ביקורת VPN של Gom

עדיף ש- VPN של Gom אם הוא לא ישווק את עצמו כ- VPN, אלא כ- proxy / unblocker. גם אז זה’זה לא מעולה וסרטי גבולות.


VPN של Gom מגיע רק כתוסף של Chrome. זה לא מציע לך הרבה ביטחון, אך יבטל חסימת אתרים מוגבלים גיאוגרפיים או מצונזרים. עם זאת, זה’זה יקר למדי עבור מה שהוא עושה ומשמש גם כתוכנית שיווק (פירמידה) מרובת רמות.

האם Gom VPN מאובטח?

Gom VPN אכן מציין שהחיבור שלך מוצפן אך הוא’זה לא ברור איזה סוג הצפנה זה. למרות שהציע א “תקציר” של מדיניות הפרטיות שלהם במקום שנאמר שהם לא’לא לאסוף נתונים המזהים אנשים (וכי לעולם לא ימכרו אותם ברווח), מדיניות הפרטיות בפועל קובעת אחרת לחלוטין.

אתר גום מעורפל ביותר וחסר מידע משמעותי, אך נראה ברור כי השירות דל בתכונות ואינו בכלל VPN בכלל..

בקיצור, אתה לא צריך’אל תבטח בביטחון שלך בפני גום בלבד.

מהירות וביצועים

מכיוון ש- Gom VPN מנסה לשמור על הכל בפשטות, אין לו שום תכונה של החלפת מיקום. נראה שגם ל- Gom VPN שרתי ארה"ב בלבד.

במהלך הבדיקות גילינו ש- Gom VPN אינו מספיק טוב בכל מה שקשור למהירות. כשניסינו את גרסת הניסיון, ראינו ירידה של 50% במהירות ההורדה וכמעט ירידה של 80% במהירות ההעלאה..

מבחן מהירות VPN של Gom

המהירות הסטנדרטית שלנו, כפי שמוצג לעיל, הייתה אמת המידה שעמדה בדקנו את החיבור, אך צפו במה שקורה כשאנחנו מתחברים ל- Gom VPN.

מבחן מהירות VPN של Gom

אלה פשוט לא מהירויות מספיק טובות ל “VPN” זה גם לא מציע שום דבר בדרך של ביטחון.

כיצד להוריד Gom VPN

זה החלק המהנה. כדי להוריד את Gom VPN, כל שעליך לעשות הוא:

  • פנה לאתר Gom VPN.
  • לחץ על להתקין עכשיו כדי לעבור לחנות האינטרנט של Chrome.
  • פשוט לחץ להוסיף לכרום.

לאחר שתעשה זאת תוכל להשתמש ב- VPN ללא כל רישום פעם אחת. עם זאת, תצטרך להירשם עם חשבון Google שלך ​​או באמצעות הדואר האלקטרוני שלך ברגע שתתחבר אליו בפעם השנייה כדי להתחיל את תקופת הניסיון ללא תשלום של 7 ימים..

אפליקציות ותוספים

כפי שציינו לעיל, Gom VPN זמין רק כתוסף Chrome. בעוד ש VPNs רבים מנסים לקצץ בעלויות שלהם רק על ידי הימצאותם בכמה פלטפורמות או כהרחבות, העובדה שהיא’זמין רק ב- Chrome הופך אותו לשירות פרוקסי מאשר ל- VPN.

העובדה ש- Gom זמין רק בכרום מריח איכות נמוכה ותקציב נמוך. זה יהיה בסדר אם ה- VPN יצליח לממש את עצמו מהביצועים והביטחון שלו, אך הוא לא מצליח לעשות זאת כאמור פעמים רבות כל כך לעיל.

סמנכ"ל Gom עבור נטפליקס

מצוין באתר Gom VPN כי ניתן להשתמש ב- Gom לביטול החסימה של Netflix. עם זאת, זה לא המקרה כפי שניסינו שוב ושוב ולא הצלחנו להזרים דבר.

בשל העובדה של- Gom VPN יש שרתים בארה"ב, הוא גם לא מסוגל להריץ את ה- BBC iPlayer. ניסינו את זה עם הולו, אבל זה גם לא הצליח לעבוד שם. אם אתה רוצה VPN טוב לזרם, אנו ממליצים לחפש במקום אחר.

סמנכ"ל Gom עבור סיקור

אתה יכול להשתמש ב- Gom VPN לצורך סיבוב באמצעות לקוח לסיקור אתרים. עם זאת נאמר, הדבר יחשוף אותך לדליפות WebRTC מאחר וסיקורי רשת עובדים דרך WebRTC. במילים אחרות, סיבוב עם VPN של Gom ככל הנראה אינו מאובטח.

האם סמנכ"ל Gom עובד בסין?

בזמן שאנחנו יכולים’אני טוען שהוא יודע את התשובה לשאלה זו, שימוש ב- VPN בסין הוא פעילות בעלת ערך רב. אנו בהחלט נמנעים מלעשות זאת באמצעות Gom VPN.

אם אתה רוצה VPN שיעבוד בצורה אמינה עבורך בסין ויבטיח לך בטיחות מלאה מצד הרשויות, תסתכל על NordVPN.

תמיכה

ראשית הדברים הראשונים, ל- Gom VPN אין תמיכה בצ'אט חי, וזה לא מפתיע בהתחשב בגודל ה- VPN. בסך הכל מצאנו שהתמיכה מספקת אותנו ולא נתקלנו בבעיות כה רבות איתן.

לצוות התמיכה היה ידע הגון על המוצר שלהם, למרות שהם לא הצליחו לענות על שאלות מסוימות, כמו איזה פרוטוקול משתמש Gom VPN.

תחום אחד בו גום באמת אכזב אותנו היה בסיס הידע באתר שלהם. כשניסינו ללכת לזה, גילינו שזה למטה. למעשה, היינו צריכים לשלוח דואר אלקטרוני בכדי לקבל מענה לשאלות כלשהן. אנחנו לא בטוחים אם בסיס הידע שלהם תמיד נמצא למטה, אבל הוא בהחלט לא נראה טוב.

תמחור

VP GN נראה זול בבידוד. אתה יכול להשיג את זה תמורת $ 3.99 לחודש אם אתה משלם מדי שנה או $ 4.99 לחודש אם אתה משלם עבור חודש בודד. למרבה הצער, אתה יכול בקלות למצוא VPN זול וחזק יותר. לאמיתו של דבר, תוכלו לקבל כמה מהשירותים הטובים ביותר עבור כמעט באותה מידה.

לגום יש א “זהב” גרסה המאפשרת לך IP פרטי ומציע להפנות משתמשים אחרים למוצר. עבור כל משתמש שאתה מפנה, אתה מקבל $ 2 ועוד $ 2 עבור כל משתמש שהוא מפנה אליו. כדי להיכנס לתכנית זו, עליכם לשלם דמי מנוי של $ 19.99 לחודש. ברור שזה מפריע לתכנית שיווק רב-ברמה ולא מעלה את האמון שלנו ב- Gom VPN.

שורה תחתונה

הדבר היחיד שגום יכול לעשות כמו שצריך הוא לבטל חסימת אתרים באינטרנט במחיר זול. למרבה הצער, ישנם שירותים רבים אחרים שיכולים לעשות זאת גם בחינם או במחיר נמוך במיוחד.

דון’לא קנה את זה, נקודה.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 + = 46