3 nejlepší bezplatné VPN pro Kodi v roce 2020


Chcete-li pro Kodi bezplatnou VPN, můžete’d lépe se ujistěte, že’s jedním s maximální bezpečností a soukromí. Proč? Protože mnoho lidí používá Kodi pro streamování pirátských médií jako náhradu za torrentování, můžete upoutat určitou pozornost od vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) nebo úřadů. Ale i když se jednoduše pokusíte odblokovat geograficky omezené mediální proudy, možná budete chtít zůstat co nejvíce anonymní.

Zapojit se do případu porušování autorských práv není to, co chcete, pokud nemáte vypálit několik tisíc dolarů. Některé země jsou na pirátství poněkud tvrdé a jejich úřady ne’t jen čekat a čekat, zatímco uživatelé se snaží podvádět pomocí VPN.

Pokud tedy ne’Nechci být zodpovědný za váš pochybný internetový provoz, musíte jej zatemnit nebo zašifrovat. Zde přichází na obrázek dobrá VPN, ale musíte mít jednu pro Kodi, která vám poskytne nejlepší možnou ochranu vaší anonymity.

Nejlepší 3 bezplatné Kodi VPN

Bez dalšího uvítání vám představíme naše 3 nejlepší VPN služby pro Kodi zdarma. Ještě jednou však musíme zdůraznit, že bezplatná služba vám nemusí být schopna poskytnout úroveň zabezpečení a soukromí, které může placená VPN zajistit. S tím řekl, tady’s náš seznam nejlepších možných možností:

1. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštivte VPN Windscribe

Stejně jako v případě našich nejlepších bezplatných služeb VPN skončila Windscribe VPN opět na prvním místě. Ačkoli existují některé bezplatné služby, které nabízejí neomezenou šířku pásma, tato služba je jednou z nejštědřejších služeb 10GB měsíční omezení provozu, které můžete využít 13 jeho serverů. S Windscribe VPN můžete mít právě takovou rychlost, abyste si mohli vychutnat streamování hudby nebo videa. Zdá se, že tato bezplatná VPN podporuje zařízení se systémem Android, včetně Amazon Fire TV a Linux for Kodi.

Co’Navíc je to jedna z nejbezpečnějších bezplatných služeb, které si troufáme pro Kodi vůbec doporučit. Windscribe VPN má dobrý výběr funkcí zabezpečení a ochrany osobních údajů, které mu nyní umožňují nárokovat nejlepší bezplatnou VPN pro titul Kodi.

2. ProtonVPN

Logo služby ProtonVPN Navštivte Proton VPN

Přestože ProtonVPN je nováčkem v aréně VPN, přitahuje již velkou pozornost poskytováním jedné z nejbezpečnějších a soukromých bezplatných služeb. Je to přísné žádné protokoly, ochrana proti úniku DNS, privátní síť DNS a přepínač kill všechny přispívají k jeho vysoké úrovni zabezpečení a soukromí online.

Takže pokud jde o Kodi, vaše anonymita je jistě zajištěna pomocí ProtonVPN. Další velkou výhodou je, že tato služba má neomezená měsíční šířka pásma. Musíme však také zmínit, že hlavní nevýhodou bezplatné verze VPN je, že jsou přístupné pouze tři servery.

To samozřejmě znamená, že vaše připojení se může lišit v závislosti na zatížení těchto bezplatných serverů. Obecně platí, že bezplatná verze ProtonVPN přichází s použitelnými, ale relativně pomalými rychlostmi, nebo spíše, nekonzistentní rychlosti. Nezapomeňte, že při použití této sítě VPN bezplatně neexistuje podpora P2P, což by mohlo omezit vaše zkušenosti s Kodi. Stále, to’Je dobré se pokusit zjistit, zda můžete na Kodi získat správné proudy.

3. Skrýt mě VPN

Skrýt logo služby VPN VPN Navštivte Hide.me VPN

Samozřejmě, že 2GB měsíční omezení provozu a 3 servery nabízené za bezplatnou verzi vyhrál’nedostanu tě příliš daleko; přesto byste mohli alespoň vyzkoušet streamování pomocí Hide Me VPN, abyste zjistili, zda je to’je služba, do které byste se zavázali. Na zařízení můžete mít nainstalovaných více aplikací VPN; Takže, jakmile vyprší platnost vašeho Windscribe 10 GB a vy ne’• Vydělávejte další GB pomocí tweeting, jednoduše přepněte na jinou bezplatnou VPN, například Hide Me.

Tato služba by měla mít průměrné rychlosti, abyste ji mohli používat s Kodi, ale to’je možné, že vy’V závislosti na vaší poloze a na kterém ze 3 serverů, ke kterým se připojujete, dojde k občasným poklesům připojení a ukládání do vyrovnávací paměti.

Po pravdě řečeno, nejsme přesvědčeni, že tato služba je kvůli vám dostatečně bezpečná hlášeny úniky DNS a WebRTC. Ve skutečnosti to je pravda’Je téměř nemožné uvést 3 bezplatné VPN pro Kodi bez jakýchkoli nedostatků, pokud se nejedná o bezplatné zkušební verze prémiových služeb VPN.

