ביקורת ZenVPN

סקירה כללית

האם תרגיש “זן” בעת השימוש ב- VPN זה? קרא את סקירת ZenVPN שלנו כדי ללמוד את כל הפרטים.


ZenVPN הושק בשנת 2015, הוא ילד חדש בגוש ה- VPN. זה שבסיסה בקפריסין, בבעלות חברה בשם RubyVector Ltd. האתר מרגיש תחושה מודרנית אך הוא דליל במידע. המבקרים מתקבלים על ידי דמות נזיר צפה מוזרה ומעט אכזרית למראה. התחלה טובה.

גרפיקה חוץ, ZenVPN מציע למנויים הפוטנציאליים שלה תהליך התקנה קל, חיבור מאובטח במחיר שווה לכל נפש, מהירויות מהירות ומדיניות ללא יומנים. דבר טוב אחד הוא שתוכלו לנצל את שלהם ניסיון חינם לבדוק אם הם עומדים בטענותיהם.

עם זאת, כשאתה נרשם לתוכנית בחינם, אתה’במקום זאת נרשמים לתקופת הניסיון החינמית שלהם, שתעניק לך רוחב פס בלתי מוגבל 24 שעות. אחרי זה, אתה’עלי לשדרג לאחת מתוכניות הפרימיום שלהם.

האם ZenVPN בטוח לשימוש?

ל- ZenVPN יש את מאפייני האבטחה הבאים:

 • OpenVPN
 • PPTP
 • L2TP / IPsec

שים לב ש- ZenVPN מתחיל תמיד בהגדרת קביעה מוגדרת מראש של OpenVPN, אך ניתן לשנות זאת על ידי ביצוע הצעדים באתר.

אין’נראה כי מדובר בתכונה של מתג הרג, וזה משהו שאולי תרצה שיהיה לך, במיוחד עם ספק שירות VPN זה’זה די חדש ולא יחסית נבדק.

האם ZenVPN רושם את הנתונים שלך?

באתר האינטרנט שלה, ZenVPN מציין שהיא מחויבת לאנונימיות של המשתמשים שלה ו לא יומן פעילויות. מצד שני, מדיניות הפרטיות קובעת כי השירות יוכל שמור על כתובת ה- IP שלך, חותמות הזמן, השימוש ברוחב הפס ותקופת החיבור שלך - נתונים על החברה “רק” חנויות במשך שישה חודשים. מידע זה לבדו אולי לא מספיק בכדי לזהות את המשתמש, אך בשילוב עם נתונים אחרים, יתכן שהוא.

בעוד ש- ZenVPN לא מאחסן נתוני תנועה, אנו עדיין רוצים שהמדיניות ללא יומן תכסה גם את נתוני החיבור.

מהירות וביצועים

עבור שירות VPN שמתיימר להיות “בוערת במהירות”, ZenVPN’רמות הביצועים היו מאוד מאכזבות.

ניסינו להציב VPN זה דרך הסוללה הרגילה שלנו של בדיקות מהירות. עם זאת, לא הצלחנו להתחבר לשרתים כלשהם בארה"ב, כך שאנחנו’נותרה עם שלושה מיקומים בלבד לבדיקת המהירות שלנו.

מבחן מהירות הבסיס שלנו (ללא VPN) הוא כדלקמן:

מהירות בסיס - ללא zenvpn

 • מהירות ההורדה: 243 Mbps
 • מהירות העלאה: 247 Mbps

לאחר מכן בדקנו את המהירויות בשלושה מיקומים בשלוש יבשות שונות.

גרמניה

מהירות שרת ZenVPN - גרמניה

 • הורדה: 8 Mbps
 • העלה 11 Mbps
 • הנחה: 97%

קנדה

מהירות שרת ZenVPN - קנדה

 • הורדה: 4 Mbps
 • העלה 13 Mbps
 • הנחה: 98%

יפן

מהירות שרת ZenVPN - יפן

 • הורדה: 243 Mbps
 • העלה 247 מגהביט לשנייה
 • הנחה: 99%

אלה בדיקות די נוראיות, במיוחד עבור אחת שאמורה להציע “פרמיה” מהירויות. בממוצע, לשרתים האירופיים היו מהירויות הורדה טובות יותר. זה לא’זה כל כך מפתיע, ראשית בגלל שאנחנו’מחדש באירופה, ושנית מכיוון ש- ZenVPN מתמקד בשוק זה.

