Recenzie LuxSci

Definícia zabezpečeného e-mailového klienta sa postupom času vyvíjala. Dnes to je’nie je to len o zabezpečení e-mailov a šifrovaní, ale aj o zachovaní anonymity.


Mnoho poskytovateľov e-mailových služieb sa nedokázalo vyrovnať s rastúcim dopytom, ale možnosti ako LuxSci zvládli umenie poskytovania spotrebiteľom požadované šifrovanie a anonymitu naraz..

Čo je LuxSci?

LuxSci je bezpečný e-mailový klient, ktorý funguje tak, že zabezpečuje rôzne kanály, prostredníctvom ktorých prichádzajú a odchádzajú e-maily. LuxSci je pravdepodobne najrozmanitejším a najdynamickejším zabezpečeným e-mailovým klientom na trhu.

Poskytuje šifrovanie kompatibilné s HIPPA, rozširuje podporu pre PGP a zaoberá sa aj priamym prenosom SMTP. LuxSci tiež podporuje prenosy S / MME a TLS, čím zaisťuje plnú bezpečnosť e-mailov, ktoré odosielate a prijímate.

E-mail LuxSci je rýchly, spoľahlivý a funguje v integrácii s takmer každým obľúbeným e-mailovým programom.

Funkcie zariadenia LuxSci

 1. End-to-end šifrovanie

Luxsci udržuje vaše e-maily v bezpečí šifrovaním e-mailu na vašom konci, ktorý môže príjemca dešifrovať iba pomocou jedinečného kľúča. Zapojenie verejných a súkromných kľúčov robí zo šifrovania a dešifrovania bezproblémovú úlohu a zaisťuje rýchlejší a bezpečnejší prenos údajov cez web. Takéto šifrovanie poskytuje používateľom záruku, že ich e-maily nebudú odpočúvané.

 1. Zabezpečené presmerovanie e-mailov iba na TLS

LuxSci vám umožňuje pokračovať a obmedziť všetky pravidlá preposielania e-mailov na strane servera a uľahčiť vám dosiahnutie požadovanej bezpečnosti a anonymity. Táto funkcia funguje iba v prípade, že prijímač na druhom konci má e-mailový server, ktorý dodržiava protokoly Secure TLS.

 1. Chránené prihlásenie

Úplné šifrovanie zaručuje úplnú bezpečnosť bez medzier. LuxSci vám poskytuje chránenú funkciu prihlásenia, pomocou ktorej sa môžete prihlásiť a odhlásiť odkiaľkoľvek na svete bez obáv z pristátia vašich poverení v nesprávnych rukách.

 1. Definujte príjemcov pre výnimku zo šifrovania

Ak existujú informácie, ktoré nevyžadujú šifrovanie alebo je potrebné ich zaslať viacerým ľuďom, môžete pre daný e-mail pustiť šifrovanie. Podniky často potrebujú zasielať e-maily viacerým príjemcom občas. Táto funkcia LuxSci je navrhnutá tak, aby poskytovala kvalitný zážitok bez narušenia bezpečnosti.

 1. Šifrovanie na strane servera

Nemusíte pridávať doplnky ani inštalovať softvérové ​​balíky. Šifrovanie na strane servera poskytované serverom LuxSci je jednoducho neporovnateľné. Získate veľa funkcií na spoluprácu s nimi a užijete si prístup ku kvalitným službám za prijateľné ceny.

 1. Správy môžete vyňať zo šifrovania

LuxSci vám umožňuje nešifrovať e-maily nielen na základe príjemcov, ale aj na základe správ, ktoré ste odoslali. S LuxSci je teraz možné oslobodiť e-maily od šifrovania na základe obsahu e-mailov.

 1. E-mailový marketing

Okrem poskytovania tony úžasných funkcií poskytuje e-mail LuxSci aj množstvo nástrojov na e-mailový marketing. Môžete si vybrať z ponuky šablón, pričom je tiež povolená úprava.

Táto služba vám ďalej poskytuje rozsiahle analýzy, ktoré vám pomôžu odhadnúť úspešnosť konkrétnej kampane pred jej spustením, čo je veľmi užitočné.

