Recenzia StartMail

Ak ty’Vždy som veril, že váš e-mail je bezpečný, možno bude potrebné ho prehodnotiť.


Stretli ste sa niekedy s reklamami týkajúcimi sa vašich nedávnych vyhľadávaní online v Gmaile? Zaujíma vás niekedy, ako spoločnosť Google vie, čo hľadáte?

Odpoveď je jednoduchá. Berú podnet z vašich online aktivít. Takto väčšina vašich e-mailových služieb využíva vaše informácie

Aj keď to pre veľa ľudí nemusí byť veľa. Ak ste však inteligentný používateľ a veľmi sa zaujímate o zabezpečenie internetu, našťastie existuje množstvo bezpečných súkromných e-mailov, ktoré môžu prísť k vašej záchrane..

A StartMail je jedným z nich.

Čo je StartMail?

StartMail je bezpečný e-mailový klient, ktorý chráni vaše e-mailové konverzácie, a to všetko vďaka najnovším šifrovacím protokolom, ktoré služba používa. Zaisťuje, že žiadny z vašich e-mailov nebude vystavený tretím stranám a že budete chránení pred nežiadúcim vniknutím a hromadným sledovaním..

nechať’poznať viac informácií o službe StartMail a pozrieť si všetky funkcie, vďaka ktorým je táto služba jednou z najlepších, ktorú máme s nami dnes.

Funkcie Startmail

  1. 10 GB úložného priestoru

StartMail vám poskytuje 10 GB úložný priestor v osobnom trezore, čo je viac ako to, čo budete potrebovať na bezpečné a bezpečné uloženie všetkých citlivých informácií..

  1. Dočasné e-mailové adresy

Táto služba vám umožňuje vytvoriť si vlastnú dočasnú e-mailovú adresu na cestách. Táto vlastnosť sa ukáže ako skutočne užitočná, keď ju máte’Nechcem zdieľať svoju skutočnú e-mailovú adresu s príjemcom a hľadá niečo dočasnejšie.

  1. Jednoduché nastavenie a konfigurácia

Celý proces, ktorý sa točí okolo nastavenia a konfigurácie e-mailu, je celkom jednoduchý. Ty nie’netreba sťahovať žiadny softvér alebo spúšťať ťažké inštalácie.

  1. Kompatibilné s IMAP / SMTP

Ak ste zvyknutí spravovať svoje e-maily prostredníctvom programov tretích strán, ako sú Outlook, Apple Mail a Thunderbird, služba StartMail vás sem tiež zahrnula..

Táto služba je kompatibilná so všetkými hlavnými e-mailovými programami, čím vám poskytuje úplnú flexibilitu.

  1. Použite svoju vlastnú doménu

E-mail StartMail sa dostal späť, aj keď ho chcete použiť vo svojej vlastnej doméne alebo subdoméne. Táto služba vám dokonca umožňuje mať vlastné e-mailové adresy.

  1. stanovenie ceny

StartMail vám umožňuje vyskúšať vody na skúšobnú prevádzku. Potom, ak plánujete pokračovať v používaní služby, môžete sa rozhodnúť pre osobný plán, ktorý vás stojí 59,95 USD ročne, a poskytuje vám prístup prostredníctvom súkromného a šifrovaného e-mailu.

Okrem toho si môžete zvoliť podnikateľský plán, ktorý stojí 59,95 USD / poštovú schránku / rok.

Ako StartMail funguje?

V dobe, keď tretie strany, zlodeji identity, hackeri a dokonca aj vlády môžu vniknúť do vášho súkromného priestoru a získať prístup k nechránenej komunikácii, vám StartMail poskytne spoľahlivé a bezpečné e-mailové pripojenie..

Táto služba je založená na šifrovaní PGP (Pretty Good Privacy), ktoré bolo pôvodne napísané v roku 1991. PGP využíva dvojice digitálnych kľúčov a každý pár pozostáva z dvoch kľúčov: verejného kľúča a súkromného kľúča. Verejný kľúč, ako už názov napovedá, je zdieľaný na šifrovanie pošty, zatiaľ čo súkromný kľúč je súkromný a používa sa na dešifrovanie pošty..

Nastavenie a konfigurácia StartMail je ako prechádzka v parku. Tu sú kroky, ktoré musíte vykonať:

  1. Začnite výberom používateľského mena, ktoré ešte nie je obsadené. Registračná stránka vás upozorní, keď bude k dispozícii vybrané meno.
  2. Vytvorte si heslo k účtu a súhlaste s podmienkami.
  3. Potom budete požiadaní o zadanie e-mailovej adresy na obnovenie účtu, aby ste neboli v neočakávaných okamihoch zablokovaní účtu.

Váš nový účet je teraz pripravený na použitie. Táto služba vám umožňuje odosielať a prijímať správy ľuďom, ktorí ešte nie sú používateľmi služby StartMail, a od nich.

Je StartMail bezpečný?

Rozhodne. E-mail StartMail, ako je uvedené vyššie, využíva šifrovací model PGP. Služba vytvorí požadovaný pár verejných a súkromných kľúčov.

Môžete si však tiež vytvoriť svoj vlastný verejný kľúč pre odchádzajúce správy. Celú vec je ľahké pochopiť. StartMail zaisťuje, že vaša osobná identita zostáva nedotknutá a nikto ju nezdieľa. Čo viac si môžete vyžiadať?

StartMail vs. ProtonMail

Ak sa chcete bližšie pozrieť na služby a funkcie StartMail, nechajte sa’s porovnajte ich s ProtonMail a zistite, ako to funguje.

Vlastnosti Smartmail ProtonMail
vlastník Držiak na surfovú dosku B.V Proton Technologies AG
uvoľnený N / A 2014
umiestnenia Európa švajčiarsko
K dispozícii je bezplatná verzia Áno Áno
náklady 59,95 dolárov / rok pre osobný plán a 59,95 dolárov / rok / poštová schránka pre podnikateľský plán 48,00 € / rok pre plán Plus, 75,00 EUR / rok / užívateľ pre plán Professional a 288,00 EUR / rok pre plán Visionary
Ukladací priestor poštovej schránky 10 GB 500 MB - 20 GB v závislosti od vášho plánu
Max. limit pripojenia N / A 25 MB
Bezpečnostné funkcie PGP AES, RSA a OpenPGP

Odporúčané znenie:

Najbezpečnejší poskytovatelia e-mailov

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 17