למרות זאת, אנו’בקושי מצליחים להזרים תוכן HD באירופה, ואנחנו בהחלט יכולים לשכוח זאת ביבשות שונות. אם הדאגה העיקרית שלך היא מהירות, ZenVPN עשוי להיראות לך לא מושך מכיוון שהביצועים שלה הם אטים פתטיים.

כיסוי שרת ZenVPN

ל- ZenVPN שרתים ב -32 מיקומים ברחבי העולם. המספר היה מרשים אם זה לא היה’לא למהירויות הנוראיות לחלוטין ששרתים אלה מספקים.

לחלק מה- VPN הגדולים יותר יש מיקומי שרת דומים אך מציעים מהירויות גבוהות יותר.

קלות שימוש ותמיכה מרובת צורות

ZenVPN תואם ל:

 • חלונות
 • מק
 • אנדרואיד
 • לינוקס
 • iOS

חשוב: כדי להשתמש ב- ZenVPN בפלטפורמות שאינן חלונות, המשתמשים צריכים להגדיר את החיבור ידנית דרך הגדרות התצורה הנתונות. לאחר הקמתו, משתמשים יכולים להירשם לתקופת הניסיון בחינם ולהתחבר מייד.

ZenVPN מאוד לא מסובך עם ממשק המשתמש הפשוט וההתקנה הקלה שלו. זה’זה למעשה פלאג-און-פליי. בצד ההפוך, זה יכול להיות פשוט מדי למשתמשים מתקדמים שרוצים לשנות את ההגדרות שלהם או לבדוק נתונים אחרים הקשורים לגלישה במהלך הפעלה..

הפונקציה הבולטת היחידה בגירסת הניסיון החינמית היא להתחבר / להתנתק, ומבחר שרתים לבחירה. ב- ZenVPN’זה ניסיון בחינם, כל אחד יכול ליצור חשבון, לגלוש איתו ולהזרים סרטונים עם הגבלה של 250MB ליום.

הורדה והתקנה של ZenVPN היא קלה ומהירה לביצוע. ZenVPN נועד להיות התקנה קלה כמו גם קלות שימוש. פשוט הורידו את הערכה באתר, הכו להתקין ואתם’מחדש ללכת.

ZenVPN לסיבוב

ZenVPN מאפשר סיקור ושיתוף קבצים בין עמיתים לעמית ללא הגבלה, ומאפשר למשתמשים לעסוק באחת הפעילויות העיקריות לשימוש ב- VPN. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שיש שירותי VPN מהירים יותר בחוץ.

חסרון נוסף של ZenVPN הוא שזה לא’לא מספק מתג להרוג. חלק מהיעדים העיקריים של VPN רגיל הוא לשמור על פעילויות ומיקום מוסתר. עם הדליפה הפוטנציאלית שלו, הוא לא מומלץ לטרף.

ZenVPN עבור נטפליקס

ZenVPN מפעיל מספר מיקומי שרת בארה"ב, מה שהופך אותו לכלי טוב שעשוי להתחמק מהמגבלות האזוריות של אתרים כמו Hulu ו- Netflix..

השירות מאפשר לך לעבור בין מיקומי שרת ולגשת לתוכן מכל העולם.

המשתמשים ישמחו ללמוד ש- ZenVPN אכן פותח את נעילת Netflix US, עם זאת, אותו הדבר אינו’זה נכון בהכרח לספריות אחרות. כמו כן, נטפליקס תמיד מחפשת חיבורי VPN חדשים לחסימה, ולכן עדיין יש לבדוק את החוסן של ZenVPN.

האם אתה יכול להשתמש ב- ZenVPN בסין?

למרות ש- ZenVPN ראוי לשבח בגלל קלות השימוש בו, ZenVPN טרם נבדק באופן עקבי כפתרון בר-קיימא למשתמשים בסין. ישנם מספר שירותי VPN שיש להם את הדרוש כדי לספק חיבור VPN מאובטח ויציב למשתמשים בסין.

במילים פשוטות, ZenVPN לא’לא נראה כמו VPN טוב לסין - אין בו מתג להרוג, אין פרוטוקולים התגנבות שיעקפו באופן אמין את חומת האש הגדולה, ומעט שרתים בכדי להבטיח מהירויות טובות.