Proč se vyhnout těmto bezplatným VPN pro Kodi

Zatímco někteří poskytovatelé služeb VPN mohou u některých poskytovatelů služeb VPN docela měknout, věříme, že pokud jde o sítě VPN a Kodi, dobré prostě nestačí. Pomůžeme vám s hledáním nejlepší bezplatné VPN pro Kodi tím, že uvedete některá z možností, které vám doporučujeme vyhnout se.

Vyhněte se těmto VPN pro Kodi

  • VPN Hotspot Shield: Je to jedna věc, která tam’s denní limit 500 MB na váš internetový provoz, který nemusí stačit pro vaše potřeby streamování. Zajímalo by nás, jak to, že tato jinak relativně dobrá VPN VPN skončí, je uvedeno na stejné stránce u společnosti Kodi od oficiálních seznamů webových stránek Kodi jako nepodporovaná platforma. Někdo to neudělal’Domníváme se, že nedělají domácí úkoly. Ve vší spravedlnosti jsme našli způsob, jak jej nainstalovat pro Kodi pomocí prasklé verze. Ale to je v naší knize méně než ideální.
  • TunnelBear VPN: I když tato VPN může mít více či méně bezpečnostních funkcí, aby vás chránila před zvědavými očima, s její směšně omezenou (500 MB měsíčně), tato služba je téměř zbytečná jako bezplatná VPN pro Kodi.
  • Betternet VPN: Kde začít? Tam’To je dobrý důvod, proč tato služba získala 4 v hodnocení zabezpečení v našem hodnocení Betternet VPN. Pro začátek má sídlo v Kanadě, zemi pěti očí, její zásady ochrany osobních údajů jsou spíše vágní ohledně osobních údajů a toho, jak se s nimi zachází, ukazuje otravné reklamy třetích stran a udržuje sledování knihoven, protokoly připojení, docela pomalu s několika servery a umístění, a to nemá zabít přepínač. Přesto to může skončit jako # 2 na některých bezplatných VPN pro seznamy Kodi.
  • Brána VPN: Kromě strašidelných rychlostí, se kterými se můžete setkat při používání této VPN, což by již bylo zbytečné pro streamování filmů přes Kodi, VPN Gate má možná nejhorší zabezpečení a soukromí. Není tomu tak proto, že ano’• poskytnout vám správné protokoly VPN, ale spíše kvůli jeho postupům protokolování a skutečnosti, že všechny tisíce jednotlivých dobrovolných vlastníků serverů VPN si mohou uchovávat vlastní protokoly o vašem použití a připojení. Protože v případě používání Kodi je soukromí nejdůležitější, nikdy bychom takovou službu nedoporučovali.
  • CyberGhost VPN: Přestože je CyberGhost jedním z našich celkových nejlepších výběrů VPN, má žádná bezplatná verze. Ujistěte se tedy, že při hledání bezplatné VPN pro Kodi na webu kontrolujete pouze aktuální seznamy a recenze.

Proč pro Kodi potřebuji placenou nebo bezplatnou síť VPN??

Je třeba odpovědět na důležitou otázku: Je Kodi legální? Nechat’dostat jednu věc rovně. Kodi je open-source aplikace, která podporuje širokou škálu platforem. S Kodi můžete mít přístup ke všem druhům mediálních knihoven pro streamování. Samozřejmě musíte mít platný účet jako Netflix, Hulu, Spotify atd. V podstatě to je’s mediální knihovnou nebo specializovaným nástrojem pro přehrávání médií, ze kterého můžete streamovat filmy a hudbu bez ohledu na to, kde se nacházíte, a ze mnoha zdrojů kvůli doplňkům třetích stran.

Takže, odpovědět na vaši otázku, ano, Kodi je zcela legální. Ale zároveň to také’je jako nůž, který můžete použít na krájení cibule, ale můžete jej také použít pro zlé skutky. Ale jen proto, že’Je možné zneužít nůž, který nemá’neznamená, že je zakázán nebo považován za nezákonný, že? Londýnská metropolitní policie na tom však možná nesouhlasí.

Celkově vzato, tam’s použitím Kodi není nic špatného nebo nezákonného. K čemu to používáte, je další otázka. Pokud potřebujete falešné fyzické umístění, aby bylo možné streamovat určitá videa nebo hudbu, možná to nebudete moci udělat bez VPN.

Zdarma alternativy VPN pro Kodi

Pokud hledáte pro rychlejší, bezpečnější a neomezenou VPN pro Kodi, můžete vždy použít zkušební verze prémiových služeb VPN nebo jednoduše zacílit na záruku vrácení peněz jako záložní možnost. Tyto alternativy budou samozřejmě fungovat pouze po omezenou dobu, obvykle od 3 do 30 dnů. Přesto by vám tato zkušenost měla poskytnout nápad a základ pro srovnání, zda’stojí za to utratit své peníze na prémiovou službu po tom všem nebo ne.

Nejlepší VPN pro Kodi

A pokud stále pochybujete, že pro Kodi potřebujete VPN, přečtěte si náš článek proč používat virtuální privátní síť na platformě Kodi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3