סקירת VPN של PandaPow

נראה כי VPN של PandaPow עומד בשמו; קטן ולא מתלבט אבל אורז אגרוף. שם’תמיכה בכל מיני פלטפורמות ונתבי WiFi, ואם אתה’לא מרוצה, שם’זה התחייבות להחזר הכסף למשך 7 יום לצרות שלך.


מבוסס בהונג קונג, PandaPow VPN מציע מוצר שעובד בלחיצת כפתור ומאפשר לך וירטואלית “נסיעות” ליותר מארבע עשרה מדינות.

שם’זה אפילו תוכנית סניפים, כך שתוכל להרוויח כשאתה משלם - וזה די טוב, בהתחשב בכך שהשירות בסך הכל קצת נמצא בקצה הגבוה של העלות. עם זאת, כמוך’אני אראה במהלך סקירת ה- VPN של PandaPow זו, יתכנו כמה תכונות שהופכות את זה לשווה את זה.

זה’זהו מוצר שראוי לשים לב אליו, במיוחד עבור משתמשי אינטרנט הממוקמים במשטרים רגרסיביים במיוחד, כמו סין’s, בגלל יכולתו לעקוף רשימות שחורות אלה.

בטיחות ופרטיות

ל- PandaPow VPN אישורי אבטחה שמשתמשים ברחבי העולם יכולים לסמוך עליהם (למעט ה- היעדר תכונת מתג להרוג), עוזר לבטל את חסימת אתרי הזרמת החוץ או להצפנת כל פעילות הגלישה עצמה, ומגן עליך מפני פגיעות:

  • הצפנה של 256 סיביות הגנה, הנחשבת לכיתה צבאית
  • פרוטוקול מבוסס SSL מבוסס
  • פרוטוקול OpenVPN
  • אין דליפות DNS
  • אין מתג להרוג

אתה יכול גם לטעון את ה- VPN למכשיר שלך ללא הורדת לקוח התוכנה בפועל, ולהשתמש בפרוטוקולים שונים, כגון PPTP, או L2TP / IPSec.

זה’זה בדרך כלל סימן טוב המהווה עדות לביטחון המוצק של VPN אם זה יכול לעקוף את חומת האש של הארגון שלך או תקנות ISP מגובות ממשלתיות, כמו PandaPow VPN יכול.

אולם העדר מתג להרוג הוא שלילי מובהק. בלי מתג להרוג, אתה’תהיה פתוח להתקפות זדוניות (בשוגג או במכוון) וכתובת ה- IP שלך עשויה להיחשף אם החיבור ייפול.

האם ה- VPN של PandaPow שומר ביומנים?

VPN של PandaPow מתהדר ב- “ללא רישום” מדיניות ממש בעמוד הראשון של אתר האינטרנט שלהם. אך האם זה קרוב מרחוק לאמת.

ניתן לטעון שרוב ה- VPN עשוי לשמור כמה סוג של יומנים. “ללא רישום” בדרך כלל מתייחס לפעילות הגלישה ושמות ופרטים של אתרים בהם ביקרו, מידע שנשלח וקיבל ונתונים שהורדו או הועברו.

עandaPow VPN, אם כן, רק חנויות “יומני חיבור:” מידע על כמות רוחב הפס, מהירויות וכו '. זה לא מקושר למידע אישי אחר המשמש בעת ההרשמה.

בהיותו מבוסס בהונג קונג, VPN PandaPow אינו עושה זאת’לא חלים על כל חוקי שמירת נתונים. מכאן ש- PandaPow VPN אינו מאחסן פעילות זיהוי אישית של המשתמשים - כלומר, אין יומני שימוש או יומני תנועה. המידע האישי המאוחסן נעשה לצורך השימוש במוצר עצמו, מסיבות סטטיסטיות, בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם.

מהירות וביצועי VPN של PandaPow

בעוד שבדיקת המהירות עבור VPN זה של PandaPow חשפה uptick פתאומי בפינג (אם כי מהירות החיבור הייתה מהירה), ההבדל בין מהירות ההורדה לפני חיבור ה- VPN ואחריו היה מינימלי.

