ביקורת VPN של אווז

עדכון אחרון: 11.12.2018


VPN של אווז מאפשר לך להפעיל אותו תוך פחות מדקה. אבל לפני שאתה משחרר אותו ברשת שלך, קרא את סקירת ה- VPN של Goose.

VPN של אווז מבוסס בהולנד ונותן לך גישה ל- רשת שרת VPN גדולה למדי מתוך יותר מ 63 מקומות בכל 28 מדינות. רובם ממוקמים בארה"ב ובאירופה, אך ישנם שרתים גם בסינגפור, הודו, הונג קונג, ישראל ואוסטרליה. לאווז יש לקוחות מותאמים אישית עבור Windows, Mac, Android ו- iOS. באפשרותך גם להגדיר את התצורה כך שהיא תפעל על נתבים כדי להגן על מספר בלתי מוגבל של המכשירים שלך.

לקוח ה- VPN של Goose מציע מבחר מגוון של מיקומי פרוקסי, כמו גם שרתי P2P וסטרימינג מתמחים לצורך סיבוב משפטי ללא תוצאה & הזרמת תוכן חסום גיאוגרפי, בהתאמה.

עם תוכניות שונות זמינות, אתה יכול לשלם מעט 4.99 דולר לחודש עבור VPN ללא הגבלה. אם עולות שאלות, אתה’אשמח לדעת שהם מציעים א שירות צ'אט חי 24/7.

סקירת ה- VPN של אווז תסתכל על ה- VPN’המהירות והביצועים, בין אם זה’זה בטוח וקל לשימוש, בין אם אתה יכול להשתמש בו כדי לקבל גישה לנטפליקס ולסחף, וכל שאר ההיבטים החשובים שיעזרו לך להחליט אם עליך להשיג את זה.

האם VPN של אווז בטוח לשימוש?

פרוטוקול VPN של אווז

ל- VPN של אווז יש שרתים מאובטחים ומהירים, המספקים הצפנה חזקה כדי להגן על האנונימיות שלך.

GooseVPN עושה שימוש כמעט בלתי ניתן לשבירה AES-הצפנה של 256 סיביות טכנולוגיה שמציעה הצפנה והגנה אמינים. שלהם OpenVPN פרוטוקול האבטחה מבוסס על OpenSSL. פרוטוקול זה עושה שימוש טוב בשיטות הצפנה קשורות והוא נתמך על ידי עדכוני אבטחה רגילים. לשירותם יש גם את החובה מתג להרוג להתאמה אישית זה יפסיק את חיבור האינטרנט שלך במקרה של כשל בחיבור VPN.

מספר שרתי VPN של אווז תומכים בפרוטוקול P2P-peer-to-peer (P2P), שמאפשר לך להשתמש באתרי סיקור ולהוריד בקלות. האזהרה היחידה היא זו אתה’מחדש אסור לבצע סיקור קבצים אלא אם אתה מתחבר לאחד מהשרתים האלה.

מהירות & ביצועים

בעת שימוש בשירות VPN כלשהו, ​​מרחק השרת שאליו אתה מתחבר והחומרה שאתה משתמש בהם יכול להשפיע על מהירות החיבור שלך. עם זאת, כאשר ביצענו את מבחן המהירות לסקירת VPN של Goose שלנו, השרתים בבריטניה היו די מרושעים, בעוד שקשרים לרוב מדינות אירופה חוו ירידה במהירות, אך עדיין היה סביר למדי.

עם זאת, במקומות ספורים כמו הולנד, הקשר היה איטי במיוחד. הקפד לבדוק שרתים שונים כדי למצוא את האווז המהיר ביותר של הצאן.

בסך הכל, VPN של אווז העניקה לנו ביצועים הוגנים מבחינת המהירות: לא חילזון קומתי, אך גם לא בורג Usain של VPNs.

