סקירה VPN של Shellfire

VPN של Shellfire אינו מיוחד בשום דרך, מלבד הגרסה החינמית והנתב המותאם אישית.


VPN של Shellfire הוא שירות שקיים מאז 2002, בימיו הראשונים של האינטרנט הוא דבר ביתי.

מבוסס על גרמניה, VPN של Shellfire מגיע ממש בקצה החיצוני של מדינות הקשורות לברית חמש העיניים וטוען כי מדיניות ללא יומן היא’עד כה לא חולק על כך. שם’היא גרסה חינמית שמציעה את כל האבטחה והנתונים הבלתי מוגבלים של גרסת הפרמיום והפרמיום פלוס אך אינה עושה זאת’לא יעזור לבטל את חסימת אתרי הסטרימינג כמו נטפליקס, הולו ו- BBC iPlayer.

לא משנה מה התוכנית שתבחר, החיסרון הגדול הוא שמספר חיבורים נמצאים’לא מותר במקביל. שם’היא גם אינה ערובה לכך שהיא תעבוד בסין או במדינות מוגבלות אחרות, וחלק מהשרתים לא’לא לאפשר סיקור.

בסופו של דבר, אין תכונות פרימיום המושכות את העין; מה שהופך את השירות למעט יקר בהשוואה לאחרים.

האם בטוח לשימוש ב- VPN של Shellfire?

מייד מהעטלף, VPN של Shellfire’דף הבית והיישום שניהם מציינים את מדיניות ההתחברות ללא כניסה.

החוק בגרמניה טמון בין אזורים אפורים כשמדובר במעקב אחר נתונים, וזה’לפי שיקול דעתו של שירות ה- VPN מה הוא רוצה לעשות. לשם כך, ראוי לשבח את העובדה ש- Shellfire VPN לא רושם את נתוני התנועה ולא את החיבור. עם זאת נאמר, הנה’אין מסמך מדיניות פרטיות זמין באתר, ומעלה שאלות לגבי האמת בפועל בנוגע לתרגילי הרישום.

Shellfire משתמש כברירת מחדל בפרוטוקול OpenVPN, שרבים מחשיבים אותו כאחד הטובים וסטנדרטים בתעשייה. משמעות הדבר היא גם הצפנה טובה: גרסת ה- Free וה- Premium כוללת אבטחה AES-128-ביט ו- 192-ביט, בהתאמה, בעוד שתוכנית Premium Plus מציעה קידוד של 256-ביט, אתה’עלי להירשם לפרמוס פלוס - שגם אם נרשם כמנוי לשנתיים, עדיין עולה קצת יותר מחמישה דולר לחודש.

עם זאת, שם’זה לא מתג להרוג - ובהתחשב בעובדה שהחיבור צונח הרבה בגרסה החינמית, זה גורם לדאגה. מתג להרוג יעצור מייד את כל התנועה אם חיבור ה- VPN שלך יינתק, מה שימנע את זהותך מדליפת.

מהירות וביצועים

למרות שהמלצנו על פרוטוקול OpenVPN לאבטחה ושמנו את ה- PPTP אחרון, מבחינת המהירות עליכם לקחת עצה זו ולעשות את ההפך..

עם זאת, VPN של Shellfire’מהירויות s עדיין משאירות הרבה לרצוי. בבדיקה במספר שרתים בגרסה בתשלום, המהירויות ירדו משמעותית ונפלו ב -30% לפחות עבור השרתים הקרובים אלינו.

בגרסה החינמית המצב אפילו יותר עגום, כאשר המהירות נכשלה מתחת למה שאפליקציית בדיקת המהירות צריכה לטעון.

כיצד להוריד VPN של Shellfire

ההתקנה די מסובכת ופשוטה. אתה מוריד את האפליקציה, מקבל קישור בהפעלה מאובטחת בדוא"ל ואתה’מחדש ללכת. שם’זה לא הרבה בעיות שאתה יכול להיתקל בהן כאן - האתר מאוד אינטואיטיבי ומונח בצורה עצומה.

בגרסה החינמית, שם’זה עיכוב של 25 שניות לפני החיבור. במהלך תקופה זו הוא משתלט על כמעט כל המסך שלך (במיוחד על מחשב נייד קטן), ומודיע לך על תוכניות הפרימיום וההבדלים בין אלה לבין מה שאתה’משתמש מחדש.

אפליקציות ותוספים

Shellfire זמין בכל הפלטפורמות העיקריות - חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. לטענתם, אפליקציית ה- Mac שלהם טובה בהרבה מזו של Windows. אם אתה’אם אתה משתמש ב- Mac ואתה מרגיש שיפור משמעותי, יידע אותנו בפרק התגובות!

חוץ ממך’עם זאת, באמצעות ה- VPN בנתב, נראה כי אין אפשרות לדברים כמו Amazon Fire TV או Kodi. עם זאת, ה- VPN של Shellfire מציע את הנתב VPN Box של Shellfire, שאמנם יש את היתרון של להכות את “אין חיבורים בו זמנית.” זה’זה גם טוב אם אתה מטייל הרבה.

