Kontrola poštového plotu

Odvtedy sa internet zmenil na hackera’Čo sa týka záhrady, používatelia požadujú systém, ktorý by mohol zabrániť hackerstvu, krádeži identity a vytvoriť bezpečnejšie prostredie na odosielanie a prijímanie dôverných údajov poštou. Ľudia vkladajú do svojej pošty svoje srdcia, mysle a peniaze a čokoľvek alebo ktokoľvek, kto ich môže zachytiť, zmeniť alebo zabrániť, je to potenciálna hrozba.


Mailfence sa pokúša vylúčiť takéto možnosti alternatívnou cestou k bezpečnejšej pošte. Mailfence je služba založená na prehliadači, ktorá zabraňuje hackerom a zlodejom získať neautorizovaný prístup k vašim e-mailom. nechať’s dostať sa do jemnejších detailov Mailfence a pokúsiť sa to lepšie pochopiť.

Čo je to Mailfence?

Spoločnosť ContactOffice Group - materská spoločnosť Mailfence - založená v roku 1999, sa už 20 rokov stará o bezpečnejšie pracovné prostredie a tam’žiadny iný podnik, ktorý chápe problém hackovania lepšie ako Mailfence. Je to pravdepodobne jediný podnik, ktorý nielen vie, čo robia, ale je v tom rovnako dobrý.

Mailfence je e-mailový klient založený na prehľadávači, ktorý zabezpečuje vašu poštu pred potenciálnym hackerstvom a neoprávneným prístupom. Pri nepretržitom používaní Mailfence ako brány firewall sa môžete chrániť pred hackerstvom a krádežou identity.

Funkcie Mailfence

  • Nevyžaduje sa žiadna inštalácia ani integrácia

Na rozdiel od svojich súčasníkov vás Mailfence neinformuje o inštalácii doplnkov alebo softvérových balíkov. S programom Mailfence nemusíte tráviť hodiny integráciou e-mailov s aplikáciami tretích strán, aby ste ich udržali v bezpečí. Systém založený na prehľadávači poskytuje potrebnú bezpečnosť.

  • Chránené belgickým právom

Len niekoľko nástrojov na ochranu pošty poskytuje svojim používateľom prístup k bezpečnosti, ktorá je viazaná zákonom. Mailfence funguje na základe legitímnosti belgických zákonov, čo zaisťuje, že žiadna tretia strana nemá prístup k údajom z vášho e-mailu ani ich kradne..

  • Neporovnateľná ochrana proti sledovaniu

Skutočnosť, že niekto môže sledovať váš pohyb cez internet, je pravdepodobne najväčším problémom v oblasti bezpečnosti. Mailfence používa správne šifrovanie, aby zabezpečil, že vaše e-maily nebudú zachytené žiadnym spôsobom.

  • Digitálne podpisy na vytvorenie dôvery

Táto výnimočná funkcia uľahčuje vašim klientom dôveru v prijaté e-maily. Akákoľvek pošta, ktorá má digitálny podpis, je skutočne odoslaná vami, zatiaľ čo zvyšok je iba pokusom o hacknutie ich údajov. Pomocou takýchto digitálnych podpisov je možné ľahko preklenúť medzeru v dôvere a vytvoriť bezpečnejšie pracovné prostredie.

  • Špičkové funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia

Mailfence poskytuje množstvo funkcií na ochranu osobných údajov a zabezpečenia a zaisťuje ochranu všetkých vašich citlivých údajov. Táto služba poskytuje end-to-end šifrovanie a využíva OpenPGP spolu s rôznymi ďalšími protokolmi, ako sú IMAP, CalDAV, podpora LDAP atď. E-mailový klient je tiež schopný filtrovať vírusy a spam.

  • Jasné rozhranie

Jedným z mnohých výhod Mailfence je to, že jeho ľahko použiteľné rozhranie je určite čisté, hladké a rýchle.

  • stanovenie ceny

E-mailový klient je k dispozícii zadarmo a prichádza s tromi ďalšími plánmi - Entry, Pro a Business, začínajúcimi na 2,50 EUR (2,78 USD) mesačne. Mailfence venuje 15% svojich ročných výnosov z Pro programu spoločnosti Electronic Frontier Foundation a European Digital Rights Foundation.

Pokročilé nástroje

Mailfence je skôr úplná sada nástrojov ako obyčajný e-mailový klient. Okrem zabezpečenia najvyššej bezpečnosti služba umožňuje mať aliasy, vaše vlastné doménové mená a prístup k poštovým schránkam tretích strán. tam’je tiež šikovný kalendár, ktorý je možné ľahko a bezpečne zdieľať s ostatnými.

S Mailfence získate priestor pre vaše dokumenty, kde ich môžete upravovať a zdieľať. A aby niekto mohol tieto dokumenty zdieľať, je k dispozícii možnosť pridania skupín kontaktov a kontaktov. Potrebujete iba ich import, zoskupenie (ak chcete) a začatie zdieľania!

Je Mailfence bezpečný?

Jednoslovná odpoveď je: áno. Mailfence je bezpečný a poskytuje vám, mne a všetkým ostatným potrebnú ochranu pred hackermi, sledovaním, porušovaním ochrany osobných údajov a krádežami identity. Mailfence je šifrovací systém založený na prehľadávači, ktorý zaisťuje, že každý bit údajov je správne zašifrovaný.

Je Mailfence anonymný?

Vďaka rôznym hrozbám na webe používatelia požadujú systém, ktorý poskytuje anonymitu, a Mailfence to len robí. Môžete byť novinár, podnikateľ, sociálny aktivista alebo politik a používať Mailfence bez akýchkoľvek pochybností. Vy, váš pohyb, údaje a súkromie ste v Mailfence v správnych rukách.

Pri zabezpečovaní správnej anonymity sa prihliada na niekoľko scenárov, ktoré používa Mailfence:

  • Slúži ako VPN
  • Podporuje kryptomeny

Mailfence vs ProtonMail

Vlastnosti Mailfence ProtonMail
vlastník ‎ContactOffice Group Proton Technologies AG
uvoľnený 2013 2014
umiestnenia Belgicko švajčiarsko
K dispozícii je bezplatná verzia Áno Áno
náklady 30,00 € / rok pre vstupný plán
90,00 EUR ročne na program Pro
Vlastná cena pre podnikateľský plán
48,00 € / rok pre plán Plus
75,00 € / rok / užívateľ pre profesionálny plán
288,00 € / rok pre plán Visionary
Ukladací priestor poštovej schránky 500 MB - 20 GB v závislosti od vášho plánu 500 MB - 20 GB v závislosti od vášho plánu
Max. limit pripojenia 50 MB 25 MB
Bezpečnostné funkcie AES, OpenPGP AES, RSA a OpenPGP

Odporúčané znenie:

Najbezpečnejší poskytovatelia e-mailov

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + = 20