כיצד להוריד ולהתקין VPN של אווז

כדי להשתמש ב- VPN של אווז, אתה’ראשית עלי להירשם באתר האינטרנט שלהם. באופן לא מפתיע עבור שירות שממוקם בהולנד, goosevpn.com נושא נושא כתום. זה’זה גם מעוצב למדי וקל לניווט.

להמשך הורדת והתקנה:

  1. היכנסו ל- goosevpn.com ומלאו את טופס ההרשמה שלהם.
  2. לאחר השלמת ההרשמה, אתה’יינתן קישור להורדת האפליקציה שלהם.
  3. פתח את קובץ ההתקנה, בחר בשפה ובחר “הורד תוכנה.”
  4. עברו על הסכם הרישיון וקבלו אותו.
  5. בחר באפשרויות הנחוצות ולחץ על “להתקין.”
  6. לאחר השלמת ההתקנה, בחר “סיים.”

אתה יכול גם להתקין VPN של אווז בטלוויזיה אנדרואיד שלך. לשם כך, הורד את האפליקציה דרך חנות Google Play בטלוויזיה. אם הטלוויזיה שלך לא’לא תהיה גישה לחנות Google Play, אתה יכול להתקין את ה- APK שלהם באופן ידני:

  1. הורד את קובץ ה- APK דרך הטלפון אנדרואיד שלך, ואז הכנס אותו לכונן הבזק מסוג USB או לכרטיס SD והכנס אותו לטלוויזיה שלך.
  2. לאחר התקנת היישום, לחץ על “התחבר” ולהתחיל את חווית ה- VPN של אווז.

הערה: בחלק התחתון של האתר, אתה’אני אמצא מספר ביקורות מהממות של משתמשים אחרים. אתה בטח צריך לקחת את אלה עם קמצוץ נדיב של מלח. אף אחד מהם לא נותן לאווז פחות מארבעה כוכבים, ויכול להיות שהוא גם נכתב על ידי אווזים בפועל, שלא כמו ביקורת VPN של אווז זו, שנכתבה על ידי ברווז חולף אנוש..

איך להשתמש בזה

אחריך’שוב עם ההתקנה, לקוח VPN של Goose יקבל את פניך עם דף כניסה, איפה אתה’אני אמצא אפשרויות להיכנס באמצעות Google או Facebook. כדי להיות בצד הבטוח יותר, עבור אל השיטה המסורתית להזנת שם משתמש וסיסמא רגילים.

לקוח ה- VPN של Goose כולל את אחד הממשקים הידידותיים יותר למשתמש: על החלון הראשי, אתה’אני אראה את שרת ברירת המחדל שלך, מפה המציגה את מיקומה, כפתור התחבר לצד כתובת ה- IP הנוכחית שלך, ומטר המעניק עדכונים חיים של רוחב הפס שנותר לך. ישנם גם קישורים לשדרוג חשבונך ובדיקת עדכונים.

בחירת השרת מופיעה בדומה ללקוחות VPN אחרים. הקשה על מיקום ברירת המחדל פותחת רשימה, מדגישה אילו שרתים מתאימים ליישומים ספציפיים (הזרמת P2P ווידאו) ומציגה אינדיקטור פשוט לעומס השרת. כפתור Connect מכוון אותך לבחור שרת באופן ידני.

יש מאפיין חיבור מבוסס מיקום מוסתר בהגדרות, אך זה חל רק אם תגדיר את הלקוח להתחבר אוטומטית בעת ההפעלה. אתה יכול להגדיר שרת יחיד שלך “אהוב” אשר יתחבר אוטומטית כשאתה מפעיל את הלקוח.

VPN של אווז לסיבוב

אתה יכול להשתמש ב- VPN של אווז לצורך סיבוב, אבל זהו זמין רק בשרתים מסוימים.

כדי לגלות באילו שרתים אתה יכול להשתמש עם לקוח BitTorrent שלך, לחץ על “מדינה” בכרטיסיית ה- VPN של אווז שלך, ותופיע רשימה נפתחת. חפש את השרתים המסומנים כ “שרת P2P.” הם’יהיה לי קצת “P2P” סמל ליד מחוון עוצמת האות.