במילים פשוטות, הצלחנו להזרים וידאו בהבחנה גבוהה ללא חציצה, בדיוק כמו שיכולנו בעבר.

מעניין לציין כי מהירות ההעלאה הלכה ועלה, כלומר, ספק שירותי האינטרנט שלנו חיסל את המהירות שלנו לפני VPN. רבים מהמשתמשים בוחרים VPN מסיבה זו בדיוק, שכן ספקי שירותי אינטרנט (או מי מהם’שליטה על ה- WiFi שלך, כגון הארגון או האוניברסיטה שלך) עשויה להגביל את המהירות באופן מלאכותי.

מספר השרתים הוא הרבה יותר מ -140, כאשר המדינות גדלות בהתמדה במהלך השנים האחרונות. בעת כתיבת סקירת ה- VPN של ה- PandaPow הזו, מספר המדינות היה 16.

קלות שימוש ותמיכה מרובת צורות

עם שלושה חיבורים בו זמנית מותר, ל- PandaPow VPN יש יישומים מותאמים אישית עבור:

 • חלונות
 • macOS
 • iOS
 • אנדרואיד

שם’זה גם נתב wifi זמין, כאשר ה- VPN מוגדר מראש. השימוש בנתב ה- wifi של PandaPow VPN פירושו לך’אני אעקוף את שאלת השירות למחשבי מק, שירות למחשב וכו ', מכיוון שהוא’זה קל לשימוש בכל ה- wifi כאשר ה- VPN מופעל.

הממשק מעט מיושן למראה, נראה יותר כמו לקוח הורדה או עמוד הגדרה במקום המוצר בפועל, אבל אולי יש כאלה שיכולים לראות אותו כידידותי למשתמש ופשוט לניווט..

אפליקציית Windows נראית טוב יותר ומתקדמת יותר בהשוואה לממשק המק, עם זאת, כך שאחידות מסוימת תתקבל בברכה. עם זאת, דבר מגניב הוא שכל הפלטפורמות מריצות את OpenVPN כברירת מחדל.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

זה אולי היה הדבר המפתיע ביותר שנתקלנו בו במהלך כתיבת סקירת ה- VPN של PandaPow.

משתמשים מסתכלים כמובן על VPN, מכיוון שהתוכן שמציעות הספריות בשירותי סטרימינג משתנה ממדינה למדינה - אפילו תוכנה כמו Kodi זקוקה ל- VPN.

הצלחנו לעקוף את החסימה הגיאוגרפית ב- Netflix בכל שרת שאליו התחברנו ב- VPN של PandaPow, כולל ארה"ב, בריטניה ויפן..

סמנכ"ל PandaPow עזר לנו לבטל את חסימת לא רק המגבלות הגיאוגרפיות של נטפליקס בארה"ב, אלא גם שירותי סטרימינג אחרים מארצות הברית כמו הולו, רוקו, או אפילו מדינות אירופאיות כמו BBC iPlayer.

VPN של PandaPow’מהירויות ה- S הן גם מספיק טובות להזרמת תכניות טלוויזיה, כמעט ללא חציצה בכלל. זה טוב לשירותים כבדים יותר, כמו אמזון פייר.

P2P וטרנינג

VPN כמעט ונדרש לצורך סיקור מאובטח בימינו, עם הודעות DMCA ותובענה משפטית הן נגד השירותים והן נגד המשתמשים העוסקים בהורדות או העלאות סיקור..

אולי אתה כבר יודע את זה’קשה למשתמשים אפילו למצוא אתר או שירות אמין שאפשר להשיג את השטף שלהם, כאשר רבים מהם נופלים או משנים את שמות הדומיין שלהם מול כל זה.

