Recenze LuxSci

Definice zabezpečeného e-mailového klienta se postupem času vyvíjí. Dnes to je’není to jen o zabezpečení e-mailů v bezpečí a šifrování, ale také o zachování anonymity.


Mnoho poskytovatelů e-mailových služeb se nedokázalo vyrovnat s rostoucí poptávkou, ale možnosti jako LuxSci zvládly umění poskytovat zákazníkům požadované šifrování a anonymitu, a to najednou.

Co je LuxSci?

LuxSci je bezpečný e-mailový klient, který funguje tak, že zajišťuje různé kanály, prostřednictvím kterých přicházejí a odcházejí e-maily. LuxSci je možná nejrozmanitější a nejdynamičtější zabezpečený e-mailový klient na trhu právě teď.

Poskytuje šifrování kompatibilní s HIPPA, rozšiřuje podporu PGP a zabývá se také přímými přenosy SMTP. LuxSci také podporuje přenosy S / MME a TLS zajišťující plnou bezpečnost e-mailů, které odesíláte a přijímáte.

E-mail LuxSci je rychlý, spolehlivý a funguje v integraci s téměř každým oblíbeným e-mailovým programem.

Vlastnosti hotelu LuxSci

 1. End-to-end šifrování

Luxsci udržuje vaše e-maily v bezpečí šifrováním e-mailu na vašem konci, který může příjemce dešifrovat pouze jedinečným klíčem. Zapojení veřejných a soukromých klíčů činí šifrování a dešifrování plynulým úkolem a zajišťuje rychlejší a bezpečnější přenos dat přes web. Takové šifrování poskytuje uživatelům záruku, že jejich e-maily nebudou odposlouchávány.

 1. Zabezpečené předávání e-mailů pouze pro TLS

LuxSci vám umožňuje pokračovat a omezit všechna pravidla pro předávání e-mailů na straně serveru a usnadnit vám dosažení požadované bezpečnosti a anonymity. Tato funkce funguje, pouze pokud má příjemce na druhém konci e-mailový server, který dodržuje protokoly Secure TLS.

 1. Chráněná přihlášení

Plné šifrování zajišťuje úplné zabezpečení bez mezer. LuxSci vám poskytuje chráněnou přihlašovací funkci, pomocí které se můžete přihlásit a odhlásit odkudkoli na světě, aniž byste se museli bát, že vaše přihlašovací údaje jsou v nesprávných rukou.

 1. Definujte příjemce pro výjimku ze šifrování

Pokud existují informace, které nevyžadují šifrování nebo je třeba je zaslat více lidem, můžete pro tento e-mail pustit šifrování. Firmy často potřebují zasílat e-maily více příjemcům každou chvíli. Tato funkce LuxSci je navržena tak, aby poskytovala kvalitní zážitek, aniž by bránila bezpečnosti.

 1. Šifrování na straně serveru

Není třeba přidávat pluginy ani instalovat softwarové balíčky. Šifrování na straně serveru poskytované serverem LuxSci je prostě nesrovnatelné. Získáte spoustu funkcí, s nimiž budete spolupracovat, a budete mít přístup ke kvalitním službám za přijatelné ceny.

 1. Můžete osvobodit zprávy od šifrování

LuxSci vám umožňuje nešifrovat e-maily nejen na základě příjemců, ale také na základě odeslaných zpráv. S LuxSci je nyní možné osvobodit e-maily od šifrování na základě obsahu e-mailu.

 1. Emailový marketing

Kromě poskytování spoustu úžasných funkcí poskytuje e-mail LuxSci také řadu nástrojů pro e-mailový marketing. Můžete si vybrat z výběru šablon, zatímco přizpůsobení je také povoleno.

Služba vám dále poskytuje rozsáhlou analýzu, která vám pomůže posoudit, jak úspěšná bude konkrétní kampaň před jejím spuštěním, což je velmi užitečné.

