Kontrola súkromnou poštou

Private-Mail je nový bezpečný e-mailový produkt pre jednotlivcov a firmy od výrobcov TorGuard VPN a TorGuard Email. to’Nie je to ani rok od zavedenia TorGuard Email, ale teraz sa zdá, že sa TorGuard rozhodol vážne súťažiť s najlepšími na bezpečnom e-mailovom trhu..


Mali by ste teda prejsť z TorGuard E-mailu alebo iného zabezpečeného e-mailu na súkromnú poštu? Je to dosť bezpečné? Prečítajte si viac o tom, aké funkcie a inovácie prináša Private-Mail k stolu.

Funkcie súkromnej pošty

Pre začiatočníkov ponúka Private-Mail nielen e-mailovú službu, ale aj šifrované cloudové úložisko určené na bezpečné zdieľanie - niečo, čo v TorGuardu chýbalo.’s predchádzajúcim zabezpečeným e-mailovým klientom. Keďže vaše súbory v Secure Cloud sa ukladajú a šifrujú oddelene od vášho e-mailu, poskytuje sa tým zvýšená bezpečnosť - v nepravdepodobnom prípade narušenia vášho e-mailového účtu zostane vaše cloudové úložisko bezpečné.

Toto nie je jediná správa od tvorcov Private-Mailu. Ich bezpečné e-mailové riešenie sa môže pochváliť aj nasledujúcimi funkciami:

1. Zabezpečte šifrovanie e-mailov OpenPGP

Bezpečné šifrovanie e-mailov OpenPGP, ktoré bolo zdedené z e-mailu TorGuard, poskytuje 100% záruku, že vaše údaje zostanú súkromné. Vďaka kompatibilite s OpenPGP vám Private-Mail poskytuje nerozbitné zabezpečenie a tiež umožňuje ukladať kľúče PGP vo vašom prehliadači. Teraz ty’Budem mať možnosť zabrániť inzerentom v prístupe a predaji vašich údajov.

2. Šifrovanie cloudového úložiska

Cloudové úložisko Private-Mail využíva šifrovanie Paranoid na ochranu nahrávaných súborov pomocou šifrovania AES-256 na vojenské úrovni. Vzhľadom k tomu, že ste jediný, kto má kľúč, tam’V žiadnom prípade tretia strana ani súkromný e-mail nedokáže prečítať obsah vašich súborov.

3. MITM ochrana pred útokmi

Private-Mail vás ochráni pred takzvanými útokmi typu MITM (man-in-the-middle) a podobnými hrozbami. že’je možné kvôli šifrovaniu, ktoré znemožňuje akejkoľvek tretej strane čítať alebo zachytávať vašu e-mailovú korešpondenciu.

4. Ľahký prístup

Zatiaľ čo’Pre ostatných nie je možné čítať vaše e-maily’Je to pre vás ľahké získať k nim prístup. Aj keď má stolových a mobilných klientov, Private-Mail nerobí’Nevyžadujú žiadny špecifický softvér a môžu byť spravované odkiaľkoľvek na svete bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti bezpečnosti. Potrebujete iba webový prehľadávač na prístup k vašim údajom.

5. Skvelé pre podniky

Aj keď veľa bezpečných e-mailov je vhodných pre jednotlivcov, nie všetci môžu slúžiť potrebám obchodných klientov. že’nie je to prípad súkromnej pošty. Umožňuje vám spravovať všetko pomocou jedného účtu správcu, používať Groupware na spoluprácu s vaším tímom a prispôsobovať doručenú poštu pomocou značky whitelabel alebo vlastného názvu domény.

6. Webmail bohatý na funkcie

Zameranie na súkromie často necháva bezpečné e-maily bez funkcií, ktoré my’som zvyknutý. Našťastie má Private-Mail vlastný kalendár (ktorý je možné synchronizovať so smartfónom), úlohy, poznámky, hromadný import, alias e-mailov a podporu IMAP / POP3. Najdôležitejšie je, že jeho rozšírené vyhľadávanie vám umožní rýchlo nájsť tú správnu správu bez preosievania cez všetky.

7. E-mail Alias

Problém aj s najbezpečnejšou e-mailovou správou je, že keď bude vaša adresa zverejnená, môžete v doručenej pošte očakávať nechcené správy. Aby ste tomu čelili, Private-Mail vám umožňuje vytvárať e-mailové aliasy, ktoré fungujú ako preposielatelia. Akonáhle si nie’Nepotrebujete to, jednoducho zmažte alias a už vám nebudú prichádzať žiadne ďalšie správy.

8. Zákaznícka podpora 24/7

Súkromní klienti v USA môžu využívať telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, zatiaľ čo live chat je k dispozícii. A ak je to ten istý podporný tím, aký poznáme z TorGuard VPN, buďte pripravení na slušných a zdatných zástupcov, ktorí sa budú venovať všetkým vašim obavám..

Ako funguje súkromný e-mail?

Private-Mail používa šifrovanie OpenPGP na zabezpečenie odosielania aj prijímania. Ty nie’Na vytvorenie konta súkromnej pošty nemusíte poskytovať žiadne osobné informácie. Aj keby ste to urobili, nebolo by’t byť prístupné pre TorGuard kvôli šifrovaniu.

Čo’je to viac, nemusíte’Na používanie účtu Private-Mail nepotrebujete žiadny špeciálny softvér - vaša doručená pošta pre webmail je prístupná pomocou ľubovoľného webového prehľadávača. Firemní klienti môžu okrem toho vytvárať účty IMAP a POP3. Nakoniec môžete pre svoje pohodlie použiť aj klienta pre stolné počítače, Android alebo iOS.

