ביקורת VPN99

VPN99 הוא שירות בעל עצמות חשופות, שיכול לבטל חסימת לא מעט אתרים, אך למרבה הצער אינו’t מהיר מאוד או ידידותי לפרטיות.


VPN99 בסופו של דבר ידידותי יותר למעקב אחר נתונים ולא ללקוחותיו, אך אם אתה מגלה שאתה’אינך יכול לבטל את החסימה של אתר שאתה רוצה - נניח, הגרסה האמריקאית של נטפליקס - יתכן ששווה את העלות הנמוכה שלו.

במהלך סקירת VPN99 זו, אתה’אני יכול להחליט בעצמך אם זה’שווה לשלם אפילו את המחיר הנמוך ביותר עבור תכונות שאתה יכול לקבל משירותים טובים יותר אך בעלות גבוהה יותר.

בטיחות ופרטיות

VPN99, למרות הפגיעות שמשתמשים עשויים להיחשף לה במסגרת מדיניות שמירת הנתונים שלה, יש כמה פרוטוקולי אבטחה מוצקים. כאשר שם’אין שום מתג להרוג (והעובדה שזה עלול לפלס מקום לדליפות), VPN99 עדיין מקבל כמה ציונים לפרוטוקולים ותצפית סטנדרטיים בתעשייה.
חלק מהתכונות הן:

 • פרוטוקולי אבטחה OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP ו- IKEv2
 • הצפנת AES-256
 • חומת אש NAT מובנית
 • אפשרות IP ייעודית

יש לומר כי אין יישומי VPN99 מותאמים אישית (מחוץ לתוספי הדפדפן), ולכן, בחלק גדול האבטחה תלויה בלקוח ה- VPN בו בחרתם להשתמש. ל- Tunnelblick, למשל, יש תכונות אבטחה הגונות.

האם VPN99 שומר יומנים?

זה המקום בו כל העסק מדאיג.

השאלות הנפוצות מדברות על VPN99’מדיניות ללא כריתת עצים קפדנית, אבל שם’הוא דף מדיניות לשמירת נתונים באתר האינטרנט המדבר על שמירת מידע מזהה אישי.

הוא גם מודה שהוא ישתף את הנתונים שלך לצדדים שלישיים שעשויים לדרוש “חלקם או כולם” של הנתונים שלך, אפילו לפרסום ושיווק. יש אנשים המשתמשים ב- VPN כדי לברוח מדבר מסוג זה.

באופן מוזר, מדיניות הפרטיות עצמה מדברת רק על השימוש באתר, ועוקף את מה ש- VPN אוסף לחלוטין. חמור מכך, מה שה- VPN אוסף (כמפורט במדיניות שמירת נתונים) הם יכולים לאחסן עליו “חשבונות אימייל” ו “מכשירי עובדים”. נראה ש- VPN99 יוצא מגדרו כדי להצביע על מידת היותו לא בטוח.

בסופו של דבר, העובדה שזה’יושבים בבריטניה צריכים לדאוג מספיק, כאשר בריטניה ידועה לשמצה בעמדותיה נגד הפרטיות, להיות חברה מייסדת בברית Five Eyes למעקב מקוון.

מהירות וביצועים

VPN99 מפעיל שישה שרתים בחמישה מיקומים בלבד - ארה"ב, בריטניה, הולנד, גרמניה ורוסיה.

לרבים, מהירויות החביון והחיבור עשויות להיות גבוהות מדי בכל אחד מהמיקומים האלה, במיוחד אם אתה’ממוקם באזור אסיה הפסיפיק.

בסופו של דבר, אנו מוצאים את המהירויות בינוניות - לא מספיק כדי להיות מסווגים כטובים או רעים, אבל במחיר (דולר לחודש), אולי כדאי.

קלות שימוש ותמיכה מרובת צורות

ל- VPN99 אין יישומי VPN מותאמים אישית, רק הרחבות ל:

 • כרום
 • פיירפוקס

עם זאת, אתה עדיין יכול להשתמש בשירות בכל הפלטפורמות וסוגי המכשירים העיקריים באמצעות אפליקציות OpenVPN (או L2TP, PPTP וכו '). אלה הפלטפורמות בהן תוכלו להשתמש בהן:

 • חלונות
 • macOS
 • אובונטו לינוקס
 • iOS
 • אנדרואיד
 • נתבים Mikrotik

העיצוב ב- Chrome וב- Firefox הוא פשוט ואינטואיטיבי, וקל להבנה - עבור פלטפורמות אחרות זה תלוי באיזה לקוח השתמשתם (OpenVPN, PPTP, et cetera). היתרון בגישה זו הוא שאפליקציות OpenVPN בדרך כלל די מאובטחות אם אתה יודע לצבוט אותם.

ישנם מדריכי התקנה ומדריכי הוראות זמינים באתר למקרה שתזדקק להם. למרות שזה עשוי להיות מעט טכני להתקנה, הוא מבטיח שימושיות רחבה.