שים לב שלמדינה שתבחר תהיה השפעה על מהירות ההורדות שלך, לכן הקפד לבחור במדינה זו’קרוב יותר למיקום שלך.

VPN של אווז עבור Netflix

בזמן בדיקת ה- VPN של אווז, הלקוח ביצע ביצועים טובים עם סטרימינג נטפליקס. עם זאת, שימו לב כי מכיוון שנטפליקס פועלת ללא לאות לחסימת שרתי VPN ידועים, המצב תמיד עלול להשתנות.

כדי להזרים תוכן בלעדי בארה"ב ב- Netflix, בחר באפשרות שרת הזרמת ארה"ב כאשר רשימת השרתים החכמים מופעלת. מעריצי תוכניות הטלוויזיה הבריטיות יכולים להשתמש בשרת הסטרימינג בבריטניה, שהוכיח כי הוא עובד בצורה חלקה עם Netflix UK.

לגבי שירותי סטרימינג אחרים הצלחנו לגשת לאמזון פריים באמצעות השרתים בבריטניה; עם זאת, שרתים מבוססי ארה"ב נחסמו על ידי אמזון. באמצעות השרת הבריטי, אתה יכול גם לקבל גישה ל- BBC iPlayer.

אפליקציות & הרחבות

אפליקציות goosevpn

במבט ראשון, Goose VPN מציעה את הבחירה הרגילה של מערכות הפעלה עבור הלקוח שלהם: אתה יכול להריץ אותה חלונות ו מערכת ההפעלה Mac מחשבים, וכן iOS או אנדרואיד מכשירים ניידים. עם זאת, בזמן שחפרנו בסעיף השאלות הנפוצות שלהם לבדיקת ה- VPN של Goose, מצאנו מדריך שמראה כיצד להגדיר את הלקוח באופן ידני עבור מגוון פלטפורמות אחרות, כולל מערכת סינולוגיה, לינוקס, פטל פי 3, ו- ChromeOS, וזה מגע יפה להפליא.

הפתעה נעימה נוספת היא העובדה שאפליקציות סלולריות של Goose VPN עבור iOS ואנדרואיד דומות להפליא ללקוח Windows, הן בחוויה חזותית והן מבנית. המפתחים התאימו בקפדנות בין עיצוב ו- UX בכל הפלטפורמות במידה שאם אתם’אתה רגיל ללקוח VPN של אווז במכשיר מסוים ומחליט לשנות, אתה תסתגל במהירות ובקלות, כשחוויית המשתמש תהיה כמעט זהה.

הגדרת ה- VPN, כמו גם בחירת שרת וגישה להגדרות אחרות, זהה כמעט בכל פלטפורמה. ועל ידי קביעת התצורה של השירות בנתב, אתה יכול להגן על כל המכשירים שלך מבלי לשלם עבור רישיונות נוספים.

כמו כן, VPN של אווז פרסמה לאחרונה א סיומת Chrome לגישה פשוטה יותר לאתרים חסומים גיאוגרפיים.

האם אתה יכול להשתמש ב- VPN של אווז בסין?

בשום מקום באתר הרשמי אין VPN של Goose במפורש שאתה יכול להשתמש בשירותם בסין. כשאנחנו בוחנים את פרק השאלות הנפוצות שלהם לבדיקת GooseVPN שלנו, גילינו שסין מוזכרת רק בהשוואה לרוסיה. על פי החברה, VPN של אווז מתמקדת במתן למשתמשים גישה במצרים ובאיחוד האמירויות, שם גם ממשלות מתקשות בעבודה לחסל את השימוש ב- VPN.

אם אתה’אם אתה חי בסין, סביר להניח שאתה צריך לדלג על VPN של אווז. עם זאת, אל תפחדו מכיוון שישנם VPNs רבים אחרים שעובדים בסין, כמו ExpressVPN עם דירוג המדורגים.

