ביקורת VPN של Namecheap

שמקורו ברקע של אירוח דומיינים, Namecheap VPN הוא רשת שהולכת וצומחת בארה"ב (ברית חמישה עיניים) שלעתים הושחתה על ידי תמיכה ושירות לא עקביים, מה שמוביל משתמשים לתסכול למרות המהירויות המהירות והאמינות שלה, תמחור נמוך, וביטחון חזק.


בגישה מינימליסטית לעיצוב אפליקציות, VPN של Namecheap מציעה את התנאים העיקריים: הצפנה חזקה, מתג להרוג, הגנת דליפות DNS, מעל 1,000 שרתים ב -50 מדינות, ואחסון עבר של אקטיביזם מקוון כדי לקדם את גורם החופש ולעצור את הצנזורה..

קרא את סקירת ה- VPN של Namecheap ובדוק מדוע אפשרות זו עשויה להיות מעולה למתחילים.

בטיחות ופרטיות

VPN של Namecheap מציעה מגוון עצום של תכונות אבטחה:

 • הצפנת AES-256 צבאית
 • פרוטוקולי OpenVPN ו- IKEv2
 • הגנת דליפות DNS

פרוטוקולי המנהור הראשיים המוצעים על ידי VPN Namecheap הם IKEv2 ו- OpenVPN (TCP / UDP). שניהם פרוטוקולים מאובטחים ויעילים, הנמצאים בשימוש נרחב בכל ענף ה- VPN.

בעוד שהאתר לא עושה זאת’לא לפרט כיצד לפרוס את AES-256, זה יותר נוטה מבחינה טכנית ובסופו של דבר, לא עניין של חשש שכן נראה כי Namecheap מעביר את כל הבדיקות הדרושות, כולל בדיקות דליפת DNS..

ל- VPN של Namecheap יש גם מתג להרוג להגנה מפני בעיות חיבור בלתי צפויות. שילוב של כל התכונות הללו מה שאתה מקבל הוא שירות מאובטח לחלוטין עבור חלק מכריע של בסיס המשתמשים.

האם VPN של Namecheap רושם את הנתונים שלך?

תשובה קצרה: כנראה שלא

בזמן שלא יכולנו’Namecheap מציין מדיניות פרטיות המוקדשת במפורש ל- VPN שלהם מדיניות ללא כניסה, והמידע המאוחסן אינו מקושר למידע אישי כלשהו ולא היה’לא ניתן להשתמש בלי הלקוח’הסכמה.

בתנאים וההגבלות נאמר כי VPN של Namecheap אינו רושם (עוקב ואחסן) פעילות כלשהי של משתמשים, כולל אתרים בהם ביקרו, בדיקות DNS, כתובות דוא"ל וכדומה..

עם זאת, מאז Namecheap’תחום השיפוט שלה נופל בארצות הברית, מדינה שאינה ידידותית מדי עם חופש מקוון ואנונימיות וידועה במעקב אחר הנתונים שלה, זה עשוי להיות משהו שיש לקחת בחשבון.

מהירות וביצועים

המהירות היא התכונה השנייה החשובה ביותר של VPN ולעתים קרובות היא החשובה ביותר למשתמשים. אחרי הכל, אם החיבור שלך איטי, אתה יכול להיפרד מהסחף, המשחק והסטרימינג. כאשר שם’אין דרך אובייקטיבית למדידת מהירויות, סקירת ה- VPN של Namecheap שלנו תנסה כמיטב יכולתה לתת לך מושג למה לצפות מכלי זה..

כיסוי שרת

ל- VPN ל- Namecheap 1,000+ שרתים בתוך 50 מדינות, שנראה טוב על הנייר. מה’יותר מכך, זה עובד יחד עם IPVanish באמצעות משאבים משותפים. מכיוון ש- IPVanish ידועה במהירויות הגדולות שלהם ובגמישות השרתים, זה סימן טוב עבור Namecheap.

מבחן מהירות

עשינו את המבחן שלנו מאירופה באמצעות פרוטוקול IKEv2 במערכת Windows. מהירויות הבסיס היו 275 Mbps והעלאה של 260 Mbps. השתמשנו במספרים אלה כדי לספור את הנשירה בעת התחברות ל- VPN.

