שקשורה כל כך לפרטיות.

מצאנו אין דליפות DNS, עם זאת, בדיקה ברוב 9 השרתים שלהם, זה מעודד. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי דליפות IPv6.

זה’עם זאת קשה לדעת כמה מכל זה מקרי, מכיוון שהתוכנה מציעה כמעט קרוב ממש אפס מידע על המבנה, הארכיטקטורה או המדיניות שלהם.

האם אפס VPN רושם את הנתונים שלך?

VPN אפס טוען כי מדיניות ללא כניסה בריאיונות עצמאיים (וזה’זה המוזכר בכל סקירת VPN אפס שאינו בתשלום) אך אינו מקשר למדיניות פרטיות באתר האינטרנט שלהם.

מדיניות הפרטיות גורמת לחששות מסוימים מפני היותה של חברת האם מבוסס בסין, מדינה ידועה לשמצה בגלל האינטרנט המוגבל שלה. זה’זה דגל אדום מכיוון שלעולם אינך יודע איזה מידע חברות VPN יידרשו למסור לרשויות.

לשם כך מדיניות הפרטיות קובעת כי הנתונים היחידים שהם יאחסנו בשרתיהם הם הזמנים שבהם אתה מתחבר / מנתק את השירות וכמות הנתונים שהעברת (בבתים). מדיניות ללא כניסה טובה היא מכיוון שהיא לא משאירה דבר לרשויות (או להאקרים) לשים ידיים.

מבחינה סובייקטיבית, נראה שיש מעט בלבול ביחס למודל הרווח שלהם, אשר בהחלט מעלה שאלות לגבי קריאות הביטחון שלהם, אך מכיוון שמדיניות הפרטיות מזכירה במילים ברורות שרק יומני חיבור עשויים להישמר ולעולם לא ישתפו, אנו יכולים רק לקחת את דברם בשביל זה.

מהירות וביצועים

כאן הפתיע אותנו אפס VPN ועבר את הציפיות שלנו, ולא סבל מירידות גדולות.

מצאנו שמהירות ההעלאה שלנו גדלה ברוב המצבים, מה שאומר שה- ISP המקורי שלנו חיסל את רוחב הפס שלנו. אחד היתרונות הרבים של VPN הוא עקיפת מגבלה שמספק שירותי האינטרנט שלך מונח על רוחב הפס שלך.

כאן’זה המהירות המקורית, ואחריה מדגם של מספר הבדיקות הרצות בשרתים של בריטניה, ארצות הברית וסינגפור (בהתאמה):

בריטניה

 • הורדה: 1 Mbps
 • העלאה: 2 Mbpsמבחן מהירות VPN אפס בריטניה

ארה"ב

 • הורדה: 1 Mbps
 • העלאה: 1 Mbpsמבחן מהירות VPN אפס ארה

סינגפור

 • הורדה: 1 Mbps
 • העלאה: 2 Mbpsמבחן מהירות VPN אפס סינגפור

בהתחשב בעובדה שבדיקות אלו נעשו במקומות בכל פינות העולם ממקום רחוק, אפילו ירידה של 50% במהירות הייתה’היינו נסבלים, אך ברובם של אלה’זה כמעט לא, ההפרש לפעמים נע ב 20% (נחשב מהיר, אפילו עבור מיקומים קרובים).

עם זאת, תמיד יש מרכיב של “זמן נכון, מקום נכון” מעורב בבדיקות בעלות אופי סובייקטיבי. כמובן, כאשר השירות ניתן בחינם, אנו ממליצים לנסות ולראות בעצמכם את התוצאות.

קלות שימוש ותמיכה מרובת פלטפורמות

עבור מדינות שעשויות להיות כפופות למגבלות VPN בחנות Google Play, האתר הרשמי מציע הורדה ישירה .apk. זהו שלב טוב שמוריד את הסיכון להתפתחות של אפליקציות מזויפות באתרי הורדות חשודים.

לאחר ההורדה והתקנה, שם’אין רישום ותוכל לעבור ישר להפעלת VPN. הממשק פשוט, עם מפה המציגה שרתים פעילים (והמיקום שלך), ולחצנים למטה כדי לטעון ישירות גרסה מגובה VPN של YouTube, Pandora, Chrome, et cetera..

אם אתה’דילגנו היישר לחלק זה של סקירת ה- VPN לאפס רק כדי לגלות יותר האם יש’זה גרסת Windows, דעו שהאפליקציה קיימת רק בגירסת אנדרואיד, וזה’זה בעניין עד כה.

זה אומר שם’אין דרך להתקין אותו בנתב, בטלוויזיה של אמזון פייר או באייפון. עם זאת אתה יכול להריץ אותו בזמן שטלפון ה- Android שלך מפעיל Kodi.