שירות לקוחות

יש אין צ'אט חי, אך ישנן מספר דרכים ש- ZenVPN מספק תמיכה בלקוחות:

 1. אתה יכול לבדוק את פרק העזרה, אך הוא מוגבל למדי. זה מכסה את הדברים הבאים:
  • הגדרת תצורת פרוטוקול L2TP / IPSec במערכת Windows 7 ו- Windows XP, קביעת תצורה של OpenVPN ב- Linux.
  • פתרון בעיות בלקוח Windows.
 1. יש טופס יצירת קשר באתר הכולל הוראות לדיווח על בעיות, כמו גם אפשרות לכלול צילומי מסך.

בסך הכל, זה לא הרבה עבור VPN בשוק רווי זה.

תמחור

מחירים של ZenVPN

הם מציעים תוכניות סטנדרטיות במחיר סביר, אך הגבלת העברת הנתונים היא 5 ג'יגה-בתים ליום. אם אינכם מתכננים לסלק או להזרים סרטים בחדות גבוהה, זה אמור להספיק.

עם ZenVPN, אתה יכול לבחור בין התוכניות השבועיות, החודשיות והשנתיות.

בשביל ה תוכנית סטנדרטית, זה:

 • 2.95 דולר לשבוע
 • 5.95 דולר לחודש
 • 49.95 דולר לשנה

למטרות סיקור וזרם, יהיה לך טוב יותר עם התוכנית הבלתי מוגבלת, שזה כמעט כפול ממחיר התוכניות הסטנדרטיות.

בשביל ה תוכנית ללא הגבלה, זה:

 • התוכנית השבועית היא 5.95 דולר
 • התוכנית החודשית היא 9.95 $
 • התוכנית השנתית היא 95.50 דולר

ככל הנראה, ZenVPN מציע א תוכנית חופשית:

סקירת zenvpn - תוכנית ללא תשלום

עם זאת, כשאתה נרשם לתוכנית החינמית, התקן את ZenVPN והתחבר למיקום שבחרת, אתה’אני מקבל את ההודעה הזו:

סקירת zenVPN

הם שכחו לציין שהתוכנית החינמית הינה בחינם למשך 24 שעות - מה שמכונה לעתים קרובות ניסיון חינם. קצת שיווק יצירתי בצד שלהם אז.

ZenVPN מקבל כרטיס חיוב או אשראי, אך שם’אין אפשרות cryptocurrency - דאגה אם אתה רוצה אנונימיות מירבית. כל התוכניות כוללות א ערבות 30 יום להחזר הכסף ללא שאלות.

בשורה התחתונה של סקירת ZenVPN שלנו

בעוד שאהבנו את ZenVPN’קלות השימוש, זה באמת כל מה שהוא - א “יסודות טהורים” VPN. אין מתג להרוג, מעט אפליקציות, שרתים, משאבי תמיכה ואפשרויות תשלום.

מדיניות הפרטיות נראית שקופה, אך רחוקה מטובתנו’ראיתי. השירות רושם פרטים שונים אודות משתמש’פרטי גלישה - כמו כתובת ה- IP, חותמות הזמן, השימוש ברוחב הפס וזמן החיבור, למרות שאחת התכונות שלהם היא מדיניות ללא יומני.

זה’זה נהדר שיש אין מגבלות על פעילויות P2P וטרנינג, אך שיעורי המנוי מעט בצד הגבוה. חבילות סטנדרטיות מציעות העברות נתונים של עד 5 ג'יגה-בתים בלבד, אך התעריפים גבוהים כמו ספקי שירותי VPN המציעים שירות ללא הגבלה עם תכונות רבות יותר..

עבור שירות שקובע שהמהירות שלהם היא “בוערת במהירות,” ZenVPN היה בהחלט מתחת לממוצע. אפשרויות התמיכה בלקוחות גם הן מוגבלות למדי, ומכיוון שדוא"ל הוא הדרך היחידה להגיע אליהם, פתרון בעיות יכול לארוך זמן מה.

לבסוף, הפשטות של ZenVPN, שהיא היתרון הבולט ביותר שלה, עשויה גם היא להיות חסרון - יתכן שהיא לא תמשוך משתמשים מתקדמים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + = 20