Bezplatná VPN pro Google Chrome v roce 2020


Představení prohlížeče Chrome v roce 2008 se zdalo jako nádech čerstvého vzduchu. Vynikající rychlosti, rozšíření a mnohem lehčí software ve srovnání s Internet Explorer - Chrome dodáván na všech těchto frontách a další. Tak, že’Je snadné pochopit, proč se nakonec stal světem’je nejpoužívanější webový prohlížeč.

Od počátečního data vydání prohlížeče Chrome před deseti lety se však časy změnily. V té době se soukromí na internetu stalo stále aktuálnějším tématem. Lidé z celého světa jsou nyní mnohem bezpečnější a bezpečnější než kdy jindy, aby zůstali v bezpečí a anonymní online. To je sotva překvapující vzhledem k stále rostoucímu počtu porušení dat, ke kterému dochází po celém světě.

S ohledem na to by vás mohlo zajímat, jak se můžete při používání prohlížeče Google Chrome udržovat v bezpečí. Odpověď? Dobře ty’Zjistím, že perfektní řešení přichází ve formě VPN. Existuje celá řada možností, které vyhrály’nestojí vás ani cent - s několika volnými možnostmi dostupnými na trhu.

Díky snadnému používání a bohatství rozšíření dostupných v prohlížeči Chrome bude mít zprovoznění a provoz VPN absolutní vánek. Pokud tedy’Rádi bychom se dozvěděli více o tom, které bezplatné Chrome VPN se rozhodnout, jednoduše pokračujte ve čtení - následující článek se to přesně týká!

Důvody, proč potřebujete Google Chrome VPN

Jak jsme se dříve zmínili v tomto článku, zachování vaší ochrany online má zásadní význam. Koneckonců, počet případů, kdy dojde k narušení dat, se neustále zvyšuje, takže vy’Musím udělat vše, co je potřeba, abychom udrželi budoucí zloděje na uzdě.

Instalace bezplatné VPN v prohlížeči Google Chrome nemohla’být snazší. Ale možná se jen snažíte rozhodnout, který z nich je pro vás ten pravý. Pokud ano’s tebou, potřebuješ’Nemusíte se obávat, protože v další části najdete našich nejlepších 5 doporučených bezplatných sítí VPN VPN.

Top 5 nejlepších VPN zdarma pro Google Chrome

1. ZenMate

Logo služby ZenMate Navštivte ZenMate

ZenMate, který je k dispozici jako rozšíření prohlížeče v prohlížeči Chrome, nabízí prostřednictvím své bezplatné služby 4 místa. Zásady 100% bez protokolování zajišťují, že vaše osobní informace a aktivita na internetu zůstanou daleko od zvědavých očí, takže je to možné’stojí za to vyzkoušet.

Jejich bezplatná verze je však při připojení ke službě omezena pouze na rychlost 2 Mbps. Abyste se toho mohli obejít, nemáte jinou možnost, než upgradovat na konečnou verzi za cenu od 2,05 dolaru měsíčně, pokud si předplatíte dvouleté předplatné.

2. štít hotspotu

Logo služby Hotspot Shield Navštivte Hotspot Shield

Hotspot Shield je spolehlivá a snadno se instaluje a je skvělou volbou pro Google Chrome díky svému vyhrazenému rozšíření, které je k dispozici prostřednictvím Internetového obchodu Chrome. Tato služba okamžitě zajišťuje veškeré vaše osobní informace, jako jsou hesla a adresy, a používá 256bitové šifrování vojenské úrovně.

Využívá také rychlejšího a silnějšího připojení díky svému vlastnímu protokolu s názvem Catapult Hydra. Tak, že’Je jasné, že s Hotspot štítem je možné vylepšené zabezpečení online’je bezplatná verze.

Samozřejmě byste mohli vždy upgradovat na prémiovou verzi bez rizika, pokud ano’Rád bych z této konkrétní sítě VPN co nejlépe využil. Existuje 45denní záruka vrácení peněz, která nabízí skvělý klid.

3. TunnelBear

Logo služby TunnelBear Navštivte TunnelBear

TunnelBear je již mnoho let dobře zavedený a je často prvním přístavem pro ty, kteří hledají spolehlivou a bezplatnou VPN VPN. Po absolvování dvou nezávislých bezpečnostních auditů u seriózní bezpečnostní firmy Cure53 si můžete být jisti, že TunnelBear bere vaše soukromí vážně.

Stejně jako ostatní VPN’Pokud jste se v tomto seznamu zmínili, můžete si snadno stáhnout a nainstalovat vyhrazené rozšíření pro Chrome. Nezapomeňte však, že každý měsíc získáte pouze 500 MB dat, což vy’Pravděpodobně se ocitnete, že se nepoužijete v žádném okamžiku. To však může být dostačující pro příležitostného uživatele.

4. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštivte Windscribe

Windscribe Free je vynikající volbou pro Chrome VPN díky snadné obsluze, velkému 10GB měsíčnímu příspěvku a skutečnosti, že je dodáván s vestavěným blokem malwaru a reklam. Všechny Windscribe’Funkce jsou dostupné prostřednictvím bezplatné služby. To zahrnuje možnost přístupu k americkým nebo britským verzím Netflix odkudkoli na světě.

Rovněž jsou zavedeny přísné zásady bez protokolování, což znamená, že vaše internetová aktivita zvítězila’být sledován službou. Jedinou informací uchovávanou sítí Windscribe VPN je celková šířka pásma, kterou jste použili za 30denní období a kdy jste službu naposledy použili. S ročním plánem můžete upgradovat na Windscribe Pro již za 4,08 $ měsíčně.

Závěr

Jak vidíte, vy’rozhodně to není málo možností, pokud jde o výběr bezplatné VPN, kterou chcete použít v prohlížeči Google Chrome. Nastavením a použitím jedné z výše zmíněných sítí VPN v prohlížeči Chrome jste vy’Budu na dobré cestě k bezpečnému a anonymnímu prohlížení.

Nezapomeňte však, že každá bezplatná VPN VPN má své nevýhody. Hlavní je, že máte přístup pouze k omezenému množství dat, které každá VPN. To je pochopitelné, protože každá společnost bude tlačit své uživatele k nákupu předplatného své příslušné prémiové služby.

Ale pokud ano’Začínáme-li s VPN VPN Chrome nebo jen zřídka, každá z výše zmíněných VPN bude rozhodně vyhovovat vyúčtování. Když viděli, jak oni’Pokud budete mít svobodu, mohlo by se vyplatit experimentovat s každým z nich, abyste zjistili, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ať tak či onak, můžete’Pokud se staneš, pokazí se’o ochraně vašeho soukromí online vážně.

Doporučené čtení:

Nejlepší VPN pro Chrome

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2