הממלכה המאוחדת

תוצאות בדיקות מהירות של Namecheap בבריטניה

 • הורד: 90 מגהביט לשנייה (ירידה של 67%)
 • העלה: 11 מגהביט לשנייה (ירידה של 96%)

ארצות הברית

מהירות VPN של Namecheap בארה

 • הורד: 43 מגהביט לשנייה (ירידה של 84%)
 • העלה: 33 מגהביט לשנייה (ירידה של 83%)

אוסטרליה

מהירויות Namecheap באוסטרליה 2020

 • הורד: 7 מגהביט לשנייה (ירידה של 97%)
 • העלה: 1 מגהביט לשנייה (ירידה של 99%)

יפן

מהירות VPN ב- Namecheap ביפן, מולדתה של גודזילה

 • הורד: 6 Mbps (ירידה של 97%)
 • העלה: 2 מגהביט לשנייה (ירידה של 99%)

לסיכום, Namecheap מציע מהירויות ממוצעות אם לא טובות בצפון אמריקה ובאירופה אך נאבק בעוצמה עם מיקומים בצד השני של העולם.

שם’זה גם IPv6 המאפשר בעיה אחת בשילוב עם נתב הרשת שלך עשוי להוביל לאתרים טעונים באטיות ולרשת עוברים בדיקות מרובות רק כדי להתחבר לשירות או לשרת..

עם זאת, כשאתה מחשיב את השירות כמה שווה לכל נפש, כאשר VPNs בתקציב מסוג זה בדרך כלל נחשב להונאה, למצוא משהו מהיר יותר באותו טווח מחירים יהיה קשה כמו לקפל נייר A4 שמונה פעמים.

קלות שימוש ותמיכה מרובת פלטפורמות

ל- Namecheap יש אפליקציות לפלטפורמות הבאות:

 • חלונות
 • macOS
 • אנדרואיד
 • iOS

כרגע, אין מכשירים אחרים, נתבים כלולים, נתמכים.

הורדה והתקנה של Namecheap זה ממש קל. בזמן שאתה יכול’לא להשתמש באפליקציה מבלי להירשם ולהתחבר קודם, שם’אין הפעלת חשבון כלשהי.

תפריט ראשי של לקוח Windows של Namecheap

לחיצה על אזור הכותרת התחתונה תפתח בפניכם רשימת פרוטוקולים לבחירה. אפשרות ברירת המחדל עבור לקוח Windows היא IKEv2, אך אתה יכול גם לבחור בגירסת UDP או TCP של OpenVPN. סוף סוף, שם’זה תכונה של Scramble שפועלת כפרוטוקול התגנבות.

בחירת פרוטוקול אפליקציות של Windows של Namecheap בלתי אפשרית

שם’היא גם מפה וירטואלית של מיקומים שניתן למצוא באפליקציות לנייד, ותכונה מאוד מועילה שאנו מקפידים עליה’לא ניתן לראות ב- VPNs רבים, במיוחד לא במחיר זה. זה גם מראה את הקיבולת של כל שרת, חביון ושרת אחד שיהיה הכי טוב עבורך.

בחירת שרת היישומים של Namecheap

הגירסה הנוכחית 2.1.0.3 של Windows, לשם השוואה, מילולית אין הגדרות או העדפות או אפשרויות, ומאפשרת לך לשנות רק את המיקום שלך ולחבר / להתנתק.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

סמנכ"ל Namecheap הצליח לבטל את חסימת Netflix US עבורנו, למרות שהקשר שלנו נחנק כבר בניסיון הראשון.

שגיאת VPN ב- Namecheap בעת צפייה ב- Netflix US

היינו מתמידים והצלחנו ליצור קשר הגון. להלן תמונה של ספיידרמן שמנסה לשלוף את הלקוח VPNAP של Namecheap מהמסך.

סמנכ

כל הניסיונות להיכנס לספריות שאינן ארה"ב נכשלו.

מה’זה טוב לאווז זה טוב לגנדר, ו- VPN שיכול לשבור את נטפליקס’מגבלות גיאוגרפיות כאלה גם כן מומלץ לשירות כמו קודי, שבו המשתמשים מתקשים להשתמש במאגרים או בתוספות מסוימות.

עם זאת, למרות שזה עשוי להשתנות לאחר זמן הכתיבה, מצאנו זאת אמזון פריים עדיין הייתה חסומה באזור לא משנה באיזה שרת ניסינו - אך מכיוון שבדקנו זאת רק באפליקציית אנדרואיד, השאירו תגובה למטה אם מצאתם שמשהו אחר יהיה המצב!