 1. stanovenie ceny

E-mail LuxSci ponúka štyri plány, z ktorých si môžete vybrať. Plán zdieľanej firmy poskytuje prístup 50 používateľom za cenu 10 dolárov. Môžete sa rozhodnúť pre plán zdieľaného podniku s cenou 25 dolárov pre 50 používateľov, ktorý ponúka celý rad pokročilých funkcií, ako je izolácia servera a ďalšie. Ak chcete pridať neobmedzeného počtu používateľov, môžete sa rozhodnúť pre špecializovaný obchodný plán, ktorý vás stojí 67,50 dolárov mesačne. Existuje ďalší plán s názvom Dedicated Enterprise, ktorý stojí 407,50 dolárov a je dodávaný s najlepšími funkciami.

Ako LuxSci pracuje na mobile?

 • Krok 1: Užívateľ nakonfiguruje “výmena” na svojom mobilnom telefóne, čo LuxSci umožňuje šifrovanie pred odoslaním e-mailov. Mobilné zariadenia musia byť pripojené k luxsci.mobi
 • Krok 2: Zákazník’s mobilný telefón sťahuje všetky údaje, ako sú e-mail, zoznamy úloh, adresáre a kalendáre.
 • Krok 3: Vždy, keď sa prijme nový e-mail, správa alebo ping, najnovšie údaje sa stiahnu do telefónu a vykonajú sa požadované zmeny podľa prijatého nového e-mailu alebo ping. To všetko sa deje v reálnom čase.
 • Krok 4: Môžete sa tiež rozhodnúť prijímať e-maily podľa svojej rýchlosti. Ak ste niekto, kto prijíma veľa e-mailov, táto e-mailová služba vám môže pomôcť neustále aktualizovať údaje v telefóne v reálnom čase..
 • Krok 5: Všetky zmeny, ktoré vykonáte vo svojom e-maile, adresári, kalendári alebo zoznamoch úloh, sa do vášho e-mailu okamžite aktualizujú. Akonáhle ich začnete písať, vaše aktualizácie sa neustále synchronizujú s e-mailom.

Je LuxSci bezpečný?

Obchodní lídri sa spoliehajú na LuxSci pri šifrovaní svojich e-mailov, pretože sú neporovnateľne bezpečné, rýchlejšie a vysoko spoľahlivé. Skutočnosť, že LuxSci využíva prenosové protokoly HIPAA a SMTP TLS, zaručuje, že e-maily sú bezpečné a môžu ich dešifrovať iba oprávnení držitelia e-mailov..

Je LuxSci anonymný?

LuxSci je pravdepodobne jediný bezpečný e-mailový klient, ktorý už desať rokov poskytuje potrebnú anonymitu.

LuxSci’Nový anonymný SMTP umožňuje ľuďom skryť svoju polohu, identitu a podrobnosti prehliadača pred príjemcami. Takéto informácie, ktoré sa poskytnú príjemcovi, môžu ovplyvniť najmä celkový motív podnikania a najmä e-mail. Poskytnutím potrebnej anonymity si LuxSci vytvoril meno a ľudia sú so službami spokojní.

LuxSci vs. ProtonMail

Vlastnosti LuxSci Mail ProtonMail
vlastník Lux Scientiae Proton Technologies AG
uvoľnený N / A 2014
umiestnenia USA švajčiarsko
K dispozícii je bezplatná verzia žiadny Áno
náklady Spoločný obchodný plán za 10 USD. Spoločný podnikový plán za 25 USD. Vyhradený obchodný plán za 67,50 dolárov mesačne. Vyhradený podnik za 407,50 dolárov. Zadarmo; 48,00 € / rok pre plán Plus, 75,00 EUR / rok / užívateľ pre plán Professional a 288,00 EUR / rok pre plán Visionary
Ukladací priestor poštovej schránky 500 GB - neobmedzene v závislosti od vášho plánu 500 MB - 20 GB v závislosti od vášho plánu
Max. limit pripojenia N / A 25 MB
Bezpečnostné funkcie Podpora HIPAA, podpora PGP, S / MIME AES, RSA a OpenPGP

Odporúčané znenie:

Najbezpečnejší poskytovatelia e-mailov

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 + = 57