 1. Ceny

E-mail LuxSci nabízí čtyři plány, ze kterých si můžete vybrat. Sdílený obchodní plán poskytuje přístup k 50 uživatelům za cenu 10 USD. Můžete se rozhodnout pro plán sdíleného podniku za cenu 50 USD pro 50 uživatelů, který nabízí řadu pokročilých funkcí, jako je izolace serveru a další. Pokud chcete přidat neomezené uživatele, můžete se rozhodnout pro specializovaný obchodní plán, který vás stojí 67,50 $ měsíčně. Existuje další plán s názvem Dedicated Enterprise, který stojí 407,50 $ a je dodáván s nejlepšími funkcemi.

Jak LuxSci pracuje na mobilu?

 • Krok 1: Uživatel nakonfiguruje “Výměna” na svém mobilním zařízení, což LuxSci umožňuje provádět šifrování před odesláním e-mailů. Mobilní zařízení musí být připojena k luxsci.mobi
 • Krok 2: Zákazník’s mobilní telefon stahuje všechna data, jako je e-mail, seznamy úkolů, adresáře a kalendáře.
 • Krok 3: Pokaždé, když je přijat nový e-mail, zpráva nebo ping, nejnovější data se stáhnou do telefonu a provedou se požadované změny podle nové doručené pošty nebo ping. To vše se děje v reálném čase.
 • Krok 4: Můžete se také rozhodnout pro příjem e-mailů podle vaší rychlosti. Pokud jste někdo, kdo přijímá mnoho e-mailů, může vám tato e-mailová služba pomoci udržovat aktualizaci dat v telefonu v reálném čase.
 • Krok 5: Všechny změny, které provedete ve svém e-mailu, adresáři, kalendáři nebo seznamech úkolů, budou ve vašem e-mailu okamžitě aktualizovány. Jakmile začnete psát, vaše aktualizace jsou neustále synchronizovány s e-mailem.

Je LuxSci bezpečný?

Obchodní vedoucí se spoléhají na LuxSci při šifrování svých e-mailů, protože je nesrovnatelně bezpečný, rychlejší a vysoce spolehlivý. Skutečnost, že LuxSci využívá přenosové protokoly HIPAA a SMTP TLS, zaručuje, že e-maily jsou bezpečné a lze je dešifrovat pouze oprávněnými držiteli e-mailů.

Je LuxSci anonymní?

LuxSci je snad jediný bezpečný e-mailový klient, který již deset let poskytuje požadovanou anonymitu.

LuxSci’Nový anonymní SMTP umožňuje lidem skrýt své umístění, identitu a podrobnosti prohlížeče před příjemci. Takové informace, pokud jsou sděleny příjemci, mohou ovlivnit zejména celkový motiv firmy a zejména e-mail. Poskytnutím požadované anonymity si LuxSci vytvořil jméno a lidé jsou se službami spokojeni.

LuxSci vs. ProtonMail

Funkce LuxSci Mail ProtonMail
Majitel Lux Scientiae Proton Technologies AG
Vydáno N / A 2014
Umístění USA Švýcarsko
K dispozici je bezplatná verze Ne Ano
Náklady Sdílený obchodní plán za 10 USD. Sdílený podnikový plán za 25 USD. Vyhrazený obchodní plán za 67,50 $ měsíčně. Vyhrazený podnik za 407,50 $. Volný, uvolnit; 48,00 € / rok pro plán Plus, 75,00 EUR / rok / uživatel pro plán Professional a 288,00 EUR / rok pro plán Visionary
Úložiště poštovní schránky 500 GB - neomezeně v závislosti na vašem plánu 500 MB - 20 GB v závislosti na vašem plánu
Max. limit připojení N / A 25 MB
Bezpečnostní funkce Podpora HIPAA, podpora PGP, S / MIME AES, RSA a OpenPGP

Doporučené čtení:

Nejbezpečnější poskytovatelé e-mailu

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 90