בעוד VPN של PandaPow תומך בחיבורי P2P, זה’עדיף ללכת עם VPN עם פרוקסי SOCKS5 אם הצורך שלך הוא VPN המיועד במיוחד לסיבוב, עבור אותה שכבת אבטחה נוספת. אחרת, PandaPow’ההצפנה של s חזקה דיה כדי לערפל את כתובת ה- IP שלך ולהפוך אותה לאיתור למעקב אחר הטורנטים שלך.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

אם אתה’דילגנו ישר לחלק זה של סקירת ה- VPN של ה- PandaPow רק כדי לגלות אם זה’זה טוב עבור סין (ומדינות אחרות עם עמדות רגרסיביות דומות כלפי מעקב וצנזורה מקוונת), אז אתה’אשמח לדעת ש- VPN VPN יכול להעביר אותך בקלות על חומת האש הגדולה הזו.

לרוב ה- VPN יש מצב התגנבות לעקוף את בדיקת מנות עמוקה, למשל, מאז סין’ממשלתה חוסמת באופן יזום VPNs רבים באופן ישר, מה שהופך את ההגנה שלך לחסרת תועלת בפני עצמה.

למרבה המזל, VPN של PandaPow הוא לא אחד מאותם VPN שגויים. מפה לאוזן שמקיפה VPN של PandaPow בסין עצמה חיובית להפליא והמשתמשים יכולים לגשת לאינטרנט בחופשיות, במהירות ובקלות..

שירות לקוחות

VPN של PandaPow’תמיכת הלקוחות היא אמינה ותמיכה חיה זמינה. אתה יכול לגשת אליהם דרך:

 • שאלות נפוצות
 • אימייל
 • צ'אט חי
 • כרטיסי תמיכה
 • מדריכי התקנה
 • מדריכים לפתרון בעיות

מצאנו שהאפשרויות היו מספקות, אמינות ומהירות. עם זאת, זה’ברור שהצ'אט החי אינו’לא, למעשה, או לכל הפחות, למעשה 24/7, וזמני קיומה לא נותרו מוגדרים ולא ברורים.

עם זאת, התשובות הן בשפע וקל להבנה, התשובות הן אדיבות ומהירות, וההתקנה או המדריכים הדרכים להוראות הם ידידותיים למשתמש ומסווגים כנדרש..

תמחור

יתכן שזה תחום אחד בו ברור כי VPN של PandaPow חסר - שיעוריו הם הרבה מעל הממוצע בענף בהתחשב במה שהוא מספק. אם כי ברור שניתן להתווכח בפני משתמשים עם צרכים ספציפיים כגון ביטול חסימה של נטפליקס או שימוש באינטרנט בסין.

תוכניות התשלום הן:

 • חודשי, 9.00 $ לחודש
 • תלת-חודשי, 8.00 $ לחודש
 • שנתי / שנתי, 7.00 $ לחודש

תשלום חודשי או תשלום שנתי אינו’נראה שזה לא משנה את זה הרבה, אבל אם אתה’בחרת ב- PandaPow כ- VPN עבורך, ההצטברות תהיה שווה להשקיע בתוכנית ארוכת הטווח. לכל התוכניות יש את אותן התכונות (3 חיבורים בו זמנית והתחייבות להחזר כספי למשך 7 ימים).

לקוחות יכולים לשלם באמצעות שיטות מאובטחות SSL כמו PayPal, כרטיסי אשראי גדולים, WeChat Pay או AliPay.

שורה תחתונה

VPN של PandaPow הוא תוספת מפתיעה לרשימת ה- VPN ההולכת וגדלה שלמרות שהיא מעט יקרה, היא עדיין במחיר סביר ובהחלט שווה את זה בהתחשב בביטחון החזק והייחודי, היכולת לבטל את חסימת Netflix ואתרי סטרימינג אחרים, והעובדה שהיא עובדת במקומות שבהם נאסר על VPN אחרים. אפשרויות התשלום מגוונות גם הן עד כי נראה לך מאוד לא סביר’ד נתקל בבעיה בתשלום עבורו.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 86