ביטול החסימה של Netflix

כשפתחנו את Netflix דרך השרת האמריקני, הצלחנו לגשת לתכניות הזמינות רק בגרסה של Netflix האמריקאית. עם זאת, נטפליקס הצמיד את השרת כחיבור VPN לפני שהשמיעה אפילו שנייה של פרק.

מאז שם’אין כתובות IP ייעודיות או יכולת להחליף אותן כרצונך, השימוש ב- Zero VPN עבור Netflix אינו מומלץ.

למותר לציין שיש שם VPNs טובים יותר שמתמקדים בנטפליקס באופן ספציפי.

P2P וטרנינג

בדומה לתוצאות שלנו למעלה, ניסינו לכתוב את סקירת ה- VPN ממש אפס זו על תוכנות שהורדו דרך סיקור לאחר הגבלת שיתוף P2P בחיבור שלנו.

התוצאה?

VPN אפס לא עשה דבר כדי לתקן את המצב, במספר שרתים.

עם זאת, מכיוון שאפס VPN טוען להצפין את כל הנתונים, זה’מעודד סיקור מבלי לדאוג, מכיוון שכתובת ה- IP שלך תוחשף ותוצג כמקום אחר (ובכך תשמור על האנונימיות שלך) בכל מקום שצריך. ומכיוון שמהירויות הן’אם לא התפשרו יותר מדי בשם האבטחה, ייתכן שההתקרקות בנייד תהיה בטוחה יותר עם אפס VPN.

צנזורה מקוונת בסין

מעניין, אנחנו’קיבלנו דיווחים על משתמשים שיכולים להריץ אפס VPN בסין, למרות פרוטוקול OpenVPN שמשתמשים טוענים כי בדרך כלל הם מוצאים בסין..

העובדה שאפס VPN היא חברה קטנה יחסית פירושה זאת’כנראה לא על הרדאר מספיק כדי להצדיק איסור שמיכה מצד הרשויות הסיניות.

עם זאת מילת זהירות - משתלם לשלם עבור מנוי ה- VPN שלך ולתת לשירות זה’ידוע כמגן על דיבור חופשי מאחורייך אם המטרה שלך היא סוג של התנגדות פוליטית.
אמנם מצאנו את ZeroVPN הוא נטול דליפות, והיותו חדש יחסית פירושו זאת’סביר להניח שנחסם עדיין, זה עשוי לשמש טוב יותר לבידור קל מאשר למרד.

שירות לקוחות

כפי שהוזכר לפני כן, התמיכה כמעט ולא קיימת.

אין שאלות נפוצות באתרים, התגובות הן’לא השיבתי בחנות Google Play, ואין תמיכה בצ'אט חי. הדבר היחיד שנמצא הוא כתובת דוא"ל, אליה הושטנו ולא קיבלנו תגובה.

מכאן, שאין תשובות לשאלות בסיסיות (או מידע בהתנדבות), אין פתרון בעיות במקום ומערכת כרטיסים לתגובה לשאלות. לא מעודד, בלשון המעטה.

תמחור

ZeroVPN הוא מוצר בחינם אך מגיע עם רכישה בתוך האפליקציה המאפשרת לך לשלם עבור שרתי VIP.

תוכנית התשלום ל- VIP זולה יחסית ולא מסובכת מדי. הגרסה החינמית מתבצעת לאחר שעה - ועליך להתחבר מחדש - וטוען שיש לך רוחב פס איטי יותר מגרסאות ה- VIP. הגרסה בתשלום תחסום גם מודעות.

שם’תוכניות תשלום עבור חודש, שלושה חודשים, פעמיים בשנה, ושנה:

 • תוכנית לחודש עבור $ 3.00
 • תכנית לשלושה חודשים במחיר של $ 2.00 לחודש
 • תוכנית לחצי שנה עבור $ 1.66 לחודש
 • תכנית לשנה תמורת 1.33 $ לחודש

לחיבור אחד בלבד במכשיר אחד, זה’זה מחיר טוב, לא כאן ולא שם - אבל בהחלט יותר זול מאשר לרוב אם אתה מסתכל על זה רק מבחינת התשלום.

שורה תחתונה

כדי לסכם את סקירת ה- Nero VPN שלנו, זה’זה טוב ככל שיכול לקבל VPN בחינם עם בעלות סינית. שם’אין שום פלישה ברורה לפרטיות, לשרתים יש מהירות טובה ונטפליקס יכולה’אל תחסום את החסימה, אבל זה לא’לא משהו שאתה’אני בכל זאת מצפה מ- VPN קטן.
זה’החידוש היחסי והגודל הקטן שלהם עשויים להועיל להחליק מתחת לרדאר של מדינות בהן VPN עלול להיות אסור.

עם זאת, התמיכה וההכוונה של הלקוחות שלהם הם תהומים ועוזבים הרבה בלבול וחשדנות מאחור. לבידור קל ולגלישה מזדמנת יומית מבלי לדאוג לדליפות IP או הגבלות בבית הספר ועבודה, זו עשויה להיות אפשרות טובה.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 63