Bezplatná VPN pro telefony iPhone a iPad v roce 2020


Porušení online dat se v posledních letech stalo předmětem obav. To je sotva překvapivé vzhledem k tomu, že případy krádeží dat jsou na vzestupu. Jako takový’Je stále důležitější než kdy jindy snažit se udržet vaše osobní informace v rukou případných zlodějů.

Existuje mnoho sítí VPN, které vám umožní využívat rozšířené soukromí online. Převážná většina z nich je jednoduchá a jednoduchá, aby se na vašem zařízení iOS rychle rozběhla a fungovala. Co’je to víc’je bezpečné říci, že jsou perfektním způsobem, jak chránit vaše osobní údaje.

Pokud tedy’Rád bych zjistil, která je nejlepší bezplatná VPN pro iPhone a iPad, jednoduše pokračujte ve čtení. Následující článek vám řekne vše, co potřebujete vědět o tom, proč na svém zařízení iOS potřebujete VPN a poskytujeme našich 5 nejlepších VPN pro iPhone a iPad zdarma.

Proč potřebujete používat zařízení VPN v zařízení iOS

Opravdu byste neměl’• Podceňujte, jak snadné je odcizení vašich dat - zejména pokud procházíte web v zařízení iOS při připojení k otevřené síti. Naštěstí vaše data zůstanou daleko od zvědavých očí, pokud používáte VPN.

Zřízením a spuštěním služby VPN na vašem zařízení (zařízeních) nejen zlepšíte své soukromí online, ale také vy’Rovněž budete mít možnost obcházet se praktikami geografického blokování, které zavádějí populární online streamingové služby, jako jsou Netflix a Amazon Prime Video..

Jediným problémem je, že ne každý má prostředky na zaplacení předplatného VPN. Naštěstí existuje odpověď na vaše modlitby, a to’s množství bezplatných sítí VPN, z nichž si můžete vybrat. To ne’neznamená, že byste se měli rozhodnout pro první, kterého uvidíte. Stejně jako u mnoha jiných věcí se vždy vyplatí váš výzkum. Naštěstí další část poskytne naše nejlepší doporučené bezplatné VPN pro iPhony a iPady. Takže, bez dalších okolků, jsou tady!

Top 5 nejlepších bezplatných telefonů VPN a iPad

1. TunnelBear

Logo služby TunnelBear Navštivte TunnelBear

Existuje mnoho důvodů, proč se vám tento konkrétní poskytovatel VPN líbí. To’je snadno použitelný, nabízí slušné rychlosti, podporuje více zařízení, používá silné šifrování AES-256-bit a nejlepší ze všech - to’je zdarma! Skutečnost, že ne’Nepotřebujete kreditní kartu k nastavení a používání služby je také skvělý přidaný bonus.

Většina bezplatných sítí VPN však má omezení, která vás vedou k přechodu na placenou verzi. Koneckonců, pokud poskytovatel VPN ne’nevydělávejte peníze, jednoduše vyhráli’být životaschopné, aby zůstali v podnikání. TunnelBear rozhodně není výjimkou, protože každý měsíc nabízí pouze 500MB bezplatných dat.

Chcete-li službu co nejlépe využít, vy’Je třeba upgradovat na placenou verzi, která se pohybuje v ceně od 9,99 do 5,00 $ měsíčně za měsíční a 12měsíční předplatné. Ať tak či onak’s snadné nastavení a použití na vašem iOS, takže to’to stojí za zvážení.

2. Windscribe VPN

Logo služby Windscribe VPN Navštivte Windscribe

jestli ty’Při hledání všestranné sítě VPN, která vám umožní využívat rozšířené soukromí online, je Windscribe Free bezpochyby skvělá volba. Jejich bezplatná verze umožňuje velkorysý 10 GB dat měsíčně, což je mnohem více než většina bezplatných VPN.

Windscribe Free je ve srovnání s prémiovou verzí omezený, ale stále máte přístup k osmi vzdáleným serverovým umístěním, z nichž každá nabízí rozumnou rychlost. Vězení ve vašem iPhonu nebo iPadu bude také hračkou, protože v App Store je k dispozici specializovaná aplikace..

3. Hotspot štít

Logo služby Hotspot Shield Navštivte Hotspot Shield

Hotspot Shield, ideální pro zařízení iOS, je skvělou volbou pro bezplatnou VPN. Koneckonců, nabízí bezplatný a neomezený přístup, ze kterého si můžete vybrat ze 17 různých zemí. Powered by AnchorFree, tato VPN nevyžaduje registraci nebo kreditní kartu a zajišťuje maximální anonymitu při procházení webu.

jestli ty’Chcete-li z této konkrétní sítě VPN co nejlépe vytěžit, může být vhodné upgradovat na jejich placenou verzi, protože máte pouze 500MB denních datových limitů. S ohledem na to by ti, kdo mají základní potřeby, měli shledat, že je to více než dostačující.

4. ProtonVPN

Logo služby ProtonVPN Navštivte ProtonVPN

Pokud jde o zlepšení vašeho online soukromí zdarma, můžete’s ProtonVPN se nedaří. Koneckonců, její služba nabízí neomezené množství dat a šířku pásma, vynikající šifrovací protokoly, slušné rychlosti a tam’je vyhrazená aplikace dostupná prostřednictvím App Store.

Služba však může být poněkud omezená, pokud jde o poskytování příležitostně nespolehlivého výkonu. Také pokud’Pokud chcete službu používat na více zařízeních, nemůžete tak učinit s touto konkrétní službou. Vy’d musí upgradovat na placenou VPN, jako je ExpressVPN, která umožňuje více připojení najednou.

5. Skrýt mě VPN

Skrýt logo služby VPN VPN Navštivte Hide.me

Hide Me VPN je silná v oblasti ochrany osobních údajů a nabízí bezplatnou službu VPN s poskytováním 2 GB dat za měsíc. To nemusí být nejlepší volbou pro běžné uživatele, ale pro ty, kteří mají základní potřeby, by to mohlo být dostatečné.

Celkem jsou k dispozici pouze tři umístění serveru (Kanada, Nizozemsko a Singapur), ale vaše rychlost připojení zvítězila’t být omezen, což je skvělé pro bezplatnou VPN pro vaše zařízení iOS. Další výhoda spočívá v tom, že neexistují žádné reklamy, které by bylo možné nabídnout. Celkově to’Je to skvělá možnost používat na vašem iPhone nebo iPadu díky jeho snadnému použití a schopnosti udržet si své soukromí.

Závěr

Teď, když jsme’Pokryli jsme naše nejlepší tipy na nejlepší bezplatnou VPN pro iPhone a iPad, vše, co musíte udělat, je učinit rozhodnutí o tom, které je šité na míru vašim konkrétním potřebám. Jako ty’Pravděpodobně se shromáždili nyní, existuje celá řada bezplatných sítí VPN, ze kterých si můžete vybrat. Doufejme však, že tento článek vám vaše rozhodnutí mnohem usnadní!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1