TorGuard Email Review

Věděli jste, že 92% malwaru je zasláno e-mailem?


Naše e-maily již nejsou zabezpečené. Před sdílením citlivých informací prostřednictvím e-mailu je důležité myslet dvakrát. Nikdy nevíte, kdy váš e-mail napadne nebo pronikne třetí strana, a nakonec jim odhalíte všechny důležité podrobnosti.

Chcete-li zcela přestat používat e-mail, není proveditelným řešením, je důležité, aby byl konkrétní o vašich požadavcích, a vybrat e-mailového klienta, který nabízí zabezpečené služby. E-mail TorGuard je v tomto ohledu efektivní službou, o které je známo, že poskytuje úplnou ochranu e-mailů.

Co je TorGuard Email?

Po obrovském úspěchu TorGuard VPN nedávno společnost TorGuard představila svého vlastního zabezpečeného e-mailového klienta s názvem TorGuard Email. V dnešní době je problém se zabezpečením e-mailu problémem, protože e-mailoví klienti TorGuard dokonale splní všechny vaše potřeby..

Služba je vybavena šifrovacím protokolem OpenPGP a zajišťuje, že všechny vaše e-maily zůstanou v bezpečí a soukromé. TorGuard vám také nabízí řadu funkcí, takže se ujistěte, že nemáte’Nemusím dělat kompromisy ohledně funkcí kvůli soukromí.

Takže stojí TorGuard e-mail za všechny humbuk? Měli byste to vyzkoušet? To je to, o čem tato recenze je. Nechat’se blíže podíváme na všechny funkce TorGuardu a uvidíme, jak služba funguje z hlediska bezpečnosti a ochrany.

Funkce TorGuard Email

 1. Využívá bezpečné šifrování OpenPGP

Pokud často pracujete s důvěrnými e-maily a potřebujete 100% jistotu, že všechny vaše citlivé e-maily a data jsou v bezpečí, TorGuard splnil vaše potřeby. Tato služba zajišťuje, že vaše data jsou soukromá a bezpečná, a to vše díky své kompatibilitě s OpenPGP.

 1. Ochrana proti útokům MITM

E-mail TorGuard zajišťuje, že budete mít po celou dobu bezpečný zážitek. Tento e-mail účinně chrání vás před útoky jako Man-in-the-Middle a dalšími hrozbami. Je to jednoduše proto, že služba šifruje všechny vaše e-maily, čímž zajišťuje, že třetí strany nezískají neoprávněný přístup k vašemu obsahu.

 1. Zabraňuje použití vašich informací v marketingu a reklamě

Mnoho e-mailových klientů obětuje vaše soukromí. Toto je oblast, kde TorGuard zbavuje všechny vaše starosti a udržuje všechny vaše e-maily šifrované a nabízí také špičkové funkce a důležitá nastavení. TorGuard šifruje váš e-mail pomocí nejnovějších standardů a zajišťuje, že žádná z vašich informací není sdílena, prodávána ani reprodukována.

 1. Získejte přístup k e-mailům kdekoli na světě

Bez ohledu na to, ze kterého rohu světa přistupujete k e-mailu, TorGuarde’Servery lze použít v jakékoli části světa. Pomocí bezpečného kroužku na klíče PGP můžete své e-maily neustále chránit a chránit.

 1. Nepřetržitá podpora

Pokud máte nějaké problémy nebo se při používání e-mailu s TorGuardem setkáváte s nějakými závadami, vždy se můžete obrátit na jejich vysoce kvalifikovaný personál a nechat své dotazy vyřešit na cestách.

 1. Řada funkcí

TorGuard zajišťuje, že e-mailová služba je kromě zajištění nejlepší bezpečnosti také vybavena všemi nejnovějšími funkcemi. E-mailový klient vám v tomto ohledu nabídne řadu vzrušujících funkcí, které splní všechny vaše e-mailové potřeby, včetně úkolů, hromadného importu, úložiště klíčů, pokročilého vyhledávání, poznámek atd..

