ביקורת WiFi פרטית

ל- WiFi הפרטי יש מספר קטן מאוד של שרתים, אבל זה’זה אחד משירותי ה- VPN הזולים ביותר שקיימים בחוץ, עם תוכניות תשלום שכדאי לך לעבור’בדרך כלל אני לא מוצא - ועדיין, זה’אני אחבר אותך אוטומטית לשרת הטוב ביותר עבורך, כך’זה הרבה טרחה שנחסכה.


למרות שהיא יכולה באופן תיאורטי לבטל את החסימה של Netflix ואתרי סטרימינג אחרים, היא’אני אשים שקע עצום במהירויות החיבור שלך, וזה לא נהדר עבור נטפליקס או סיבוב לצורך העניין.

האם יישומים זמינים בגרסאות האחרונות של חלונות, macOS, iOS ואנדרואיד, וממשק קל לשימוש כמו גם תמיכת לקוחות יעילה, האם זה יכול להיות VPN אידיאלי למשתמשים המחפשים להגן על הנתונים היומיומיים שלהם? זה מה שסקירת ה- WiFi הפרטית הזו תכוון להמחיש.

האם WiFi WiFi פרטי לשימוש?

בעוד WiFi WiFi פרטי מצפין את כל הנתונים היוצאים והנכנסים, רמת ההגנה המסופקת היא 128 סיביות. זה נמוך מהצפנה הנפוצה יותר של AES-256-bit שמציעה מרבית ה- VPN המובילים.

זה לא’עם זאת, זה לא הופך את השימוש לאינטרנט בטוח ל- WiFi פרטי ו -128 סיביות הוא עדיין ההגנה הסטנדרטית בבנקים הגדולים ונחשבת בלתי שבירה לרוב. בנוסף, הפרוטוקול המשמש הוא OpenVPN, הנחשב לפרוטוקול מנהור בטוח ואמין.

לעתים קרובות VPN מגנים גם על האיום של דליפות נתונים מקריות, כאשר שני הידועים ביותר ידועים הם דליפות DNS והדלפות WebRTC. לצורך סקירת WiFi פרטית זו ערכנו בדיקות כדי לגלות את נוכחותם של אחד מהם וחזרנו עם אפס איומים.

עם זאת נאמר, הנה’אין שום דבר בתוכנה שנדמה כי היא מעידה על הגנה מפני דליפות אלה כתכונה, העלולה לגרום לבעיות במבחנים קפדניים יותר.

היעדר מתג להרוג הוא חשש גדול. מתג להרוג הוא תוכנית מגירה ל- VPN, המשמשת במקרה של חיבור שלך. מתג ההרג, במצב כזה, הופך אותו מייד לכזה שכל שליחת וקבלת נתונים מפסיקה, ובכך משאירה את שלך “נכון” זהות עדיין מעורפלת.
סוף סוף, שם’זה סוגיית ה- WiFi הפרטי הנמצאת תחת תחום השיפוט של ארה"ב, מקום ידוע לשמצה במעקב אחר הנתונים שלו ובעיות פרטיות אחרות. ישנם גם כמה דיווחים על יומני חיבור המאוחסנים, המציגים פלישה אפשרית לפרטיות.

בסך הכל זה לא’זה לא בטוח, אבל זה לא’גם לא שומר ראש מובחר.

מהירות & ביצועים

בבדיקות שערכנו מצאנו ירידות מהירות במהירות ברוב המקומות, למעט הקרובים ביותר למיקום שלנו.

אפשר לטעון, ובהתחשב בביקורות משתמש עצמאיות מפורומי משחקים, נראה ש- WiFi פרטי לא יכול להיות אידיאלי לשום דבר כבד כמו הורדה או משחקים מקוונים, בגלל המהירות.

כיצד להוריד ולהתקין אותו?

החלק הזה פשוט לחלוטין. התוכנה מתקינה תוך מספר דקות, מופעלת תוך שניות ויכולה להתחבר אוטומטית בכל הפעלה שלאחר מכן.

עם זאת, חלק אחד שיש לציין הוא שאין הורדה ישירה מבלי להירשם.

באתר הרשמי אתה מזין את מזהה הדוא"ל שלך כדי להפעיל את ההורדה שלך. הם בודקים פרטים מסוימים במדיניות הפרטיות שלהם על אופן הניצחון של מידע זה’לא ישמש למטרות רווח ומסופק לצדדים שלישיים בכל דרך חסרת מצפון.

האתר הרשמי הוא גישה מינימליסטית למדי. יש שיאמרו מינימליסטי מדי, עם זאת, כפי שזה נראה שם’זהו מחסור במידע טכני וכמה קישורים מושקעים בזמן הכתיבה. עם זאת, זה’זה לא מבאס להסתכל, ודף הנחיתה עצמו מסכם כמעט את כל הנקודות הבולטות של השירות.

אפליקציות ותוספים

WiFi פרטי תואם ל- Windows, macOS, iOS ו- Android. שום דבר לא ראוי לציון שם, אבל זה מכסה את היסודות.