ביטול החסימה של Netflix ופלטפורמות סטרימינג אחרות

משתמשים בדרך כלל עוברים ל- VPN כדי להיות מסוגלים לעקוף חסימה גיאוגרפית והגבלת גיאוגרפיה. אם זה’s נטפליקס, הולו או רוקו, אותו תוכן אינו’לא זמין ברחבי העולם.

עם זאת, ב- VPN99’כמספר מוגבל של שרתים, הצלחנו לגשת לתוכן Netflix בארה"ב בניסיון הראשון שלנו. המהירות הייתה’לאט לאט כדי להכשיל את הזרמת הסרט או תוכנית הטלוויזיה, אז לעת עתה זו אפשרות טובה וזולה.

עם זאת, במקרה וזה יפסיק לפעול, אין’מאז אפשרויות רבות ששרת אחר יעבוד מאז’שניים בלבד בארה"ב - ועבור ה- BBC iPlayer, למשל, יש רק את השרת הבריטי. בקיצור, זה’היא לא ההשקעה הכי אמינה אם עקיפת חסימת הגיאוגרפיה היא המטרה שלך.

P2P וטרנינג

משתמשים רבים מוצאים ש- VPN חשוב להתעורר כדי לעקוף את מצוקות רוחב הפס על ידי ספקי שירותי האינטרנט שלהם - או גרוע מכך, הודעות משפטיות ומכתבי הפסקת-מוות. משתמשים נקבעים בסכומים כבדים וחסומים את קשריהם דרך ה- IP שלהם לצורך סיבוב.

VPN99 פותר בעיה זו - על ידי הקפדה על חיבורי P2P חסומים, בכל VPN99’שרתים. במילים אחרות, סיקור’לא נתמך באמצעות VPN99.

אם הצרכים שלך קשורים לביקורת, זה’עדיף לחפש VPN שתומך ומסייע בהגנה ספציפית בזמן שאתה מוריד טורנטים: VPNs עם פרוקסי SOCKS5, למשל, הם אידיאליים.

קריאה מומלצת: ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב

צנזורה מקוונת בסין ובמקומות אחרים

תוך כדי יצירת קשר עם צוות VPN99 (תהליך שעליו דיברנו בסעיף הבא) התבשרנו כי VPN99, למרות שהוקצתה כצנזורה עוקפת, לא תעבוד בסין. זה’לא ברור אם הדבר תקף גם לחלק מהמדינות הצנזורות האחרות - איראן, רוסיה, טורקיה, ערב הסעודית וכו '. גם אם זה לא’t, VPN99 לא’זה לא נראה כמו הכלי הטוב ביותר לתפקיד.

קריאה מומלצת: ה- VPN הטוב ביותר לסין

שירות לקוחות

VPN99 מציע את אפשרויות התמיכה הבאות:

 • שאלות נפוצות
 • קו טלפון (מספר בריטניה)
 • טופס אימייל / קופץ

שם’היא גם כתובת פיזית זמינה עבור החברה בוויילס, שמעוררת אמון מבחינת השקיפות (אך מדאיגה אותנו, מבחינת העובדה שהיא’ויילס, אם כן, תחול תחת תקנות בריטניה.

חלק מהתגובות שקיבלנו באמצעות הדוא"ל היו די קורציות ומתחמקות, אבל קיבלנו את מרבית המידע הדרוש לנו.

תמחור

התמחור הוא ללא ספק VPN99’נקודה חזקה ואולי בסופו של דבר היא זו שמושכת את מרבית המשתמשים אל שירות זה.

אמנם הערבות להחזר הכסף מעט מגבילה מכיוון שהיא’מוגבלת ל 24 השעות הראשונות, מדיניות ההחזר היא עדיין “100%,” וזה מכובד.

שם’אין ניסיון בחינם, אך התמחור אחיד במחיר של 0.99 דולר לחודש (אולי תראה מאיפה ה- VPN מקבל את שמו), כלומר:

 • חודש אחד: 0.99 דולר
 • 3 חודשים: 2.97 $ (0.99 $ לחודש)
 • 6 חודשים: 5.94 $ (0.99 $ לחודש)
 • 24 חודשים: $ 23.76 ($ 0.99 לחודש)

וכן הלאה וכן הלאה.

אתה יכול לשלם באמצעות VISA, MasterCard, Bitcoin או Ethereum - אפשרויות הקריפטו הנוספות הן נופך נחמד, במיוחד עבור VPN שנחשב לאחד הזולים בשוק.

שורה תחתונה

אמנם התמחור שלה אכן מיוחד, חוסר הביטחון שהוא מעורר בחזית הפרטיות והביטחון גורם לנו להסס לרצות להשתמש ב- VPN99 ליותר מאשר מטרה מסוימת ונמוכה, אם בכלל. בסופו של דבר נראה שזה מוכיח שאתה מקבל את מה שאתה משלם עליו; לא פחות, לא יותר.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − 66 =