Jak TorGuard Email funguje?

TorGuard je založen na bezpečném šifrovacím protokolu PGP / GPG, který je vysoce účinný při zachování vaší bezpečnosti. E-mail funguje tak, že chrání vaše data, bez ohledu na způsob přístupu k e-mailu.

TorGuard udržuje vaše e-maily zabezpečené, bez ohledu na to, jak k nim přistupujete. Z mobilních zařízení přes prohlížeč založený e-mail a další softwarové klienty je e-mail TorGuard přístupný všude a poskytuje 100% zabezpečení proti hackerům.

Je TorGuard E-mail bezpečný?

E-mail TorGuard je zcela bezpečný, protože je založen na protokolu OpenPGP. Chcete-li odeslat e-mail, postupujte podle následujících pokynů:

 1. Vytvořte svůj e-mail kliknutím na Nová zpráva. Zadejte zprávu a zadejte alespoň jednoho příjemce.
 2. Dále klikněte na PGP Sign / Encrypt. Když to uděláte, objeví se pole s nápisem, že OpenPGP přijímá pouze prostý text. Budete požádáni, abyste kliknutím na OK odstranili jakékoli formátování.
 3. Klikněte na OK.
 4. Nyní budete vyzváni k zadání hesla, které jste vytvořili při nejranějším vygenerování klíče. Dále klikněte na znaménko a zašifrujte.
 5. Tím zašifrujete svůj e-mail a text vašeho e-mailu bude nyní vypadat podobně jako kód, který funguje jako šifrování.

Tímto způsobem chrání TorGuard vaše citlivé informace a udržuje váš e-mail v bezpečí.

Je TorGuard Email anonymní?

TorGuard Email je nejen zcela anonymní, ale nově zavedená aktualizace vylepšila platformu ještě více. Nový webmail systém se skládá z řady funkcí, včetně:

 • Vylepšené uživatelské rozhraní, které uživatelům usnadňuje odesílání a přijímání e-mailů
 • Mobilní optimalizace, která zajišťuje, že váš e-mail je nejen čitelný, ale také odpovídá velikosti obrazovky, na které je přístupný
 • Šifrování OpenPGP, které udržuje váš e-mail v bezpečí bez ohledu na zařízení, ke kterému k němu přistupujete

Šifrovaná e-mailová platforma využívající TorGuard poskytuje všem uživatelům 10 GB volného místa. V případě potřeby však můžete upgradovat na měsíční, čtvrtletní a roční fakturační možnosti pro další úložiště.

E-mail je navíc vybaven celou řadou špičkových funkcí, jako například:

 • End-to-end zabezpečení a ochrana
 • Nulový marketing a reklama
 • Přední tajemství
 • 24/7 vyhrazená podpora
 • Kompatibilita se všemi hlavními platformami a zařízeními

TorGuard Email vs. ProtonMail

Nechat’Podívejte se, jak TorGuard hraje ve srovnání s ProtonMail.

Funkce TorGuard e-mail ProtonMail
Majitel TorGuard Proton Technologies AG
Vydáno 2019 2014
Umístění N / A Švýcarsko
K dispozici je bezplatná verze Ano Ano
Náklady 6,95 $ účtováno měsíčně nebo 15,95 $ účtováno čtvrtletně nebo 49,95 $ účtováno ročně 48,00 € / rok pro plán Plus, 75,00 EUR / rok / uživatel pro plán Professional a 288,00 EUR / rok pro plán Visionary
Úložiště poštovní schránky 10 GB 500 MB - 20 GB v závislosti na vašem plánu
Max. limit připojení N / A 25 MB
Bezpečnostní funkce OpenPGP AES, RSA a OpenPGP

Doporučené čtení:

Nejbezpečnější poskytovatelé e-mailu

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + = 11