Přehled bezplatné zkušební verze služby Avast VPN


Avast je jedním z největších jmen v antivirové ochraně a dodává přibližně 17 procent amerických společností a domácností. Málokdo si však uvědomuje, že Avast také nabízí službu virtuální privátní sítě zvanou Avast Secureline.

Tento článek poskytuje vše, co potřebujete vědět o bezplatné zkušební nabídce Avast Secureline VPN. Avast Secureline by mohl být ideálním doplňkem vašeho antivirového softwaru a Avast učinil poměrně snadno pokusnou zkušební verzi nástroje pro ochranu soukromí svého vlajkového lodi..

Proč se Avast rozhodl nabídnout plnou bezplatnou zkušební verzi pro Secureline?

Avast zná jejich trh. Uvědomují si, že sítě VPN se značně liší, pokud jde o spolehlivost a rychlost, a lidé, kteří používají sítě VPN, chtějí vědět, jak dobrý je tento nástroj, než se zaváží k placení plánů. Aby tak uživatelům poskytli tuto příležitost, dávají uživatelům velkorysé 7denní zkušební období Avast VPN.

Zkušební verze Avast VPN je zcela zdarma a po skončení zkušební doby není třeba kupovat. Je dodáván se všemi hlavními funkcemi, takže uživatelé mohou získat opravdu dobrý pocit z toho, co VPN nabízí.

Stačí kliknout na tlačítko stáhnout, vystřelit a vytvořit si mysl. Pokud však překročíte sedmidenní limit, platby za předplatné se nashromáždí.

To, co Avast udělal, je velmi chytré: dávají jeden týden plnohodnotný ochutnávač, což uživatelům umožňuje využívat plný balíček Secureline. Mnoho sítí VPN nabízí bezplatné zkušební verze, ale obvykle přicházejí s omezeními, díky nimž jsou mnohem méně funkční než skutečná věc. Že’To není případ pokusu Avast VPN.

Co přináší bezplatná zkušební verze služby Avast Secureline VPN?

avast secureline vpn

I když my’Když už mluvíme o bezplatné zkušební verzi, sada funkcí je velmi rozsáhlá a nabízí vše, co můžete’Dostanu s plně placenou verzí. Například pomocí bezplatné zkušební verze Avast VPN’Dostanu:

  • Šifrování bankovní třídy.
  • UI to’Je optimalizován pro uživatele chytrých telefonů, se speciálními verzemi Android a iOS.
  • Anti-geo-blokační funkce, které fungují na základě cenové diskriminace, bloků na streamovacích webech a vládní cenzuře.
  • Servery v 33 zemích po celém světě, včetně Spojených států, Ruska, Brazílie, Austrálie a Velké Británie.
  • Možnost připojení až 5 zařízení pomocí stejného účtu VPN.
  • Žádné omezení šířky pásma, rychlosti “až do” 2 GB za sekundu a výběr serverů přátelských k torrentu.

Začínáme s bezplatnou zkušební verzí Avast VPN

Stahování bezplatné zkušební verze Avast je jednoduché a začátek s VPN je také velmi snadný. Stačí zamířit do obchodu Avast a přejděte dolů na konec stránky.

Když se tam dostanete, vy’Najdu řadu možností:

 1. PC - Pokud jste’Po opětovném stažení do počítače vytvořila společnost Avast verzi systému Windows, kterou lze stáhnout pomocí následujícího odkazu.
 2. Mac - Uživatelé Macu zde mohou získat bezplatnou zkušební verzi.
 3. Android - Tam’je také bezplatná zkušební verze pro uživatele systému Android, kterou můžete získat zde.
 4. iOS - Uživatelé iPhone a iPad si konečně budou chtít stáhnout verzi iOS, kterou najdete na této stránce ke stažení.

Jak nastavit samostatnou verzi bezplatné zkušební verze Avast VPN

Ať už si vyberete jakoukoli možnost, nastavení samostatné verze bezplatné zkušební verze Avast VPN je snadné.

Nejprve byste měli obdržet potvrzovací e-mail s podrobnostmi o vašem účtu Avast. Mějte to po ruce pro proces nastavení. Mobilní uživatelé najdou své “aktivační kód” v sekci nastavení - předplatné aplikace Secureline.