Cloudové úložisko, ktoré sa dodáva s programom Private-Mail, šifruje vaše súbory pomocou šifrovania Paranoid, ktoré používa 256-bitovú šifru AES banky. A od toho’s oddelením od vášho e-mailového úložiska, jeden vždy zostane v bezpečí pre prípad, že dôjde ku kompromitácii iného.

Je zabezpečená súkromná pošta?

Súkromný e-mail je rovnako bezpečný ako zabezpečený e-mail. Váš obsah je šifrovaný pomocou OpenPGP a nemá prístup ani k tvorcom Private-Mail. Klávesy sa ukladajú lokálne a dajú sa ľahko importovať do ľubovoľného prehliadača na použitie kdekoľvek na svete. Vaše e-maily sa šifrujú a dešifrujú lokálne’pre tretie strany to nijako nemôže zmeniť ich obsah.

Sieť súkromných správ sa pravidelne podrobuje bezpečnostným auditom, aby sa ubezpečila, že vaše údaje zostávajú súkromné. Kombinácia šifrovacích algoritmov OpenPGP, AES, RSA a softvéru s otvoreným zdrojom znamená, že vaše e-maily sú chránené najmodernejšími riešeniami..

Je anonymný súkromný e-mail?

Súkromný e-mail je anonymný, ako by mal byť skutočný bezpečný e-mail. Na začiatok nie’Pri vytváraní účtu nemusíte poskytovať žiadne osobné informácie. Vaše dáta sú navyše na strane klienta šifrované takým spôsobom, že ich nemôže nikto ani súkromný e-mailový tím dešifrovať..

Súkromná pošta nemá žiadne reklamy a nemá’• sledovať, ukladať alebo zaznamenávať akékoľvek z vašich informácií. Vaša anonymita však závisí aj od toho, či môžete zostať inkognito pred a po použití zabezpečeného e-mailu. Za to, že’s odporúča používať virtuálnu súkromnú sieť (VPN).

Použitie VPN skryje vašu IP adresu pred poskytovateľom internetových služieb a inými tretími stranami. Taktiež zašifruje celé vaše pripojenie a uvedie všetku vašu komunikáciu do bezpečného tunela, ku ktorému nemá prístup nikto. Preto, aby ste pri používaní súkromných e-mailov zostali skutočne anonymní, odporúčame vám získať niektorú z najlepších 10 služieb VPN.

Cena súkromnej pošty

Cenové plány pre súkromnú poštu

Private-Mail ponúka viac ako jeden plán zameraný na jednotlivcov a firmy:

  • zadarmo - 100 MB e-mailu a 100 MB cloudového úložiska
  • štandardné - 10 GB e-mailu a 10 GB cloudového úložiska - $ 8,95 / mesiac
  • pre - 20 GB e-mailu a cloudového úložiska 20 GB - $ 15,95 / mesiac
  • Business Pro - 100 GB e-mailu a 100 GB cloudového úložiska - $ 64,95 / mesiac

Plány sa líšia nielen úložným priestorom. Najzákladnejší bezplatný program má prístup iba na webmail, zatiaľ čo Standard pridáva aplikácie súkromného e-mailu pre iOS a Android, 5 e-mailových aliasov, prioritnú podporu a ďalšie funkcie klienta (kontakty, kalendár, synchronizáciu).

Plán Pro sa príliš nelíši od štandardného plánu, ale určite vyrovnáva svoju takmer dvojnásobnú cenu s dvojnásobným úložiskom a 20 e-mailovými aliasy..

Najluxusnejší plán Business Pro pre súkromnú poštu obsahuje desať samostatných e-mailových účtov, vlastnú doménu, vlastné logo a možnosť nakonfigurovať prístup POP3, IMAP a SMTP..

Je Private-Mail lacný v porovnaní s konkurenciou?

Porovnať ceny súkromných e-mailov s cenami ich konkurentov je ťažké, pretože ponúkané funkcie sú pre niektorých voliteľné a pre ostatných životne dôležité. Napríklad súkromná pošta’s Štandardný plán ponúka 10 GB úložného priestoru v porovnaní s podobným priemyselným lídrom ProtonMail‘s 5 GB Profesionálny plán. Ten vám však dá dve vlastné domény a súkromný e-mail ich ponúka iba v programe Business Pro.

Ak by sme však museli vyvodiť záver o stanovovaní cien súkromných zásielok, je to tak’je dosť podobná tej z najlepších zabezpečených e-mailov. Aj keď sa služba práve začala, očakáva sa, že sa pripoja k VIP klubu - ak nie tento rok, určite v roku 2020.

Súkromná pošta vs. ProtonMail

nechať’uvidíme, ako sa porovnáva Private-Mail s ProtonMail.

Private-Mail ProtonMail
vlastník TorGuard Proton Technologies AG
uvoľnený 2019 2014
umiestnenia Spojené štáty švajčiarsko
K dispozícii je bezplatná verzia Áno, 100 MB Áno, 500 MB
náklady 8,95 dolárov / mesiac pre Standard
15,95 USD / mesiac pre Pro
64,95 dolárov mesačne pre Business Pro
Plus 5,50 $ / mesiac
8,80 dolárov / mesiac / užívateľ pre profesionálov
33 dolárov mesačne pre Visionary
užívatelia
1 alebo 10 1-5,000
Ukladací priestor poštovej schránky 100 MB - 100 GB 500 MB – 20 GB, +1 GB za 1,1 USD mesačne
Vlastné domény Iba plán podnikania 0–10, doména +1 za $ 2,2 / mesiac
Bezpečnostné funkcie AES, RSA a OpenPGP AES, RSA a OpenPGP
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =