TorGuard Kontrola e-mailu

Vedeli ste, že 92% škodlivého softvéru sa odosiela e-mailom?


Naše e-mailové adresy už nie sú zabezpečené. Pred zdieľaním citlivých informácií prostredníctvom e-mailu je dôležité premýšľať dvakrát. Nikdy neviete, kedy váš e-mail napadnú alebo votrelia tretie strany, a nakoniec im odhalíte všetky dôležité informácie..

Ak chcete úplne prestať používať e-mail, nejde o životaschopné riešenie. Dôležité je, aby ste boli o vašich požiadavkách konkrétni a vybrali si e-mailového klienta, ktorý ponúka zabezpečené služby. E-mail TorGuard je v tomto ohľade účinná služba, o ktorej je známe, že poskytuje ochranu koncových e-mailov.

Čo je TorGuard Email?

Po obrovskom úspechu TorGuard VPN predstavil TorGuard nedávno svojho vlastného zabezpečeného e-mailového klienta s názvom TorGuard Email. S problémom so zabezpečením e-mailu je v dnešnej dobe zabezpečených e-mailových klientov potreba hodiny a e-mail TorGuard dokonale spĺňa všetky vaše potreby..

Táto služba je vybavená šifrovacím protokolom OpenPGP a zaisťuje, že všetky vaše e-maily zostanú v bezpečí a súkromné. TorGuard vám tiež ponúka celý rad funkcií, takže sa uistite, že nemáte’Nemusím robiť kompromisy týkajúce sa funkcií z dôvodu ochrany súkromia.

Takže stojí e-mail od spoločnosti TorGuard za humbuk? Mali by ste to skúsiť? To je to, o čom toto hodnotenie je. nechať’sa bližšie pozrieme na všetky vlastnosti TorGuardu a uvidíme, ako služba funguje z hľadiska bezpečnosti a ochrany.

Funkcie e-mailu TorGuard

 1. Využíva bezpečné šifrovanie OpenPGP

Ak často pracujete s dôvernými e-mailmi a potrebujete 100% istotu, že všetky vaše citlivé e-maily a údaje sú v bezpečí, TorGuard splnil vaše potreby. Táto služba zaisťuje, že vaše údaje sú súkromné ​​a bezpečné, a to všetko vďaka svojej kompatibilite s OpenPGP.

 1. Ochrana pred útokmi MITM

E-mail TorGuard zaisťuje, že budete mať v bezpečí celý čas. Tento e-mail vás účinne chráni pred útokmi, ako sú útoky typu Man-in-the-Middle a inými hrozbami. Je to jednoducho preto, že služba šifruje všetky vaše e-maily, čím zabezpečuje, že tretie strany nezískajú neautorizovaný prístup k vášmu obsahu.

 1. Zabraňuje použitiu vašich informácií v marketingu a reklame

Mnoho vašich e-mailových klientov obetuje vaše súkromie. Toto je oblasť, v ktorej TorGuard zbavuje všetky svoje starosti a udržuje všetky vaše e-maily šifrované a zároveň ponúka špičkové funkcie a dôležité nastavenia. TorGuard šifruje váš e-mail podľa najnovších štandardov a zaisťuje, že žiadna z vašich informácií nie je zdieľaná, predaná alebo reprodukovaná žiadnym spôsobom.

 1. Pristupujte k e-mailom kdekoľvek na svete

Bez ohľadu na to, z ktorého kúta sveta pristupujete k svojmu e-mailu, TorGuard’Servery môžu byť použité v ktorejkoľvek časti sveta. Zabezpečené krúžky na kľúče PGP môžete použiť na zaistenie bezpečnosti a ochrany e-mailov.

 1. 24-hodinová podpora

Ak máte akékoľvek problémy alebo máte nejaké problémy s používaním e-mailu TorGuard, vždy môžete osloviť ich vysoko kvalifikovaný personál a nechať svoje otázky vyriešiť na cestách..

 1. Rad funkcií

TorGuard zaisťuje, že e-mailová služba je okrem poskytovania najlepšej bezpečnosti tiež vybavená všetkými najnovšími funkciami. S cieľom udržať krok s tým vám e-mailový klient ponúka množstvo zaujímavých funkcií, ktoré uspokoja všetky vaše e-mailové potreby vrátane úloh, hromadného importu, úložiska kľúčov, rozšíreného vyhľadávania, poznámok atď..

Ako funguje TorGuard Email??

TorGuard je založený na bezpečnom šifrovacom protokole PGP / GPG, ktorý je vysoko efektívny pri udržiavaní vašej bezpečnosti. E-mail funguje tak, že chráni vaše údaje bez ohľadu na spôsob prístupu k e-mailu.

TorGuard udržuje vaše e-maily zabezpečené bez ohľadu na to, ako k nim pristupujete. Od mobilných zariadení až po e-mailové prehliadače a ďalšie softvérové ​​klientov je e-mail TorGuard prístupný všade a poskytuje 100% bezpečnosť pred hackami.

Je TorGuard E-mail bezpečný?

E-mail TorGuard je úplne bezpečný, pretože je založený na protokole OpenPGP. Na odoslanie e-mailu stačí postupovať podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Vytvorte svoj e-mail kliknutím na Nová správa. Zadajte správu a zadajte aspoň jedného príjemcu.
 2. Ďalej kliknite na PGP Sign / Encrypt. Keď to urobíte, objaví sa okno, ktoré hovorí, že OpenPGP akceptuje iba obyčajný text. Požiada vás, aby ste kliknutím na tlačidlo OK odstránili všetky formátovania.
 3. cvaknutie OK.
 4. Teraz sa zobrazí výzva na zadanie hesla, ktoré ste vytvorili pri najbližšom vygenerovaní kľúča. Ďalej kliknite na znak a zašifrujte ho.
 5. Týmto sa zašifruje váš e-mail a text vášho e-mailu bude teraz vyzerať podobne ako kód, ktorý funguje ako šifrovanie.

Takto chráni TorGuard vaše citlivé informácie a udržuje váš e-mail v bezpečí.

Je TorGuard E-mail anonymný?

TorGuard Email je nielen úplne anonymný, ale novo zavedená aktualizácia vylepšila platformu ešte viac. Nový systém webovej pošty pozostáva z radu funkcií vrátane:

 • Vylepšené používateľské rozhranie, ktoré používateľom uľahčuje odosielanie a prijímanie e-mailov
 • Mobilná optimalizácia, ktorá zaisťuje, že váš e-mail je nielen čitateľný, ale tiež zodpovedá veľkosti obrazovky, na ktorej je prístupný
 • Šifrovanie OpenPGP, ktoré chráni váš e-mail bez ohľadu na zariadenie, ku ktorému k nemu pristupujete

Šifrovaná e-mailová platforma využívaná technológiou TorGuard poskytuje všetkým používateľom 10 GB voľného úložného priestoru. Ak je to však potrebné, môžete inovovať na mesačné, štvrťročné a ročné možnosti fakturácie, aby ste získali viac úložiska.

Na začiatok stránky obsahuje e-mail celý rad špičkových funkcií, ako napríklad:

 • Úplná bezpečnosť a ochrana
 • Nulový marketing a reklama
 • Dopredné tajomstvo
 • 24/7 vyhradená podpora
 • Kompatibilita so všetkými hlavnými platformami a zariadeniami

TorGuard Email vs ProtonMail

nechať’uvidíme, ako TorGuard účinkuje v porovnaní s ProtonMail.

Vlastnosti TorGuard e-mail ProtonMail
vlastník TorGuard Proton Technologies AG
uvoľnený 2019 2014
umiestnenia N / A švajčiarsko
K dispozícii je bezplatná verzia Áno Áno
náklady 6,95 dolárov účtovaných mesačne alebo 15,95 dolárov účtovaných štvrťročne alebo 49,95 dolárov účtovaných ročne 48,00 € / rok pre plán Plus, 75,00 EUR / rok / užívateľ pre plán Professional a 288,00 EUR / rok pre plán Visionary
Ukladací priestor poštovej schránky 10 GB 500 MB - 20 GB v závislosti od vášho plánu
Max. limit pripojenia N / A 25 MB
Bezpečnostné funkcie OpenPGP AES, RSA a OpenPGP

Odporúčané znenie:

Najbezpečnejší poskytovatelia e-mailov

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4