Pokud se rozhodnete pro Windows, zde’co musíte udělat:

 1. Ujistěte se, že ve vašem systému nejsou spuštěny žádné VPN nebo antivirové programy než Avast.
 2. Stáhněte si instalační soubor Secureline pro Windows.
 3. Spusťte soubor “avast_secureline_setup.exe” a zvolte “Spustit jako administrátor” volba.
 4. Povolte aplikaci povolení k provedení změn v systému, pokud se zobrazí výzva.
 5. Vyberte správný jazyk.
 6. Na výzvu přijměte licenční smlouvu Avast.
 7. Vyberte instalační cestu a stiskněte “Nainstalujte”.
 8. Klikněte na “Dokončit”. Nyní můžete klienta Secureline otevřít tak, že zamíříte do pravého dolního rohu uživatelského rozhraní Windows a vyberete “Otevřete možnost Avast Secureline.”
 9. Když to’hotovo, spusťte aplikaci a vyberte “Zahajte bezplatnou zkušební verzi” volba. Měli byste být požádáni o e-mailovou adresu a Avast pošle potvrzovací e-mail. Když aplikace požádá o aktivační kód, vložte kód uvedený v potvrzovacím e-mailu a vy’znovu nastaveno.

Pro uživatele počítačů Mac je proces instalace téměř stejný. jestli ty’Znovu si stáhněte bezplatnou zkušební verzi VPN pro telefony Android nebo iOS’Budu muset stáhnout aplikaci z Google Play nebo Apple App Store.

Jak aktivovat bezplatnou zkušební verzi Secureline, pokud již máte Avast Antivirus

avast secureline Activation

To’Je důležité si uvědomit, že tento proces je jiný, pokud již máte Avast’s antivirový software nainstalovaný ve vašem systému. V takovém případě je Secureline již součástí balíčku a pro zahájení provozu musí být aktivován.

Tady’s jak aktivovat bezplatnou zkušební verzi VPN pro Windows:

 1. Zaregistrujte se do bezplatné zkušební verze, jak bylo diskutováno dříve, a otevřete potvrzovací e-mail, který Avast pošle.
 2. Zkopírujte celý aktivační kód a otevřete svůj účet Avast v aplikaci Avast Antivirus.
 3. Vyber “Informace o předplatném” klepněte na “Moje licence”. Do poskytnutého pole zadejte aktivační kód.
 4. Když to’je hotovo, stiskněte “Pokračovat” a měli byste vidět, že byla aktivována bezplatná zkušební verze pro Secureline.

A pro uživatele Mac:

 1. Zkopírujte aktivační kód z potvrzovacího e-mailu.
 2. Secureline VPN by již měla být nainstalována a připravena k aktivaci (pokud máte Avast Antivirus). Chcete-li to najít, vydejte se na “Jít” menu, pak “Aplikace” tab.
 3. Přejděte dolů, dokud nenajdete Avast Secureline VPN a nespustíte aplikaci.
 4. Najít “Preference” kartu, zvolte “Předplatné”, pak “aktivovat”. Na požádání zadejte kód.
 5. Vyber “Aktivujte Secureline” tlačítko pro dokončení procesu aktivace.

Zrušení bezplatné zkušební verze Avast VPN

jestli ty’Vyzkoušeli jsme bezplatnou zkušební verzi a ne’To, co Secureline nabízí, to’je v pořádku. Můžete zrušit kdykoli před uplynutím 7 dnů. Pokud ne’t zrušit, pak se spustí možnost předplatného, ​​kterou jste zvolili při stahování VPN. Takže se vyplatí být ostří na ukončení zkušebního období.

Jednoduše odinstalace VPN neukončí bezplatnou zkušební verzi. Za tímto účelem budou mobilní uživatelé muset používat Google Play (payments.google.com) nebo Apple App Store, kde mohou zrušit své předplatné služby Secureline.

jestli ty’znovu používáte Windows nebo Mac’Je třeba zakázat automatické obnovení prostřednictvím zákaznického portálu Avast. Zadejte své Avast ID a heslo a poté zvolte “Spravovat předplatné” možnost vedle Secureline.

Na další stránce stačí nastavit “Automatické obnovení” na “Vypnuto”, poté stiskněte “Zakázat automatické obnovení” tlačítko a vy’je dobré jít.

Můžete také upgradovat na plné předplatné služby Secureline. Ceny Avast VPN se liší v závislosti na tom, které zařízení používáte. Nejlevnější balíček pro počítače funguje na něco přes 5 $ za měsíc, i když uživatelé chytrých telefonů mohou těžit z mnohem levnějších sazeb, s měsíčními poplatky jen 1,67 $. Ne příliš drahé!

Závěr: Je bezplatná zkušební verze Avast VPN dobrá?

Je Avast VPN zdarma? Ne, to’není. Existuje však plně funkční Secureline VPN test, který je zdarma a dává vám týden se všemi VPN’s rysy. Takže klidně experimentujte, ale pokud se rozhodnete, že Secureline není’t pro vás, ujistěte se, že zrušíte do 7 dnů období. Pokud ne’t, ty’Brzy dostanu účet za plné předplatné.

Doporučené čtení:

Avast Secureline VPN Review

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 25 = 26

map