Kontrola mailfence

Od té doby se z internetu stal hacker’Na dvorku uživatelé žádají systém, který by mohl zabránit hackerům, krádežím identity a vytvořit bezpečnější prostředí pro odesílání a přijímání důvěrných dat poštou. Lidé do své pošty vkládali svá srdce, mysli a peníze a cokoli nebo kohokoli, kdo může zachytit, změnit nebo bránit, je potenciální hrozba.


Mailfence se pokouší vyloučit takové možnosti alternativní cestou k bezpečnější poště. Mailfence je služba založená na prohlížeči, která zabraňuje hackerům a zlodějům získat neoprávněný přístup k vašim e-mailům. Nechat’s dostat se do jemnějších detailů Mailfence a pokusit se to lépe pochopit.

Co je Mailfence?

Společnost ContactOffice Group, která byla založena v roce 1999, je mateřskou společností Mailfence, se již 20 let stará o bezpečnější pracovní prostředí a tam’Není to žádný jiný podnik, který chápe problém hackování lépe než Mailfence. Je to snad jediný podnik, který nejen ví, co dělají, ale je v tom stejně dobrý.

Mailfence je e-mailový klient založený na prohlížeči, který zajišťuje vaši poštu před možným hackerstvím a neoprávněným přístupem. Při nepřetržitém používání Mailfence jako brány firewall se můžete zachránit před hackováním a krádeží identity.

Mailfence funkce

  • Nevyžaduje žádnou instalaci ani integraci

Na rozdíl od současníků vás Mailfence neinformuje o instalaci zásuvných modulů nebo softwarových balíčků. S aplikací Mailfence nemusíte trávit hodiny integrací e-mailů s aplikacemi třetích stran, abyste je udrželi v bezpečí. Systém založený na prohlížeči poskytuje potřebné zabezpečení.

  • Chráněno belgickým zákonem

Pouze několik nástrojů pro ochranu pošty poskytuje svým uživatelům přístup k zabezpečení, které je vázáno zákonem. Mailfence funguje na základě legitimity belgických zákonů, což zajišťuje, že žádná třetí strana nemá přístup k datům z vašeho e-mailu ani k nim krást..

  • Neporovnatelná ochrana proti sledování

Skutečnost, že někdo může sledovat váš pohyb po internetu, je pravděpodobně největším bezpečnostním problémem. Mailfence používá správné šifrování, aby zajistil, že vaše e-maily nebudou zachyceny žádným způsobem.

  • Digitální podpisy k vytvoření důvěry

Tato výjimečná funkce usnadňuje vašim klientům důvěru v e-maily, které dostávají. Jakákoli pošta, která má digitální podpis, je skutečně odeslána vámi, zatímco zbytek je prostě pokusem o hacknutí jejich dat. Pomocí těchto digitálních podpisů lze snadno překlenout mezeru v důvěře a vytvořit bezpečnější pracovní prostředí.

  • Špičkové funkce ochrany soukromí a zabezpečení

Mailfence poskytuje řadu funkcí ochrany osobních údajů a zabezpečení a zajišťuje ochranu všech citlivých dat. Tato služba poskytuje end-to-end šifrování a využívá OpenPGP spolu s různými dalšími protokoly, jako jsou IMAP, CalDAV, podpora LDAP atd. E-mailový klient je také schopen filtrovat viry a spam.

  • Jasné rozhraní

Jedním z mnoha výhod Mailfence je to, že jeho snadno použitelné rozhraní je rozhodně čisté, hladké a rychlé.

  • Ceny

E-mailový klient je k dispozici zdarma a přichází se třemi dalšími plány - Entry, Pro a Business, začínající na 2,50 EUR (2,78 $) za měsíc. Mailfence věnuje 15% svých ročních příjmů z Pro plánu společnosti Electronic Frontier Foundation a European Digital Rights Foundation.

Pokročilé nástroje

Mailfence je spíše úplnou sadou nástrojů než pouhý e-mailový klient. Kromě zajištění maximální bezpečnosti služba umožňuje mít aliasy, vlastní názvy domén a přístup k poštovním schránkám třetích stran. Tam’je také šikovný kalendář, který lze snadno a bezpečně sdílet s ostatními.

S Mailfence získáte prostor pro vaše dokumenty, kde je lze upravovat a sdílet. A aby někdo mohl tyto dokumenty sdílet, je snadno k dispozici možnost přidání skupin kontaktů a kontaktů. Vše, co potřebujete, je importovat, seskupovat (pokud chcete) a začít sdílet!

Je Mailfence bezpečný?

Jednoslovná odpověď zní: ano. Mailfence je bezpečný a poskytuje vám, mně a všem ostatním potřebnou ochranu před hackováním, sledováním, porušováním soukromí a krádeží identity. Mailfence je šifrovací systém založený na prohlížeči, který zajišťuje, že každý bit dat je správně zašifrován.

Je Mailfence anonymní?

Díky různým hrozbám na webu uživatelé požadují systém, který poskytuje anonymitu, a Mailfence to právě dělá. Můžete být novinář, podnikatel, sociální aktivista nebo politik a používat Mailfence beze pochyb. Vy, váš pohyb, data a soukromí jste v Mailfence ve správných rukou.

Zajištění správné anonymity zohledňuje několik scénářů Mailfence:

  • Slouží jako VPN
  • Podporuje kryptoměny

Mailfence vs ProtonMail

Funkce Mailfence ProtonMail
Majitel ‎ContactOffice Group Proton Technologies AG
Vydáno 2013 2014
Umístění Belgie Švýcarsko
K dispozici je bezplatná verze Ano Ano
Náklady 30,00 € / rok pro vstupní plán
90,00 € / rok pro plán Pro
Zakázková cena pro obchodní plán
48,00 € / rok pro plán Plus
75,00 € / rok / uživatel pro profesionální plán
288,00 € / rok pro Visionary plán
Úložiště poštovní schránky 500 MB - 20 GB v závislosti na vašem plánu 500 MB - 20 GB v závislosti na vašem plánu
Max. limit připojení 50 MB 25 MB
Bezpečnostní funkce AES, OpenPGP AES, RSA a OpenPGP

Doporučené čtení:

Nejbezpečnější poskytovatelé e-mailu

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 7