עם זאת, יחד עם זאת ישנם שירותים רבים אחרים המספקים הרבה יותר (תמיכה בלינוקס, נתבים, אמזון פייר TV וכו ') וזה שלילי. שם’זה גם לא הרחבות דפדפן או הרחבות.

ממשק המשתמש זהה במידה רבה בשלושת הפלטפורמות הללו, וזה מהווה יתרון, שכן הוא מראה אחידות במחשבה ובעיצוב.

WiFi פרטי לנטפליקס

למרבה המזל, מבין המגוון המצומצם של שרתי WiFi פרטיים, אתה מקבל כמה די הגונים בערים אמריקאיות כמו לוס אנג'לס, מיזורי, ניו יורק ווירג'יניה. אם זה’נטפליקס ארה"ב אתה’אני מקווה לבטל את החסימה, זה כנראה.

עם זאת, אנו קוראים לך לנסות בעצמך את ניסיון הניסיון בן 7 הימים בחינם רק כדי להיות בטוח.

יש בדרך כלל גם VPNs אמינים יותר עבור Netflix, מכיוון שנטפליקס פרואקטיבית בכל הקשור לאיסור VPN ורק שירותים שמתמקדים בביטול החסימה של Netflix מכניסים את המאמץ לעקוף אותה..

WiFi פרטי לסיבוב

WiFi פרטי לא’אני לא מזכיר סיקור באתר, וזה סימן רע. בנוסף, אנו אומרים שתכונות האבטחה ובמיוחד היעדר מתג להרוג מפסלים את ה- VPN הזה מלהיות אחד ה- VPN המעבירים הטובים ביותר..

אם אתה מחפש VPN לטרנינג, בדוק את רשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור טורנטינג.

האם זה טוב לשימוש בסין?

לא, VPN WiFi פרטי אינו טוב לסין.

ראשית, זה לא עושה זאת’אין לי את התכונות הדרושות לעקיפת חומת האש הגדולה. שנית, זה לא כן’לא להציע את רמת האבטחה שמשתמש בסין זקוק לה.

עיין ברשימת ה- VPN הכי טובה שלנו לסין

תמיכה

אפשרויות התמיכה בלקוחות המוצעות על ידי WiFi WiFi מוגבלות. הם כוללים:

 • מערכת כרטיסי תמיכה
 • מדריך להתחלה מהירה
 • שאלות נפוצות

עם קטע תמיכה מובנה בתוכנה, שם’זה ללא ספק שמירה על העין כלפי משתמשים ברמה מתחילה. עם זאת, החברה עוברת דברים חשובים.

לצורך סקירת WiFi פרטית זו, ניסינו להגיע אנונימית באמצעות דואר אלקטרוני וקיבלנו תגובה ביום עבודה אחד. לא רע, בהתחשב בכך שלחלק מה- VPNs לוקח ימים להגיב לשאילתה פשוטה, אך היעדר תמיכה חי הוא עדיין בעיה קוצנית..

תמחור

התמחור הוא הדבר היחיד בו WiFi WiFi פרטיות נראה באמת מחדש. עם תכניות לשלם לך וכמגוון אפשרויות בהתאם לשימוש בנתונים שלך, שם’זה משהו לכולם’הצרכים של זה - כך לפחות נראה.

תוכניות התמחור הינן כדלקמן:

 • Pay-As-You-Go: נתוני 1GB בכל מספר מכשירים: $ 1.99
 • Pay-As-You-Go: נתוני 10GB בכל מספר מכשירים: 7.99 $
 • תוכנית חודשית למכשיר אחד: 2.99 דולר
 • תוכנית חודשית למספר מכשירים (עד 3): 9.99 $
 • תכנית חודשית למספר מכשירים (עד 5): 12.99 דולר
 • תוכנית לשנה למכשיר אחד: 29.99 $ (2.49 $ לחודש)
 • תוכנית לשנה למספר מכשירים (עד 3): 79.99 $ (6.66 $ לחודש)
 • תוכנית לשנה למספר מכשירים (עד 5): 99.99 $ (8.33 $ לחודש)

זה, חברים יקרים, מדובר בשוד חסר בושה.

תחום נוסף שבו נראה כי WiFi פרטי פרסם פינות הוא אפשרויות התשלום, כאשר רק כרטיסי אשראי גדולים (VISA, MasterCard, Discover, AMEX) ו- PayPal יתקבלו..

שם’זה גם ניסיון חינם למשך 7 ימים, ולמרבה המזל, עשינו זאת’אני לא צריך להזין את פרטי התשלום שלנו כדי להגיע אליו, אבל זה’נחמה קטנה.

שורה תחתונה

לסיום ביקורת ה- WiFi הפרטית שלנו, זהו VPN בסיסי למדי, ללא תכונות מיוחדות במיוחד במיוחד, למעט התמחור. במחירים אלה תוכלו לקבל ממש את שירות ה- VPN הטוב ביותר הקיים כיום - אז עשו זאת במקום זאת!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 12 =