ביקורת VPN של Bullguard

VPN של BullGuard מוצג על ידי האנשים המשובחים שהביאו לך את האנטי-וירוס בשם זהה, ועכשיו הוא משתף פעולה עם NordVPN. התוצאה? פיתרון פשוט, סולידי, מהיר, מאובטח לסיטואציות חשודות באינטרנט.


בסקירת VPN זו של BullGuard, אנו’אני אתמקד באופן בו היא מתערבת מול מוצרים אחרים. למי זה טוב ולמי צריך ללכת אלטרנטיבות טובות יותר? בסך הכל, BullGuard השיקה VPN נחשב היטב המציע שלל פתרונות במחיר שאינו תלול מדי..

בטיחות ופרטיות

לאחר שיתוף פעולה עם NordVPN, ניתן יהיה סמוך ובטוח שלחברת VPN של BullGuard יהיו כמה מפרוטוקולי האבטחה הטובים ביותר סביב:

 • תמיכה ל פרוטוקולי IKEv2 / IPSec ו- OpenVPN (TCP / UDP)
 • הצפנת AES-256
 • מדיניות ללא כניסה
 • תכונה מתג להרוג

כל אלה נשמעים בתיאוריה טוב ונראים טוב על הנייר, אז העמידנו אותם במבחן.

לא הצלחנו לאתר שום דליפות DNS - מכיוון שהיא משתמשת בשרתי DNS משלה - אך עדיין נותר הבעיה של NordVPN’לשרת של קיימות דליפות WebRTC שהתגלו בסוף 2018. NordVPN תיקן זאת באמצעות תוספים לדפדפן, אך BullGuard VPN לא’אין לי את אלה, אז אנחנו’ד הקפד להמשיך הלאה כאן.

האם BullGuard VPN רושם את הנתונים שלך?

כמעט כל ה- VPN משווקים כעת את עצמם כ “אפס יומני,” אז לראות את זה מטויח בכל הפרסום והמדיה החברתית שלהם זה כמעט לא משמח, במיוחד כשמדובר בבדיקה.

עם זאת, VPG של BullGuard’מדיניות הפרטיות היא ברורה. רוב ה- VPN שומרים גם על סוג כלשהו של יומני, בדרך כלל יומני חיבורים, אך ה- BullGuard VPN כן’אפילו לא לעשות זאת, ובחר לשמור רק על פרטי התשלום.

זה טוב במיוחד, בהתחשב בכך שיהיו כמה דאגות טבעיות לגבי VPN של BullGuard’תחום השיפוט שלה הוא בריטניה, חברה בבריתות שיתוף נתונים עם חמש עיניים. במקרה זה, שם’אין נתונים לשתף, מלכתחילה.

מהירות וביצועים

בזמן הרצת בדיקות מהירות ל- VPN, אנו בוחנים שלושה דברים: מהירות חיבור, מהירות הורדה ומהירות העלאה.

VPN של BullGuard עלה על הציפייה שלנו בכל הדברים האלה, אבל אנחנו לא צריכים’לא להיות מופתע מדי, בהתחשב ב- NordVPN’נטייה לכך שיש כמה מהשרתים המהירים ביותר בעסק.

רשמנו אובדן מהירות מקסימלי של 20%, שהוא להפליא פחות מה- VPN הממוצע, שם יהיה לך מזל לשמור על 40% (אלא אם כן, כמובן, קראת ביקורות ומעיין עבור הגדולים ביותר או הסוסים הכהים).

חלק גדול בזה הוא כמובן שיחק על ידי השרתים, אבל שם’אין דרך אמיתית בתוך BullGuard עצמה להחליף שרתים’אני אחבר אותך אוטומטית לזה המהיר ביותר.

קלות שימוש ותמיכה מרובת צורות

VPN של BullGuard תומך בכל ה- “ארבע גדול” של התקני תוכנת הפעלה:

 • חלונות
 • macOS
 • iOS
 • אנדרואיד

אין, למרבה הצער, שום דרך לטעון את ה- VPN לנתב, או לאפליקציות מותאמות אישית לדפדפנים או לקודי ולאמזון פייר. עם זאת, הפריסה פשוטה ואינטואיטיבית ומביאה לראש את העיצוב החלקלק של NordVPN עצמו.

ישנם שני תפריטים עיקריים: שרתים ו הגדרות. השרתים התפריט מאפשר לך לבחור את המדינה שבחרת (אך לא את השרת). בינתיים, הגדרות מוביל אותך לדברים כמו מתג להרוג וההתאמה האישית עבורו, כמו להוסיף אליו אפליקציות מסוימות והכלת אחרים, למעשה פועל כמנגנון מנהור מפוצל..

ביטול החסימה של Netflix ושירותי סטרימינג אחרים

אולי ידוע לך כבר על איסור ה- Proxy של נטפליקס הידוע לשמצה. זה מה שגורם לשגיאה המציקה שמנתקת אותך מכל תכנית טלוויזיה או סרט שאתה מצלם’אתה צופה ב- Netflix כשאתה משתמש ב- VPN. כן, נטפליקס מיומנת באיתור - וחסימה של VPNs וסובלים עצמם.

