סקירת VPN SurfEasy


עלות גבוהה לפונקציונליות נמוכה. שם’זו לא סיבה אמיתית להשקיע ב- SurfEasy VPN.

במשך זמן רב, שירות VPN זה היה שייך לאופרה. זה השתנה בנובמבר 2017, אז ענקית הביטחון הסייבר האמריקנית סימנטק רכשה את SurfEasy VPN.

עד שהעסקה התרחשה, SurfEasy כבר היה שם 50 המובילים בשוק ה- VPN. זה’זה לא נהדר ולא נורא - זה היה פרויקט ביניים עם כמה חיובי ובסיס הגון לבניית שירות VPN חזק. נראה כי סימנטק, חברת Fortune 500, לא עשתה הרבה עם ההשקעה המוערכת שלהם, וכפי שעולה ממסקנת ה- VPN של SurfEasy, נראה כי VPN מבוסס טורונטו נופל מתפקידו הבינוני..

מאפייני אבטחה

עובדי Symantec האומללים שנאלצו להשתמש ב- SurfEasy VPN יכולים ליהנות מתכונות האבטחה שלהלן:

 • כיתה צבאית הצפנת AES-256
 • OpenVPN פרוטוקול (או IPSec באפליקציית macOS החדשה)
 • הגנה מפני דליפות בסיסיות

כפי שאנחנו יכולים לראות, שם’זה לא הרבה מה להרוויח. ל- SurfEasy VPN חסרים פרוטוקולים IKEv2, IPSec ופרוטוקולים אחרים. זה גם לא’לא צריך לעבור מתג, שרתי DNS פרטיים ו- VPN דרך הנתב. עם חסר בתכונות ליבה כאלה, זה’אין זה מפתיע ש- SurfEasy לא עושה זאת’לא לספק טור דרך VPN, multihop ושאר אלמנטים נחמדים שיש לרוב המתחרים.

להסיק, SurfEasy מספק רק את המינימום היחסי בחזית האבטחה. לכן אנו יכולים להמליץ ​​עליו לא למשתמשים החדשים ולא למשתמשים המנוסים. צד אחד יישאר פגיע, ובצד השני לא יחסר את התכונות אליהם התרגלו בעת שימוש בכלי VPN אחרים.

האם SurfEasy VPN שומר ביומנים?

כדי למלא את מאפייני האבטחה הטכניים, החברה שמאחורי SurfEasy VPN היא מבוסס בקנדה (אחת מחמש מדינות העיניים - מסגרת של שיתוף מודיעיני). למרות הטענות להיפך, גם החברה שומר על נתונים מסוימים על המשתמשים שלה, גם אם לא הרבה. כשאתה משלב את זה עם הצהרות על מסירת המידע האישי שלך ונתוני השימוש שלך לאכיפת החוק “כאשר ניתנו זימונים, צווי או מסמכים משפטיים אחרים,” זה גורם למצב מדאיג.

האם SurfEasy VPN מוגן מפני דליפות?

בדיקות צוות הבדיקה של SurfEasy VPN שלנו מראות ש- SurfEasy היא לא רגישים לדליפות ה- DNS, IPv6 או WebRTC ביותר, אבל יש לזה כמה סימנים מדאיגים במחלקה ההיא. ראשית, SurfEasy אין רשת DNS פרטית משלה. שנית, זה לא’עדיין לא החליט כיצד להתמודד עם IPv6 - ה- VPN לא תומך ולא חוסם אותו.

למרבה המזל, אתה יכול למנוע דליפות IPv6 על ידי השבתת השימוש בהן. כשמדובר בפגיעויות WebRTC, ניתן לכבות אותה גם ברוב הדפדפנים.

מהירות וביצועים

המהירות היא הנקודה השנייה בחשיבותה (הנמלה החשובה ביותר עבור חלק) שאנחנו’ברצוני לדון בסקירת SurfEasy VPN שלנו. אחרי הכל, המהירות קובעת כמה טוב VPN לסטרימינג, שיתוף קבצים P2P או משחקים.