תמיכה

תמיכה ב- GooseVPN

כשמדובר בבחירת ה- VPN הנכון, אחד הדברים החשובים יותר שצריך להסתכל עליהם הוא היעילות של תמיכת הלקוחות. כפי ששמתם לב, עשינו מספר הפניות למדור השאלות הנפוצות בסקירת VPN של אווז עד כה. הסיבה לכך היא’זה ממש מסודר לענות על שאלות כלליות, כמו גם על שאלות הקשורות לתשלום, פרטיות והתקנה. עם זאת, אם יש לך בעיה ספציפית יותר, יש 24/7 צ'אט חי אפשרות זמינה. לרוע המזל עבור המתקשרים הנלהבים והקולניים, יש לאווז אין תמיכה בקווי טלפון צוות.

לשאלות ספציפיות יותר, ייתכן שתרצה להשתמש בטופס יצירת הקשר שיחבר אותך לנציג VPN של Goose באמצעות הדוא"ל. אתה’סביר להניח שתקבל תגובה סבירה ובעלת ידע תוך פרק זמן קצר מהגשת בקשה, שהיא תמיד יתרון לתמיכה בדוא"ל. אתה יכול גם להתחבר דרך מדיה חברתית באמצעות פייסבוק וטוויטר, אך הם פעילים רק במתינות בפלטפורמות הללו.

אמנם היו מקרים של משתמשים שהתלוננו על מידע שגוי, VP של Goose’צוות התמיכה של הלקוחות בדרך כלל יעיל למדי.

תמחור

אפשרויות תמחור של goosevpn

VPN של אווז מציעה אפשרויות חבילה חודשית וגם שנתית. התוכנית השנתית היא התוכנית המומלצת שלהם 59.88 דולר (4.99 דולר לחודש) ואין לו מגבלת נתונים. עם תוכניות חודשיות, עומדות בפניך שתי אפשרויות: 50 GB של נתונים ונתונים ללא הגבלה. תוכנית 50 ג'יגה-בייט זולה יותר ועלויות 2.99 דולר לחודש בעוד שהתוכנית ללא הגבלה עולה 12.99 $ חודשי. במקרה ואתה’אם הם ספקנים לגבי השירות, הם מציעים 30 יום ניסיון חינם עם גישה מלאה לכל התכונות.

אווז דורש ממך להזין את פרטי התשלום שלך לפני שתוכל להשתמש בתקופת הניסיון ללא תשלום. אם הגעת למסקנה שלילית לאחר השימוש בשירות, תוכל להחליט לבטל ללא חיוב. הם מציעים את אפשרויות התשלום הבאות: ויזה, מאסטרקארד, iDeal, אמריקן אקספרס, גירו פיי ו PayPal MINT (מערכת כרטיסים בתשלום מראש). הבחירה הטובה ביותר שלך לאנונימיות היא MINT. החשבונות מיועדים לשימוש יחיד בלבד, אך אתה יכול לקבל הנחה אם אתה מפנה חבר.

השורה התחתונה של סקירת ה- VPN של אווז

אז, לאווז או לא לאווז?

פסק הדין של סקירת ה- VPN של אווז זה ברור: כל הדברים הנחשבים, זה’זה בהחלט שווה נסיעת מבחן משתמשים בניסיון בן 30 הימים החינמיים שלהם, לפחות בגלל הפשטות שלו וקלות השימוש.

ל- VPN של אווז רוב היסודות המכוסים: ההצפנה מהשורה הראשונה, הממשק מצוין, יש להם שרתי P2P ייעודיים והם לא רושמים את הפעילות המקוונת שלך. כמו כן, צוות התמיכה שלהם די נהדר, במיוחד מערכות התמיכה המבוססות על אימיילים וכרטיסים.

אווז’s חוסר גישה בסין (לכאורה), ביצועים לא אחידים, ו בעיות שירותי סטרימינג הם החסרונות העיקריים בהם נתקלנו במהלך בדיקת ה- VPN של אווז.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − = 24