רק ה- VPN הטובים ביותר (או אלה שמוקדשים במיוחד לכך) מסוגלים לעקוף את Netflix’לשמור ולהסיר מגבלות חסימה גיאוגרפית מתוכן. למזלנו, VPG של BullGuard הוא אחד מהם, ומפיל מגבלות גיאוגרפיות על נטפליקס, הולו, HBO וכן הלאה..

עם זאת, מכיוון ששרתים נבחרים עבורך ויש כאלה’לא לשרתים ייעודיים לזה, גילינו שלעתים זה עלול לקרות כך שלפתע לא תוכלו להזרים, ומבקשים שתצטרך להתחבר מחדש. זה נכון במיוחד לצפייה בתכנים ב- iPlayer של ה- BBC.

P2P וטרנינג

VPN טוב חייב, בימינו ובעידן זה של פיראטיות משתוללות ונפוצות, להיות מסוגל לעזור לכם לצאת עם סיבוב מאובטח באמצעות מתן אפשרות לחיבורי P2P ולוודא שהורדות הסיקור שלכם לא’לא לאתר אותך דרך כתובת ה- IP שלך בפועל.

כן, כמה VPNs בסופו של דבר עדיין מציגים את כתובת ה- IP האמיתית שלך בלקוח הטורנט, משם אתה יכול להיות נתון לכל דבר, החל מלחצי אולפני קולנוע ועד הודעות משפטיות..

שוב, VPG של BullGuard מוודא שיש לך שקט נפשי ואל תעשה’אני לא צריך לדאוג מכל זה, דרך מותר לחיבור P2P והגנה בדרגה צבאית.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

אמנם ידוע לך על החומה הגדולה של סין, ואולי אינך יודע על חומת האש הגדולה - פלא מודרני בצנזורה ובפיקוח מקוון, בו האוכלוסיה הסינית לא עושה זאת’אין לי גישה לכל דבר מקוון שאינו’לא הוענקו על ידי הממשלה, כולל VPN עצמם.

VPNs נחסמים על ידי דבר המכונה Deep Packet Inspection, מה שהופך את פרוטוקולי האבטחה ללא תועלת. זה’s דיווחו כי OpenVPN ממוקד ביותר. VPNs שסין בשוק היעד מעסיקים מצב התגנבות ופרוטוקולים כדי לעקוף את אלה.

עם זאת, על פי הדיווחים, VPG BullGuard אינו מחשיב את סין בשוק היעד שלה.

שירות לקוחות

באופן מרענן, VPG BullGuard הוא אחד ה- VPN הבודדים שם עם תמיכה בלקוחות מהממים - אפילו תמיכה חיה. VPN של BullGuard מספק:

 • צ'אט חי 24/7 בחינם
 • שאלות נפוצות ועזרה
 • פורום
 • מדריכי התקנה
 • שלח כרטיסים בדוא"ל ותמיכה
 • כתובות פיזיות (אזורית)

השירות שלהם מהיר, מגיב ואדיב והמדריכים מקדימים את עצמם ופועלים לטובת פתרון בעיות ועזרה למשתמשים..

מכיוון שהמוצר עצמו זמין בשלל שפות, כך גם התמיכה. שם’צ 'אט חי בצרפתית, גרמנית, שוודית, וכן הלאה.

תמחור

ל- BullGuard VPN שלושה דגמי מנוי עם תשלום כל שנה, שנתיים ושלוש שנים:

 • שנה אחת: 85 $ (כ- 7.00 $ לחודש)
 • שנתיים: 136 $ (כ- $ 5.66 לחודש)
 • 3 שנים: 171 $ (כ- $ 4.75 לחודש)

הקוראים הקבועים שלנו עשויים להכיר בכך שהם די ממוצעים בתעשייה, ולשירותים המוצעים יותר סבירים.

משתמשים יכולים לשלם באמצעות כרטיסי אשראי ו- PayPal וזה’קצת מאכזב שלא רואים אפשרויות cryptocurrency. עם זאת, שם’זה גם אפשרות העברה בנקאית ייחודית.

התשלום מאובטח ומדיניות ההחזר מקבלת צורה של ערבות להחזר הכסף הגדול למשך 30 יום.

שורה תחתונה

VPN של BullGuard הוא מוצר פנטסטי שבניגוד ל- VPN-חבילות אנטי-וירוס דומות, אינו עושה זאת’לא לאלץ אותך לקבל גם את האנטי-וירוס עצמו. בסופו של דבר, זה’אני צריך לעשות קצת עבודה כדי להבדיל את עצמה מ- NordVPN, אך לפי שעה’זה שירות יציב שאינו’אני לא משאיר הרבה מה להיות נחשק, במיוחד כשמדובר בביטחון.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 + = 29