כיסוי שרת

ל- VPN של SurfEasy 500+ שרתים ב 28 מדינות, וזה לא הרבה גם במספרים גדולים וגם בסיקור הכללי. החלק העצוב הוא של- SurfEasy היו שרתים רבים פי שניים בשנת 2018, והם מקלטים’מאז לא הוסיף מדינות, למרות שהאתר שלהם אומר באופטימיות “28 וספירה.”

כדי להחמיר את המצב, לא כל השרתים הללו זמינים למשתמשים שרכשו את ה- “סה"כ” תכנית (רגילה). הדבר נכון גם לגבי טורנטים ו P2P - יוקרה זו זמינה אך ורק עבור “אולטרה” (פרמיה) משתמשים. והנה’זה המסמר לארון הקבורה - רק משתמשי פרימיום יכולים לבחור בשרת מעתה והלאה, בעוד שאחרים צריכים לחיות עם המיקום המותאם.

תוצאות בדיקת מהירות

לתת’נבדוק כמה טוב SurfEasy VPN עם מיקומי שרת שונים. עשינו את המבחן שלנו מאירופה, כאשר מהירויות ללא VPN הגיעו להורדה של 217 Mbps והעלאה של 228 Mbps:

סקירת VPN SurfEasy

ואז השקנו את SurfEasy VPN והתחלנו לבדוק את מיקומי השרתים ברחבי העולם.

הממלכה המאוחדת

מבחן מהירות VPN SurfEasy בבריטניה

 • הורד: 41 מגהביט לשנייה (ירידה של 81%)
 • העלה: 76 Mbs (68% הנחה)

ארצות הברית

מהירות VPN SurfEasy בארה

 • הורד: 1 מגהביט לשנייה (ירידה של 99%)
 • העלה: 15 מגה בייט (ירידה של 93%)

אוסטרליה

מבחן המהירות SurfEasy אוסטרליה

 • הורד: 9 Mbps (96% הנחה)
 • העלה: 2Mbs (99% הנחה)

יפן

תוצאות בדיקת מהירות SurfEasy מיפן

 • הורד: 16 מגהביט לשנייה (ירידה של 93%)
 • העלה: 3Mbs (99% הנחה)

ניתן לתאר את התוצאות למעלה מתחת לממוצע. היו לנו גם בעיות השהיה כשניסינו לבדוק מהירות מחוץ לאירופה - דבר שקורה לעיתים רחוקות מאוד ועם VPNs נמוכים בלבד.

זה מוביל אותנו להסיק מכך אפילו מיטב הסיבים האופטיים לא יעצור את SurfEasy להאט אותך ושלא נעשה דבר כדי לשפר את המהירות והביצועים במהלך ששת החודשים האחרונים.

קלות שימוש ותמיכה מרובת צורות

ל- SurfEasy VPN יש אפליקציות מותאמות אישית עבור:

 • חלונות
 • macOS (2 גרסאות שונות)
 • iOS
 • אנדרואיד
 • טלפון של אמזון

יש גם הרחבות דפדפן עבור Chrome ואופרה. אם להיות כנה, במקום שני אפליקציות מק היינו מעדיפים אפליקציית לינוקס או נתב - אבל מה אתה יכול לעשות? ההנמקה מאחורי אפליקציית ה- macOS החדשה קשורה ככל הנראה ל- SurfEasy שרוצה לנסות עיצוב חדש, שלמעשה נראה הרבה יותר טוב. הגרסה החדשה פועלת גם ב- IPSec במקום OpenVPN.

אפליקציות ותוספים

באשר לאפליקציות המכשירים הניידים, SurfEasy עבור אנדרואיד הוא קצת יותר בטוח מכיוון שאתה יכול לקזז את היעדר מתג להרוג באמצעות Android’s תמיד מופעל על אפליקציית VPN.