P2P וטרנינג

לפי מה שאנחנו יודעים על IPVanish’שרתי השרתים, הייתה לנו הרגשה טובה לגבי VPN של Namecheap בכל מה שקשור לשטף טורנטים, והמבט על מדיניות הפרטיות שלהם הניח את החשש שאולי היה לנו לבחון את המהירות שלהם לעצמנו.

בתור התחלה, נראה כי P2P מותר בכל השרתים שלא כמו הרבה VPNs אחרים, שלא רק לא’אל תפסיק את ספק שירותי האינטרנט שלך להצער את הנתונים שלך, אך עשוי אפילו להצער את הנתונים שלך בעצמם, מה שהופך את השימוש ב- VPN לא יעיל.

אבל בסופו של דבר, למרות Namecheap מאפשר סיקור ומציע מהירויות הגון, ישנם VPNs טובים בהרבה לבחירה.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

ואילו זה’קשה לומר בלי לנסוע פיזית לסין ולנסות לטפס על חומת האש הגדולה בעזרת שירות זה, חוות דעתנו המקצועית תצביע על כך שאתה יכול לעקוף את סין’צנזורה מחמירה עם VPN של Namecheap באמצעות מצב Scramble לחיבור OpenVPN.

שם’זה גם רשימת שרתים במדינות קטנות יחסית באירופה (רומניה וסלובקיה, למשל), שם’יותר מקום לנשום בחזית המעקב וצנזורה באינטרנט. אבל אם אתה’אם אנו מתכוונים לבלות יותר זמן במדינה בה השימוש באינטרנט מוגבל, אנו ממליצים לבחור את אחד ה- VPN המובילים בסין..

שירות לקוחות

VPN של Namecheap מציעה את אפשרויות התמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה:

 • בסיס ידע
 • שאלות נפוצות
 • הגשת כרטיס
 • צ'אט חי

אפשרות התמיכה בצ'אט חי, שהיא הדרך המהירה ביותר לפתור בעיות. עם זאת, אם אתה’אינך מקבל את המידע שאתה רוצה, אתה יכול לקרוא בעצמך באתר בסיס ידע. יש לו מידע רלוונטי, אך חלק גדול ממנו נוגע למוצרי Namecheap אחרים.

בסך הכל, אפשרויות התמיכה בלקוחות שמציע Namecheap הן הגונות, אם כי הן סובלות מאותן סוגיות שחברות אחרות עם מוצרים רבים ושונים נתקלים בהן. כלומר היעדר צוות שירות לקוחות ייעודי. למשל, אנחנו’שאלתי האם VPN של Namecheap מאפשר סיבוב על כל השרתים אך נציג שירות הלקוחות לא עשה זאת’אני לא מבין את השאלה.

תמחור

אחד המקומות שבהם ממש VPN של נאנצ'אפ מאיר הוא התמחור.

תוכניות תמחור של נמקייפ

להלן התוכניות שמציע Namecheap:

 • חודשי - 5.88 $ לחודש
 • תוכנית לשנה אחת - 2.88 $ לחודש
 • תכנית לשלוש שנים - $ 1.88 לחודש

אלו הם כמה מהמחירים התחרותיים ביותר אנחנו’ראיתי.

אתה מקבל נתונים ללא הגבלה וללא הגבלה ברוחב הפס לפי התוכנית שתבחר. זה תמיד דבר נפלא. במיוחד כשמוסיפים גם את העובדה ש- Namecheap VPN מציע עד חמישה חיבורים בו זמנית.

אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס אשראי, ביטקוין, או PayPal. שם’זה גם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה האם בא לך לשנות את דעתך לבסוף, אם תירשם דרך חנות Google Play או חנות האפליקציות, אתה’אני אשיג ניסיון חינם למשך 14 יום.

עם זאת, זה’מומלץ להירשם דרך האתר ולא דרך אפשרויות בתוך האפליקציה בחנות האפליקציות, מכיוון שמחיריהן זוכים’לא הופחת כך שתתאים לסימן ש- App Store כולל ברכישות בתוך האפליקציה. פירוש הדבר שתוכל בסופו של דבר לשלם 30% ואף יותר מכך’בחוץ לארה"ב מכיוון ש- App Store מתחרה את האפליקציות שלה ביחס לשער החליפין.

שורה תחתונה

VPN של Namecheap הוא תוספת מבורכת לעולם ה- VPNs, במיוחד בהתחשב ביחס הדפוק שלה. עם זאת, זה די פשטני בסופו של יום - אם אתם רוצים משהו עם תכונות נוספות, בדקו את רשימת ה- VPN הטובים ביותר שלנו לשנת 2020 במקום.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 + = 42