הממשק, במיוחד ב- Windows, מרגיש שונה מהמראה החלקלק שאנחנו’באנו לצפות מ- VPNs. קופסאות עמוסות בעלות רזולוציה נמוכה מהוות את מרבית המסך ומשאירות אחריכן הרבה מקום ריק, מה שגורם לתוכנה להרגיש מוגבלת יותר ממה שהיא.

VPN של Shellfire עבור Netflix

מאז חלק מ Shellfire’השרתים האמינים ביותר נמצאים בארה"ב, הזרמת תוכן של Netflix בארה"ב אפשרית מאוד.

אפילו בגרסה החינמית, שמאפשרת לך להתחבר רק לשרת גרמני או לשרת מארצות הברית, הצלחנו לעקוף את נטפליקס’איסור VPN.

VPN של Shellfire לצורך סיבוב

Shellfire לא’אני לא מפרסם סיקור בעדיפות בכל מקום באתר או בשאלות נפוצות.

ועדיין, ניסוי וטעייה הובילו אותנו לראות שבעוד שרתים מסוימים חסמו טורנטים, אחרים עבדו מצוין.

עם זאת, עם העובדה שיש’אם יש ירידה לפחות במהירויות במהדורה החינמית, ייתכן שההסתה היומיומית לא תהיה אפשרית, אלא אם כן אתה משלם כדי לשדרג ל- Premium Plus.

בזמן הכתיבה, שרת פינלנד היה אחד הטובים ביותר לביצוע סיבוב, מה שהצלחנו לגלות בקלות באמצעות פנייה ל- VPN של Shellfire’תמיכה. עם זאת, יצירת קשר עם התמיכה לא הייתה’לא הכי קל שיכול היה’היינו - עוד על כך בסעיף למטה.

תמיכה

יתכן שכאן VPN של Shellfire תאבד את מירב הסימנים. שם’זה טופס פשוט ובלתי מתיימר באתר - אין צ'אט חי או קשר ישיר וזמן התגובה הממוצע במהלך הבדיקות שלנו (והתכנסות מביקורות משתמשים אחרות) נראה לפחות יום-יומיים, רק עבור שאילתות פשוטות..

להלן אפשרויות התמיכה הזמינות:

  • כרטיסי תמיכה
  • שאלות נפוצות

נראה שיש אפשרות לצ'אט חי, אבל מסתבר שזה טופס יצירת קשר פשוט.

נראה כי מדור העזרה באתר מיועד לאנשים שאולי מעולם לא השתמשו ב- VPN בעבר והיו רוצים לעשות זאת’אני לא יודע על מה עוד לשאול. הכל סיכם, ולא נמסרו פרטים טכניים.

(באפליקציית אנדרואיד נראה כי השאלות הנפוצות רק מציגות שתי שאלות, אחת בנושא רישום נתונים ואחת לגבי VPN, שנראה קצת לא רלוונטי ברגע שאתה’כבר התקנת אחד).

עם זאת, בונוס מצביע ל- VPN של Shellfire על השקיפות בנוהגיהם, החסרונות והביטחון כי עובדים על שיפורים..

תמחור

תוכניות התמחור הינן כדלקמן:

  • תוכנית חינם עם תכונות מוגבלות
  • תוכנית לחודש: 11.95 דולר
  • תכנית לשנה: 90.95 $ (7.58 $ לחודש)
  • תכנית שנתית: 135.95 $ (5.66 $ לחודש)
  • Shellfire Box שנה אחת (PremiumPlus): 113.95 $ (9.50 $ לחודש)
  • Shellfire Box לשנתיים (PremiumPlus): 157.95 $ (6.58 $ לחודש)

Shellfire הוא אחד משירותי ה- VPN הנדירים המאפשרים לך לקנות תכנית לשנתיים. עבור תשלום של 140 דולר כל שנתיים, אתה’הבטחנו שקט נפשי בידיעה שניצחת’לא ייפגע פתאום מעליית מחירים.

התשלום החודשי שלך יכול להיות אחד (כמה סנט פחות מ) 12 דולר, 8 דולר או 6 דולר - עבור התוכנית החודשית, השנתית והשנתית בהתאמה.

ישנן כמה אפשרויות בשיטות התשלום, כולל PayPal ואפילו מערכת תשלום לטלפון (בנוסף לכך שיש לך האפשרויות המשותפות ל- VISA, MasterCard, American Express ו- BitCoin)..

הם’אתה גם יותר ממוכן להחזיר את הכסף שלך בתוך 14 יום אם אתה’לא מרוצה, לא נשאלו שאלות. זה סימן טוב; כזה שעובר דרך ארוכה לבניית אמון, במיוחד עם כסף הכרוך בכך.

עם זאת, יש לומר שזה יקר שערורייתי עבור VPN בינוני בהחלט. אם כי הגרסה החינמית די הגונה.

שורה תחתונה

VPN של Shellfire הוא ממוצע מאוד, לא אמין במיוחד, וקצת בסופו של דבר היקר. חוץ ממך’אנו משתמשים בגרסת החינם, אנו לא עושים זאת’לא ממליץ על זה.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 89 = 93