ההורדה וההתקנה של SurfEasy זהים לחלוטין להתקנת תוכנה אחרת. אחריך’לאחר התקנת VPN של SurfEasy, התוכנית צריכה לפעול אוטומטית. הוא יבקש ממך להיכנס לחשבונך ולחבר אותך מייד לשרת האופטימלי ביותר (הקרוב ביותר). זה ניצח’לא לוקח לך זמן להבחין זו אינה פיסת התוכנה המתקדמת ביותר.

vpn ביתי

יש כמה אפשרויות על ה- מסך הבית:

 • חסימת מעקב אחר מודעות - מציג את מספר העוקבים שנחסמו לאורך זמן. ניתן להחליף את התכונה עצמה בהגדרות.
 • כפתור הגלובוס - מאפשר לך לבחור לאיזו מדינה להתחבר, בתנאי שיש לך תכנית אולטרה.
 • כפתור גלגל השיניים - לחיצה על זה מוכיחה איך דל בתכונות VPN של SurfEasy הוא.

הגדרות SurfEasy vpn

בתוך הגדרות אתה יכול לעבור חסימת מעקב אחר מודעות, הפעל או השבת תכונות אבטחה wifi, ובחרו אם להפעיל את SurfEasy בהפעלה.

ה תכונת ההגנה על WiFi נראית קצת מטעה מכיוון שכל מה שהוא עושה זה לתפקד כ “התחבר ל- VPN בעת הצטרפות לרשת Wifi לא מוכרת” אפשרות עם היתרון המפוקפק הנוסף של שליחת אזהרות לגבי רשתות Wifi לא בטוחות בסביבה.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

VPN SurfEasy עבור Netflix

לא הבחירה הטובה ביותר שם בחוץ! VPN של SurfEasy עברה ומחוצה לה לטובת נטפליקס בשנה האחרונה. הוא נחסם, לא נחסם, ואז נחסם שוב.

הבדיקה האחרונה שלנו הראתה זאת אתה יכול להזרים את Netflix בארה"ב ובבריטניה באמצעות SurfEasy VPN.

מבחן מהירות SurfEasy באתר Fast.com

המהירות האמריקאית של Netflix הספיקה ל- UHD (4K), אך משתמשים עם חיבורים איטיים יותר עשויים להיאבק אפילו באיכות HD.

סקירת VPN SurfEasy

ואילו שתיים מהספריות הטובות ביותר של נטפליקס עבדו הפעם, ישנן אפשרויות טובות יותר ל- VPN עבור נטפליקס שם בחוץ, במיוחד למשתמשים ביבשת אמריקה או אסיה.

בתור הערה צדדית, לא היו לנו בעיות בשימוש ב- SurfEasy VPN לצפייה ב- iPlayer של BBC במהלך הבדיקה הקודמת שלנו, אך לא הצלחנו להזרים תוכן כלשהו הפעם. זה לא מפתיע שכן BBC iPlayer הוא פלטפורמה די ידועה לשמצה מבחינת חסימת.

אולי SurfEasy טוב לכמה פלטפורמות תוכן אחרות, אך בכנות, גם אם זה היה, היינו רוצים’אני לא ממליץ על VPN זה לסטרימינג בכל האמצעים.

P2P וטרנינג

שימוש ב- SurfEasy VPN לצורך סיבוב הוא רעיון נורא! ראשית, סיקור ו- P2P חסומים גם עם המנוי של Starter וגם עם ה- Total - זה’s זמין רק אם אתה קונה את גרסת ה- Ultra במחיר מופקע.

אבל גם אם כן, האם תרצה להשתמש בטורנטים ללא מתג להרוג (ועם חיבור די גרוע)? אם כן, אתה’אתה אדם אמיץ יותר מאיתנו.

