Kontrola e-mailů GMX

Mnoho společností poskytujících e-mailové služby propaguje své produkty přiřazováním buzzwords, jako je “spolehlivý”, “zajistit”, a “bezpečný” k uvedeným výrobkům. Každé z těchto přídavných jmen je však otevřeno výkladu. Navíc řada stejných společností není bezpečným e-mailovým klientem.


Bezpeční e-mailoví klienti kladou důraz na ochranu dat a jejich uživatele’ právo na soukromí. Pokud máte zájem o používání bezpečného e-mailového klienta, je důležité si uvědomit, že tito klienti se liší kvalitou, cenou a výkonem. Při provádění této e-mailové kontroly GMX jsme měli na paměti tři výše uvedené vlastnosti. Naším cílem je ilustrovat funkce a funkce pošty GMX, abyste mohli při výběru poskytovatele e-mailových služeb učinit informované rozhodnutí..

Digitální výměna informací utvářel způsob, jakým jednotlivci, právnické osoby a vládní orgány komunikují, a ochrana údajů se tak stala nezbytností. VPN (Virtual Private Network) umožňuje svým uživatelům odesílat nebo přijímat informace prostřednictvím uzavřeného, ​​stíněného systému serverů, které používají extrémně vysokou úroveň šifrování dat. Pokud jsou sítě VPN využívány v rámci poskytovatele e-mailových služeb, uživatelé si mohou být jisti, že jejich komunikace je chráněna.

Zabezpečený e-mailový klient obvykle zahrnuje směs technologií VPN. Kolik těchto hlavních poskytovatelů e-mailových služeb si myslíte, že využívají VPN? Odpověď je “ne mnoho,” bohužel. Velké společnosti poskytující platformu digitální komunikace zdarma s ohledem na peněžní cenu tak činí na úkor svých uživatelů” bezpečnost, soukromí a osobní údaje - z nichž poslední jsou nejen zpeněženy, ale často sdíleny s několika subjekty třetích stran, o kterých uživatel může nebo nemusí vědět.

“Pokud jsou sítě VPN využívány v rámci poskytovatele e-mailových služeb, uživatelé si mohou být jisti, že jejich komunikace je chráněna”

Stručná historie GMX a jeho poštovních služeb

Spolu s Mail.com je GMX (Global Mail eXchange) Mail dceřinou společností německého United Internet. Pošta GMX je oblíbená u uživatelů v kontinentální Evropě, Velké Británii a Spojených státech. Před ponořením do “funkce” segment této e-mailové recenze GMX, mysleli jsme si, že přehled o společnosti’Historie by poskytla současným i budoucím zákazníkům GMX lepší porozumění produktu.

GMX Mail byla založena v roce 1997 - služba byla stará více než 20 let. Od rozvíjející se bubliny dot-com až po moderní éru memů a aplikací se zdá, že se GMX Mail úspěšně přizpůsobil v rychle se rozvíjejícím globálním technologickém prostředí a zařadil se mezi některé ze svých známějších současníků jako průkopník v internetové komunikaci..

Co může GMX’s funkce pro vás?

Pošta MX poskytuje platformu, která je vstřícná a snadno se naviguje. Přestože služba GMX Mail nabízí základní vybavení a služby, které běžný uživatel e-mailu očekával, existuje několik klíčových oblastí, které služba opravdu září:

  1. Přílohy a úložiště: GMX Mail jde nad rámec toho, co se týče poskytování úložného prostoru pro jeho uživatele. Maximální velikost připojených souborů (jeden soubor nebo skupina souborů) na e-mail je 50 MB. Více než dvojnásobek velikosti (25 BM) Gmailu a Yahoo Mail. GMX’s Cloud funkce také poskytuje pohodlné 2 GB volného úložiště.
  2. Rozhraní: GMX Mail má rozhraní, které je známé a snadno se v něm naviguje. Díky modré a bílé barevné schématu je web na očích snadný - užitečné, pokud trávíte více než pár okamžiků kontrolou e-mailů. Tato estetická snadnost použití se přenáší z webové stránky do oficiálního GMXapp, který byl optimalizován pro chytré telefony i tablety - iPhone i Android..
  3. Importování kontaktů: hlavní potíž, kterou má mnoho uživatelů e-mailu s poskytovateli e-mailových služeb, je obtíž, s níž se potýkají při importu kontaktů. GMX umožňuje svým uživatelům přímo přidávat kontakty do jejich adresářů z řady míst, včetně Facebooku. Tuto funkci považujeme za ideální pro jednotlivce i firmy, protože kontakty a zákazníci jsou obvykle rozloženi na více platforem.
  4. Jazyk: to byla oblast pozitivního zájmu uživatelů GMX Mail. Služby jsou poskytovány v egyptštině, němčině, španělštině a francouzštině. Přestože jiní poskytovatelé e-mailových služeb mají vícejazyčné funkce, cítili jsme, že GMX Mail’Implementace byla extrémně hladká a bez závad. Při přepínání mezi nastavením jazyka se také neobjevily žádné zásadní rozdíly v kvalitě zkušeností (z technického hlediska)..
  5. Zákaznická podpora: Nejenže byla rychlá, stručná a zdvořilá podpora zákazníků, ale celková zkušenost byla přímá a bezproblémová. Ve srovnání s některými z větších poskytovatelů e-mailových služeb poskytuje společnost GMX přímý přístup k zástupcům zákaznických služeb. Bylo to velmi osvěžující, vzhledem k tomu, že naše předchozí zkušenosti s konkurencí nás přiměly čelit slepým uličkám a nepomohly “Komunitní rady.”
  6. Cena: Je pravda, že prodejním místem číslo jedna pro GMX je jeho prodejní místo - to’je zdarma! Vzhledem ke všem nabízeným funkcím, funkcím a prvkům jsme byli překvapeni, že otevření účtu bylo zdarma. Přestože se zdá, že GMX generuje své příjmy z reklamy na svém webu (rozsah reklamy v kvalitě a předmětu), reklamy nebyly rušivé nebo nevhodné.

“Pošta GMX poskytuje platformu, která je vstřícná a snadno se naviguje”. Uživatelé jsou také schopni spravovat více e-mailových adres pod jedním účtem a mohou si vybrat z několika koncovek domén. Pošta GMX’s prémiovými uživateli je zacházeno s ještě více možnostmi. Jako první uživatelé GMX, výše uvedené funkce umožnily ohromně příjemný zážitek.

GMX upřednostňuje bezpečnost uživatelů

Pošta GMX byla bez chyb, bez závad a ve srovnání s jinými poskytovateli e-mailových služeb, které jsme testovali, obdržela jen velmi málo spamu. Naše složka nevyžádané pošty GMX byla obvykle prázdná a většina naší e-mailové korespondence, kterou jsme obdrželi, byla autorizovaná a platná. Vědět, že veškerá naše korespondence byla šifrována, byla námraza na metaforickém e-komunikačním dortu. Pokud by se stalo, že by vydaný dokument vznikl s ohledem na bezpečnost uživatelů nebo soukromí, vzali jsme útěchu do skutečnosti, že bychom mohli relativně snadno oslovit živého zástupce zákaznického servisu..

Kdokoli, kdo v současnosti používá jiného poskytovatele e-mailových služeb, je úkolem, abyste si přečetli dohodu o ochraně soukromí, kterou jste podepsali s uvedeným poskytovatelem služeb. Můžeme téměř zaručit, že budete hledat alternativu - a po našem výzkumu musíme říci, že GMX Mail poskytuje perfektní řešení. Společnost, jejíž produkt dosahuje správné rovnováhy mezi uspokojováním požadavků trhu, ochranou spotřebitelů a prezentováním svých uživatelů obnovující rovnováhou spolehlivosti a dostupnosti, aniž by byla neohrabaná nebo vizuálně přitažlivá.

Pošta GMX celkově splnila všechny naše požadavky při hledání nového poskytovatele e-mailových služeb a překonala očekávání napříč všemi směry. Když se posuneme kupředu, jsme rádi, jak GMX vyvíjí svůj produkt. Doufejme, že jste tuto e-mailovou recenzi GMX zjistili a její výkon byl poučný a užitečný.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4