אם אתה רוצה VPN נהדר באמת ל- P2P, כדאי שתבדוק את רשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לבוררות.

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

אנשים החיים תחת ממשלות מדכאים עשויים להיות מעוניינים ברמת אבטחה גבוהה יותר מזו שמציעה SurfEasy VPN

תשובה כנה? אנחנו’אינך בטוח אם זה בכלל עובד שם, אבל לא’אני לא שם את הכסף שלנו SurfEasy לא הוכיחה רמה גבוהה של איכות בתחומים אחרים, ו אנחנו לא רואים שום סיבה שזה יהיה טוב עם סין או כל מדינה אחרת עם חופש אינטרנט מוגבל.

אם אתה רוצה שירות אמין, בחר משהו מרשימת ה- VPN הטובות ביותר לסין.

שירות לקוחות

מכיוון שסביר מאוד להיתקל בבעיות עם SurfEasy VPN, היה מוכן לפנות לעזרה באמצעות אחת מהשיטות הבאות:

 • כיצד לבצע קטעי וידאו
 • שאלות נפוצות
 • דוא"ל תמיכה
 • מערכת כרטוס
 • צ'אט חי

ואילו האפשרות האחרונה נשמעת הכי טובה, צ'אט חי אינו פעיל 24/7 והזמנים המכוונים EST ניצחו’זה לא יהיה נוח לאלה שמחוץ לאמריקה. באופן כללי, שנאנו את אתר SurfEasy - מידע לא קל למצוא, וכשאתה מוצא אותו לעיתים קרובות זה חסר בהירות. כך גם במדריכים ובשאלות נפוצות - נראה כי חלק מהנושאים הבסיסיים ביותר חסרים מהם.

תמחור

יש 3 תוכניות תמחור VPN של SurfEasy - Starter, Total ו- Ultra. כל אחת מהן מציעה רמות שירות שונות ותוכלו לשלם עבור כל אחת על בסיס חודשי או שנתי (האפשרות האחרונה זולה מעט). אפשרויות התשלום כוללות כרטיסי אשראי ו- PayPal.

להלן המחירים החודשיים:

תמחור מיותר

והנה המחירים השנתיים:

תוכניות SurfEasy

 • מתחיל - בחינם, נתוני 500 מגה בייט
 • סה"כ - 4.99 דולר לחודש או 47.88 דולר בשנה
 • אולטרה - 11.99 $ לחודש או 77.88 דולר בשנה

למרבה המזל, התוכניות בתשלום כוללות א ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים, אז שם’יש לפחות זמן לשקול מחדש!

החופשי גרסת המתחיל של SurfEasy מגבלה ברוטאלית של 500 מגה בייט - ישנם VPNs בחינם הרבה יותר טובים בשוק. גם, רק תוכנית האולטרה תאפשר סיבוב, מה שהופך את סך הכל כמעט חסר תועלת עבור רוב המנויים.

סוף סוף, שם’זו נקודה אחת טובה לגבי תוכניות תמחור של SurfEasy - זה’זה ה 5 מגבלת מכשירים. לחלק מה- VPNs מגבלות התקנים כביכול המתייחסות למספר המכשירים עליהם ניתן להתקין את האפליקציה. במקרה זה, המגבלה מתייחסת למספר המכשירים שאתה יכול לחבר לחשבונך ולהשתמש בו זמנית.

שורה תחתונה

זה המקבילה ל- VPN של קניית חולצת טריקו לבנה רגילה של קניה ווסט ב -120 דולר. אין שום סיבה שתצטרך לקנות אי פעם את כלי ה- VPN הסופר מוגבל הזה - גם לא אם’מחדש המנכ"ל’אמא.

VPN של SurfEasy הוא חלש, נכון’לא נראה לנו אמין במיוחד ויש לנו שפע של נושאים שאתה יכול להימנע מהם פשוט על ידי הצבת הכסף שלך במקום אחר.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 63 = 64